Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

DZIEN 4 z 55 14.03.2007. Moj dzien dzisiaj wygladal nastepujaco woda 1.5l 4 jablka salatka, mala miska kaszy gryczanej z sosem ze swiezych pomidorow i swieza pietruszka. Na razie to wszystko. Acha wczoraj doszlo wieczorem 8 klementynek. Swietnie dzaialaja na kupke. No i ide dzisiaj 3raz zrobic kupke....zaraz bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DnSs to żenada i porażka
już pomijając pseudo-naukowe wywody autora, to pisanie o chodzeniu siusiu i robeniu kupki, come on! to ma być facet? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D oczywście możesz opisać jak poszło z tą kupką, bo to bardzo ciekawe, np. jak wyglądała :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiecie mi
Dzięki kolego:) chlebek jem robiony w domowym urządzeniu do pieczenia chleba z gotowych mieszanek więc chyba nie jest taki najgorszy, ale jednak robię go na drożdżach, nie na zakwasie i wiem, że to jest złe. Natomiast jeśli chodzi o oliwę z oliwek EXTRA VIRGIN, to nie ma najmniejszego problemu, bo zawsze mam ją w domu:) bardzo lubię jej smak więc spokojowo mogę nią nasączać chlebek zamiast masłem:) I jeśli te cholerne wzdęcia miną, gdy nie bedę mieszać chleba z nabiałem to nie omieszkam Wam tutaj o tym napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie : - 2 kawałki razowca z sałata i rzodkiewką obiad: hmm taka dosyc spora grahamka + sałatka z s:Pałaty , rzodkiewki , zielonej papryki ... jabłko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_r_u_f_k_a_
DnSs kedy zaczynasz tą całkowitą głodówkę ? Bo nie chce mi się szukać na wcześniejszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro ...na sniadanie i obiad sałatki warzywne .:) możesz mnie potępić zjem . na kolacje twarozek (ale nie połacze go z innymi produktami) ..:classic_cool: ... raz na 3 dni moge sie zakwasić... :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wiec glodowke zaczynam za okolo 3 tygodnie. Bo tydzien slatkowy sie troche wydluzy. Przypuszczalnie o 3 dni. Mam jeszcze troche jedzenia w zapasie a niechce wyzucac. Szczerze mowiac to w ogole nie jestem glodny kazdego dnia...czuje sie jakis taki syty, pomimo tego ze jem...hmmm mysle ze cos pomiedzy 1000-1500kcal. Moze mniej...nie licze. Samopczucie doskonale. I mysle , ze za kilka dni przejde juz na mniejsze porcje.....wiec wydluze soebie do 10 dni salatki i kasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a mnie tam nic nieboli....moze dlatego , ze u mnie snadanie to tylko....2-3 jablka, a potem salatka na obiad czyli miedzy 13-14. a potem dopiero wieczorem kolo 19 ewentualnie kasza + chleb. I jestem baaaaardzo syty. Waga narazie bez spadkow.... no moze minimalnie o 0.5 kg. A samopoczucie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam zmuszona zjesć 2 tabletki ziołowe :O bo ten \"ból\" brzucha to chyba cos z pecherzem .... rano nic nie wypiłam :( to pewnie dlatego .. ale teraz juz wszystko ok .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje o 18 zjadłam 2 kawałki :) takiego smacznego razowca ... to nie jest żadna podróbka z karmelem :P tylko prawdziwy razowy chleb z duzą ilością ziaren ... + sałata , rzodkiewka ... 2kiwi i mała pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszell
witam was powiem tak mam 30 lat nie jem mięsa od 18 lat z własnych poglądów i szacunku do zwierząt- jak robiłam badania to lekarze byli w szoku ze moj organizm jest tak zdrowy mimo ich wyuczonych teori ze jak nie je się mięsa to są braki w wielu składnikach -nie nic z tych spraw ja jestem tego najlepszym przykładem i jeszcze jedno nikt mi nie wierzy jak mnie widzi ze mam 30 lat hihihi często musze potwirdzac to dowodem osobistym :))))) pozdrowienia teraz pewnie zacznie sie krytyka jak to bywa na niejedzenie mięsa ale ja jestem szczęsliwa i zdrowa a to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×