Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

Witam wszystkich, bo z tego zamotania chyba się nie przywitałam ze wszystkimi :), teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam...ale to jest kolejny krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guide 2
Kogo wybrałaś na swego mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juffie wczorajszy koncert był super :). Turnau to ma charyzmę, ten koncert pomógł mi przełamać się i napisać tego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariuje zarazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz mysle ze napisze ze pomoze ci z checia, ale tak delikatnie, bez narzucania sie. Pewnie zaprosi cie na konultacje lub cos w tym stylu :) przynajmniej mam nadzieje ze zareaguje pozytywnie! trzymam kciuki i jestem dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akitkaa więcej cierpliwości :) Wiem, że to trudne, bo zawsze też nie mogłam doczekać się odpowiedzi od tego drugiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, no tak, ja potrzebowałam ponad tydzień, żeby coś wymyślić i w końcu napisać tego maila, ale mam nadzieje, że u niego to tydzień nie potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jeszcze nie odczytal, skoro nie odpisal.. pewnie wieczorem sprawdza poczte :) a ja jestem dumna i blada tutaj bo udalo mi sie wygrac z pewnym projektem w firmie :) opalacalo sie tak ciezko pracowac:) dobra, uciekam i robie dalej.. bo teraz go trzeba zaczac wdrazac :D caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juffie jestem z Ciebie dumna :) może i nie odczytał. będziesz może wieczorkiem na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz :) nie wiem jak bedzie potem moj M. cos kombinuje na dzis:) ale nie wiem na ktora i nie wiem co, nic nie wiem... wariat z niego straszny! poki co wiec jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZV
Witam,akitka ja mam zupelnie tak samo.Stabilny zwiazek i inny facet co robic????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuptaska
Nie wiem, dziewczynki, czy mnie pamietacie. Zaryzykowałam..minęło 6 dni, jest nadal ciężko, niełatwo jest skończyć 3letni związek, ale..ale..nie żałuję! Coś czuję, że mi, że nam się uda ..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) XYZV...> a jak u Ciebie wygląda sytuacja? napisz coś więcej, bo u mnie niezbyt... głuptaska....> trzymaj się! zaczynasz związek z tym drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuptaska
spotykamy się w niedzielę...w sumie pierwszy raz sam na sam od póltora roku, umrę ze strachu do niedzieli kilkanaście razy. To jest tak, że ja jestem zakochana w nim, on we mnie, ale bardzo, bardzo się siebie boimy nawzajem :) w ogóle dziwna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) ja dziś mam świetny humor :). weekend jakby nie było i dziś nie siedzę, tak długo w pracy, jupiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) wiem, ze troszke mnie nie było, ale zatrudnilismy nowych ludzi i do mnie należy szkolenie ich, nie mam pojecia ile to będzie trwalo, ale tak czy siak siedza non stop przy moim biurku i to by było na tyle, jeśli chodzi o moja obecnosc na kafeterii :P do tego jeszcze wczoraj oddalam krew i bylam do konca wieczoru taka detka, ze nawet z lozka sie nie podnioslam :) akitkaa ---> fajnie, ze dzis masz lepszy humor. A odpisal cos na twoje podziekowania? gluptaska ---> bardzo sie ciesze, ze wszystko wyglada juz bardziej optymistycznie niz ostatnio. Powodzenia w niedziele, na pewno zapamietasz ten dzien na dlugo! gdy pomysle sobie o naszym pierwszym spotkaniu sam na sam... to aaa :) az sie milo robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jufiee :) nie odpisał mi czemu się wcale nie dziwię, niby mniej o nim myślę, ale dziś mi się przyśnił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×