Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce nowe zycie

Pamietnik alkoholiczki- obawy, lęki, nadzieje ...

Polecane posty

Gość MajkaSkowron
Nie poszłam na imprezę.Pieprzenie że będę się kontrolowała bo jutro mam rodzinny obiad.Akurat-przy trzecim piwie będę miała wszystko w dupie.Z pełną świadomością dojrzałej kobiety oświadczam że nie piję!:)Jeszcze mnie stać na rozsądek,jeszcze chcę coś zmienić.Kasę którą wywalałam na picie odkładam na lifting;)Tylko mnie nie pałujcie że pierniczę,że tak mi się tylko wydaje...zrobię wszystko żeby zacząć inaczej żyć.Annn11 Twój test był dla mnie szokiem,z niego wynika że jestem blisko krawędzi.Sobota bez alkoholu...łatwo nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
podnoszę, zeby nie upadl:( bewdziecie mi pomagac jak tylko bede miala ochote na procenty ? :( postaram się tu pisac o moich odczuciach, lękach, obawach:( boże, tak bym chciala zeby mi się udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
MajkaSkowron >>> postaram się cię wspierac, przychodz tutaj jak tylko bedziesz miala ochotę się napic ;) moze razem bedzie nam razniej ale zobacz co my robimy? :( ludzie ciepria na nieuleczalne choroby, na raka, walczą o zycie a my same niszczymy siebie, swoja godność, reputację :( ech, mam nadzieje ze nam się uda nie chcę się kiedys obudzic i stwierdzic ze nie mam po co zyc, chce miec dla kogo zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Dziewczyno jak Ciebie czytam,to jakbym czytała siebie,dwa lat temu,aż dostałam gęsiej skórki..... Mówię Ci teraz z pełną świadomością i odpowiedzialnością nie poradzisz sobie sama....Ja ze swojej strony pomogę Ci jak potrafię.Podam Ci nr gg.e-mail,co tylko chcesz.Będe z Tobą ile się tylko da,wiem co to znaczy ale nie wiem czy to wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
Majka.. jestem pełna podziwu. zrobiłaś pierwszy krok ku dobremu. trzymam za Ciebie kciuki. A ja się będę uczyć od Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny AA
to jest choroba jak każda inna potrzebujecie pomocy kgoś doświadczonego-samo mówienie nic nie daje ,założe sie o milion dolarów że maximum do tygodnia każda z was się napije i bedzie codziennie o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
chce nowe życie bardzo Ci dziękuję:)Mnie cieszy tylko to że nie przeżyłam jeszcze tego co Annn11.Mnie mój syn jeszcze pijanej nie widział,po prostu czekam aż on zaśnie i mam to (nie)szczęście że on jak zasypia o 20 30 to spi do rana.A mamuśka szaleje:(Na drugi dzień trudno mu tylko wytłumaczyć dlaczego dziś znowu nie połazimy po plaży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Na poczek postaram się abyście poprosiły o pomoc. Innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
to mozesz podac gg? odezwe sie pozniej dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
Annn11 o mnie pisałaś??BO teraz to ja dostałam gęsiej skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka to że nie poszłaś
na imprezę to jest tylko i wyłąćznie oszukiwanie siebie i nic z tego nie wynika ,teraz siedzisz i myslisz jakby to było jakbym była na tej imprezie i delektujesz sie niby zwycięstwem o zwycięstwie będziesz mogła powiedziec jak pojdziesz na impreze i powiesz -ja nie pije ,dziekuje ...a na pytanie dlaczego odpowiesz z usmiechem na twarzy bo jestem alkoholiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
Majka... sorry że pytam. Codziennie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Majka...ja robiłam identycznie.Boże ,dziewczyny uwierzcie mi,skończycie tak jak ja.Raz w życiu zaufajcie komuś obcemu.Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
taka jedna tak...czasami robię sobie dzień przerwy ale nie dlatego że chcę...organizm już chyba nie przyjmuje i nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
naprawde samej sie nie da? :( powiedziec sobie np.dzis sie nie upije, albo dzis nie pije w ogole alkoholu chcialabym tak bardzo :( tzn,.chcialabym się nie upijac, albo nie pic wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholik nie chce pić
alkoholik musi pić !!!!!!!!!!!!!!! i nie ma czegoś takiego jak kontrolowane picie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
no dobrze, ale mialas cos napisac o tym odwyku jak tam trafilas? ile to trwalo? co sie dzialo? jak pilas? codziennie? upijalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
majka to że nie poszłaś....może masz rację choć w tej chwili jeszcze o imprezie nie myślę.Powoli mam dość..łapię fajnego dołka.Dajcie mi szansę pokonać demony samej!Zaufałm swojemu rozsądkowi to wy zaufajcie mi.Za tydzień powiem czy zwyciężyłam czy przegrałam.Jak przegram to poprosze o pomoc.A na razie trzymajcie kciuki i dajcie mi szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Nie poradzicie sobie,naaprawdę. Alkoholik potrafi i rok nie pić aby udowodnić innym,że nie ma problemu.To nazywa się tylko abstynecja,trzeżwym się jest kiedy zaczyna się myśleć trzezwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka niestety przegrasz
ppotrzebujesz fachowej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
Majka trzyma kciuki żebyś dzisiaj nie piła. Żeby dojść do celu trzeba iść małymi kroczkami. Może najpierw spróbuj zmniejszyć ilość dni picia? Nie wiem czy to jest dobry sposób ... Annn chyba wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Najpierw były spotkania AA.Byłam kilka razy,nie piłam może z miesiąc,potem stwierdziłam,że ja sobie przecież poradzę sama.Nie szlajam się po knajpach,w domu wszystko zrobione itd. Minęły z dwa może trzy lata.Było coraz gorzej.Zaczęłam się upijać w ciągu dnia aby wogóle funkcjonować.Wychodziłam po chleba "przy okazji" przychodziłam z piwskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Obiecywałam sobie,(tak jak wy dziś)ze z tym koniec! Dwa,może trzy wieczory i nawet nie wiem kiedy siedziałam z drinkiem przed telewizorem.... Zaczął się koszmar!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
majka niestety przegrasz wygram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce nowe zycie
:( kurcze, czyli bez terapii się nie obejdzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Miałam ochotę wyrzucić wszystkie lustra,ręce mi się zaczęły trząść,nie potrfiłam się już podpisać.Wymyślałam ,że to z nerwów... Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Herbatę piłam przez słomkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaSkowron
Annn11 ja nie piję do TV...piję tylko jak mam gg,skypa,ludzi z którymi mogę pogadać.W lutym dwa tygodnie nie miałam komputera i piłam tylko na urodzinach męża..nie kręci mnie picie samej.Pisząc że piję do lustra mam na myśli monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annn11
Kiedyś wróciła moja córka ze szkoły,ja w dobrym nastroju,spojrzała na mnie i powiedziała... "Ty głupia pijaczko..."Myślałam ,że oszaleje.Piłam całą noc tak żeby zapić się i nie obudzić się wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×