Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczka19

CZY KTOS TU BIEGA???

Polecane posty

Dzień dobry:) Wczoraj był pierwszy wieczór bez deszczu, od tygodnia. Oczywiście pobiegłam:) Było super świeże powietrze. A dziś znowu ma padać. Sobotnia wizyta Kaczora na zalanych terenach u mnie w mieście najwyraźniej nie pomogła, bo dalej leje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO nic o tym nie wiedziałam :( ale nie dziwne, nie mogę już słuchać tego politycznego cyrku :) No, dziś znów pada. A mnie dopadł ból łydki prawej nogi. Przeszkadza w chodzeniu nawet :( znacie jakieś sposoby, żeby ból ustąpił, oprócz rozciągania??? i z tego powodu orbitrek też odstawiony. A kg więcej :((( ale to przez podjadanie w ostatnim tygondniu. Teraz już będę grzeczna :P PS> maluuuta, jak tam zawody??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega, posmaruj sobie łydkę na noc Fastum, owiń elastycznym bandażem ale nie tak żeby odciąć krążenie, i idź spać. Rano powinno być lepiej. Kaczor był w ramach kiełbasy przedwyborczej:-P Mamy tu takie fajne osiedle gdzie łączą się 2 rzeki, i co roku je zalewa, no i co roku przyjeżdża ktoś ważny, obiecuje kasę na nowe wały przeciwpowodziowe, i tak sprawa się ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllooooo:) zawody moga byc:) chociaz mogl byc o wiele lepiej, ale jak juz mi tak dobrze szlo, szybko bieglam, zero bledow na mapie....to zdarzyl sie blad (tak w 3/4 trasy) na 3 minuty i 4 miejsca poszlo w dol. ale i tak jestem w sumie zadowolona. a co do bolu lydki-> najlepiej smarowac voltarenem (zdecydoweanie najlepsza masc na kontuzje) i...czekac az przestanie bolec. i co do tego owijania bandazem....ja bym nie owijala. ale w dzin podczas chodzenia mozna owinac:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master8998
ja biegam..można powiedziec ze zawodowo i przychodzily takie okresy (po zimie tzn wtedy kiedy sie zaczynał sezon zawodów, robiło sie cieplo a ja wazyłem kilka kilo za duzo) taka rada....zawsze do biegania ubierac sie grubo !!!!! nawet lepiej jak na dworzu jest cieplo, wtedy wiecej sie pocimy i spalamy zbedny tłuszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja się chyba tak załatwiłam - po każdym bieganiu (a ubierałam się średnio ciepło) miałam lekką chrypkę i kaszelek, ale co tam, biegałam dalej. I nagle mi się skumulowało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nikt nie pisze to ja napisze:) dzisiaj o 21.30 poszlysmy (ja i dwie kolezanki z klubu) na trening nocny do lasu z lampa na glowie...ale tylko ja mialam lampe;) trasa 6 km...biegniemy biegniemy na 18 punkktow zebralysmy chyba z 10 i dfagle patrzymy w srodku lasu jakis samochod stoi...pelne strachu ale biegniemy dalej:P potem jaz jakis 11 moze 12 punkt przy jakims bagienku, a ja mowie ze mi lampa zaczyna slabnac:O wiec szybko zaczelysmt biec do glownej jezdni E7...ile sily w nogach, zeby zdazyc przed zgasnieciem lampy, bo w lesie jak to w lesie cieeeeeeeeeeeeemno w nocy:P ale na jakies 200 m przed koncem mi dopiero zgasla, a kolezanka malutka latareczka tylko pod nogi przyswiecala zeby jakos dotrzec do mety:) na szczescie cala i zdrowa siedze teraz przy komputerze:) jeszcze mnie czeka taki jeden trening i na szczescie tylko Mistrzostwa Polski i zkoniec nocnych:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
ja biegam:) i zarabiscie ze taka pogoda ladna ostatnio:)extra normalnie...w taka pogode to z przyjemnoscia sie biega:) a kto jeszcze oprocz mnie biega?? ...już jesień...a po niej zima hihi-ja i tak bede biegala;) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, ostatnio super pogoda do biegania. Zimą też będę biegać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Noo i to mi się podoba... ;) która jeszcze biega?? Czy tylko ja z Anią?? :P Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny, mam takie pytanko :) kiedy lepiej biegac rabo czy wieczor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam oczywiscie:) 3 dni najwazniejzych startow za mna wiec mozna sie lekko zrelaksowac;) a co sie dzieje z Laura i vega???haaaaalooooooooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusztyska-> nie ma zasady. kazdy biega wtedy kiedy lubi. niektorzy zrywaja sie o 6 rano i biegaja (co dla mnie jest nie do pomyslenia;) ) a inni wychodza juz po zmroku. ja osobiscie wole pozniejsze godziny, chociaz jak mam wolne i jest chlodno to okolo 12 wychodze na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura choruje już 2gi tydzień (nabawiła się przeziębiania biegając) i jakoś nie chce jej przejść:( Laura póki co zastąpiła bieganie orbitrekiem. A Vega przepadła...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przepadłam w pogoni weselno-gościowej :(( jeszce do końca tygodnia się pomęczę. A przy okazji też się przeziębiłam, więc nic nie robię :((( czuję się fatalnie, bo znów trzeba zaczynać, od początku :(( Nie lubię takich zmian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeccka
Hej! :) Ja tez biegam wieczorami...a na wakacjach biegałam i rano i wieczorkiem....ale i tak wolę wieczorem ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zdrowka Wam zycze:) ja mam tereaz lekkie roztrenowanie, bo juz po Mistrzostwach Polski:) pozdrawiam i biiegajcie biegajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
witam,jakie polecacie buty do biegania,sa jakies uniwersalne,na lato i zime? ja po 5 miesiacach przerwy,w tym czasie chodziłam na spin,znów zaczełam biegac,tzn dzis po raz pierwszy.kurcze,ale sie zasapałam:)myslałam,ze jak juz dałam rade na spinie to nic mnie wysiłkowo nie załamie,a jednka to całkiem inny wysiłek. pozdrawiam. ach,ja lubie biegac póznymi popołudniami,u mnie nie ma gapiów,wydaje mi sie ,ze ludzie juz sie przyzwyczaili do biegaczy,u mnie w lesie jest ich dosc duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam isc do sklepou z obuwiem sportowym najlepiej do jakiegos z oryginalnymi butami- typu asics, new balance, adidas, nike i poprosic o pomoc kogos kto doradzi.wazne by but super amortyzowal noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja zamierzam biegac od soboty ( o ile bieznia mi przyjdzie do domku). Musze wlaczyc sport w swoje zycie. Powiedzcie mi dziewczynki czy ktoras z was ma juz jakies zbedne kilogramy zrzucone dzieki bieganiu i diecie? A i jeszcze cos, mam bardzo masywne lydki i nie chce ich jeszcze bardziej rozbudowac:( co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×