Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Donn: Sałatka zrobiona. Ciacho jakies tez bedzie wiec czekamy na Was. Ale tak po 15 bo ja juz pracuje w pełnym wymiarze. Doris: Oczywiście na Was tez czekamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> spoko dotrzemy razem z Doris... a jedzeniem sie nie przejmuj bylebyś wino miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Wiesz że u mnie win pod dostatkiem. Do wyboru do kloloru :) Czekam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - już pisałam na gg do Donn,że ja dziś nie dam rady na te zakupy się wybrać - bo przyjechał kuzyn Grześka z Suwałk i jest w Krakowie tylko jeden dzień i koniecznie się chce z nami spotkać w mieście - a dał znać dopiero wczoraj późnym wieczorem:( Może przełożymy to na jutro, albo na czwartek - skoro masz cały wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. TYlko ja zobacze jak bedzie z ym szczepieniem. Mam wolny czwartek i piątek. Doris: mam do Ciebie pytanie. Odebrałam dziś Natali wyniki. Robiłam jej morfologie z rozmazem i tak wszystkie te główne składniki ma w normie ( HCT, HGB, RBC, PLT, WBC) tylko przy szczegółowych opisach ma tam jekies wachania. Wysłłabym Ci te wyniki na email. Zobacz fachowym okiem. Donn: A my co spacerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris: Poszło. Daj znać co sądzisz. Mnie wydają sie dobre ale ja sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - wyniki są bardzo dobre - jeśli w tych głownych grupach jest w porządku to takie drobne wahania w rozmazie nie mają żadnego znaczenia. Myślę,ze możesz się tym węzłem nie martwić -tylko obserwuj czy się inne nie powiększają, albo ten gwałtownie nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris: Dzieki. Uspokoiłaś mnie. Donn: Jak bede wychodzic z domu wyśle Ci smsa. Ale nie bedzie to wcześniej niz po 15. Pójdziemy do Twojego parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> podeśli tego linka z polarkami.. :)... na którą idziesz z Natalką do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
no czesc dziewczyby ale mnie dlugo u was nie bylo:):) a jak po za tym sie czujecie wszystko w pozadku???a z maluchami??hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu tak pusto?? Kika>> jak tam?? przyjdziesz dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: A pracy mam duzo jak to zwykle po wolnym. Nawet nie mam czasu siedzieć na forum. Dzisiaj raczej sie nie wybiore. Pogoda mnie dobija. Musze wreszcie dom posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: I co tam u Was. Jak Aurusia. Wysłałam Cie email z wiadomością. Ja dzisiaj jade do mojej małej krupy. Nie ma jej dopiero 2 dni ale tak jakoś smutno w domu. Wczoraj miałam totalnego lenia i znów nic nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kika>> a spoko w miare :).. chociaż ja mam jakiegoś doła ostatnio ... też jutro jade na wieś bo mi sie nie chce tu siedzieć... oglądam co mi przysłałaś strasznie fajniusie te ubranka.... ciekawe ile by za to chciała??.. bo już chyba było licytowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady
no co się dziwisz że tu tak pusto????!!!! jak we dwie / tzn. DONN I KIKA/ ZDOMINOWAŁYŚCIE topik!!!! prowadzicie takie rozmowy jakbyście mogły prowadzić przez te;lefon.... :o i jeszcze zdziwienie że tu takie pustki ......ŻAŁOSNE!!!!! JESTEŚCIE CHYBA TYLKO WE DWIE NA TYM TOPIKU.......TO DAJE DO MYŚLENIE , JESLI oczywiście POTRAFICIE POMYSLEĆ.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze łatwiej będzie nam sie na gg kontaktówac 5054474 - czesto nie moge topika znaleść >PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Mooniczka>> a ty już wróciłaś z tych wakacji??? odzezwij sie Niki co tam u ciebie?? nikolla>> nasze czyli moje i Kiki gg znajdziesz na wcześniejszych stonach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może ożywimy nasz krakowski topik.. Kika>> spacer w środe ci pasuje?? MaMani >> hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Pewnie że ożywimy. Spacer w środe jak najbardziej ale nie wiem czy pogoda nam planów nie pokrzyżuje. Ja od dzisiaj w pracy wiec moge tak po 15. MaMani: Witaj Nicola, Moniczka : Co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> a gdzie dzisiaj idzecie na spacer?? bo może do mojego parku skoczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×