Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia12347

nasze osiagnięcia- kobietki- 90 kg zdrowe odchudzanie!

Polecane posty

Kaska wyłamać nam się chcesz. Jak możesz, chcesz kopniaka dostać :p Witamy nową koleżanke. Ja może naprawie dzisiaj komputer w domu to wieczorem popiszemy. Mi jak na razie kilogramy lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam ta swoją stopke zmienić, bo w rzeczywistości waże 80,5kg :) Dzisiaj jak na razie jestem po peczku rzodkiewek i kefirze:) Ja chyba jestem kefiroholiczką :p Ola a co tam u Ciebie? Już wyzdrowiałaś Nam? Jakos mi umieracie na tym topiku smiercią tragiczną. Dziewczyny troche wiecej samozaparcia:) Wiary w siebie, a nie stękanie , że ja zamiast chudnąć tyje. Do lata juz mało zostało. Do czerwca jak Ty Ola nie bedziesz ważyła 71kg obrażam się na ciebie ;). Kasia Twoja waga nie ma prawa być wieksza niż 85kg( wyrzuć te paluszki-już!!!) ;) Marysiu a Ty mniej alkoholu-Twoja waga musi być bliżej 8 niż 9:) Chyba rozumiemy się:) Dajma Tobie też się oberwie. Fakt nie jestem wegetarianka, ale mało mięsa teraz podczas diety jem. Jem duzo sera, kapusty hahahah, kefiry pijam, i w ogóle wszystkiego rodzaju warzywa.Tak więc też masz być bliżej 8 niżej nieszczęsnej 9. Pozdrwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze się trochę wystraszycie:) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA SPROSTOWANIE COS NIE TAK NACISNELAM 75 KG!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ja sie bardzo wystraszyłam hehe:) spoko ja walcze: dzis zjadlam na sniadanie kanapke czarnego chleba z salata ogorkiem i zielona papryka, jogurt dietetyczny i jabłko. trzymam się bosko! buziaki:) dzisiaj bieganie:) buziaki i walczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. powiedzcie mi godziny w jakich jecie posilki.. bo ja mam tak, ze caly czas cos jem.. albo jakis platek ryżowy, albo jogurt, albo owoc..:/ a ja chce jesc o okreslonyh porach..:/ buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff jestem! łowa mi pęka, siadłam teraz po raz pierwszy odkąd rano wstałam do pracy, ciągle na wysokich obrotach. Ewa, ale nam walnęłaś mowe motywującą. Już się biore w garsc. Ja w odróżnieniu do ciebie nie mam czasu w pracy na komputer tylko teraz moge, ale własnie mam brokuły na parze i zaraz pojde robić sałatke z nich żeby zjeść coś ala obiad. Kasia, ja w ogóle nie mam stałych pór posiłków, czasem teznie mam nawet posiłku który mozna by nazwac obiadem tylko zastępuje czymś, bo nie mam czasu ugotować(albo chęci!). A wiem,że to baaardzo niedobrze bo powinny być normalne posiłki o w miare stałych porach. Głowa mnie boli!!!!! musze isc leżec, skoro moich chłopaków nie ma w domu! paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak muszę byc mniej wiecej stale posilki..:/ ech.. trzeba sie odzwyczaic od \"wiecznego jedzenia\".. śniadanie o 7, o 10 przekąska ( np jabłko ), około 13-14 obiad o 16-17 przekąska ( jogurt lub owoc ) i koniec.. sa 4 posilki.. ja sie tego postaram 3mac.. buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) no to zaplanowane: 02.07 jade do holandii.. do tego czasu musze schudnac.. do 70! dam rade:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nie mogłam wejść na ta stronę :( Kasia ja tez nie mam stałych porach posiłków. Jak na razie mi to nie przeszkadza bo chudnę.Duzo się czyta na ten temat ale pojdziesz na studia czy do pracy zobaczysz że nie dasz rady jesc o ustalonej porze. J wczoraj byłam na zakupach w Szwed chciałam sobie kupic fajne dzinsy w H&M i co nie kupiłam, bo dzinsów jak by co nie da sie w pasie wszyć:( Musze chodzić w swoich ciuchach do czasu do kiedy nie schudne do wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu ktos w ogóle zagląda wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 30
Hej kobietki....ja właśnie jestem na diecie AMODIO , prawdopodobnie jest skuteczna ..:) ale u mnie dopiro czwarty dzień , zważę się po tygodniu i zobaczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa fajnie, że jesteś na tej diecie. Jak już będziesz wiedziała , że jest skuteczna to daj znać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 30
Napewno się odezwę EB...Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaglądałam i się nie dało, a potem poszłam spać. mam mnóstwo na głowie przed tym długim weekendem: 2 konkursy w skzole do przeprowadzenia i sprawdzenia, przygotowanie prezentacji ze swoją klasą.... i inne sprawdziany itd a na dodtaek jestem chora- gardło, katar , i dziś przyplątało mi sie zapalenie spojówek :( oczy bolą i nie moe przy kompie za dużo siedziec bo patrzeć nie mogę. Dieta dalej trwa, ale wydaje sie jakbym w oóle nie chudła już:( kupiłam sobei wczoraj w lumpeksie taką suuuuuuuper seksi bluzeczke w pięknym zielonym kolorze, ale musze schudnać bo wstydze sie wyjsc z gołymi ramionami... spadam za chwile korki, moje oczy ... wybaczcie jak sie juz dzis nie pojawie, na prawde sie czuje jakby mi ktoś piasku garść pod powieki wsypał i jeszcze ta wydzielina ropna. buziaki! ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam moje drogie:) ja dzis caly dzien sie opalalam, ale mowiac szczerze- marne efekty:D jutro zakonczenie roku, a w przyszly piatek juz startuje matura..na początek- pisemny polski.. uff.. trzeba sie uczyc:) buziaki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ola ja mam takie same wrazenia, że nie chudne. Waga jak stanęła tak stoi ale za to na centymetrach mi ubywa.Dzisiaj ostatni dzień pracy i cały tydzień wolny. Jak się cieszę:) Kasia bedziemy trzymały za Ciebie kciuki aby Ci dobrze poszło. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno ja mam chyba wagę zepsutą. Bo ona waży jak chce. Musze sobie kupić nową, znowu koszta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. nie ma za bardzo tematu do rozmow wiec nie mam o czym sie rozpisywac, po prostu chce sie przywitac- pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było miło- kto powiedział , że koniec. W weekend nie było mnie bo wyjechałam:) Dzisiaj już jestem ale w dalszym ciągu mam długi weekend i bede żadziej tu zaglądała. Strasznie mnie dzisiaj kręgosłup boli. Dziewczyny powiedzcie mi czy wasza waga stanęła w miejscu??? Moja prawie 2 tygodnie stoi w tym samym miejscu:( Nie wiem co się dzieje. Kasia jak nauka przed maturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminikna
EB wielka prosba odezwij sie na gg 6050263. Proszę:) Chyba możesz mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×