Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

o, Bebolek sie pojawil jak pisalam:) dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu83 mam pytanie 12 marca mam wyznaczony termin tylko na usg i niewiem czy znow musze isc po ta moja niebieska karte tam do rejstracji czy tylko mam isc do gory na usg? Bardzo ci dziekuje ze mozesz mi pomoc, napewno bede miala jeszcze duzo pytan. Pozdrawiam ciebie i twoja dzidzie no i oczywiscie wszystkie dziewczyny na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Megi ............38tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....30 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki Mam pytanie w jakim wieku zaczęłyście dawać swpoim bobasom coś poza mleczkiem do jedzenia?? Nasza oleńka jest prawdziwym skarbem przewaznie śpi i prawie wcale nie płacze:) nawet na pierwszych szczepieniach nie płakała Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawalam mojej pod koniec 3. miesiaca, zaczęlam od jabluszka, 2, 3 lyzeczki, potem marchewke, ale miala zatwardzenia, dawalam jej tez na noc mleko zageszczone kleikiem kukurydzianym, miedzy posilkami mlecznymi przemycalam zupki jarzynowe, dawalam do picia soczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :D 🖐️ No prosze Bebolek ozyl :P A mnie gonila ;) , ze mam sie odezwac :P hehehehe...Ty mi sie popraw :D Pogoda Cie tlumaczy jak najbardziej :)Ja tez z Amelka chodze na dluzsze spacerki przynajmniej ksiazke poczytam w spokoju :P ,bo w domu nie ma szans :( Bebolku zmieniamy mieszkanko,bo dojezdza do nas moja siostra ( jeszcze nie teraz po maturze )no i dziewczyna naszego kumpla :D Tak, wiec musimy zmienic na wieksze :D A nie chce mi sie jak holera :P ,bo zaje fajnie mi sie tu miszka :D Mam piekny duzy park nawet stawek i 5 labedzi :P Kaczuszki, ktore karmimy z Amelka :)Normlanie wygoda dla mnie :D A tak w sumie nie wiadomo gdzie wyladujemy :( Moja Amelka jeszcze nie ma zabkow :O Co do jedzonka to pewnie byl zdziwiony, ze dostaje cos innego :D Moja Amelka to rowno rabie :) Aine No to ladna pracka mu sie trafila :P I pewnie tez niezla kaska :D Moj Krystian pracuje jako menager cos tam cos tam :P ,bo nawet nie powtorze calej nazwy :P ,ale cicho ;) :P Ogolnie zajmuje sie serwerami w swojej firmie.Dlatego tez pytalam czym bedzie sie zajmowal,bo kiedys wspominalas, ze chyba Twoj maz pracowal wczesniej jako informatyk :D No chyba,ze mi sie cos pokickalo :P Kania82 Za kazdym razem jak idziesz na skan czy na wiztyte czy nawet na EMERGENCY to pamietaj kochana, ze zawsze musisz zabrac karte :D To Twoja ksiega :)no i twojego maluszka :)Dziekujemy za pozdrowienia :D Rowniez pozdrawimy Twoja kruszyneczke a takze Ciebie :D Ania84 Ja zaczelam dawac jak Amelka skonczyla 4 miesiace :)A teraz to juz sporo roznych rzeczy je :D Najlepiej wprowadzac stopniowo :)Bedziesz przynajmniej wiedziala co ja uczula wrazie czego :D A gosia Zyje :P O j ty ty Odezwij sie chociaz zwykle czesc :D Buzka na zachete 👄 Kupilismy Amelce ta zabawke co mi linka przeslalas :)Musze przyznac, ze trafilas :D ,bo Amelce rowniez sie to podoba :)Dzieki za rade 👄 My bylysmy dzis na szczepieniu :)Amelka rowniez byla dzielna :D Dorwala zabawke i nie chciala oddac :P Nastepne dopiero w sierpniu :D :D :D Dobra uciekam, bo sie rozpisalalm :P Ide kapac mala zabke :D dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mialam internetu pare dni, a teraz raz dziala raz nie wiec krotko pisze :( fifi ma juz 3 zabki, a 2 juz mu sie przebily, smiesznie wyglada bo bedzie mial 4 na dole i 1 na gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama juz pojechala, miala wylot o 3 po poludniu a w domu byla o 3 rano bo zamiast w katowicach wyladowali w rzeszowie i podstawiali autobusy. fifi tez jest straszny zarlok i uwielbia biszkopciki jablka banany i gotowane gruszki :) zupek juz je 3 razy wiecej nie na poczatku, sam siedzie w kojcu no i stara sie wymawiac i wydawac nowe dzwieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Wesmar......39tydz........29Luty........synek..... Megi ............38tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....30 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????......... To sie dopisuje i od razu na czolowce mam oczekujacych! Po wizytach u pol. i irlandzkiego lekarza wyglada ze nie doczekam do terminu. Dzidzia sie spieszy... a ja zaczynam sie denerwowac. Najbardziej martwie sie zeby w pore pojechac do szpitala - ani za wczesniej ani za pozno. Cala noc mialam skurcze ale to pewnie przepowiadajace.. Wszystkim zycze Milego Dnia Zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Na popczątku wszytkim życzę z okzji tego wiekiego dnia zakochanych.. poprosty miłości w ziązku i poiechy z aszych dzieciaczków:) a dla kobietek które jeszcze nieurodziły szcześliwego rozwiązania:) Wesner witaj:) ooo juz niebawem i ty bedziesz tuliś maleństwo:) powodzonka i pisz w miare możliwości:) kochane ja zmykam na spacerek:) mężu w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dla wszystkich z Was przesyłam słodziutkie WALENTYNKOWE buziaczki!!! Ja jeszcze na chodzie. Ostanio ogarnia mnie maksymalne zmęczenie. Śpię a i tak jestem potwornie zmęczona. Synulek kopie i rozpycha się, mój mały kochany Bąbelek. Ide już spać, bo padam z nóg. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam mamuski :D Jak minely walentynki :P Napewno bylyscie zajete :D ,bo pusciutko cos tu :( Pozdrowienia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki spoko, mała zasnęła a my zrobiliśmy sobie wieczór przy winku:) fajnie , ze moja mała śpi już w nocy 8, 9 , a czasem nawet 11 godzin-wlasciwie juz w wieku 2 i pol msc tak dlugo spala. mamy spokoj;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja w podłym nastroju szef mojego męża zwolnieł prawie wszytkich łącznie z mężem niedał terminu wypowiedzenia normanie nic... tylko poiwedziła że od niedzieli już niepracuja... we wtorek ma pojechać do niego po dokumenty normalnie jak już sie wszytko jakoś zaczyna układć to los musi nam dać w d**e!!!! i na nowa załatwiać wszytkie dokumenty składac papiery... no i najgorzej z kasa:( a za 3 i pół tygodnia chrzest:( normalnie tak chce mi sie płakac ale niemoge tego okazac męzowi bo on sie wtedy już całkiem załamie:( nawet niewiecie jak trudno udawać ze wszytko jest opk skoro niejst:( dobrze że chociaż Fabi jest zdowy i niema z nim kłopotów.. oki.. niezawracam wam głowy moimi problemami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Bebolku, że tak się stało:( ale na pewno wszystko sie ułoży, Irlandia to nie Polska i na pewno Twoj mąż szybko znajdzie pracę:) tam nie zginiecie, nie martw się. a ja już od jutra będę bez netu:( obecny pracodawca mojego męża zabiera mu internet w związku z tym, ze złożył wymówienie. będzie mi brakowało tego forum.. miłej niedzieli, buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1985
hej kochane, bartek naprawil neta. bebolku bardzo mi przykro, podajcie ich do sadu, bo nie mozna kogos zwolnic bez uprzedzenia nawet jak nie ma sie kontraktu!!! meggii jak mozesz to podaj bebolkowi namiary, jak sie czujesz kochana, mam nadzieje ze jeszcze pogadamy przed porodem, jutro odezwe sie po pracy na skypa :) a jak tam wasze malenstwa i brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Co tam u Was słychać i co ciekawego na zielonej wyspie? U mnie nadal stan oczekiwania. Jutro zaczyna się 39 tydzien więć już bliżej niż dalej. Cały czas zastanawiam się nad cesarką ze względu na wage mojego Synusia. Tak jak Wam juz pisałam dwa tygodnie temu na USG wyszło, że waży już 3,800. Wiadomo, że nie są to idealne wymiary ale są zbliżone i wiemy na pewno z moją ginekolog, że Antos jest duży. Wiele osób opowiada mi o zaletach i wadach cesarki, dlatego chciałam Was zapytać co o tym myślicie. Moja kuzynka np. rodziła naturalnie dziewczynke która ważyła prawie pięć kilo. Biedaczka bardzo popękała i miała żal do lekarza, że nie zalecił cesarki. Żona kuzyna mojego Męża rodziła chłopca prawie 4,5 kg, biedaczke bardzo poszarpało i cały poród zakonczył się operacją. Natomiast moja Mamusia rodziła naturalnie mojego Braciszka, miał prawie 4,5 kg i 64 cm. Poszło jej bardzo szybko i nawet jej nie musieli nacinać. W następnym tygodniu jestem umówiona na wizyte kontrolną idziemy razem z Mężem, bo moje Kochanie przylatuje do mnie. Wypytam jeszcze i postaram się już coś ustalić. Mam tylko nadzieje, że nie urodze wcześniej. Chociaż wydaje mi się, że w krótkim czasie to już nastąpi. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Wesmar......39tydz........29Luty........synek..... Megi ............39tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....30 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Wesmar......39tydz........29Luty........synek..... Megi ............39tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....30 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????..... Kania82..........16tydz.........24Lipca............????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ale nas dzisiaj przymrozilo. U nas za oknem termometr wskazal -8 brrrryyyy. Ale za to w dzien swieci piekne sloneczko. Jak sie czujecie przyszle mamusie? Moje mdlosci chyba juz mijaja ale meczyly mnie strasznie. Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie zagladalam na forum bo praktycznie caly czas moge spac... co robie jeszcze to JEM - maskakra. przekroczone mam juz 20kg na +, juz nie wchodze na wage do porodu! Wogle czuje sie tak zrezygnowana. Juz 10 dni temu lakarka powiedziala ze powinnam urodzic na dniach a tu nic! nie mam juz sil sie cieszyc... Bebolek bardzo mi przykro, mam nadzieje ze bardzo szybko zaswieci dla Was slonce! i szybko zapomniece o przejsciowych klopotach. Co do cesarki - najczesciej spotykam sie z opiniami ze lepszy porod naturalny - szybciej dochodzi sie do siebie, ponoc... Ja po obejrzeniu kilku filmow o porodzie naturalnym tez myslalam o cesarce... Pociesza mnie mysl o epiduralu i to ze po jakims okresie bolu zobacze synka! Pozdrawiam wszystkie mamy! te oczekujace tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------------ Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Wesmar......39tydz........29Luty........synek..... Megi ............39tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Wiktorianka....25tydz.........3 czerwca......chłopiec. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22....30 tydz........27 Kwietnia.......córeczka Lena. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Kania82..........16tydz.........24Lipca............????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja tylko na chwilke jestesmy juz po chszcinach naszej Kruszynki iiii musze powiedziec ze czulam sie strasznie dumna i szcze sliwa piekne chwile rosniemy zdrowo i kolorowo a tak apropos to mam dosc gosci:( ucieka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bebolek tutaj Cie znalazlam ;] Jestem w szoku jak zobaczylam zdjecie twojego synka na fotosiku, myslalam ze to moje dziecko!!!!! sa identyczni!!! szczegolnie na tym zdj "chyba bede filozofem" twoj synek jest podobny do mojego. Jesli chcesz podaj meila przesle Ci zdj i sama porownasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się z Wami panny dzieje, żę tu tak pusto? Wiem, że jest bardzo póżno ale Wy wogóle nic nie piszecie. Koleżanki powiedzcie mi czy przed porodem miałyście bóle takie jak przy okresie? Ja od wczoraj tak mam. W nocy to już myślałam, że się zaczeło, bo co kilka minut przez chwile bolał mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres i jeszcze krzyże. I tak z pięć razy, aż przeszło i zasnełam. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Megi kochana to zapewne były skórcze przepowiadające... u ciebie to lada dzień...:) niezapomniej daj znać ak juz urodzisz:) oj kochane mi coś strezeliło w kregosłupie i tak strasznie boli ze szok... nawet małego zabardzo niemogę podnosić:( uciekam bo jak siedzę to jeszcze bardziej boli... żabciu dzięki kochana za zdjęcia Amelka jak zwykle urocza!!!! a co u reszty pozdrawiamy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu wyśle sms'a do Gosi ze szpitala. Boję się strasznie ale zarazem już nie mogę doczekać, aż zobacze tą małą słodką istotke i wycałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego siedzenia w domu zrobiłam się chyba upierdliwa, dlatego mam do Was kolejne pytanie. Co myślicie o przesądach i kupowaniu wózka przed urodzeniem dziecka? Mój Tatuś czyli dumny Dziadek kupuje Nam wózek i już go zamówił, w sumie to jest już do odebrania. Czy któraś z Was kupiła wózek wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Was proszę podajcie mi jakąś nazwe szpitala razem z adresem w Dublinie. Z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×