Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia themonic.......23 kwietnia............synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia.............córeczka Lena Agula ........................???? Oczekujace Wiktorianka....38tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Kathy100........36tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane.........34tydz........17 Maj..............synekAntoś Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............27tydz.........4 Sierpnia.........córeńka Magda... ........7ydz..........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz.......21 wrzesień.......?????? Ani79..............20tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25.........12tydz........28listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy100
Hej dziewczyny, bardzo, bardzo dlugo mnie nie bylo ale tak zeby uktualnic liste wiktorianki to moja Zosia urodzila sie 19 kwietnia. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszeja tez zagladam po dlugiej nieobecnosci a tu taka wiadomosc :) Kathy kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Niech Zosia zdrowo rosnie :) Pozdrowienia ode mnie i od Majki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia.............córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia............synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia.............córeczka Lena Agula ........................???? Oczekujace Siobhane.........40 tydz........17 Maj..............synekAntoś Wiktorianka....38tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............27tydz.........4 Sierpnia.........córeńka Magda... ........7ydz...........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz........21 wrzesień.......?????? Ani79.............20tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25......12tydz........28listopad.........????? Witam kobitki, u Nas coraz lepiej, suteczki się leczą, karmienie idzie coraz lepiej, tylko mam nawał pokarmu i chodzę z kapuchą :P Mała przestaje powoli zasypiać przy cycu, no i zaczyna się jej tworzyć jakiś rytm, a ja chyba znalazłam sposób na usypianie jej bez dygania i bujania przez godzinę. Kathy100 GORĄCO GRATULUJE CÓRECZKI!!!!!!!!!!!Oby rosła jak na drożdżach, spała dużo i ochoczo jadła :D Jak poród, bez problemów, napisz jak będziesz miała czas jak to było. Wiktorianka a ty co, pora się rozpakować :D Lekkiego i szybkiego porodu życzę No to zwijam się, jeszcze na spacerek idziemy. Pozdrowienia dla reszty kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathy100 Gratulacje!!!!! spokojnej Zosi życze :) Motylek no ja już bym chciała się rozpakować ale moj synek jakis leniwy ... już myślałam ze peknę w zeszłym tygodniu ale mały sie rozmyślił chyba mu dobrze w moim brzuszku. Dobrze ze pogoda boska wiec co dzien nad moze sie turlam i jakos humor dopisuje :) chociaz zaczęłam nieźle puchnąć, no ale troche wytrzymam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Mam pytanko która z was rodziła ze znieczuleniem i czy macie po tym jakies skutki uboczne? Bo mnie od porodu troche bolało w tym miejscu gdzie była wkłuwana igła czasem ból sie zwiększał wogóle na początku miałam problemy ze schylaniem a potem prostowaniem ale potem znów się zmniejszył ból a teraz od 2 dni tak boli że prosto chodzic nie umię większość rzeczy w domu mąż robi no ale ja i tak musze Ole dzwigac jak on jest w pracy i to tak boli że szok promieniuje aż na biodra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu ja sie pytałam mojej pani dokor o epidural bo wciąż się wacham i chyba z niego zrezygnuje, powiedziała mi że mogą się pojawiać bóle pleców i bóle głowy nawet do roku!!! po porodzie, bardzo mnie to zniechęciło zwłaszcze, że i tak mam dość silne bóle głowy.... Bóle mogą być nawracające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś w Longford bo dostaliśmy wezwanie do lekarza okazało się że chodzi o guz który Ola ma pod piersią a byliśmy z tym u lekarza jak miała 2 tygodnie a oni teraz sobie przypomnieli. W międzyczasie guz zniknął na jakis czas a teraz ma pod oboma piersiami lekarz tu w przychodni powiedział że to normalne a lekarz w Longford że trzeba to obserwować i kolejna wizyta we wrześni. Już w końcu ie wiem kto ma racje. Najlepiej jak polece do Polski i tam ją zbadają. Nawet badania krwi jej nie chcieli zrobić a powinni sprawdzić hormony bo myśle że może ma to coś z nimi wspólnego w końcu ja choruje na tarczyce. Mam dosyyc tutejszej służby zdrowia. Jedyny plus taki ze wkoncu w przyszlym tygodniu dostanie BCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorianka ja też przed ciążą miałam ostre bóle głowy więc to norma u mnie ale te bóle pleców masakra jak tu coś robić kiedy wyprostować ię nie idzie ale ostatnio dużo ćwiczyłam może to też miało wpływ więc zrobie sobie przerwe i sprawdze. Pamietam ze lekarz anestezjolog mówił cos o bólach plecow i głowy jak zgode podpisywalam ale myslalam ze to po porodzie kilka dni poboli a nie tak jak piszesz do roku:/ no trudno musze to przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie czy któras z was brala regulon to lek antukoncepcyjny bo ja zaczelam brac w marcu ale przy drugim opakowaniu zapomnialam przedostatnią tabletke i na ulotce pisalo ze gdzy sie nie wezmie jednej z ostatnich nie robi sie wtedy przerwy 7 dni tylko bierze nastepne opakowanie i tak zrobilam ale miesiaczke dostalam i mam nadal plamienia a to juz 14 dzień:/ nie wiem co sie stalo chyba moj organizm zwariował......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko na momencik:( Kathy sto lat gratulacje:) wqidze ze tarsze bywalczynie powracaja:) A teraz przykre wiadomości: Ostatnie akcje z Fbainkiem to nie tak jak myśleliśmy ząbkowanie lecz ostre zapalenioe ucha środkowego.... :(:(:( Pani doktor do której się dziś udałam jak tylko zobaczyłam ropke na uszku Fabiegoi zwyzyała mnie od nieodpowiedzialnych matek:( czuje się z tym straznie:( ciągle płacze:( mały dostał antybiotyk. juz ma nieco lepszy humorek ale nadal płacze:( UWAGA!: kochane nielekceważcie objawów silnego ząbkowania bo są identyczne jak poczatki zapalenia ucha!!!! Ja załuje ze az tyle czekałam:( mały po syropie na zbicie goraczki miał ulge z 39 nna 38,2 i nieda sie zbic nizej:( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Ania84 DZIEKUJE za wniosek ;D Mam do Was pytanko od kilku dni mam tak jakby surcze od strony jajnikow czy podbrzusza czy to normalne? Teraz duzzzooo pracuje to moze wlasnie z tego wysilku.. jak myslicie? a czy mialyscie lub macie tak ze jak odychacie to was pluca razem z kluciem w od strony serduszka boli jak bierzecie powietrze? pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłucia w płucach miewałam ale samo przeszło. Czaerm tak zabolało że oddechu wziąść głębszego nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:D Chcialam zmienic tabelke i zyczyc Wam milego dnia:) Mamusie i dzieciaczki Gosia .........8 Czerwca 07 ...........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ...............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 ............córcia Kasienka ]Melka ..... ..16 Wrzesnia 07 .........córcia Molly Kitek .........22 Wrzesnia .............córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia ............córcia Natalka Magda ........20 Października.........córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...............synek Fabian 19joasia85...13 Listopad...............córcia Lusia Aga 84.........18 Listopad..............synek Pawełek Ania_84....... 03 Grudnia ..............córcia Oleńka Karola416.....14 Grudnia...............córcia Oliwicia mamba9........15 Luty..................córcia Viktoria Meggi1982.....4 marca.................synek Antoś Wesmar........5 marca.................synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia .............córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia.............córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia............synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia.............córeczka Lena Agula ........................???? Oczekujace Siobhane.........40 tydz........17 Maj..............synekAntoś Wiktorianka....38tydz.........3 czerwca.......chłopiec... Olacork..........28 tydz.......15 lipiec...........chłopiec Kania82..........21tydz........24Lipca...........chłopie c.... Violaa............27tydz.........4 Sierpnia.........córeńka Magda... ........7ydz...........10 sierpnia.........?????......... Magda............18tydz........21 wrzesień.......?????? Ani79.............22tydz........22wrzesien........????? Myszkaa25......12tydz........28listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siobhane
cześć dziewczyny! Dawno nic nie pisałam ale staram się Was czytać na bieżąca. Gratuluję wszystkim mamusiom:) Niech dzieciaczki rosną szybko i zdrowo. Bebelek-nie płakusiaj, synek szybko wyzdrowieje. Jest śliczny i dzielny. Nie masz co mieć wyrzutów sumienia, przecież pierwszy raz jesteś mamą. Skąd mogłaś wiedzieć jaka jest przyczyna płaczu? Myślę, że każda mama pomyślałaby na początku że to ząbki. A tą durną lekarką się nie przejmuj. Zeby one wychowywały choć w połowie dzieci tak jak Polki to by było dobrze. Uszy do góry:) Niedługo Fabi wyzdrowieje. Ja juz troszkę jestem załamana. Mam termin na sobotę a tu żadnych objawów zbliżającego się porodu:( Zadych skurczy, bóli... Po prostu nic. Już nie chce mi się czekać. Myślałam że urodze do przyjazdu mojej mamy a tu mama przyjechała i tak sobie czekamy:( Ani za bardzo niggdzie pojechać ani wyjść z tym brzuchem, bo cięzko... Po prostu nudy. Mam nadzieję, że urodzę w tym tyg bo jak nie to ja nie wiem... Czekam jak na szpilkach. Każdego wieczoru myślę-może to już tej nocy? No ale chyba miałabym, wcześniej jakieś objawy przepowiadające? Jak myslicie? Taka piękna pogoda. Chciałabym już wyjść na spacerek z wózeczkiem. No nic. Już nie narzekam. I tak nie mam na to wpływu. Będzie jego czas to przyjdzie. Pozdrawiam wszystkie mamusie obecne i przyszłe. Trzymajcie się cieplutko. Jakby coś to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhane tym ze nei masz zadnych skurczy ani nic nie wskazuje na porod sie nie martw ja ez nic nie czulam nic mi nie bylo o 23 poszlam sie położyc poczulam sie dziwnie wstalam i wody mi odeszly a skurczyku zadnego pierwszy poczulam dopiero w szpitalu i to taki chocby wcale dopiero po kroplówce zaczełam mieć skórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie moze złoty lek na zrzucenie sadełka po ciąży?? ćwicze , ograniczam jedzenie duzo chodze i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulki :D Dawno mnie nie bylo nawet niepamietam kiedy pisalam :( Widze, ze nam grono sie powieksza :) i bardzo dobrze :D Kathy Gratulacje 🌼 🌼 🌼 Zuzanka84 Co do zrzucania sadelka :p to wiem,ze po ciazy trudno zrzucic a tym bardziej zaraz po ciazy,bo jeszcze masz hormony po dziecku :( itd...Tak naprawde ja zrzucilam po okolo 6 miesiacach :D Moge ci jedynie poradzic duzo ruchu a wiesz mi,ze zrzucic napewno jak twoja maluda zacznie raczkowac :) Oj bedziesz miala duzo ruchu :D Proponuje czeste spacerki zawsze jakis plus :)Powodzenia !!!! Ania84 :) Ja mialam to wlasnie znieczulenie i przyznam szczerze,ze tez niekiedy mialam takie bole :( przyznam ze juz teraz nie wystepuja :),ale na poczatku mialam takie promieniowania :( Jesli bedziesz miala dosc mocne bole to moze lepiej zlglos sie do lekarza,bo z tym znieczuleniem nie ma zartow.Czy ja tez moge poprosic o wniosek bede wdzieczna :D podaje e-maila :) frogi5@interia.pl myszkaa25 Calkiem mozliwe,ze to od wysilku.Napisze ci ,ze ja tez mialam takie klucie na poczatku i jajniki mnie strasznie bolaly tak jak przed okresem :( ale to minie Kiedys mi ginekolog mowila,ze czasem taki bol pojawia sie wtedy gdy mial wystapic okres tak wiec glowka do gory No i przede wszystkim nie pzremeczac sie :)Gdyby jednak byl to mocny bol nie do zniesienia to napewno nie zwlekaj :O i idz do lekarza :D wiktorianka Zeszlym roku o tej pozre tez starsznie puchalam :( i robilam sobie oklady :) i pomagaly :D Puchniesz tez min dlatego,ze moze wody plodowe sie zbieraja w tych miejscach.Dasz rade trzymam kciuki :D Bebolek Wreszcie wyskrobalam czas :)i cos tam naskrobalam :)Ostatnio mam mnostwo zajec Amelka zaczela raczkowac chodzic trzymajac sie i musze miec oczy wokol glowy :D Kurcze bebolek mam nadzieje,ze z twoim malym wszytsko ok :)Bede trzymac kciuki zeby wszytsko sie dobrze skonczylo :) Moja Amelka raczkuje tak szybko,ze za nia nie nadazam :( czas tak szybko leci,ze az wierzyc mi sie nie chce,ze za niecale dwa miesiace skonczy roczek :O Pozdrawiam wszystkie :D mamuski i te przyszle rowniez dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jade zaraz na wizyte do Rotundy mam nadzieje, ze to ostatnia bo dla mnie to niezły wyczyn, jechac autobusem z wózkiem i dzieckiem 30 km, no ale jakos dam rade chociaz czuje sie juz jak niezły hipo i wszystko mnie męczy.... Pozdrawiam wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tylko na momencik:) chciałam się pochwalić że Fabi zaczyna raczkować:) niejest to jeszcze tak ze równo na \"4\" ale gnie do przodu ile wlezie:) Wiktorianka i jak tam???? kochane co u was?????????? pisać bo temat pójzie do usunięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nowosci nie ma. Próbujemy Ole nauczyć tata ale dalej tylko mama mama. Mam pytanie jak często dziecko powinno robić kupki bo Ola ostatnio robi co 2 nawet 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Mamusie i dzieciaczki🌼 🌼 Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek ❤️ 🌼 Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia❤️ 🌼 Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka❤️ 🌼 Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly❤️ 🌼 Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja❤️ 🌼 Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka❤️ 🌼 Magda ........20 Października.....córcia Lenka❤️ 🌼 Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian❤️ 🌼 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia❤️ 🌼 Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek❤️ 🌼 Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka❤️ 🌼 Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia❤️🌼 mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria❤️ 🌼 meggi1982....4 marca...............synek Antoś❤️ 🌼 Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian❤️ 🌼 Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia❤️ 🌼 Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia❤️ 🌼 themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal❤️ 🌼 Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena❤️ 🌼 Agula ........................????❤️ 🌼 Oczekujace🌼 🌼 Siobhane......40 tydz......17 Maj..........synekAntoś❤️ 🌼 Wiktorianka....38tydz....3 czerwca.......chłopiec..❤️ 🌼 Olacork.........28 tydz......15 lipiec.......chłopiec❤️ 🌼 Kania82.........21tydz......24Lipca......chłopie c....❤️ 🌼 Violaa............27tydz......4 Sierpnia.....córeńka❤️ 🌼 Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????.......❤️ 🌼 Magda............18tydz.....21 wrzesień.......??????❤️ 🌼 Ani79.............22tydz......22wrzesien........????? ❤️🌼 Myszkaa25......12tydz.......28listopad.........?????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Mamusie i dzieciaczki🌼 🌼 Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek❤️ 🌼 Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia ❤️ 🌼 Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka ❤️ 🌼 Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly ❤️ 🌼 Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja ❤️ 🌼 Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka ❤️ 🌼 Magda ........20 Października.....córcia Lenka ❤️ 🌼 Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian ❤️ 🌼 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia ❤️ 🌼 Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek ❤️ 🌼 Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka ❤️ 🌼 Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia ❤️ 🌼 mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria ❤️ 🌼 meggi1982....4 marca...............synek Antoś ❤️ 🌼 Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian❤️ 🌼 Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia ❤️ 🌼 Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia ❤️ 🌼 themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal ❤️ 🌼 Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena ❤️ 🌼 Agula ........................???? ❤️ 🌼 Oczekujace 🌼 🌼Siobhane......40 tydz......17 Maj..........synekAntoś❤️ 🌼 Wiktorianka....38tydz....3 czerwca.....chłopiec...❤️ 🌼 Olacork.........28 tydz......15 lipiec.......chłopiec ❤️ 🌼 Kania82.........21tydz......24Lipca......chłopiec.... ❤️ 🌼 Violaa............27tydz......4 Sierpnia.....córeńka ❤️ 🌼 Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????.......❤️ 🌼 Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? ❤️ 🌼 Ani79.............22tydz......22wrzesien........????? ❤️🌼 Myszkaa25......12tydz.......28listopad.........????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na złość za każdym razem coś się przestawi .... a miało być tak pięknie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Jestem tu nowa, nie mam dzieci i jak na razie nie jestem w ciazy... chyba. Mieszkam natomiast w Irlandii i usilnie staram sie odzidziusia (3 miesiac) dlatego z wielka ciekawoscia czytam wasze wypowiedzi. Moga mi sie przydac w przyszlosci. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pau.la Fajnie że zajrzałaś:) Bedziemy trzymać za Was kciuki Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula witamy na naszym topiku i powodzenia:) Ja sie turlam juz mocno ociezale, kurcze nawet mi sie rano za bardzo wstawac nie chce, ale moj synek nie daje mi wytchnienia i gania mnie a to nad morze a to na plac zabaw wiec atrakcji pod dostatkiem do samego końca:) na szczęscie pogoda jakmarzenie wiec dzielnie sie tocze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga03
hej Paula. Witaj. Zycze powodzenia, napewno sie uda i nie dlugo dolaczysz do listy oczekujacych zreszta ja tez musze sie tam dopisac ale zrobie to dopiero po pierwszej wizycie u gp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moja Emi skonczyla w tym tygodniu 6 tygodni i tak nam dopala jak moze, mowie wam w dzien wogole nie spi tylko chce sie bawic i cos tam sobie gaworzy caly czas, gdy poloze ja na mnie to stara sie przesowac i odpycha sie nozkami i raczkami, i strasznie sie denerwoje gdy zabardzo jej nie idzie, glowke juz sama podnosi i trzyma, a usmiecha sie tak szeroko na cala buzie gdy ktos sie do niej usmiecha, a jej najulubienszym zajeciem jest przebieranie pieluchy bo bardzo lubi lezec z golym tylkiem ! loboz maly a jak tam maja sie inne malenstwa??? ..... :}*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tą gołą pupa to chyba norma bo moja mała też czym mniej ubranek na sobie tym szczęśliwsza a jak pupa goła to już uśmiech od ucha do ucha. Ostatnio odkryła że jak sie siedzi w wózku to tez można bawić się nóżkami a nawet zdejmować buciki. Wcześniej jak tylko ją do wózka wkładałam to zasypiała a teraz robi się coraz bardziej ciekawa świata :) wszystko chce widzieć i oczxywiście dotknąć a jeszcze gdyby wszystko można było skosztować to bybyła w 7n niebie :D Ja sie jej powie daj cześc to podaje roczkę i uczyłyśmy się też klaskać tzn ona ropi klap klap w nasze ręce i jest szczęśliwa jak usłyszy odgłos klepnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×