Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Do Majrel.Chciałam poradzic sie profesionalistki i oto pisze.Wiec tak mam odrosty na 4 cm a reszta włosów to zloto -rodawy kolor czy jesli zafarbuje farbą marijel 6,0 głeboki ciemny blad nie wyjda mi zielone i czy ta farba je pokryje?Chciała dym wrocic do mojego naturalnego koloru tzn.sredni bląd.Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faworeczka3
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczek14
Dziewczyn pogubilam sie:) w tej chwili moje wlosy po dekoloryzacji elgonem, farbowaniem bardzo jasnym bezowym blondem sa koloru: z wierzchu: zloty blond z przeswitami rudego a pod podem sa rude.. Chcialabym uzyc farby majirel..tylko tutaj pojawia sie problem.. wyczytalam ze gdy uzyje np sredniego blondu to wyjdzie ciemny blond albo jeszcze cos innego:/ jakiego w koncu mam uzyc?:) w ostatecznosci moga byc nawet jasniejsze ale nie ciemny blond. I mixton niebieski - totalnie nie wiem czy musze go uzyc zeby zniwelowac rudy odcien, jesli uzyje farby o popielatym odcieniu. Jesli musze to ile musze go dodac :) I ostatnie pytanie, jaki % ox musialabym uzyc?:)) wiem, wiem istna masakra te moje pytania ale fryzjerzy u mnie to KATASTROFA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolaaaaaaaaaaaaa
Witam! http://www.blogcdn.com/www.stylelist.com/blog/media/2008/11/77354799.jpg Jaki to jest kolor farby majirel lub inoa, bardzo proszę Ciebie majirel lub inne zaznajomione osoby o poradę :-) Chodzi mi o taki blond jak u kate, jak naturalny niezbyt jasny blond, nie rudy ale tez nie popielaty, ale taki naturalnie bezowy. Może byc o ton ciemniejszy. Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPRYSEK 1
Droga Majrel. Proszę o radę. Mam włosy farbowane bardzo jasnym blondem. ostatnio miałam ferie 102 i 92. farba szybko się spłukuje i włosy są brzydkie żółtawe. Chcę uzyskać ładny średni lub ciemny blond (w odcieniu perłowym). Jakiej użyć farby? Rozważałam kolory: casting-satynowy blond, excellence-8.13 perłowy beż ewentualnie X champagne. A może jest jeszcze jakaś ciekawa farbka?proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczek14
Majirel prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka:)
WITAM!!!!!!!!!!!!!! kochani też mam problem...od 10 lat farbuję włosy na czarno różnymi farbami baz amoniaku...ostatnio mnie coś naleciało na kolor BLOND:) MOŻE TO ZA SPRAWĄ WIOSNY HA HA HA...kupiłam ze trzy tygodnie temu dekoloryzator i ściągnęłam farbę wyszedł mi rudy kolor na końcach trochę ciemniejszy, ale zrobiłam błąd bo nie położyłam żadnego koloru i po każdym umyciu głowy kolor mi ciemniał:( po tygodniu położyłam jasny brąz i teraz mam ciemne znów:( dziś znów kupiłam dekoloryzator i mam zamiar ściągnąć ale nie mam żadnej farby marzy mi się jakiś ciepły BLOND nie rudy proszę PROFESJONALNĄ OSOBĘ O pomoc jakie najlepiej farby użyć żeby wyszedł ten wymarzony BLOND:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzuuzzzulllaa
Witaj MAjrel mam pytanie bardzo podoba mi sie kolor włosów agnieszki Szulim http://pomponik.pl/galerie/podpatrzono/nowa-fryzura-agnieszki-szulim/zdjecie/duze,1430086,1,406 prosze o pomoc, mam od dawna włosy robione balejagem z dodatkiem 8.02 i 9.02 na odrosty. Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. Ostatnio ponieważ nie było mojego fryzjera trafiałam z przypadku do fryzjera który zrobił mi odrost farbą Subrina kolor sahara blond czy cos takiego wyszedł na odroście miodowo złoty taki wpadajacy w lekko wypłukany rudy, pomocy bo nie mam juz siły do fryzjerów pzdr i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENKA1423
zzzzuuzzzulllaa to zdjęcie także nie wchodzi , nie pokazuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie wchodzi tylko trzeba spację zlikwidować... piękny kolor ma Aga ;-) też mi się podoba i ciekawa jestem czym go uzyskać...i czy to nie jej kolor naturalny? p.s widze ze forum zamarło bez Majrel ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałyście może nową fryzurę OLI SZWED!!!!!!!!!! zajebisty kolor majirel CHCĘ TAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieq
Chciałabym zafarbować włosy farba matrix socolor 6RC miedziano-rudy (teraz mam intensywna czerwień) Odrost mam zupełnie siwy. jaki % oxydant mam uzyć?? Błagam POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieq
Miedziano-czerwony chciałam napisać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniak
prosze o porade! farbowalam goldwellem 8, mieszanka 7 z 10 , z woda 9% niepodobaly mi sie uzyskane kolory. uzylam Lorala 9.1 pomieszane z 8.21 odrosty byly rudawe a na tych najbardziej rozbielonych wyszlo fajnie tak popielato bezowe. tydz temu uzylam hollywood na tych jasnych wloskach wyszlo super bezowo popielate ale odrosty mam jasno rudawe a spodnie warstwy wlosow sa rude! doodam ze zawsze mi sie farbowaly wielotonowo (na gorze sa dosc jasne a spod ciemniejszy). naturalnie mam ciemnawy blond. jak teraz zamalowac te rudosci. myslalam o ponownym hollywood ale mocniejsza wode 9 lub nawet 12%. albo mieszanke 10.21 z 9.1 z woda 9%? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie z tym wyzej 123445
Ola szwed? straciła cały swój urok.....kolor? Polecam ci odcienie loreal np. majirel i inoa złote, czyli 3 lub 33 nawet tzn głebokie złoto........a poziom to wg mnie jest jakieś 8 lub 7 :-) rihanna ma chyba ciut jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie z tym wyzej 123445
3 lub 33 miałam na myśli np 8.3 lub 8.33 albo 7.33 lub 7.3 bo to jest poziom 7 i zloto......poszukaj bo wiem, że takie kolorki są w palecie, nie wiem dokladnie czy 8.3 czy 7.3 ale są i wiem, że jest jakiż ze wzmocnionym złotem 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia 30
Bombka, czytałam stron temu wiele, ze robiłąs mieszanke 10,21 i 9.1. Jak Ci to wyszło ostatecznie? Ja mam śrendi blond, który bede dekoloryzowac kremem rozjansiajacym z garniera a potem czyms chce to schłodzic troche i chce taki jasny bezowy, ale nie lodowaty, tylko taki neutralny jak na opakowaniu palette 218. naturalne mam ciemny blond z duza iloscia czerwonego pigmentu, wiec np nutrissy wychodza mi rudawozłote na odroscie a zimne na długosci.. Przed srednim blondem noisłam cały czas jasny z garniera 8 czasem mieszanke 89 i 91. Ten sredni robiłam pianka 800. kurcze.. majirel by się przydała.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupiłam farbę fryzjerską ALLWAVES 1000 naturalny blond mam nadzieję że mi wyjdzie ładny:):);) wiecie coś o tych farbach...proszę o jakąś opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, JAKIEŚ 3 TYGODNIE TEMU ROZJAŚNIŁAM WŁOSY Z CIEMNEGO BRĄZU NA RUDE WŁOSY, POTEM NAŁOŻYŁAM GARNIER SUPERJASNY POPIELATY BLOND, KOLOR WYSZEDŁ MI TAKI BLOND ALE TROSZKĘ MI SIĘ JUŻ WYPŁUKAŁ I JEST CIEMNIEJSZY, MARZY MI SIĘ JEDNAK TAKI JASNY CHŁODNY LUB PLATYNOWY BLONDZIK BARDZO BYM GO CHCIAŁA LECZ NIE CHCE IŚĆ DO FRYZJERA Z KILKUKROTNEGO ZŁEGO DOŚWIADCZENIA I DLATEGO PROSZĘ TUTAJ NA TYM FORUM KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO W TAKIM PROBLEMIE, NIE CHCĘ JEDNAK MIEĆ RUDYCH REFLEKSÓW ANI W OGÓLE CAŁYCH WŁOSÓW CZY ODROSTÓW GDYŻ JUŻ KILKUKROTNIE WYCHODZIŁAM OD FRYZJERA Z JASNYMI RUDYMI WŁOSAMI A POTEM WSTYDZIŁAM SIĘ NAWET W PIĘKNĄ SŁONECZNĄ POGODĘ WYJŚĆ Z DZIEĆMI NA SPACER. PROSZĘ POMÓŻCIE I PISZCIE, CZY ROZJAŚNIĆ I NAŁOŻYĆ JAKIŚ ZIMNY BLOND CZY INACZEJ?? A JEŚLI TAK TO JAKIEGO ROZJAŚNIACZA UŻYCZ I FARBY BYLE BY BYŁ TEN ROZJAŚNIACZ MOCNY I ROZJAŚNIAŁ NA RACZEJ BLIŻEJ BIAŁEGO NIŻ RUDEGO CZY ŻÓŁTEGO I ŻEBY NIE SPALIŁ I NIE ZNISZCZYŁ WŁOSÓW CHOĆ WIEM ŻE KAŻDY NISZCZY, NO I FARBKĘ PO KTÓREJ BY UTRWALIĆ PIĘKNIE TEN KOLOREK JAKIEGO CHCE CZYLI JASNY PLATYNOWY BLOND, POZDRAWIAM I PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ładnie ściągnęłam kolor wyszedł zajebisty miedziany,więc położyłam tą farbę co pisałam wyżej i szlak by to trafił kolor nie wyszedł blond tylko odrost jest rudy a reszta brązowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po prostu ściemniał:/...wracam do czarnego nie jest mi pisany BLOND:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aida25
no mi tez wyszedl rudawy odrost cos na to polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjel , mam pytanie odnośnie exellence 8, 21- Perłowy beż. chodzi mi o to czy stonowałaby złot0-żółtawe włosy po preference 03, jednocześnie zostawiając je w blond tonacji, czy raczej za bardzo przyciemni, albo czy w ogóle je "ruszy". I po drugie w związku z ciemnym odrostem ( na którym preference 03wychodzi właśnie złoty, żółtawy), jaki ta farba da na nim odcień. Zależy mi na stonowanym blondzie ale nie szarym. A może lepsza będzie w mojej sytuacji nr exellence 10,21 , co ona zrobi na moich włosach? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, JAKIEŚ 3 TYGODNIE TEMU ROZJAŚNIŁAM WŁOSY Z CIEMNEGO BRĄZU NA RUDE WŁOSY, POTEM NAŁOŻYŁAM GARNIER SUPERJASNY POPIELATY BLOND, KOLOR WYSZEDŁ MI TAKI BLOND ALE TROSZKĘ MI SIĘ JUŻ WYPŁUKAŁ I JEST CIEMNIEJSZY, MARZY MI SIĘ JEDNAK TAKI JASNY CHŁODNY LUB PLATYNOWY BLONDZIK BARDZO BYM GO CHCIAŁA LECZ NIE CHCE IŚĆ DO FRYZJERA Z KILKUKROTNEGO ZŁEGO DOŚWIADCZENIA I DLATEGO PROSZĘ TUTAJ NA TYM FORUM KOGOŚ DOŚWIADCZONEGO W TAKIM PROBLEMIE, NIE CHCĘ JEDNAK MIEĆ RUDYCH REFLEKSÓW ANI W OGÓLE CAŁYCH WŁOSÓW CZY ODROSTÓW GDYŻ JUŻ KILKUKROTNIE WYCHODZIŁAM OD FRYZJERA Z JASNYMI RUDYMI WŁOSAMI A POTEM WSTYDZIŁAM SIĘ NAWET W PIĘKNĄ SŁONECZNĄ POGODĘ WYJŚĆ Z DZIEĆMI NA SPACER. PROSZĘ POMÓŻCIE I PISZCIE, CZY ROZJAŚNIĆ I NAŁOŻYĆ JAKIŚ ZIMNY BLOND CZY INACZEJ?? A JEŚLI TAK TO JAKIEGO ROZJAŚNIACZA UŻYCZ I FARBY BYLE BY BYŁ TEN ROZJAŚNIACZ MOCNY I ROZJAŚNIAŁ NA RACZEJ BLIŻEJ BIAŁEGO NIŻ RUDEGO CZY ŻÓŁTEGO I ŻEBY NIE SPALIŁ I NIE ZNISZCZYŁ WŁOSÓW CHOĆ WIEM ŻE KAŻDY NISZCZY, NO I FARBKĘ PO KTÓREJ BY UTRWALIĆ PIĘKNIE TEN KOLOREK JAKIEGO CHCE CZYLI JASNY PLATYNOWY BLOND, POZDRAWIAM I PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mam pytanko... uzywalam do tej pory sredniego miedzianego blondu natural&easy schwarckopfa... problem polega na tym ze tuz po nalozeniu farby wpada on bardziej w czerwien niz taki fajny rudy... zanim sie spierze i dojdzie do odpowiedniego odcienia to juz mam odrosty... szukam farby ktora po nalozeniu miala by juz fajny kolor :) wyszukalam sobie Loreal 8.42 i 7.42 i zastanawiam sie czy na ten sprany sredni miedziany blond w ogole cos zlapie? i jak wyglada kolor tuz po nalozeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×