Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość zaniepokojona0000
black angel, dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku!
Pomocy! Ostatnio zaczęłam... puchnąć! Mam 14 lat. moje podbrzusze robi się takie większe. co dzień jest coraz większe. i strasznie boli. i moja pochwa spuchła! zrobiła się sina i większa. i włoski zaczynają mi wypadać. z tych okolic intymnych. błagam, powiedzcie co się ze mnie dzieje?? P O M O C Y !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didy.
Powinnaś jak najszybciej udaćs iędo lekarza tzn . ginekologa , ponieważ to mogą być objawy jakiejś choroby i nie ma chwili do stracenia . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratunku!
dzięki, ale moja mama ni chce mnie słuchać. mu\owi, że to nic. a mi cos wychodzi z pochwy. jest to koloru fioletowego i wychodzi w kawałkach. bleee. boje sie co to moze być!!! pomocy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
do Ratunku: Nie wiem co się dzieje ale tak pisze didy powinnaś się udać do ginekoloh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
do Ratunku: Nie wiem co się dzieje ale tak pisze didy powinnaś się udać do ginekoloh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
Ej wiem że to nie ten temat ale tam gdzie to napisałam nikt mi nie odpowiedział. Chodzi o mastrubacje. Robie to. ale po tym boli mnie podbrzusze . Czy tak jest zawsze? czy ze mnom ok? Prosze o szybkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
Ej wiem że to nie na ten temat ale chodzi o mastrubacje.Robie to. Ale po tym zawsze boli mnie podbrzusze! czy tak jest zawsze? czy ze mno ok? prosze o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano nic niebyło niemiałam okresu a popoludniu zaczoł mnie bolieć brzuch i poszłam do łazienki zrobić no wiecie co a tutaj czerwone plamu=y na majtkach byłam bardzio zdziwiona i niewiem teraz co robic że to tylko przejściowe pomocy odpiśc czy mam nakładac podpaske czy wkładke bym chciała mieć jeszcze dzisiaj odpowieć plisss:/ i teraz mnie brzuch nawala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Natka13 Nałóż podpaskę. To miesiączka. I niczym się nie przejmuj ;) do Werka56 To normalne. Mnie tez po tym brzuch boli. Choć jeśli bóle są częste, to należy ograniczyć masturbację ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
do NieDotykac: dzięki bo już myślałam że coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
do NieDotykac: dzięki bo już myślałam że coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi tak mało leci ale mam takie duże nawet plamy kriwi na majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
Proszęęę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
Proszęęę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dzisiaj mi nic już nieleci i wczoraj tylko miałam te plamki i nic wiecej czy to była miesiaczka i mi się skonczyła a i wcześniej jeszcze miałam malutkie plamy krwi pomocy pisaćććććć:/ bym chciała mieć dzisaj odpowiedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było plamienie. Plamienie występuje na ogół kilka dni lub tygodni przed okresesm. Nie wyczekuj tak tej miesiączki bo jak dostaniesz to ci się odechce ;P Też tak miałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 13 lat i nie mam miesiączki. Zauważyłam że śluzu jest bardzo mało i włosy łonowe szybko mi rosną. Mój rozmar stanika to 75a. Mam duży apetyt. Czy to są objawy pierwszej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj koło 17.00 znowu dostałam te brozowe plamy czy to może byc okres pomocy plisss bym chciała miec dzisiaj odpowiedzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka56
Do Ala_240: Ja też nie mam jeszcze miesiączki ale twoje objawy mogą oznaczać nadchiodzącą 1 miesiączke. Ale moim zdaniem podałaś troche zamoło objawów. Od jakiego czasu masz ten śluz? powinen lecieć od 1,5-2 lat ;) Ale nie wadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Ala_240 To są objawy. Dostaniesz miesiączki prędzej czy później. Nie myśl tak o tym, bo tylko ci się będzie okres spóźniał !!! do Natka13 I to był na pewno okres. Mogą być takie przerwy. Ja tez tak często mam. Na przykład miałam okres w niedziele, w poniedziałek "czysto" a we wtorek już krew. Takie przerwy są normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieDotykac
do Ala_240 To są objawy. Dostaniesz miesiączki prędzej czy później. Nie myśl tak o tym, bo tylko ci się będzie okres spóźniał !!! do Natka13 I to był na pewno okres. Mogą być takie przerwy. Ja tez tak często mam. Na przykład miałam okres w niedziele, w poniedziałek "czysto" a we wtorek już krew. Takie przerwy są normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz mam od około 1,5 roku, a od dwóch dni nie widać go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sa najlepsze podpaski? Bym chciała miec dzisiaj odpowiedz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×