Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Kosiaara - po prostu dojrzewasz :). Jeden ból brzucha nie musi zwiastować miesiączki :]. Jeszcze masz czas. A powiedz szczerze : chciałabyś mieć już okres ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
No .;p a co to znaczy że jak chodzę czuję kłucie w podbrzuszu z prawej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotruna 22
to znaczy że dojrzewasz ;) po prostu jajniki pracują a ciebie to trochę boli ale myślę że to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Aha dzięki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotruna22
ten ostatni post był mój żeby nie było że to ten podszywacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x33Wiktoria33x
Hej dziewczyny. Jestem Wiktoria i mam 18 lat. Opowiem o moim pierwszym okresie : Dostałam pierwszej miesiączki 5 lat temu czyli w wieku 13 lat ( 2005 r . ) Poza wydzieliną , która mi leciała od 11,5 roku życia nie miałam żadnych objawów. Dostałam 24 grudnia w Wigilię :( . Normalnie rano ubierałam z siostrą o 4 lata starszą choinkę i miałam zawiesić czubek na choince ( jak zawsze ) . Ustałam na drabinie i nagle zakręciło mi się w głowie. Upuściłam ozdobę na podłogę. Siostra do mnie krzyczy : - Wiki, dlaczego upuściłaś czubek ? Był nowy ! Uważaj lepiej ! Ale nic nie odpowiedziałam. Stałam na tej drabinie z kręcącą mi się w głowie , czułam jakbym po prostu dostała jakieś znieczulenie na całe ciało. Nic nie czułam. Po chwili krzyczę do siostry : -Marla, źle się czuję . Nagle spadłam z drabiny. Było mi gorąco, brzuch bolał jak cholera. Dobrze, że siostra była w pokoju , złapała mnie . Nie widziała co robić. Ja się oprzytomniłam i zaczęłam płakać z bólu. Siostra zaczęła krzyczeć -Mamo chodź tu szybko ! Mama przychodzi i wpadła w popłoch jak mnie zobaczyła. Dała mi wody do picia i położyła na łóżku. Poczułam się już trochę lepiej. Nagle mama patrzy, a łóżko na którym zostałam położona zakrwawione. Moje spodnie też. Mówi do siory : -Marlenka, Wiktoria dostała okres, przynieś podpaskę . Marlena ( moja siora ) poszła po podpaskę z Belli. Na Wigilię nie pojechaliśmy, tylko tata, mama , Marlena i ja zostaliśmy w domu na kolacji. Nie pojechaliśmy, ponieważ bardzo bolało mnie wszystko, miałam stan podgorączkowy. Krwawienie trwało 6 dni, było obfite. Następne pojawiło się jakieś 5 miesięcy później. Potem było regularnie. Teraz tylko lekko boli mnie brzuch i nic więcej. Ja właśnie wczoraj dostałam okresu i mam obfity, ale brzuch nie boli. Tylko często sikam :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QXV
hej dziewczyny ! mam proźbę do was odp. mi jak najszybciej !!!!!!! jestem w 1 gim. śluz leci mi już od 2 lat jestem niska , mam małe biodra i mały biust objawów żadnych nie mam , ale nie wiem czy za niedługo będę miała okres czy nie. :/ Proszę pomóżcie mi jak najszybciej plissss!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuleczka12
hejka mam 12 lat duze owlosienie lonowe od 2 lat, piersi spore 75 a rozmiar (zaczely rosnac 2 lata temu) wloski pod pachami od roku biala wydzieline od mniej wiecej 2,5 roku. czy to objawa ze niedlugo bede miala miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuleczka12
nie dopisalam ze od roku czesto bola mnie jajniki prosze piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do izuleczka : Masz 12 lat więc jeszcze trochę czasu masz :) Ale nic nigdy nie wiadomo więc bądź przygotowana :D Do wiki : Współczuje tego co musiałaś przejść .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuleczka12
O! właśnie dostałam miesiączki! Na majtkach mam wielką, oślizłą plamę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..;* pisałam jakieś pół roku temu... myślałam ze już nigdy tu nie zajrzę ale.. muszę .. mój okres trwał ponad 2 tygodnie... potem go nie było przez 2 dni i znowu wczoraj dostałam i to taki ze nie mogłam się nigdzie ruszyc bo okropnie bolał brzuch i lało się ze mnie dosłownie jak z kranu... czy to normalne że okres trwa 16 -17 dni...? mówiłam mamie powiedział ze jak tak dalej pójdzie to pójdziemy do lekarza .. ale ja nie mam zamiaru się tam wybierac ...;( pomóżcie ....;(!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QXV
hej! zapomniałam napisać że od jakiegoś czasu bolą mnie jajniki i czemu nikt nie chce mi pomóc???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do QXV : Śluz masz dość długo ale nie masz innych objawów więc jeszcze troszke sobie poczekasz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko aduśka. :) narazie dużo śluzu i małe czarne paproszki oraz lekko pobolewa mnie brzuch . ale niestety okresu brak ;( a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze :) , śluz mam beżowy , paproszki już miałam a od paru dniu umieram z bólu no ale niestety też okresu brak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Hej.;) A wy w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Ostatnio zauważyłam na majtkach kilka małych czerwonych lub brązowych kropek ? co to jest ? ( gdzieś czytałąm że plamienie ) około ile czasu występuje przed miesiączką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1998@
Hej, proszę dziewczyny pomuszcie mi! Mam prawie 13 lat! Mam śluz od gdzieś 2 lat i taki brązowo - żółty, rosną mi piersi gdzieś 2 lata może trochę mniej ( na oko robie) mam owłosienie łonowe dużei zaczynam mieć pod pachami, biodra mam duże, 160 cm wzrostu waże 52 kilo. Proszę pomuszcie mi! Mam nosić podpaski do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ja na twoim miejscu miałabym 1 w plecaku ;) masz objawy pojawienia się okresu ale to nie znaczy że go dostaniesz ;) możesz nosic wkładki to nie będzie ci się bielizna brudzic ;) i nie denerwój się miesiączka nadejdzie w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenoss
a ja do mojej mamy: - mamo bo mam taka nietypową sprawę.. - co jest znów dostałaś jedynkę .? - nie, nie o to chodzi. -to o co.? -bo dostałam okresu.. - ooo.... to masz podpaski. (wskazując na górną półkę w łazience) - to teraz będziesz się męczyć Xd poker face ;d teraz wiem że to takie fest fajne nie jest .. ;d a tak się śpieszyłam, choc bądz co bądz dostaąłm w wieku 15 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenoss
no to w sumie 3 miechy temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... u mnie spoko... mam pytanie... Przez wakacje tzn, koniec czerwca, koniec lipca miałam brązowe plamienie, myślałam, że to okres, żeczywiście 28 sierpnia miałam już samą krew... ucieszyłam się że mam już okres, ale na koniec września nie miałam już nic... dzisiaj 8 paździrnik a ja dalej nic nie mam... myslicie, ze to normalne ? dostanę jeszcze ? piszcie.. plsss ;********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×