Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

Gość znasz pana google
a czy ktos inny odpisal Ci na to pytanie ? Nie !!! Bo mozesz na nie sama latwo znalezc odpowiedz wystarczy troszke ruszyc glowka i nie robic z siebie biednej gaski tylko samemu ruszyc glowa i poszukac tym bardziej ze Ci napisalam co trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2oo7
mam do was takie pytanie: moj maz pracuje w Angli juz prawie rok legalnie i ma National Insurance Nambercard ja tez pracuje tu legalnie ale nie mam tego numeru. Mieszkamy w zlych waronkach z malym dzieckiem i czy mozemy sie starac o mieszkanie? jezeli nie mam tych papierow? BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna2oo7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz pracować legalnie i nie mieć NIN?Cos chyba nie tak,no i powinniście mieć Home Office.To podstawa by ubiegać się o co kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiuna
no dokladnie jak mozna pracowac tu tak dlugo i nie zlozyc podania o numer ubezpieczenia? A jak zachorujesz i bedziesz musiala isc do lekarza to pozniej na ostatnia chwile bedizesz to na szybko zalatwiala? moj kolega nie zarejestrowal sie do GP wczesniej jak nic mu nie bylo a pozniej jak skrecil noge i poszedl po zwolnienie do lekarza zeby mu nadal placili chorobowe w pracy to ten powiedzial ze sie nie zarejestrowal wczesniej i nie bedzie mu mogl wystawic zwolnienia z data wczesniejsza wiec tym sposobem nie pracowal i nikt mu za to nie placil bo nie chcialo mu sie wczesneij u lekarza zarejestrowac jak wszystko bylo ok. nie chce cie straszyc ale to samo moze byc z Toba a tym bardziej ze masz male dziecko... i moze jego tez nie zarejestrowalas w przychodni jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiuna
a o miesznie wydaje mi sie ze mozesz sie starac bo trzeba udowodnic ze sie tu pracowalo przynajmniej rok - no chyba ze pracujesz jednak nielegalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataMargarita
czesc mam na imie beata,mam31lat.13letnia corke jestem w 31tyg.ciazy i spodziewam sie drugiej coreczki,mam problem i moze ktos mi pomoze dostalismy 2miesieczne wypowiedzenie z mieszkania i staramy sie o mieszkanie z councilu ale za bardzo chyba nie chca mam pomoc moze ktos wie co zrobic zeby przyspieszyli nasza sprawe dziekuje czekam pomozcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaisha
HI.najlepszym sposobem na dostanie socjalnego jest zostac bezdomnym i umiescic sie w domu opieki dla bezdomnych.....strasznie brzmi,czytalam ze jedne malzenstwo tak zrobilo ale mialo krytyczna sytuacje,wypowiedzenie z mieszkania,ciaza,dziecko w wieku 10 lat ,maz malo zarabiajacy,czekali 4 miesiace -dostali 3 pokoje.....zastanawiam sie nad tym bo mam dosyc mieszkania z rodzicami....warto sie przemeczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataMargarita
dziekuje za odpowiedz wiem ze ciezko dostac takie mieszkanie,wlasciciel podal nas do sadu moze to przyspieszy sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataMargarita
22kwietnia mamy termin z keys working mam nadzieje ze dostaniemy juz cos ze sadu i cos zalatwimy bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia997
My wniosek o mieszkanie socjalne złożyliśmy w styczniu 2006-zero odpowiedzi.Mąż chodził do nich ale zbywali go że wszystko w toku.W wrześniu 2007 złożylismy drugi wniosek-dostalismy odpowiedz ze maja dla nas mieszkania i ze jestesmy w band .Teraz zmieniła sie firma zajmująca sie przydzielaniem mieszkań i przysłali nam pismo ze jestesmy w band 4.Co tydzien wystawiaja mieszkania srednio 15 lokali.Ale wszystkie w band standard.Maż był sie dowiedziec dlaczego zmienili nam band ale kobieta go zbyła i powiedziała ze wszyscy teraz maja band 4.Nie rozumiem to dlaczego w wystawionych mieszkaniach pisza ze sa one dla osób ze standardem(a niby wszyscy maja band 4) a dla bandu 4 zdarzyło sie tylko ze trzy razy jakies mieszkanie i to z dwoma sypialniami-gdzie my możemy starać sie tylko o trzy bo mamy dwujke dzieci odmiennej płci. Wydaje nam sie ze po prostu nie chca dawac Polakom mieszkań-bynajmiej w naszym regionie(barnsley)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugoligowa....
sprawdz w slowniku znaczenie slowa "bynajmniej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia997
O przepraszam! Ale myśle że każdemu może sie zdarzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Ani i Bartusia
Witam! mam pytanie , przydzielono mi wlasnie mieszkanie socjalne , moze ktos wie po ilu latach moge je wykupic na wlasnosc??? prosze o szybka odpowiedz,bylabym bardzo wdzieczna .Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od miasta
tak mi sie wydaje i od tego ile takie mieszkanie ma lat. czym starsze to mozesz je wykupic wczesniej - ale najlepiej to dowiedziec sie u samego zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Ani i Bartusia
Ja myslalam ze jest ustalony taki sam okres czasu bez wzgledu na rodzaj mieszkania, jego wiek itd. Moze dlatego spotkalam sie z opinjami sprzecznymi, jedni mowia mi ze po 2 latach, drudzy ze po 5 a jeszcze inni ze po 10.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dwoch
to napewno nie. U nas w Edynburgu niektorzy znajomi moga wykupic po 5 latach a inni po 8 - mowie zalezy od mieszkanie jakie dostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eczacza
czesc mam pytanko /chcialabym sie starac o mieszkanie z cousilu ale nie wiem czy moge gdyz jestem sama i wynajmuje od znajomych pokoj (mieszkamy w czworke )i pracuje na pol etatu juz rok Czy mam jakies szanse na takie mieszkanko bo juz nie stac mnie na wynajem dziekuje wszystkim za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraj sie co Ci szkodzi
podanie mozesz zawsze zlozyc - przeciez sa male mieszkanie ktore nadaja sie tylko dla samotnych osob. Przynajmniej w moim miescie - jak sie wejdzie na strone to mozna przeczytac ze niektore mieszkanie sa odpowiednie na singli wiec z tego wynika ze samotne osoby tez moga sie o takie starac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Czy rodziny posiadające Housing Benefit,mogą się starać o takie mieszkanie...? Czy jedno wyklucza drugie...? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatamargarita
czy ktos wie jak zostac homeseeker w councilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
kto sie z Was orientuje czy moglabym ubiegac sie o jakiekolwiek mieszkanie ...prowadze self employed czy mam jakiekolwiek szanse???...a jesli juz mam to dokad mam sie udac ??? Dzieki z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do swojego
council office czyli tam gdzie sie zalatwia council tax- a to czy dostaniesz mieszkanie zalezy od tego w jakim miescie mieszkasz i ile innych zgloszen maja na dana chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
Z tego co widze o mieszkanie staraja sie tu zazwyczaj malzenstwa z malymi dziecmi...ja mam corke juz prawie 18 letnia i pracuje tu legalnie prawie rok i juz sama nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse na to aby starac sie o przydzial jakiegokolwiek mieszkanka,hmmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
widze ze tu staraja sie pary z malymi dziecmi o przydzial jakiegokolwiek mieszkania...zastanawiam sie czy pracujac tutaj legalnie prawie rok i bedac tu z prawie 18 letnia corka mam jakiekolwiek szance na to aby ubiegac sie o jakiekolwiek mieszkanko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
i jeszcze jedno...czy zeby starac sie o mieszkanie jest istotne to jak mieszkam obecnie,gdyz wynajmuje z corka pokoj 2-osobowy...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze mieszkacie
w jednym pokoju i jak sie domyslam nie same w domu ma duze znaczenie bo dziecko powinno miec zapewnione odpowiednie warunki i wlasny pokoj... to dziala na Twoja korzysc... jezeli jestes samotna matka to rowniez powinno ulatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie trzeba byc malzenstwem
bo ja z chlopakiem dostalismy mieszkanie spoldzielcze a nie bylismy malzenstwem i nadal nim nie jestesmy. Tak wiec idz do councilu i napewno pomoze to ze jestes samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izis03
prowadze self employed prawie juz rok,wynajmuje pokoj z corka i nie odprowadzam zadnego taxu do counsilu z tytulu wynajmowanego pokoju...jakie dokumenty musze przedlozyc w counsilu aby starac sie o jakiekolwiek mieszkanko??? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
Czy rodziny posiadające Housing Benefit,mogą się starać o takie mieszkanie...? Czy jedno wyklucza drugie...? Może ktoś miał taką sytuację...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×