Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Beza ...smacznego:) nic mi sie nie chce...a powinno chciec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza smacznego:)zawsze nam tu apetytu tylko narobisz na rozne pysznosci:) Luvbis pracuj, pracuj:D:) a ja na gg klikam i nadrabiam zaleglosci na topikach ulubionych:P chbya pojde po kawe bo jeszcze nie pilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..podobno jestem miła...:) patrze na paczke zelkow misiow...kusza mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chwile przy kawie, biegalam dzis po bankach do poludnia, a teraz obmyslam jak spedzic milo popoludnie, chyba dokoncze gre przygodowa ktora rozgryzalam wczoraj do pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiska akurat za zelkami nie przepadam:( wszamalam dzis dwa rosyjskie:P cukiereczki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O !! widzę że nie tylko ja się objadam smakołykami. Zaraz wychodzę do domu. U mnie jest super słońce, ale faktycznie tam dalej czarne chmury:( Oj :( długa droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zelki lubie:) ja jeszcze z godzinke w pracy..moze krocej:) u mnie jeszcze nie pada...ale chmurzy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie tak nudzi ze az wstyd....co tu robic? pogoda do dupy, poszłabym się wykąpać ale mam piecyk gazowy i się boję... nie kąpałam się już 3 miesiące... leże w łóżku i az mnie głowa boli z nudów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya dziewczyny i chlopaki🖐️ Jak leci kobitki ?:-)))-widze ,ze smakowicie :D Obiad palaszuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasitka ciachnelas 2tysiecznego posta:D a glowa moze boli z niemycia jej;0 mnie boli jak nie umuje;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanja
dzwonie do szwedzkiego biura migracji i bylam 35 w kolejce! no to se na kafe przyszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka smacznego:) Nataha Tobie rowniez:) u mnei dzis mloda kapustka na obiadek;) a na kolacje moze fasolke sie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to mam szczęście, nie no żartuję sobie ale tak mi sie nudzi że już głupoty wypisuje... muszę się ogarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się umyję w misce? ale i tak będę musiała odkręcić kurek z gorącą wodą.... muszę w końcu se giry ogolić i duży palec u stopy bo już mi zarósł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatam biurko...i powoli zbieram sie do domu... 🖐️ miłego popłudnia i wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej, chej ! Wszystkie fasolki, kapustki i inne tam żelki :) i co !? nie padało. Jestem w domu ale wkurzył mnie komputer bo ciężko się otworzył. Coś mi się sieć rozłącza. Ja \"obiad\" jadłam w LA BELLI sałatkę z kurczakiem - takie sobie coś. Idę nakarmić koty i trochę się wziąć za robotę w domu bo już brudem zarosłam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja pije piwko i zaraz ide smazyc kanie[fasolka jutro], ktore mam calkiem przypadkiem od \"dobrego sasiada\";) pada caly czas z tym , ze raz pada raz nie ale jak przestanie zaraz padac , to juz wiadomo , ze za chwile zas zacznie padac i tak caly dzien ale szczerze pierwszy raz nie mam [na razie] \"deprechy pogodowej\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..hej🖐️ Setunia...a to sa kanie?;) bo moze muchomorek sromotnik..pdobne bardzo;) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×