Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość gorol ze samiuśkich Tater
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna--->moze ten fotograf nie taki znow slepy:-)) Wielbicielu--->dziekuje,jak na razie wszystko gra....powiedzmy;-)) Z siatki wrocilam...przegralam dwoma punktami:-((😭,ale jeszcze sie odegram. kefir z truskawkami i kiwi sobie zrobilam...pycha. ide wannowac. Spokojnej nocy Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim co Wy tu tak rzadko zaglądacie? przywołuję Was do porządku, bo odkąd tu jestem, czuję jakiś niedosyt :D zagęśćcie ruch :classic_cool: asiu w plażówkę grasz? gdyby kiedyś brakowało Ci partnerki (do gry :P) i zależało na zwycięstwie, ja bardzo chętnie :D idę nakarmić psa i w końcu skosić trawniki, czołem :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry jest też kefir z bananem i gruszką:classic_cool:🖐️ zęby mnie bolą...nie wiem dlaczego:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dobry ,bo sloneczny....chyba lato wrocilo na kilka dni;-)) Hakuna --->w plazowke nie gram ,ale nic straconego,wysypiemy piach i bedzie jak znalazl;-)):D,wiec jak by co to jestes przyjeta do grupy:-)) Do pracy sie zbieram....i jak to zwykle byla nie chce mi sie strasznie:O Wieczor zapowiada sie ......udany;-)) Milego i slonecznego dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorol ze samiuśkich Tater
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorol ze samiuśkich Tater
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🖐️ a to kamikadze to co jest? piwko jakieś?;-) wieki alkoholu w ustach nie miałam:D echhhhhh..... do fryzjera sie wybieram...czyli po będe musial odreagowac:D miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 miałam fallstart, chciałam się powitać już w nicku :D łeb mi pęka... lubisiu- kamikadze to drink: wódka+niebieski barwnik (blue curacao)+cytrynka (ew. sok z cytryny)+ lód. nie znoszę piwa, chyba, że w proporcji 1:1 z sokiem, ale panowie twierdzą, że to zbrodnia :D mimo najszczerszych chęci menelem nei mogłabym raczej być, bo i wino to tylko jedna lampka na mnie starcza ;) idę na rower, może trochę głowa mi zelżeje... miłego dnia obecnym i nieobecnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja cos dzis sie zle czuje....tak jak u Hakuny glowa mnie boli ,chyba po wodce....kolejna partie jezynowki wczoraj zalewalismy i tak jakos wyszlo po kielichu ,po kielichu;-)) i teraz mam za swoje:D,a i pogoda deszczowa. Do pracy sie zbieram. Milego i slonecznego dnia Wam zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze sama i pije piwo. mam 18 lat i przegrałam życie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..pilam curacao z wodka...na promie Helsinki- Stokholm:D uzebienie mi sie na niebiesko zabarwilo...a pozniej czulam sie baaardzo zle...tak bardzo,ze reszte nocy spedzilam w łazience:o ale to wlasnie po tej nocy osobisty mi sie oswiadczył:classic_cool: masakra...niegdy nie wiesz co sie mezczyznie w tobie spodoba:D:p:o ale sie dzisiaj narobilam w ogrodku...nakarmie ssaka..i spac🖐️ dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem nie siedźcie pod stołem :D po przeczytaniu Twojego posta lubisiu postanowiłam zgłosić reklamację u barmana, nikt mi się po nich nie oświadczył 😭 aaaale chociaż głowa bolała :classic_cool: :O co do tych mężczyzn to fakt, raz miałam taką historię gdy to jak mało kiedy za czasów nastu w wakacje nagrzmociłam się procentami i chyba przy okazji złapałam jelitówkę :P bo obiad mi śmignął tylko przed nosem, potem śniadanie- tak się zatrułam :D a obok mnie podczas całego tego miłego doświadczenia przesiedział kolega wyznając mi miłość :classic_cool: do teraz krzywo na mnie patrzy, gdy wspominam jego "ja.. ja się chyba w tobie zakochałem.. co z tym zrobisz?" a mnie w tym momencie zemdliło po raz kolejny :D to jak, doczekam się jakiegoś zdjęcia tego "ssaka"?:D u mnie upały od kilku dni dzielnie się trzymają, więc książka, kocyk i jadę potaplać się nad jakąś kałużą, miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja próbuję zgarnąć telefonik, oczywiście za darmo. tylko trochę wysiłku muszę w to włożyć. Na tej stronce można wygrać supernagrody: telefony, iPody, konsole do gier. Wystarczy się zarejestrować wybrać jaki się chce prezent i zbierać punkty (czyli kredyty) Jeżeli się zalogujesz z tego linku, pomożesz mi na pewno i zaczniesz również zbierać punkty na swój wymarzony telefon, ja dostane punkt i ty też. http://www.xpango.com?ref=91799358 http://www.xpango.com?ref=91799358 Pomogę tobie w uruchomieniu dwóch darmowych usług tj. Usenext (1 kredyt –potrzebna karta do bankomatu lub konto na Paypal) oraz Intuit (2 kredyty- potrzebna karta do bankomatu). Usugi darmowa, wiec nie ma co się przejmować, bo nic z konta bankowego nie zginie. Pomagam swoim poleconym!!! Moje gg 2027210 Napisz do mnie a na pewno pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazywałam kąpieli słonecznych...i nos sobie opaliłam😭:o wygladam....tak sobie z tym czerwonym nochalem...masakra...:D stara ..a taka nierozsądna...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciezki dzien dzis w pracy mialam...towar i duzo ludzi,ale za to szybko zlecialo:-) Salatki mi sie z tunczyka przychcialo... jakis dziwny deser jem kupiony w sklepie:O Lubis--->jutro nosek bedzie juz ladniejszy;-)) Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ głowa mnie znów boli, nabiłam sobie guza. ja to zawsze jak nie sufity mam za nisko, to futryny za wąskie 😭 Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna...jednym słowem nie miescisz się w drzwiach;-)🖐️ Sopot Festival:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki już los łamagi lubisiu, że nawet w najszersze drzwi nie wlezie bez guza :D idę biegać miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś mi podiwanił ksywkę
HAKUNA MATATA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ty tak przy
pięknościach taki niewybredny język preferujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko tak dalej
a juz sie moderia dobija o ciebie:P Powodzenia do bana.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×