Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

wladyslawowo może być,wiesz taki wypad z rodzinką, nie za drogi nie za tani a w sam raz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może któraś baranica była gdzieś nad naszym pięknym morzem i może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jest tu ktoś? co sie stalo ze tak wszystkie uciekłyście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam we władysawowie ale przenieslismy się na Hel tam przy samej jednostce nie wiem jak to sie nazywa , nad sama woda był domek do wynajęcia bardzo tanio domek wygladał jak sklepik czy taki większy kiosk, kraty na oknach ale była tam kuchnia, pokój , łazienka, nikt nam nie przeszkadzał, widok na morze, na wojskowe statki i marynrzy , nie wiem czy to jeszce istnieje, we Władysławowie wzięliśmy kwaterę a w pokoju na scianie napis a jak byc cicho z małymi dziecmi?? Spadam po swoje dziecko do szkoły,, wróce tu jeszcze.. narazie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten MOJ Romantyk napisał do mnie .. ze ja mu się sniłam haha ale ja wiem ze ON mi sie nie śnił , noi chętnie wyreczyłby mnie i pojechałby po tę moja pociechę....jakby mi było lżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki kochane ja spadam szykuje sie do pracy, może wieczorkiem wpadne, tylko nie piszcie za dużo bo nie bedzie mi sie chciało tego czytać;-) 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupka ogorkowa sie gotuje :) Cora uwielbia, zje ze smakiem jak wroci ze szkoly.Kurde , chwalilam rano piekna pogode, a tu teraz leje jak z cebra. A pojutrze szanowny malzonek wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Dziewczyny, no nie mam smietany! Bylam pewna ze stoi spokojnie w lodowce.A ta gdzies polazla no! Powiedzcie, moge dodac do ogorkowej kefir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofane baranki :D:D:D Myslałam ,że do Was na dłużej dolącze ,lecz narzuciłyście takie tempo,że nie mam czasu czytać ,co dopiero pisać...::D:D:D Jeśli pozwolicie ,to będe tu wpadać od czasu do czasu :):):) Miłe baranki ,moze macie jakieś ulubione i szybkie dania obiadowe??? Zastanawiam się ,co ugotować :o Pozdarawiam wszystkie i przesyłam 👄🌻 Acha ...no i chyba zmienię nicka ,bo ta zmora mi się przestała podobać ;):D:D Następny wpis będzie pod nickiem Iza*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadko ,ja dodałabym kefir zmieszany z mlekiem..na pewno smak bedzie troszkę inny ,ale niewiele... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, dzieki , zmieszam z mlekiem:) A co do szybkich dan-to ja polecam makaron z cebulka i kielbaska smazona w kostke.Kotlety z piersi tez chwila moment, albo spaghetti. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam po przerwie, widze ze pojawil sie temat obiadowy. Kurcze tez nie wiem co zrobic, co wiecej zrobilam przeglad lodowki i nie znalazlam w niej nic co by sie nadawalo. Chcac nie chcac musze ruszyc cztery litery i udac sie do sklepu. Dodam ze na moim osiedlu nie ma takowego i musze pojsc troche dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaa ha Iza-Zmora złagodnialas przy tych baranicach🌼, sąsiadko..weź troche tej zupy do czegos i kefiru i zobacz czy dobre moze opatentujesz nowy smak?? Noo powiedzcie co by tu ugotowac . ja będe gotowała dzis po 18tej dopiero a mam filety z kurczaka.., wczoraj pieklam pizzę swojej \"roboty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko 44 nazwa złagodniała ,ale czy ja też ???? :o :P Wątpliwe :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć ludziska spod rogatych znaków się \"bodą\" Moja mama była spod znaku byka i ...cóż...różnie bywało :o Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest bykiem i faktycznie różnie to bywa, mamy lepsze i gorsze chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-pycha z tym kefirem.Zupa nie ma takiego koloru jak ze smietana ale smak wysmienity :)No, pojadlam i teraz chetnie bym zapalila.....musze isc do automatu, a deszcz pada.No nic, czego to sie nie robi dla nalogu:) A propo mam, moja to skorpion.Nigdy nie przepadalysmy za soba.Od dziecka odczuwalam ze mnie nie lubi.mam nawet taka swoja teorie, ze gdzies tam, gleboko w sercu, kocha mnie jako swoje dziecko, ale nie lubi mnie jako osoby.Coz ...i tak bywa. Lece po te fajki, zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadko Dobrze ,że palisz ,bo może nie wychodziłabyś tak często na świeże powietrze...(w tym wypadku do automatu) ;);):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie:) ja też mówie, że dobrze że pale, bo chociaż co jakiś czas kości rozprostuje i odejde od komputera:) miłego popołudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-baranka wraca na posterunek,cześć dziewczyny,obiadowo!ja właśnie kurczaka,miodowo-musztardowego wstawiłam do piecyka,i sałatkę robię z kalafiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na🌼 koniec dnia pracy dostałam popalic , miałam troche pisania.. teraz jade poucze się obcego języka , 🌼do domu wrócę koło 19tej.. jak bede miałą jeszcze siły to napewno zajrzę.. miłego popołudnia dziewuszki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×