Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej mania, ładne imie tak miała miec moja córeczka, która okazała się byc Mateuszkiem :):):) wyslij na mój e-mail swój telefon, robie tabelke, potem je wam porozsyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja...mam wprawdzie na 28 lutego...ale dopiero od tygodnia.....wczesniej bylam na 13 lutego:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka w czwartek mam wizyte u poloznej. i wtedy zobaczymy co mi powie. tylko ze ja siedze w tej Anglii gdzie wlasnie pewnie da mi paracetamol hehe ale jak co mam nospe. tylkko ze mnie to niepokoi troche. balam sie ze wczesniej urodze. jestem teraz w 32 tc i juz naprawde tak myslalam. ale to nic w czwartek pojde do poloznej i zobaczymy co mi powie. w szpitalu powiedzieli ze jak znow bede miala skurcze to mam do nich przyjechac. tylko ze kurcze zanim dojade to pewnie mi przejda... :O ehhh zobaczymy. mam nadzieje ze Wy dziewuszki dobrze przechodzicie ciaze bez problemow zadnych. ja to duphaston bralam na poczatku bo mialam ryzyko poronienia. ale to musialam leciec do Pl po tabletki bo bylam wtedy w 6 tc a tu maja gdzies ciaze do 3 miesiaca. i kazali mi tylko wziac pare dni wolnego. ale polecialam i mysle ze tabletki uratowaly moja Fasolke :) pozdrawiam dziewczynki i dziekuje za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mania imię śliczne :) mała fu ja z miesiaczki mam na 16 a z usg na koniec stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 23 jestem w tym saym tyg ciąży ja do 20 tyg brałam duphaston ;) i wybrałaś widzę takie imię jak ja dla swojej małej królewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki może nie zajażyłam ale jak dziewczyna ma dać znac ze szpitala wiadomość anted, przez telefon smsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fu - to chyba pomyłka - chodziło Ci o 28 styczeń? Pamietam, że pisałaś, że z usg wychodzi wczesniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania - tak, można wysłac sms-a do jednej z dziewczyn, a ta powiadomi resztę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania robimy tablelkę z nr telefonu i jak bedziemy w szpitalu to bedziemy sie informowac smsami :) dane wysylamy do anted, ona zrobi i nam roześle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula imie to ja juz od liceum chyba trzymalam :) moj juz sie przekonal ale chcial inne :) a jak Wy liczycie tygodnie bo ja mam 32 tydzien i drugi dzien i wiem ze niektorzy licza ze to jest jeszcze 32 a niektorzy ze 33. ja liczylam ze 33 ale teraz sama nie wiem jak mam liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania, możesz dac znac mi , ale bedziesz miałą wszystkie telefony, które dziewczyny podadzą, ja zrobie tabelkę, z telefonami , i ja porozsyłam na wasze emaile, więc wyslesz e-maila komu będziesz chciała, i ta jedna osoba może dac znać pozostałym na kafeterii, żebysmy sie nie martwiły i żebysmy płakały ze szcęscia i odliczały ile z nas jest już mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiesz Mala fu, z terminami to nigdy nie wiadomo, w końcu norma to 37-42 tc. Uciekam spać. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytek mi sie zachciało...jeju...ale juz za poźno :P i lody z bakaliami i owocami bym zjadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia to ładne imię, moja bratanica- chrzestnica ma tak na imię ma już 7 m-cy, sama siedzi, przewraca sie na boczki, ale mieszka daleko odemnie pod Kutnem ja jestem w 33 tc , termin wg ost.@ mam na 1.02, ale wg usg, dzidziuś może urodzić się 2 tyg. szybciej, co wcale mnie nie martwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted jak to smiesznie z tymi tyg. Ty jestes w 33 i masz na 1 lutego ja w 32 i mam na 16 lutego :) hihi A ja to mogę pierwsza rodzić, już się odczekać nie mogę, oby do 36 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula rzeczywiście smiesznie, przecież to powinno byc liczone wg jakiegos ujedliconego systemu, może dlatego jest taka rozpietośc jesli chodzi o poród w terminie czyli 38-42 tc, ja tak psychicznie bedę przygotowana od drugiego tyg, stycznia i wcale sie nie zmartwię ciekawe jaki ma termin agnes, ona tez jest w 33tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kupowałam kiszoną kapustę na kapuśniak i pani w sklpie stwierdziła, że na chłopca,więc ja mówię, nie będzie dziewczynka.Na co Pani oburzona: "Kto Pani tak powiedział?!, jak się chce kapusty to napewno chłopak!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać :) do jutra!!! może dziś się jakoś w miarę wyśpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, ja tam nie wierzę w zabobony, i takie tam przepowiednie, choć u mnie jak tylko pojawił sie brzuszek wszyscy zgodnym chórem mówili, że będzie chłopaki się zgadza :), na podstawie jedzenia nic nie mogli powiedzieć ponieważ nie miałam jakis specyficznych zachcianek a podczas okreslania płci, co mówiła gin, ponieważ moja za piewrszym razem 2 m-ce temu powiedziałą ze najpewniej chłopiec ale nie na 100%, a teraz w zeszły czwartek że na 100% i nie ma żadnych wątpliwości, i pytała się co mówiła wcześniej, i jak jej powiedziałam że chłopak to widac że była z siebie dumna, że sie nie pomyliła, i na karcie ciązy mam narysowana taką buźkę z grzywką, a jak są dziewczynki to rysuje buźkę z warkoczykami, fajny zwyczaj, i robi tak tylko przy 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już chyba nie dam rady nadrobić tych braków w czytaniu. Dobrej nocy Wam życzę! Jutro może coś mi się uda poczytać :) Bo ciekawa jestem, co tam u Was, tylko czasu mi wciąż brak. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny te problemy z inernetem :O dopiero udalo mi sie go wlaczyc ponownie :) ja mam wg USG 9 lutego a wg @ 5 lutego :) buziaczki i dobrej nocki bede do Was zagladac bo przyjemnie jak ktos sie kims intersuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie weszlam na strone http://www.babyboom.pl/ciaza.html i tam obliczyl mi super kalkulator temin porodu wg @ na 29 stycznia i ze niby jestem w 34 t i 4 dni a wg poczecia ktore bylo tydzien po ostatnim @ na 26 stycznia i ze 34 t i 7 dni. haha ciekawe jak ich magiczny kalkulator to liczy :) pozdrawiam goraco mialam isc spac ale mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 👄 a ja dziś cierpię na bezsenność, nie spałam prawie całą noc, boli mnie głowa i zasnąć nie mogę :( anted ja też ufam mojemu lekarzowi, który już 3 razy potrwierdził, że dziewczynka :D. Tylko rozbawiło mnie podejście babki z warzywniaka, skoro kapusta to nie ma bata musi byc chłopak ;) mała fu co do terminów, pisałm tu o mojej koleżance, ona z miesiączki termin ma na 20 grudnia z usg najpóźniej 3 grudnia mały miał się urodzić, wczoraj była u lekarza, mały waży ok 4.750 i w środę (19) idzie do szpitala bo dziecko nie pcha się na świat :) pomimo tego iż jest baaardzo duże.Także to bywa różnie :) agnes zapraszamy :) Miłego dnia Wam życzę, idę chyba śniadanie jakieś zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... gdzie Wy się podziewacie???? A może to tylko ja mam tyle czasu :P i go marnotrawię na nic nie robienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no z tymi obliczeniami porodu to jest różnie, ale mi lekarz powiedział że najpewniej będzie jak będę się trzymać wersji pierwszej czyli ten termin wyliczony z ost. miesiączki, dziś mam w planach coś posprzątać na święta- może sobie łazienkę wyczyszcze, to idę bo ten czas mi tak szybko w domku mija a ja nic nie posprzątane mam. Pozdrawiamy papa, do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jutro przylatuje moja tesciowa i czekam mnie wielkie sprzatanie domu ehhh jak ja nie lubie sprzatac.... gotowac to moge dla calego bloku ale sprzatac :O pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie nadrobiłam dziewczynki czytania ale witam agnes chyba wczesniej sie nie odzywałas :) masz termin prawie jak ja z @ mam na 04.02, ale w sumie to nie jest takie wazne dzidzius wyjdzie kiedy zechce, no chyba z ewcale nie zechce to go wyciagną ;) Mi sie wydaje ze ja zaczynam 34 tc a jak wczoraj byłam u gina to wyliczył ze pełne 33 pozatym nie zrobił USG wymacał tylko i powiedział ze zrobimy w 36 tc bo jeszcze malec moze sie krecic a potem to wszystko sprawdzi czy jest jak trzeba do porodu takze dalej nie znam wagi malucha :( poprawiły mi sie wyniki krwi takze wszystko ok, a co do szyjki to twrda, zamknieta i nic sie nie skraca heh nastepna wizyta 7 stycznia teraz lece sprzatac bo skoro tak wszystko super to nie ma co sie oszczedzac ;) aaa i palce niestety mogą puchnac to nic złego najwazniejsze ze przy tym nie ma skoków cisnienia, jeszcze uprzedził ze stopy tez mogą ale poki co mi tylko palce poczytam was póxniej teraz zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×