Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia goście byli z daleka bardzo i na noc :) Ojeju jak ja bym takich pasztecików zjadła, ale nie mam :( nie umiem robić, a nawet nie mam już możliwości kupna...zresztą kupne nie takie dobre. Sylwia ja napiszę smsa do anted.Czekaj, jak się odezwie to napiszę na forum :) A może sprzedaż mi przepis na te paszteciki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o przepisy to ja większość rzeczy robie na oko. Robię do nich ciasto drożdzowe, słone, z odrobiną cukru. A kształty jak na zwykłe pierogi. Piecze się tez na oko - jak będa złotawe. Wiesz ja nie lubię gotowac zgodnie z przepisami, bo wtedy sie czuję jakby ktos mi cos kazał. To taki mój mały świr. Dziewczyny czy orientujecie się o co chodzi z dojrzałościa łozyska? Na poprzednim usg na początku listopada miałam I stopień, teraz mam II. A III to chyba juz przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam smsa, mam nadzieję, że anted odezwie się albo na forum alb odpisze :) Sylwia rozumiem, tylko, że dla osoby, która nigdy czegoś nie robiła to bez przepisu nie da rady. Ale spoko :) Jeju kołowrotka można dostać na tym allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja według przepisu to robie tylko ciasta. I pewnie dlatego najmniej to lubie. Lula - wiesz coś o tym łozysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie 3 stopień to gotowe do porodu, wklep w google stopień rozwoju łożyska w ciąży i poczytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to zrobiłam. Tylko nie znalazłam informacji na jakim etapie ciaży stopień łożyska jest odpowiedni. Własnie postanowiałm, że zabieram się za małe porządki, a zaraz potem za ciasto. Jakoś mi ten poranek szybko przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u anted wszystko ok, siadł jej komputer i dlatego jej nie ma. Napisała, że tęskni za nami :D kazała wszystkich pozdrowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę,że same zalety sexu,u mnie kiepsko bo po pierwsze moj brzuch bardzo przeszkadza,i to moze nie tylko fizycznie jak i psychicznie,ja sama czuje sie nieatrakcyjnie i czesto mam jakies takie głupie mysli,te rozstępy,grube uda wiem,ze to glupota bo moj nawet tego nie zauwaza ale ja sama sie zle czuje a po drugie moj Rafał pracuje teraz o wiele wiecej konczy o 22-23 i wstaje na 6 wiec to tez pewien problem! Ale skoro tak chwalicie zalety a najwieksza dla mnie to szybszy poród,bo juz mi strasznie ciezko to trzeba bedzie przycisnąc biedaka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ulga. A pisała jak długo to potrwa? Ja tu zaglądam na chwilę w przerwach między różnymi czynnościami, żeby sprawdzić czy ktoś sie odezwał. Ale inne lutóweczki to nam gdzieś zniknęły. Może to gonitwa przedświąteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula poszukałam tez cos tu na kafe o łozysku i są osoby, które maja juz III stopień w 34 tc. I podobno to w porządku, tyko trzeba byc pod stałą kontrolą, bo przez takie łożysko już nie przechodzi tlen tak dobrze. Oj coś mi sie zdaje, że te ostatnie tygodnie to będę znowu panikować czy wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dobrze,że poszłam do gin brzuch twardy rzeczywiście jak badał to zauwazył.dostałam Fenoterol, Stave....? i nospa forte.To wszystko mam łykać Dobrze,że szyjka utrzymana.Jestem spokojniejsza.Co prawda to nie mój lekarz,ale miał dyżur , czasem do niego chodziłam.Brzuch nadal mi twardnieje,ale myslę ,że leki zadziałaja troche później. Co do sexu danis to tez mam ogromną chęć:P Myślę,że jeśli lekarz ci nie zabronił to nic nie powinno sie stać.Ja używam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście godziny sie nie zgadzają piszę o 18.00 a pokazuje 12 13 ? Kwiatek moja mało w 30tc ważyła prawie 1500g i niby to średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasem się zastanawiam się zy aby w porządku, czy szyjka się nie skraca, czy rozwarcie sie nie robi, jak wody płodowe itd...Dlatego te wizyty co 2 tyg bardzo mnie uspakajaja i ich częstotliwość mi bardzo odpowiada. Kupiłam na allego już wszystko :) i koszule i resztę rzeczy dla niuni. Zostały mi tylko kosmetyki dla małej :) Adziewczyny pewnie na zakupach.Ja się muszę zmobilizować i trochę ogarnąć ;) ale mi sie kompletnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety anted nie napisala ile to potrwa :(ale miejmy nadzieję, że szybko naprawią komputer :) Jednak pomysł z telefonmi - świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zyje, nie rodze i nie mam skurczow z czego sie ciesze bo pewnie znow bym lezala dobe :O ale martwi mnie to i tak bo to ze nie mam teraz oznacza ze albo jutro albo za tydzien znow to samo. ehh ale to nic wazne ze moje malenstwo rusza sie i macha nozkami i raczkami :D a teraz na zakupy z tesciowa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, wiedze ze pusciutko tu. Napewno przygotowania wigilijne:) Ja wczoraj juz skonczylam zakupy. Jescze tylko jutro po papier do pakowania i kilka drobiazgow ale to maksymalnie pol godziny. Chce wszytsko ppopakowac przed podroza bo nie wiem jak sie bede czula. Ostatnie dni strasznbie mi ciezko. Kurcze czualam sie dobrze i jakies 2 tygodnie temu zaczelo mi byc trudniej. teraz to mam wrazenie ze z godziny na godzine mi ciezej. Juz stac nie moge, chodzic tyle. Aj nmarzekam tylko ale nie jestem przyzwyczajona i psychicznie mi z tym strasznie zle. Dzisiaj w nocy dostalam smsa ze moja kolezanka urodzila. Dziewczynka 3150kg i 53 cm. Rodzila w Anglii wiec pozniej dowiem sie jak bylo i powiem Wam Jenny i Katarina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny oj nie ma to jak w domu :) niedawno wróciłam ze szpitala i strasznie się z tego cieszę :) zrobili mi dokładne usg , okazuje się że jak na razie z dzidzią jest wszystko ok, narządy dobrze wykształcone, przepływy dobre tylko że malutka jest, waży 1500gr.. więc Sylwia Twoja mała nie jest najmniejsza ;) a teraz tylko monitorowanie czy dalej rośnie i czy się rozwija prawidłowo i czy nie stanęła z tym wzrostem..no ale mam nadzieję że wszystko będzie ok :) lula na tym etapie to już chyba większośc z nas tak ma..ja też sie nad tym czasem zastanawiam i też się boję.. ale trzeba być dobrej myśli :) a jutro do rodziców na święta :) super :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chcialam wyslac i mi wcielo caly tekst:( Panna Klara- ciesze sie ze wyniki dobre i malutka rosnie prawidlowo! Wlasnie sie wazylam i przytylam 0,5 kg od 2 tygodni takze cos sie ruszylo wreszcie. Czuje to pol kilo nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Fajnie, że u Was ok, Klara to ty kruszynkę nosisz pod serduszkiem :) a ja kawał laseczki :) mamba jak tak napisałaś o tym, ile przytyłaś to we mnie wyrzuty sumienia się odzywają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez mam termin na luty na 11 obecnie jestem w 32 i 4 dni i chcialam sie dowiedziec ile wasze dzidzie waza w okolo tych tygodniach i czy mialyscie zlecone badanie ALAT czyli probe watrobowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w aptece i wyobrazcie sobie ze w tym zacofanym kraju nie dostane czystego magnezu!!! Do tej pory nie kupowalam bo mialam jescze polski ale teraz potrzebuje prezd lotem szczegolnie! co za ludzie tylko w mieszankach sprzedaja a ja potrzebuje czysty! Na sczescie mam jescze nospe i luteine i mam nadzieje ze bedzie ok. NIe moge w to uwierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kwiatek! Niestety nie pomoge bo do lekarza ide teraz w wigilie ale zerknij na osttanie kilka stron. Tam sa juz mamusie po badanich to mniej wiecej sie zorientujesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcieło znowu mój wpis!!!! co się dzieje z ta kafe??? Dobrze ze masz nospe mamba :) Kwiatek moja mała na koniec 32 tyg ważyła 2360 g a twoje maleństwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widxze dziewczyny, że wy w pełni przygotowane do świat, a ja nawet zakupów nie mam zrobionych, na dodatek nie wiem kiedy z pracy wroci. pociesza mnie, ze markety całą dobe pracują a inne do 23. dziś połazikowalam po hali targowej i mieście i teraz odpoczywałam. Zdażyłam za to kupić prezent dla meża. Słuchajcie jak u was jest z sexem? bo ja teraz wlaśnie w tym 3 trymestrze mam niesamowitą cheć, boję się jednak, że wcześniej urodzę bo po zazwyczaj mam skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis a ja mam tak duży brzuch, że to różnie :P ale raczej u nas to żadko ;) sperma przyśpiesza tworzenie się rozwarcia :) pewie od połowy stycznia nie dam żyć mojemu mężowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek moja dzidzia w 30tc i 3dni waży 1500 i to chyba ok, a synio w pierwszej ciazy w 31i4 wazyl 2000 i wtedy dr mowil, ze bedzie male tak ok. 3kg :) i urodzil sie 3100 :), dla mnie w sam raz :) danis, ja też mam ochotę, ale po mam skurcze i boli mnie brzuch, więc mężuś cierpi, bo ja rezygnuje, coś mnie szybko ostatnio dopadają, byle jeszcze z 8 tc wytrzymać, a co do usg to dzis mialam, wszystko ok, tylko nie dala sobie fotki zrobic, dalej glowka do gory, lozysko na scianie przedniej, poprzeczno-miednicowej, podobno dziewczynka, mezus ogladal z dr i siusiaka sie nie dopatrzyli, dr stwierdzil, ze sromote widac:D i jak wspomnialam wazy 1500 i odpowiada tym moim 30i3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×