Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

iskierka, odciągam i pije ale z łyżeczki tylko Ana, jeszcze raz udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iskiero i Foli :):):):) tiaa pamietam Iskierko po wakacjach dbamy o figure :):):) choć ja tak lubie jeść....... teraz to już znikam papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka ja juz próbowałam dac jej butle w kazdych okolicznościach jak jest głodna, najedzona, jak zmęczona, po obudzeniu i nic :( ale próbuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dzięki dziewczyny za wsparcie. Wiem, że chcecie dla mnie wszystkiego dobrego i bardzo pragniecie mi pomóc, ale ta sprawa dotyczy mojego małżeństwa i tylko ja z mężem możemy sobie pomóc. To nie była zwykła sprzeczka o drobiazg. Nie chcę pisać, ale nie życzę wam przeżyć tego co ja. Jestem rozdarta na pół. Moje serce czasami już nie wytrzymuje. Teraz potrzeba mi czasu a nawet dużo czasu. Najważniejsze, że już wszystko wiem i wszystko się wyjaśniło. Teraz tylko pozostało czekać aż rany się zabliźnią. Nie wiem tylko jak naładować akumulatory by móc być silna. Wczoraj do mnie @ przylazł i zaczęłam już brać antyki. A ten zastrzyk ma podobne działanie jak dekapeptyl, tylko, że podaje się go jednorazowo dość dużą dawkę. Dostałam książęczkę od lekarza z opisem jak to wszystko będzie przebiegało jakie leki są podawane i właśnie ten lek był podany jako wyciszacz itp. Wiem, że później najprawdopodbniej transferu i punkcji dokona pan dr. Domitrz - jakoś tak. To właśnie on się zajmuje kobetą na tm etapie. Jeszcze przed podaniem zastrzyku zadzwonię do kilniki by się upewnić wszystkiego. Jak policzyłam to najprawdopodbniej na przełomnie pierwszego i drugiego tygodnia października będzie transfer. Liczę jednak, że jak będę w ciąży wszystko się wtedy unormuje. Na razie mąż jest ze mną i bardzo się cieszy, że już się zaczęło. Przynajmniej to nas razem trzyma. Uciekam i już nie będę smęcić. Pojawię się może za kilka dni. Może wtedy będzie już lepiej. Pozdrawiam was wszystkie. Jesteście kochane. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana z tego wszystkiego zapomniałam Ci życzyć wspaniałego (słonecznego) urlopiku. Wróć do nas już naładowana :D Dziewczyny to dzisiaj Menia zostaje żoną? Ale ten czas kurna leci.. Golka niech opadnie na Ciebie wewnętrzny spokój i radość... :) :) :) idę robić ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D :D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D :D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D :D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D :D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D:D :D :D :D :D :D : ;D :):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:):D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D:D :D :D :D :D :D : D:D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto moja łączka radości :D ....mam tylko nadzieję, że płakać dziś nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć kochaniutkie a co tu takie uśmiechy przeplatane smutkami? czekam na pizzę :-D zamówiliśmy na kolację - późną wprawdzie ale co tam dziś sobota, można wleźć do wyra i oglądać komedie :-D wczoraj dopadł mnie mały dołek i wściekliśmy się bo zadzwoniliśmy do novum do dr L i umówiliśmy się na wizytę na 30sierpnia, ale najpierw nas troszkę wkurzył bo powiedzieliśmy że musimy zanim zabierzemy naszą blastocytę do domciu omówić to i owo i może zrobić histeroskopię bo może coś jest w macicy nie tak jak trzeba i nie chcemy zmarnować szansy, a on na że powinniśmy wykorzystać najpierw wszystkie zarodki, no myślałam że szlag mnie trafi mężuś z nim rozmawiał i uparł się wiec zobaczymy co nam powie bo my mu z pewnością dużo.... tak więc we wrześniu zrobię histeroskopię i w październiku transfer mojej blastocyty, troszkę się ucieszyłam po przeczytałam w mojej książce i w internecie i dowiedziałam sie że blastocyta to stadium rozwoju zarodka liczący około 100komórek, czyli najpierw dzieli się zarodek na 2 potem na 4 , 5-6-8-10, potem jest morula(czyli 16-32 komórki ) i blastocyta (około 100-komórkowy zarodek) to pokrzepiające bo to oznacza że w takim zarodku we wnętrzu jest już płyn z którego z dalszym podziale tworzą się nerwy, zmysły, kości itd czyli dzidziuś..... a na histeroskopię żałuję że nie poszłam wcześniej, bo przeczytałam że na zachodzie to podstawowe badanie przed in vitro, gdyż nawet najpiękniejsze zarodki jak trafię do macicy, która ma np. polipy, jakieś zgrubienia, przerośnięte endo i tp itd to koniec zarodek nie będzie się rozwijał, a poczytałam na boćku że mnóstwo jest takich osób które po nieudanych transferach zrobiły histeroskopię i okazało się że mają np, przegrody w macicy czy polipy których nie wykryto usg czy hsg, więc jak jeden doktor stwierdził możemy nieświadomie wpuszczać nasze maluszki w bagno - a w sumie to wnerwiające jest że lekarze to lekceważą i nie zlecają tego badania po pierwszym nieudanych ICSI chociaż, by nie tracić czasu nerwów i pieniędzy ....... ja wierzę że w końcu zostanę mamusią, a teraz spokojnie porobię co mam porobić by wiedzieć że mam czyściutko w mieszkanku dla mojego maluszka........jeśli się dowiem ze coś nie tak jest w mojej macicy to raban zrobimy w novum na" trzy fajery" że mi zarodki zmarnowali zamiast najpierw podłoże dobrze przygotować.... jesteście kofane, wiecie o tym prawda.....:-D enigmuś👄 cieszę się że maluszek się ładnie rozwija👄 ciesz się kochana ciążą, a ja już niedługo do ciebie dołączę👄 stawiam na synka dla Ciebie a ja urodzę córcię parę miesięcy po Tobie :-) może być? a ty nie myśl kochana że będziesz piękna zgrabna i w ogóle, jesteś w ciąży więc zapomnij o siłce,na basen teraz możesz sobie chodzić i to tyle.... Goluś👄 przeczuwałam że coś jest nie tak u Was, ale cieszę się że już zaczyna być lepiej, i cieszę się że już rozpoczęłaś antyki, teraz będzie z górki a w październiku może razem będziemy miały transferki, oj chyba szykujemy się do naszych ciąż moja siostro bliźniaczko👄 w tym samym czasie....:-) Aguś👄 :-D oj chwile mamy naprawdę czasem niezłe :-P i na szczęście często hihihihihihi zwłaszcza jak nie musimy zbytnio uważać teraz:-D może powinnaś jakąś kolacyjkę zrobić, winko i te sprawy, jakiś wypadzik sami na weekend we dwoje..... Lara👄 w końcu usłyszysz \"jest pani w ciąży\" a czy nie powinnaś zrobić jakiś badań typu laparo czy histeroskopię? drugą grupą cytologii się nie martw bo jest ona raczej dobra , I grupa dla dziewic jest zarezerwowana :-P grunt to nie przejmować się robić badania by nie mieć wyrzutów sumienia a wszystko się ułoży👄 Paula👄 dziękuję zajączku👄 enigmuś a dlaczego ja nie dostałam zdjęć? oj się pogniewam...... Ana👄 wypocznij kochana i wracaj tu do nas pełna energii byś nas nią zarażała i byś owocne staranka miała👄 gosiaczku👄 ja też chcę zdjęcia👄 foli👄 dziękuję skarbulku❤️ lecę bo pizza przyjechała, ale będzie wyżerka, peperoni jest jakbyście miały ochotę zjeść, to wpadajcie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie Emiczko poczytać jak masz taki humorek :) tak się cieszę że jesteś taka dzielna, ale oni odwalają w tym Novum dobrze że nie dajecie sobie w kaszę dmuchać, tak trzymajcie bo ich zasranym obowiązkiem jest sprawdzić dlaczego tak się stało, a nie najlepiej żeby zmarnować komóreczki i może potem znów im zapłacić i podchodzić znowu do punkcji, i tak do osranej śmierci. Trzymam za Was kciukaski, a ten cudowny zarodeczek na pewno się przyjmie, jest już taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki duży :) Mam nadzieję ze szybciutko Wam te nety naprawią i będziecie do nas pisały duzo :D AnA miłego odpoczynku, niech mężuś wraca do zdrówka :) Gosiaczku - proszę o foteczki sisikwiatuszek@interia.pl Goluś - niech wszystko szybko wraca do normy bo jeszcze troszkę i dzidzia się u Was pojawi :) Pauluś - jak tam Patryś? Zeszła już ta wysypka?? 🌻 Suzinka ❤️ Sabra ❤️ Foli ❤️ Enigmuś ❤️ Zabajona ❤️ Andzia ❤️ Asia ❤️ Beti ❤️ Lara ❤️ Aga ❤️ Nadwislanka ❤️ Iskierka ❤️ Estella ❤️ Silve ❤️ Jagoda ❤️ MAklady ❤️ Monik ❤️ kkkkasia ❤️ Iwona ❤️ Ja chce fasolke ❤️ kasia kula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleciałam wszystkie strony i znalazłam tabelki, tabelkę numer I dopiero na 5 stronie, tak być nie może :) Enigmuś może Ty już się kochana tam wpiszesz cio?? :) A tak w ogóle to MENIA WSZYSTKIEGO DOBRGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :D WCZORAJ ODBYŁ SIĘ TWÓJ WIELKI DZIEŃ, czekamy na foteczki z Waszego ślubowania :) ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....10 lipca...... transfer śnieżynek w lipcu.....26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........29.07.....27......25.08........prawie 3 lata...... .Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......17 m-cy....Katowice- ICSI -Wawa -Novum-16lipca- transfer- udany beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........8595619 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....? Lara27................Sylwia............Strzelec........ ...27...........? IKa0019..............Iwona............Skorpion.......... .32..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie tabelkę czas poprawić.... TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........29.07.....27......25.08........prawie 3 lata...... .Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......17 m-cy....Katowice- ICSI -Wawa -Novum-16lipca- transfer- udany beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów jak to sie mówi to trzech razy sztuka, może za trzecim razem transferek się uda, miłej nocki, wpadnę tu jutro enigma👄 a Ty rzeczywiście rusz dupcię i wylatuj z tej tabelki II :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... no dobra.... to się przeniosę:P Bo muszę się pochwalic ze moja dzidzia ma juz 7 mm i bije jej serduszko ❤️ ❤️ ❤️ Termion mam na 8 kwietnia 2008 ale cesarkę zrobi mi gin wcześniej:) pod koniec marca:) Ktoraś sie pytała dlaczego cesarka.... otoz to moj wymysł bo jakis boje sie aby moje wrota nie poszły w strzępy:P:P:P:P:P wolę się pochlastac w basior:P Emika a Ty szybko ruszaj dupskko... poki masz chude...bo ja juz nie mam hihihihihi i dawaj za mną w kolejce:) Poszłam dzis do mojego gina bo dostawałam kurwicy od tego drapania:P i gin powiedzial ze to moze byc przez te duze dawki progesteronu:( poki co musze jeszcze je wcinac ale najwazniejsze ze z dzidzią jest wsjo oki:) I moja dzidzia juz nie jest kuleczką tylko taka hmmmm taka duza rozmazana plamka , posle Wam jutro fotki:) Menia ❤️ wszystkiego naj naj naj ❤️ ❤️ ❤️ Kochaniutki poproszę Was o 3manie kciuków za syna mojego gina bo bidulek nie rusza nozka i rączkami :( ale mam nadzieje zwe to chwilowe..... bo siedzi juz ,rusza głowa ale nieseety rączki i nozke ma niesprawne:( Mama nadzieje ze Bozia da mu siły i wkrótce będzie tak jak kiedys....:) Ja w to wierzę ze tak będzie:) Dobranoc sloneczka:) idę nyny:) papatki:) trzymajcie za mnie jutro bo mam ciezki dzień.... urzedy:(:(:(:( papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........29.07.....27......25.08........prawie 3 lata...... .Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08...............????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........8595619 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....? Lara27................Sylwia............Strzelec........ ...27...........? IKa0019..............Iwona............Skorpion.......... .32..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie przepadalam za tabelkami, wiec jak ktoras z Pan bedzie je uaktualniac to proasze mnie wywalic!!! OK??? Ja juz sie nie staram, wiec szkoda zajmowac miejsce. Poza tym brak mi cierpliwosci przy uaktualnianiu. Menia-odezwij sie i daj fotki!! Enigma-pamietam o tym chlopaku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - trzecie i ostatnie podejście, więcej nie będzie trzeba :) Enigmuś - wspaniałe wieści :) tak się cieszę że serduszko bije i że dzidzia rośnie, czekam na fotkę :) Biedny ten chłopaczek :( pomodlę się o jego zdrówko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAlu! enimgma - super że dzidziolek rośnie, zapewne też fikołkuje sobie w brzuszku, bo jeszcze ma dużo miejsca i może sobie pozwolić na takie harce, a że mama szalona jest, to i dziecię do spokojnych należeć raczej nie będzie :p Goluś - wszystko się ułoży, potrzeba tylko czasu. Bądź silna !!! Ana - miłego urlopiku. Foli -no Nadunia nieźle was ćwiczy, moja mała tez miała etap łyżeczki tylko i wyłacznie, ale tylko do herbatek i soków, nie chciała z butli pić. Oczywiście u nas problem się rozwiązał, gdy zmieniłam wszystkie smoki na anatomiczne. Niedługo przystąpię do nauki picia z niekapka, bo chyba zaczynają się wyżynac ząbki (na moje oko). No i spróbuję powoli odzwyczajać małą od smoka, choć ne powiem, nieraz dzięki niemu potrafi się wyciszyć i uspokoić, a teraz to bardziej go gryzie niż ssa. Aga - no to niezłe jaja z kompami, my dlatego wiekszą część zdjęć już mamy na płytach i zaraz będzie kolejna porcja na następną. NIe pamiętam czy wysyłałam ci fotki i filmiki, jak nie to daj znać, a prześlę. Lara - bardzo naukowo to napisałaś, ale być może własnie chodzi o delikatną nadżerkę. Ja miałam takową przed i w czasie ciąży, ale to najprawdopodobniej za sprawą hormonów, a nie z przyczyn "mechanicznych". Przynajmniej gin tak powiedział. Jak starasz się o dziecko, to leczenie lepiej odłożyć na po porodzie. Chyba ze jest wskazanie do tego, by leczyć już. Ale to gin wie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - słusznie, ze chcecie postawić na swoim, faktycznie drugi transfer i niepowodzenie powinno dać lakarzom do myslenia i zmusić do szukania przyczyny. A nie, ze oni chcą jeszcze raz transfer robic i potem ewentualnie szukać. Czy oni nie liczą się z uczuciami, że o kasie nie wspomnę? Bądźcie twardzi i domagajcie się swojego. Dobrze, ze teraz można doczytać to i owo w necie, bo inacvzej lekarze w ogóle by nie raz w trąbę nas robili. A tak - widzą, ze nie z głupolami mają do czynienia i muszą się z wami liczyć. nadwiślanko - po co wywalać z tabelek? przecież starasz się o dziecko, nie ważne że w OA !!! Starasz się, jasne? To będzie wasze, najkochańsze i najcudowaniejsze dziecko, wiec kochanie musisz zostać w tabelce. A potem przenieść się do tej drugiej. Myśle, że dziewczyny się ze mną zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie Enigma szybko Ci dziecko rośnie, uważaj bo niedługo do domu będzie zapraszało swoich przyjaciół ....hihihihii a tak swoją drogą pomyśl, że to jest rzeczywiste do spełnienia, bo juz Jesteś mamą 7 mm dzieciatka :D :( myślę o tym chłopaku, mam taką myśl, że jeżeli na Górze dano mu szansę przeżycia z takiego tragicznego wypadku to w jakimś konkretnym celu ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczynki! W sobote mieliśmy dzień działkowca - frajda dla dzieciakow a potem właśną imprezę na działeczce w blasku świec hihihi. Znajomi u nas spali a wczoraj przewinęło sie przez naszą działkę mnóstwo osób i dopiero wieczorem mogłam posadzić truskawki. Nie wiem dlaczego ale ostatnimi czasy nie mam w ogóle ochoty na seksik. Nie wiem co się ze mnba dzieje. Nie chce mi się wylewać swoich uczuć być energiczną w łóżku i trochę poszaleć. Poprostu nie mam na to ochoty. Nie wiem czy jest związane z antykami, czy z sytuacją jaka jesat w naszym związku. Cały czas mnie wkurza ze wszystkim co robi wrrr... Jak przychodzi wieczorem do łóżka to kładzie się na drugi bok i od razu zasypia (chociaz nie ukrywam że w tej chwili mnie to nie przeszkadza) W sobotę wyskoczył z kumplem na imprezę działkową - na 5 min!! Nie było ich prawie 2 godziny!! Byłam zła jak osa na niego a on jeszcze zdziwiony o co mi chodzi Nie wiem co się dzieje - ale chyba nic dobrego. Zaczynamy oddalać się od siebie... Dobra - koniec tego marudzenia. Ja chyba mam doline ostatnio i wszystko mi zaczyna przeszkadzać. Nawet facet w domu!! Foli - dziękuję za fotki. Nadia jest bardzo ładną dziewczynką - i jest podobna do ciebie - bardzo ładnie wyglądasz po ciąży :) gratuluję :) Ja też jak wracam z pracy to do momentu aż Patryk nie pójdzie spać to się z nim bawię i spędzam z nim czas. A dopiero jak zaśnie to zabieram się za jakąkolwiek robotę ;) Nie umiem ci niestety doradzic z butlą bo u nas nie było problemu, Patryk od razu zaskoczył na smoka. Ale wiem że moja koleżanka miała ten sam problem i jej synek dopiero ok 9 miesiąca sam przeprosił butlę i się przestawił bez żadnego problemu. Więc moze jeszcze trochę poczekaj. Wiem że ciężko w ten sposób ale może warto spróbować. Golka - mam ndzieję ze między wami jest już lepiej. Pozdrawiam cię i ściskam mocno. Sabruś - całuski dla Maciusia i Amelki :)👄 🌻 Ana - wspaniałych wakacji i pięknej pogody (pewnie i tak dopiero to odczytasz po powrocie ale cóż :P ) Lara - piękna łączka radości - może trochę się nią zarażę ;) Będzie dobrze wyleczysz nadżerkę i zajdziesz szybciutko w ciążę. Podobno po usunięciu nadżerki można szybciutko zajść - nie wiem czy to prawda ale tak słyszałam. Emika - tak trzymać - nie pozwólcie sobie!!! Przecież to wszystko mało nie kosztuje, a ten takie numery odpierdala? Powiedz mu to i owo do słuchu :P A tak w ogóle to na czym polega badanie histeroskopi?? Sysia - wysypka juz prawie zeszła - już lepeij wygląda ale na początku to był koszmar. Na szczeście nie swędzi go to i nie drapie. Menia - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ❤️ Enigmaa- gratuluję ❤️ twoja dzidzia jest już duża i bardzo się cieszę że widziałąś bijące serduszko :) Piękna sprawa :) Poproszę o fotkę!!!!! Biedny ten syn twojego gina. Mam nadzieję ze rehabilitacja mu pomoże i wróci wszystko do normy. Gosiaczek - mnie strasznie suty bolały w ciąży nie mogłam ich dotknąć ale już w III trymestrze mi to minęło i było ok. Jak porobisz fotki to ja tez poproszę :) polag@interia.pl Iskiereczko - jak tylko znajdziesz chwile czasu zaglądaj do nas :) Poczekaj lepeij z tym szczepieniem jak Eryk skończy roczek. Jest obowiązkowe w 13 m-cu życia. My niestety opuściliśmy poniewąz Patryk zachorował. Teraz w tym tygodniu chcę wysłac moją mamę żeby pojechała go zaszczepić. Koszt szczepionki skojarzonej to 50 zł. Czyli nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed badaniem cytologicznym babka stwierdziła, że mam niewielką nadżerkę i najlepiej poczekać czy sama zniknie albo po porodzie, jednak kiedy przyszłam po wyniki usłyszałam, że szybko musi być zabieg bo u mnie szybko się \"toczy sprawa\" i ryzyko stanu przedrakowego. No normalnie jak to wszystko usłyszałam to w szoku byłam, tym bardziej jak powiedziała mi, że gdybym przyszła parę miesięcy później nie wie czy by mi pomogli rety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wychowana nie jestem :/ Witam Was wszystkie :D Paula z łączki chwytaj ile wlezie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wczoraj wróciliśmy, zdjęć ze ślubu i filmu jeszcze nie mamy. Ale jak tylko będę je miała to wam powysyłam. Zdjęcia nam robił jeden z najleprzyszw Polsce fotografów Bogdan Woś. Jechalismy do ślubu Wyrzutnia Rakiet czyli LTM. Rodzice jechali limuzyna wykupiona przez znajomych od byłego Prezydenta Lecha Wałęsy. I naprawde nie żartuje. Jak tylko będę miała zdjątka to wam wyśle podajcie mi swoje adresy na poczte. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyśle wam pare zdjęć ze zlotu jak którejś nie wysłałam to podajcie jeszcze raz adres. Zdjęć ze ślubu jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona-b. sluszna uwaga!!!!:) Ty to masz glowe!!!!!!! Juz aktualizuje tabelke. Beda pierwsza w tabelce ktora jest jako adoptujaca TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....16.08......badania we wrześniu-transfer nr 3 w październiku 26 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella .........29.07.....27......25.08........prawie 3 lata...... .Warszawa-oba jajowody niedrożne AnA 30............18.07.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×