Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

To trzeba poczekać co czas przyniesie. No i zawsze jest opcja L4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to się nie martwie na zapas, bo może się okazać, że zabieg nie wchodzi w grę, bo są przeciwskazania w postaci dysplazji, wiotkości i wysoko ustawionej rzepki. Jak dostane odpowiedź to się będę zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha super ze nie musisz chodzic o kulach i w zadnym stabilizatorze:) normlanie jestem w szoku bo mnie to zupelnie inaczej przedstawil lekarz i rehabilitanci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dziwię, że Kacha tak dobrze sobie radzi.:) A co u ciebie Sandra? Jakiś postęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę zeby byla bezowocna..zadnych zabiego, rehabilitacji, stabilizatorw itp w co szrzerze watpie niestety;/ :( i tak non stop chodze z jakims dziwnym opatrunkiem stabilizujacym rzepke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kolano ma jakieś dziwne siniaki nawet na łydce .. :/ ktore przy dotykaniu bolą nie mówiąc o rzepce która jest cała sina..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha te siniaki to pewnie krwiaki pooperacyjne. wydaje mi się ze nie masz sie czym martwic, bo ja za kazdym razem tez takie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialas na lydce .. ? :P Bo sie nie dziwie ze na kolanie ale na lydce i to tak nisko... tzn. w polowie lydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nawet kostke sina i spuchnieta. Smaruj to jakąś maścią typu lioton i trzymaj noge duzo do gory. Wsensie jak lezysz to trzymaj noge np na poduszce. Oczywiscie spytaj o to lekarza na wizycie bo ja nie jestem specjalista tylko mowie co wiem z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noga dobrze ale nadal mam te siniaki i bolą .. :/ Ale opuchlizna jest coraz mniejsza :) Jutro idę do ortopedy i może mi szwy ściągną... Tylko szkoda że się dzisiaj od koleżanki dowiedziałam że jutro nie ma mojego ortopedy bo ma jakieś sympozjum czy coś i mam nadzieję że ktoś normalny przyjdzie w zastępstwie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze wiecie co mi się przypomniało... Ortopeda powiedział mojej mamie coś takiego że jak te troczki przecieli to rzepka odskoczyła na dwa palce i nie wiem czy tyle przyparta była? Bo innego wytłumaczenia nie jestem w stanie wymyślić na ten tekst, ale z drugiej strony nie mogę ogarnąć jak to się stało że na innych badaniach nic nie wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic nowego, czekam na razie na wieści od lekarza, no i wracam na rehab, ale tylko raz w tygodniu, bo niespecjalnie mi się już chce. A jak tam kontrola, szwy ściągnięte? No i najważniejsze co z rehabilitacją, bo mój lekarz mówił, że troczki mają dużą zdolność regeneracji i przy zbyt późnej rehabilitacji mogą się zrosnąć i przykurczyć, a to jest gorsze niż samo boczne przyparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam... Ściągneli mi szwy i lekarz ewakuował krawiaka... Kazał mi robić ćwiczenia na zginanie nogi (juz po operacji kazal mi lekko ja zginac ale teraz juz powazniejszw to cwiczenia mają być :P) I jak już będę miała zgięcie 90st to mogę chodzić na zgiętej, a jak dotknę piętą w pośladek to mogę już chodzić normalnie po schodach. W styczniu wizyta i będziemy rozmawiać o bólu i co dalej robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałabym, że nawet bardzo skąpa, ja słyszałam o 6 miesiącach rehabilitacji i nie ma uproś, ale my Sandra mamy chyba troche inną sytuację i to jest niestety ta gorsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszallam o 6 -8 miesiacach rehabilitacji i o stabilizatorze nie wspominajac o kulach...aale jutro ide do lekatrza i jak to ma wyglada tak jak u kachy to moge isc na ta operacje chocby jutro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u ciebie to wygląda pewnie tak, że trzeba zrafować troczek przyśrodkowy, a uwolnić boczny, a po tym to dopiero w 8 tygodniu ma się zgięcie 90 stopni, a skoro jest ograniczenie zgięcia to na 100% jest stabek :/ ale może przedstaw swoją wersje to porównamy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja nie wiem;/ nigdy mnie takie szczegoly nei interesuja...jutro mze podpytam lekarza to ci pzrestawie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×