Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Oj tak sips, tych jabłek to ci zazdroszcze a robisz moze tez w słoiczki na zime? potem do szarlotki są jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie kłade jabłek w sloiczki,wole sobie pochrupac w słoiczki robie gruszki na słodko..... do obiadku pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja zmykam,mam ochote poleżec sobie w wannie,jakas przyjemnosc po tak pracowitym dniu chyba mi sie należy ;) pozdrawiam i życze spokojnej nocy buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj ciagle ktos głowe zawraca i na nic czasu nie mam ,zaraz sie wkurze chyba Sips popluskaj się i wyspij :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Dzisiaj poprawa pogody...daleka od ideału ,bo troche chłodno ,ale chociaz te wstretne chmury gdzies sobie juz poszły precz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ładna ,a mnie jak na złosc głowa rozbolała:( no co za pech jakis Ada :) witaj wsrod nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko na chwilke pomacham do Was łapką o tak 🖐️ i zmykam, mam nadzieje Hajduś że dzis juz czujesz się dobrze i w pełni kozystasz ze słonecznego dzionka Adelle witam serdecznie mam nadzieje że będziesz wpadac do nas często pozdrawiam dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam🖐️ U mnie ostatnio śliczna pogoda.....prawie lato:) Korzystam ile tylko mogę Witaj cytrynko:) mam nadzieję,że smutek minął:) Zostawiam kawkę i idę przygotować obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips:) Kunia:) Cytrynaka hura!!!!,no jak jest cytrynaka... nie moze herbatki zabraknąć;) Stawiam wiec:) Pogoda piekna,nie za ciepło ,ale slonecznie:) Pieknej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze że pogoda wszędzie piekna to super bo te pochmurne dni już troche żle działały na nas prawda dziewczyny ;) no to uciekam poopalac sie :) Kunia zostawiła kawe🌼 Hajduś herbatke 🌼 no to ja może serniczk,prosze się częstowac pozdrawiam buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips😘 pychota:) mnie cos ostatnio wena do pieczenia opusciła,starzeje sie chyba i nic mi sie nie chce;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki czasami lubie cos upiec,zwłaszcza że u nas dziś odpust :) co prawda nie miałam gości ale ciasto zawsze sie przydaje...lubie słodkości....na szczęście moge jeśc do woli ... ale Ty mi tu Hajduś nie pisz że sie starzejesz....jesteśmy ciągle młode i piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne...czy ktos mnie wołał? ;) :D pewnie ,ze jestesmy...i jeszcze długo bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak trzymaj Hajduś grunt to pozytywne myślenie mam dziś troche pracy więc macham na powitanie 🖐️ i zmykam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips skoro ty do zajec ucieklas,to ja sie mobilizuje i tez ide! dosc leniuchowania cos mi zaszkodziło chyba,albo kawy za duzo ,bo mnie dzis pieknie i intensywnie zoładek boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto ...szkoda a ja dalej cierpiąca..oby do jutra mam nadzieje ,ze juz bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś tak mi przykro mam nadzieje że dolegliwości szybko ustąpią,wiem co to ból ...,życze szybkiego powrotu do zdrowia🌼 przesłałabym Ci buziaczka ale jestem troche ...smarkata więc wole nie ryzykowac,spokojnej nocy trzymaj sie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hajduś mam nadzieje że dziś czujesz sie już dobrze,pozdrawiam i życze dużo zdrowia,miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dopiero doczłapałam do kompa ,zeby Cie sips pozdrowic i zyczyc spokojnej nocy niestey to zatrucie i co w takich wypadkach normalne wszelkich sensacji nie brak:( w kazdym razie łazienka to moj najlepszy przyjaciel w tej chwili:( Pozdrawiam i zdrowia zycze Wszyskim ,ktorzy może zajrza na topik dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Za oknem ....deszcz,zimno,wjeje wiatr..bry. Ja się tak przeziębilam że ledwo żyje,bolą mnie kosci,kapie z nosa Ijestem zupełnie sama w domku:( ech życie..... Hajduś wracaj szybko do zdrowia,pozdrawiam miłego dnia życze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips wspołczuje kuruj się!! zaaplikuj sobie jakiś rozgrzewczy lek biedulka ,skoro jestes sama, to nie unikniesz wychodzenia z domu chociazby po zakupy...a pogoda paskudna:( Trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ Jak Wasze zdrówko dziewczynki?Lepiej? Ja niestety też przeziębiona:( To chyba taki okres bo mnóstwo ludzi jest "pociągających" Najpierw mój mąż się rozchorował a teraz ja:( Mimo wszystko uśmiecham się teraz do Was i życzę miłego popołudnia i wieczorku Hajduś🌼 Sips🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuniu😘 daje buziaka,a co tam ......najwyzej katar złapie;) :D Bardzo sie ciesze ,ze zajrzałas i nie zostawiaj nas juz samych....bo bez Ciebie smutno:) prawda Sips?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Hajduś....oczywiście że prawda Kunia witaj w klubie \"pociągających\" pozdrawiam i życze dużo zdrowia,trzymajcie się.... myślałam że dziś położe się wcześnie ale niestety,moje dziewczyny odrabiają jeszcze lekcje,to czwarta klasa a tyle mają zadane coś okropnego,kiedy te dzieciaki mają odpocząc :-O dobrej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hej dziewczyny co z Wami tak mocno się rozchorowałyście :( mam nadzieje że Wasza nieobecnośc to znak że odpoczywacie a nie zmagacie się z chorobą, pozdrawiam dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Sips kochana dziewczyno ,gdyby nie Ty juz by chyba ten topik sie rozleciał Melduje ,ze w koncu z łazienki mogłam sie przeprowadzic do pokoju :D dziewczyny cos okropnego,sama sie zastanawiam co mnie tak wykonczyło i na mysl przychodzi mi jedno....syn wracajac ze szkoły kupił wielka pizze....cos tam musialo byc nie tak,bo odchorowałam to porzadnie:( Sips jak Twoje przeziebienie? juz wszysko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hajduś już mi lepiej,zresztą musiałam szybko stanac na nogach bo córka zlapała jelitówke, na szczęście już się z nią uporałysmy i teraz obie moje gwiazdeczki śpią jak aniołki Ciesze się Hajduś że wreszcie możesz posiedziec spokojnie w pokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×