Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Dzien dobry:) Myszko ja tez się ciesze:) a nauka nigdy nie idzie w las tylko w nas;) wiec tym bardziej jest powod do radosci:) Dostałam lampki dziewczyny!! te co chciałam wkrecane zaroweczki cudo:D teraz kolej na choinke...trzeba się porozglądac za ładnym drzewkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja zasze kupuję na Kleparzu żywą składaną...taka mojego wzrostu 155:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Superle dobrze że nas w końcu odnalazłaś,witaj ponownie :) Mam taka cichą nadzieje że przed świetami wszystkie zbłądzone owieczki z tego topiku będą się meldowac chociażby po to ....ja już dziś.dziele się z Wami wszystkimi z najlepszymi zyczeniami....... http://podzielsieoplatkiem.pl/ania,5079/ pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Mało ,ze maja sie meldowac...to przeciez ubieramy topikowa choinke i juz stawiam tu koszyk i prosze wrzucac ...co kto ma...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no tak trzeba ubrac ta choinke przyzwoicie...to może ja zaczne... _____________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Wesołych Świąt:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Sips ślicznie...juz widze ,ze przy twoich talentach bedziemy mieli najładniejsza wirtualną choinke:) Gotuje grzybki na uszka....w całym domu rozchodzi się zapach lasu....:) mmmmmm pieknie pachnie:) przygotowania juz zaczynaja się pełną parą....bo w ostatni dzien sie nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pomor jakiś? wszystkich gdzies wywiało....dziewczyny zrobcie sobie przerwe na herbate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witam:) Mnie wczoraj okropnie bolał łeb, dzis zreszta niewiele mniej- wybieram sie na jakis masaż...ostatecznie ma się te pare groszy;)chyba moge sobie raz pozwolić? A dzis kupiłam sobie wreszcie nowy szalik i jakis następny schowek na papierzyska...Boże, ile mnie sie tgo zbiera..ai ciagle nie mogę tego wsyztkiego posprzątac...chyba dlatego, że pod ławą nie mam żadnej półeczki a lubie miec wszystkie najpotrzebniejsze ksiązki i papiery wokół siebie i efekt taki, ze wszytko w koncu wala mi sie po podłodze;(:( kiedy ja wreszcie bede miec jaki taki porzadek w tym mieszkaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dla rownowagi chyba boli dzisiaj:( A na dworze pada deszcz a porzadek ...hm...moze to wlasnie taki artystyczny nieład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się z przeprosinami ... kawę podaję z cudowną pianką a do tego miodowy piernik polany obfice pachnącą jeszcze czekoladą ... mniam ... tak jakoś Was poczytałam i poczułam, że święta tuż tuż - aż wysłałam chłopaków stroić choinkę na dwór ... bo u sąsiadów już błyszczą a u nas nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Tak, hajdus, artystyczny nielad- zawsze to powtarzam;) Aja dzis chora na anybiotyku ale spiesze sprawdzic co u Was... ja pewnie kupie choinke dopiero w Wigilie chociz moze wreszcie udaloby sie choc dzien wczensije...tylko ze przez to choróbsko sprzątac nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) robi sie mrozno....chyba spadnie snieg....oj cos mi sie wydaje ,ze ten swiateczny bałwan jednak sie uda ;) Temi...zagladaj :) i nie tylko dlatego zapraszam ,ze ten piernik był pyszny :D Myszka....wspołczuje...gdzie się tak zaprawiłas????? obys do świat wydobrzała ,kuruj się ❤️ U mnie przygotowania na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam dziewczynki:) Myszka.....ja też chora jestem,temperatura mnie dorwała:O Mam nadzieję że przez sobotę i niedzielę minie. Dobrze,że większość spraw świątecznych mam załatwionych,ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No w Kraku leci cos takiego paskudnego z nieba mokrego...ni to pies ni wydra...to chyba przez to tak mnie wzięlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia❤️ To fatalnie...herbatka z malinami dla Ciebie... U mnie poki co pada deszcz...mam nadzieje ,ze zamieni sie w snieg...a nie tylko w lodowisko na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 👄 wpadam wam złożyć życzenia : Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię, radość przynosi wszystkim na świecie. Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną, a pokój jak gwiazdka niech świeci. Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd, a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym Roku ________________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ ♥•.,(¯`•´¯).♥• (¯`•´¯)♥.•´ .♥• `•♥.,.•´ .♥• Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór smutną minę, bo to obowiązek Świętych by przynosić nam prezenty! .__/\__ ..........__/\__ >-:¦:-< .........>-:¦:-< .¯¯\/¯¯ .........¯¯\/¯¯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tu świątecznie ... a ja wróciłam zmarznięta, buty mi przemokły ... chyba czas zamienić szpilki na kozaczki ... chyba będzie katar ... no to może herbatka z sokiem malinowym - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczekmały
Hej jest ktoś pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W święta Bożego Narodzenia najpiękniejszych snów spełnienia i miłości, i radości, w Nowym Roku życzliwości i wspaniałych chwil radości. bo Boże Narodzenie to święta, gdy każdy o kimś pamięta, więc nie zapomnij przypadkiem podzielić się ze mną opłatkiem... ... ... ... ... ... ... .$ $ ... ... ... ... ... $...$ $$... ... ... ... $... ... $ $$$... ... ... $ ... ... ...$ $$$$... ... $ ... ... ... ...$ $$$$$... $ ... ... ... ... ...$ $$$$$$$$$$$$$$$... ... $...$...$...$..$..$ $$$$$$$$$$$$$$... ..Gwiazdka ... ... $ $$$$$$$$$$$$$... ... na niebie ... ...$ $$$$$$$$$$$$... ...a księżyc.. ... $ $$$$$$$$$$$... ... w pełni ... ...$ $$$$$$$$$$... wypowiedz ... $ $$$$$$$$$$$... .. życzenie ...$ $$$$$$$$$$$$... ... to... ... ...$ $$$$$$$$$$$$$... ... Ci się...... ...$ $$$$$$$$$$$$$$ ... ...spełni ... ......$ $$$$$$$$$$$$$$$... ... $...$...$...$...$ $$$$$...$... ... ... ... ... $ $$$$... ...$... ... ... ... $ $$$... ... ...$... ... ... $ $$... ... ... ...$... ... $ $... ... ... ... ...$... $ ... ... ... ... ... ... $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Spis, na pewno sie z Tobą podzielę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) witam kochane w niedziele...ale nie wypoczynkową...tylko pełną domowych zajęc....5min na kawke i dalej do roboty Dziewczyny slicznie narysowałyscie:)...ja tak nie umiem :O Miłego dnia zycze i udanych przygotowan:) a do pracy troche muzyczki....:) bo kiedy jej słuchac jak nie teraz :) http://pl.youtube.com/watch?v=cubgWvBfs24 😘 dla Wszyskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widzę że wszystkie (jak i ja) szalejecie przed świętami ... zakupy, prezenty, sprzątanie, gotowanie .... itp.itd. kupiłam dziś kilogram sera - będę piec pachnący brzoskwiniowy sernik - nie, dziś nie - w wigilię rano - zapraszm więc już dziś na poranną kawkę. A ponoć jutro ma być śnieg - oby się sprawdziło bo ta dzisiejsza ulewa nie nastaja do świąt. pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja juz ledwo dysze:D no wiecie co....az wstyd zeby na porzadki trzeba było tyle czasu poswiecic...nie ma sie czym chwalic ;) Temi....jesli o serniczek chodzi na mnie mozesz liczyc...uwielbiam ...tez bede piekła,chyba jutro....w srode zajme sie przygotowaniem wigili Ide wyjąc jedno a wstawic następne pranie teraz....jakie to szczescie ,ze sa pralki...ufff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, odpuście troszkę ... kawkę podaję ... ale pachnie :) zakupy zrobiłam, wszystko posprzątane, prezenty spakowane, gotowanie i pieczenie zostawiam na jutrzejszy poranek ... no to mam chwilę na odpoczynek ... a swoją drogą uwielbiam tak w ciszy posiedzieć jak tak wszystko lśni, choinka prosto z lasu pachnie że hej, i ta kawka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temi jak ty to zrobiłaś....ja jeszcze nie skonczyłam...jeszcze musze mieso upiec...sałatke pokroic i rybe zrobic o matko kochana ....dont panic;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wiecie jak się wkurzyłam! w tych cholernych hipermarketach nie ma naet barszczu i normalnych uszek...szkoda, że karpia nie trzeba sobie iść złowić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka...jak to nie ma? i co to znaczy normalnych uszek???????? nie wiem jak z tymi uszkami bo sama robie,ale widzialam ,ze sa w sklepach...mrozone i na tackach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Kochane dziewczynki :) Zdrowych,wesołych Świąt :) Spełnienia najskrytszych marzeń! Pogody ducha i uśmiechu każdego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×