Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Smiley palta🌻🌻🌻🌻 ja ma geste wlosy ale zawsze mialam dluzsze-tylko raz bylam scieta na chlopaka Mam to w genach:Dbo u mnie w rodzinie wszyscy maja grube:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee fajnie i nie fajnie:Pbo nie moge kazdej fryzury zrobic-bo szopa bede miala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale natrzaskałyście!!!! moi goście pojechali....tak spokojnie się w domu zrobiło jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a Wy dalej o jedzeniu? ja szamam orzeszki w czekoladzie :p dieta jak mowi Hugolina od poniedzialku ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi wlosami i ich obicnaniem dzieciom to roznie bywa ciotka mojej bratowej tez swoje dzieciaki obcinala zawsze krociutko i jedno ma piekne geste wlosy a drugie nadal jak myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to zgodze sie co do wplywu faz ksiezyca :) to prawda nie tylko jesli chodzi o wlosy ale rowniez o zycie codzienne- nawet takie blache sprawy jak pranie - w jeden dzien wypierze sie ladnie i bez problemu zejda wszelkie plamy a innego dnia wychodzi jakies takie niedoprane nawet czyszczenie mebli i roznych rzeczy w domu idzie lepiej i na dluzej na przyklad pozostaje blysk w jedne dni a w inne nie tylko nie mam kalendarza ksiezycowego The best -jesli mozna wiedziec -jak Twoja Mama sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym chciała dostać taką datę dobrą do sprzątania,raz posprzątam i przez miesiąc żeby czysto było ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×