Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Hej Dziewczyny:) nie bylo mnie troche bo w piatek niepodziewanie pojechalismy do tesciow na noc, a sobotni wieczor zamiast w domu spedzillam na pogotowiu.... mielismy wypadek... od poczatku: przyjechal z wesela brat mojego M i chcial zeby go zawiezc,wiec wsiedlismy i ujechalismy moze z 30m i wyladowalismy na mostku ...ja ucierpialam najbardziej bo nie mialam jeszcze zapietych pasow i na dodatke przesiadalam sie i bylam akurat na srodku.... wpadlam miedzy siedzenia.... nic mi sie nie stalo,ale oczywiscie karetka,szpital i przswietlenia... bo zaczelam mdlec.... ale mnie wypiuscili caly dzien leze,bo mnie wszystko boli ;( weszlam zeby Wam to napisac,jak dojde do sievie to napisze wiecej :( Groszek nie jechal z nami na szczescie,bo spala buziaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka🖐️ Tak myślałam że coś się stało bo dawno Cie nie było.Dobrze że weszłaś na chwilę i dałaś znać co sie dzieje.Całe szczęście w tym nieszczęściu że Iza z Wami nei jechała.Leż i odpoczywaj, jak zbierzesz siły to wpadnij do nas.Smutno się tu zrobiło bo coraz rzadziej wszyscy zaglądają.Czekamy na Ciebie, moc buziaków i dużo zdrówka 👄 👄 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zdj juz przeslalam :) Owiedka 🌻 mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz, dobrze ze dziecko nie jechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) to znowu ja :) dzis czuje sie lepiej,ale od rana jestem na prochach ;/ bo takto bym nie wstala.... nie moge nosic Malej wiec troszku ja tylko poprzytulam :( najgorzej jest jak wyciagnie raczki i chce zebym ja wziela a ja niemoge :( teraz zostalysmy same,bo M pojechal do mechcanika, mam nafdzieje ze Mala jeszcze pospi,bo jak nie to nie wiem co z nia zrobie :( eh tak bym juz chciala ja ponosic :( a poza tym jak byl ten wypadek i karetka mnie wziela(na sygnale;/ ) to moj M jechal za nia,a Groszek zostal u Tesciow i kazalam moim rodzicom tam jechac do niej. Mama mowila ze strasznie niespokojna byla i ze jak przyjechali to tak sie ucieszyla,a potem znowu rozgladala,wiec mama wziela ja na rece ale wogole nie hciala siedziec, a potem Dziadek (moj tata) i dopiero troszku sie uciszyla i caly czas wtulona w niego... w kazdym razie mama mowila ze wygladalo to tak jakby cos wyczula zejest ze mna nie tak.... bo przeciez czesto zostawalisami z nia, albo jezdzili o gdzies beze mnie i byla spokojna, a tu taka jakby poddenerwowana... sadzicie ze mogla wyczuc?? eh glwa mnie boli przeokropnie ;/ a wogole nie wiem czy juz pisalam ale mamy 2 zabki :) dzis robilismy posiew moczu i wyszlo ze bakteri nie ma :) nie wiem czy pisaalam ze bylismyw piatek u lekarza i powiedziala ze jej sie pisia nie podoba i trzeba zrobic badania! ale na szczescie jest wszystko ok :) zmykam sie polozyc jeszcze :) dziekuje za troske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo ;p gdzie jestescie ?? widze ze wypowiadacie sie w innych tematach a tu cisza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat i jestem sbulwersowany ze dziecko mozna miec w tak mlodym wieku, dziecko podcina skrzydla, no wspolczuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) mialam gosci i nie moglam pisac :( teraz dokanczam obiad, bo zaraz M wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka gratuluje zabkow :) a kto znalazl pierwszy zabek? pewnie Ty, sukienke dalo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... jaka sukienke ?? oczywiscie zabki znalazl moj Mezus :) i chce sie pochwalic ze dzis moj GRoszek zjadl ponad 200ml zupki, ktora sama jej ugotowalam :) i nawet nie marudzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka suknie dostaje sie za to ze znalazlo 1 zabka :) ja co prawda sukni nie dostalam, ale kase na nia :-D a jezeli zabek znajdzie tatus to nie wiem co jemu sie kupuje? my wlasnie przymiarzamy sie do spania na noc, ale zobaczymy jak to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas wlasnie dziadziu poszedl na spacer z Groszkiem :) kazal sobie ubrac ja w rajtuzki,spodniczke i opaske i koniecznie butki CZERWONE (zaznaczyl) ;) i tak sie zastanawiamy czy na jakis podryw nie poszedl ;) juz sie nie moge doczekac jak ja wezme na rece :) Evi :)--> eh ja juz nie pamietam czasow gdzie moje dziecko marudzilo o tej porze na spanie ;/ u nas to raczej bedzie kolo 21-22 ;/ zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ja to kiedys mialam dobrze, maly chodzil spac rowno z 18-ta i spal cala noc do 7 a teraz chodzi o 20, czasami szybciej, czasami pozniej a teraz jeszcze szaleje po tapczanie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jacka Jacku, ale zauważ jakie te panie sa szczesliwe gadajac o zupkach, kupkach, obiadkach itd.,itp. Są pogodzone z rolą kury domowej i to dobrze, bo widac ze sa optymistkami, ktore nie biadolą na swój los. Może za kilkadziesiat lat stwierdzą, ze mogly zycie przezyc inaczej, ale teraz to nic innego, tylko im pogratulowac. Dobrze, ze przynajmniej ich rodzice nie mieli tak predko, bo w przeciwnym razie nie byliby teraz na emeryturze i nie mogli sie zajmowac wnukami. Ja niestety mam mloda mamę i z dziecmi bede albo sama musiala siedziec w domu, albo zatrudnic nianie, bo dziadkowie bedą jeszcze dlugo chodzic do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kura domowa :-D ps moja mama tez chodzi do pracy, tak samo jak moj tata ;) maly wkoncu spi ;) a ja tv ogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko... mam nadzieje ze twoj pseudonim nie odnosi sie do koloru wlosow,bo jak to mowia: na 10 rudych 11 jest fałszywych :) a propos ;p nie jestem kura domowa , chyba ze to nowe okreslenie studentki 4 roku -dziennej ;p (oczywiscie...ble ble ble koziej wolki;) a co do moich rodzicow to rowniez sie mylisz...otoz nie sa na emeryturze i niestety troszku brakuje im do pomostowej ;/ nad czym sami ubolewaja, bo z checia zajeli by sie Groszkiem :) ale ja niechce nikogo obarczac, wiec tak jak ty w przyszlosci od wrzesnia wynajme nianie...\"bo dziadkowie bedą jeszcze dlugo chodzic do pracy. \" i masz racje wole gadac o zupkach,kupkach i innych glupotach ktore robi moje Malenstwo- to niewinne i czyste , nieznajace zazdrosci, nienawisci i ironii... tak jak ty... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi co ogladasz?? kurcze ja szukam jakis przepisow dla Malej, bo jak to na wzorowa kure domowa z koziej wolki przystalo bede gotowac :) tak mi sie spodobalo jak Groszek wcinal dzis zupke :) podobno jest jakas ksiazka na necie z przepisami,ale nie moge znalezc...bo znalazlam wpis o niej na innym forum ale z 2005 roku;/ moze byc niezla bo sa tam przepisy od 5-12 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka amen ;) a teraz ogladam discovery z kuchni niemowlaka polecam: tu po prawej stronie jest kuchnia od 5 do 12 nmies http://www.przepisy-kuchenne.info/ moze podaj maila przesle Ci cos przydatnego, nie tylko kulinaria dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Evi obejrzałam zdjęcia :) Fajne spotkanko, super chłopaki :) Szkoda że wszyscy wspólnie nie możemy się spotakć Owiedka----> cieszę się że już lepiej i doszłaś do siebie.Okropne przeżycie ten wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania no wkoncu ktos sie odezwal ja zaraz z M lecimy do wyrka, miala byc kapiel wspolna ale jeszcze @ mam... 👄 do jutra, cos malo sie udzielamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlasnie... u mnie z szalenstw nici bo wszystko mnie boli ;) Evi--> majeczkak@poczta.fm slodkich snow Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sadzicie: moge sobie ugotowac wczesniej warzywa i zamrozic? oczywiscie zmielone;) bo wlasnie czytam w tym poradniku i pisze ze mozna :) tylko myslalam ze mozna w sloiczkach ale raczej lepiej bedzie w woreczkach,albo kupie sobie takie male pojemniczki ? jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie :) Owiedko,dobrze ze nic Ci się poważniejszego nie przytrafiło!!! A Malutka widać ze z Toba bardzo związana skoro zachowywała sie jakby cos przeczuwała! zrobiłam dzis sałatke gyros!!SUPER !!BOMBA !! :) polecam jesli ktoś sie jeszcze wacha przez zrobieniem!:) dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ja już wcześniej bym sie odezwała ale mnie kolezanka przykatowała, spotkałam sie z nia wmiescie o 12, pojechała ze mna na zakupy a pozniej siedziala jeszcze u mnie do 19... no a jak poszła to trzeba było jeszcze coś w domu porobić.Także dopiero mam chwile spokoju ;) Owiedka ja chętnie bym doradziła ale się nie znam i nie bedę nic mówić bo jeszcze źle powiem, nie chce Cie wprowadzać w błąd. U mnie @ jak nie było tak nie ma.Szczerze mówiąc nie narzekam ;) :P Break to i ja muszę zrobić sobie tą sałatkę bo mnie chętka wzięła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka to sałatka którą Evi nam poleciła.Dała pzepis jak ją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja lecę spać, odezwę się jutro Owiedka Ty tez sie kładź, regeneruj siły Buźki 👄 🌻 Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobcie dziewczyny jakas tabel
ke,albo wpiszcie sobie w stopeke ile macie dzieci i wa jakim wieku,bo nowym jest sie trudno polapac :)kto, ile itp?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×