Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Własnie dlatego Olu tak jak pisała Iwona żeby nie być niewolnikiem mały nie chce z nikim zostać,a przede wszyskim noce to mnie wykancza .A jakie mleko dajecie ,piers tez dostaje ale mam juz takie flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia; ja daję bebiko 2..sensacji żoładkowych nie ma ....mało na razie wypija i poprawia moim mlekiem,które do 6-go m-ca ma ogromne właściwości ochronne..teraz już po 6-tym mniejsze...dlatego m.inn. zaczęłam to bebiko wprowadzać przed koncem 6-go po troszeczku..i tą manną i zupki i inne duperele tak bez ładu i składu piszę ale wiecie o co mi chodzi..kupiłam kartony na zabawki i idę składać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz dawno kupilam pudla na zabawki dwa bo juz ta wystawa miskow i innych grzechotek sie nie iescila na polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje srednie dziecko ma 13 lat(prawie) i dopiero wróciło do domu..wyszła przed ósmą :O:O masakra ta szkoła,sks-y i jeszcze rózaniec bo pażdziernik a ksiadz podpisy zbiera i wlicza do oceny z religii...teraz lekcje odrabiać??? no tak..jakie ma wyjście..a mi by sie już nic nie chciało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w Bydgoszczy fajne auto znaleźliśmy i już chcieliśmy je kupić ale jakiś gość był pierwszy:( już mi się odechciewa szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia fajnych zdjęć nigdy za dużo; Adi w foteliku wygląda jakby czekał na zamówienie w restauracji ;-) no i na macie widze tez broi nieprzeciętnie; no ale to w końcu "brat" Ola, moze nie "mleczny" ale Sabsimplexowy ;-) Iwona, ale numer, czytałam na wyrywki i czytam jak ty na plecach a młoda Ci na klacie; aż mi kopara opadła; myślę, kurna, co to za "szkoła"? hihi potem doczytałam; no i w przeciągniętym juz temacie... ja tez od razu pomyslałam, że nie o palce tu chodziło :-D no kupa w świeżego pampersa - jasne, bo więcej miejsca Ola31 nie dziwie sie, że Antek nie był zainteresowany zwierzami; jak z Bubu w wieku lat dwóch bylismy, to najbardziej mu sie podobało żarełko jakie pracownicy akurat dawali na ogrodzenia z małpami; stał i sie do szyby aż przyklejał (bo on jest owocowo-warzywny) u mnie sny erotyczne w skali od 1 do 10 - zero pigi gratulacje dla Oliwki za osiągnięcia; a juz pytałam wcześniej ale Wy się wczasowałyście: jak zajęcia rehabilitacyjne? jeszcze macie? i ze zdumieniem czytam, że kupiłaś PUDLA; zajarzyłam po chwili; ale dzisiaj ze mnie tępota :-P Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno halo, halo... wrocław.... czy wiecie cos w temacie akcji: http://www.nienowotworomudzieci.org/?m=cont&id=126&l=2 bo, nie śmiejcie się ze mnie ale zastanawiam sie, czy atakować Wrocław czy czekać może na okolice Poznania; no ale o tyle mi przykro, ze starszy juz by się nie łapał; a nie mam pojęcia na ile to \"specjalistyczny\" sprzęt i na ile to \"prawdziwi\" specjaliści w dziedzinie; rozmawiałam z jedną kobitką, która się z synkiem załapala, ale sama też nie potrafiła powiedzieć na ile takie coś można zalatwić prywatnie i u kogo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967, Brzuchata- ale mnie rozbawiłyście tym basenem :))) Iwona - gratulacje z okazji \"wielojubileuszu\' :), ja co prawda spóźniona, ale szczera :))) Pigi - eee to teraz włącz do działania trzecie oko, jak Ci się Oliwia już obraca ;)) No z tym nosidełkiem to był niewypał, leży na półce .... Dałam dziś mojej Majce z zupce tą kaszkę mannę pierwszy raz, ale wieczorem mi płakała troszkę i potem przez sen - myślicie, że to przez ta mannę może być ? Czytałam kiedyś, że niby dzieci z rewolucjami brzuszkowymi (w tym kolkowym okresie) mogą mieć z glutenem potem problem, ale sama nie wiem.... Wczoraj balowaliśmy na imieninach teścia do 4 rano, ale miałam dziś dzień. Jutro obejrzę fotki, bo padam na pysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!! wstawac spiochy!! Lidia-jakiego pudla ?my nastepne zajecia rehabilitacji mamy dopiero na listopad bo u nas sa po tydz.czasu a pozniej sie czeka w kolejce prawie dwa miesiace ale tak jak lekarze mowili to Oliwia juz doszla do siebie zostaly jej tylko koncowki czyli paluszki u raczek i nozek chodzilo oto ze zaciska ale mamy cwiczenia do domu i juz wsumie nie zaciska tylko jakos nie moge jej ustawic na prosto czyli chodzi mi o asymetrie tulowia bo raz mi leci na lewa a raz na prawa jak ja wycwicze na prosto to po kilku tyg.ona i znowu przegina sie na jedna ze stron a jak tam u Was cwiczenia? A i jeszcze niunka wczoraj jeszcze zrobila postepy bo zaczla bawic sie stopami wszystko naraz mam nadzieje ze jej nie przejdzie to. Iwona -no niestety teraz to dzieciaki maja tyle nauki ze szok Wczoraj bylam w pracy po kase za urlop i moja szefowa mnie zdziwila bo taka milutka byla do Oliwii ale niunka jak do wszystkich sie usmiecha tak do niej nie miala zamiaru sie usmiechnac. Ide wieszac pranie wkoncu dopchalam sie do pralki bo takto babka ciagle prala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też świeci agoosiaa :) 2 pralki juz się suszą a trzecia włączona.... też spadam na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY! jak ja zlewałam czytając te wasze hmmm podświadome a niewypowiedziane pragnienia... nic tylko moje drogie koleżanki pozazdrościć i pogratulować każdej z osobna wyobrażni!!! Basia i Iwona więcej takich proszę!!! nareszcie jakaś rozrywka gdzie uruchomić trzeba wyobrażnie... rewelacja u mnie życie erotyczne umarło śmiercią naturalną... kara dla męża.. jak chce mnieć zadowoloną, chętną kochankę niech się postara, nie ma nic za darmo... co do kąpieli o tak widok musi być komiczny tylko mnie nie ma do smiechu bo brodzik jest głęboki i mamy przed nim stopień z kafelek i albo recę więdną albo dup... cierpnie a nogi to odpadają, kręgosłup jeszcze w miare sprawny widac bo nie buntuje się... jaki PUDEL?!!! co prawda czytam w biegu ale staram się czytać ze zrozumieniem ale widać coś przeoczyłam... co do nauki to Iwona jestem tego zdania, że od naszych dzieci stanowczo za dużo się wymaga a stopień za różaniec u mnie by nie przeszedł bo poszłabym chyba do dyrektora na rozmowę... po prostu jak dla mnie poroniony pomysł... wymuszać!!! na dzieciach wiarę... ja byłam z Olą i Kubusiem wczoraj na jesiennych zakupach... boziu dobrze że mam tylko jedną dziewczynę do ubierania czytaj strojenia... kupiła sobie kurtkę, kowbojki, torebkę, czapkę rekawiczki noi nie obyło się bez drogerii i kolejnego błyszczyku w kolorze pink... ja wysiadam...no ale mam to szczęście, że dzieci jak im powiem że tyeraz nie mam pieniędzy albo coś jest za drogie nie urządzają mi scen tylko mówią dobra mama to wybiore sobie cos innego i zawsze zawsze pytają czy mogą sobie coś wrzucić do koszyka jak jestem z nimi na zakupach... jestem z nich dumna! u mnie cyc i tak zostanie dopóki Kuba będzie chciał...dla mnie abstrakcją jest kupowanie mleka za niemałe pieniądze gdy cycki mam za darmo i zawsze pod ręką a tak wstawaj wode gotuj, flachy wyparzaj... o nie ja jestem za wygodna... Dominik ciągał cycka 2lata, i obylo się bez mieszanek i wcale nie uważam sie za niewolnika własnych cycków... zmykam obiad warzyć, Dominik poprosił mnie wczoraj bym upiekła murzynka i wiecie że on sam prawie całą blaszkę zjadł! naprawdę chciało mu sie takiego zwykłego ciacha... całusy dla wszystkich i miłego dnia! p.s wszystkie macie okres? u mnie jak na razie echo i dobrze mi z tym.... pytam z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też piękna pogoda więc i ja wezmę mojego urwisa na jakiś dłuższy spacer. Oczywiście nocka nie przespana - 7 razy wstawał, tradycyjnie... Dziewczyny , martwi mnie coś jeszcze , otóż boję się że mój synek jest poważnie chory. On czasami tak się wstrzasa jakby się czegoś wystraszył ( a wiem że nic go nie przestraszyło), dzieje się to np jak leży wózku albo podczas zabawy, no i oczywiście zaniepokojona wpisałam hasło w internet, a tam mi wyskoczyło, że to może być padaczka niemowlęca:( Staram sie na razie nie wkręcać, ale naprawdę się zdenerwowałam:(:(:( Ania Śl Ja też jeszcze nie dostalam okresu i jakoś dobrze mi z tym:) Pigi15 Gratulacje dla Oliwki z racji postępów które czyni:) Teraz to dopiero będziesz musiała na nią uważać:) Mój urwis upodobał sobie przewracanie się z pleców na brzuch i z brzucha na plecy jak go przewijam na przewijaku, w skutek czego czynność trwa nieraz 15 minut, a przy okazji wszysdtko co jest w zasięgu ręki ląduje albo u niego w buzi albo na ziemi;) Oki, zmykam na dwór bo Vic zaczął się głośnoooo buntować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane:) Suzanke, byłaś może z tym u lekarza? Nie wkręcaj się, bo szkoda Twoich nerwów, ale lepiej sprawdzić... Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego. Buźka dla Vicusia👄 Aniu, jaka super książka:) Skorzystałam z dobrodziejstw pracy i już mam ją na papierze:) Iwonko, uroki wieku szkolnego. Choć te obowiązkowe różańce to jakaś paranoja... Co do kaszki manny, czy dajecie taką zwykłą czy specjalną dla dzieci? Fajnie macie z tymi spacerami... Mnie szlag trafia jak widzę słonko za oknem i musze tu siedzieć... Czuję się totalnie ubezwłasnowolniona:( Ja chcę do Antka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przeczytalam no wlanie nie chodzilo mi o psa pudla tylko o pudła na zabawki hihihi Aniu-ja tez nie mam jeszcze okresu moja siostra tez karmi piersia juz rok czasu i tez nie ma byla u gina i lekarz mowil ze to norma Suzanka -ja msle ze to nie jest padaczka tylko maluszek ma leki strachu chyba ze to wyglada inaczej pisze tak bo mojej znajomej dzidzia tez tak miala czyli niuniek sie z byle jakiego powodu wystraszal i lekarze kazali okrecac mocno w kocyk w taki kokon zeby maluszek czul sie bezpiecznie Olu -wspolczuje Ci ze musisz siedziec wpracy Dziewczyny o jakim sloncu wy mowicie u mnie pochmurno i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa ja taka ksiazeczke dostalam z przychodni jakie posilki kiedy wprowadzac i co maluch juz powinien umiec ide piec ciacho bo mezus sobie zazyczyl a na 17 do stomatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zabita spacerem i śpi dalej tylko,że na balkonie :D:D suzanke--moje dwie poprzednie dziewczyny mały taki odruch,ze po zrobieniu siku tak się trząchały...nie wiem skąd takie dreszcze po czynnosci fizjologicznej ale jest to fakt...może u ciebie to też taki prozaiczny powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: niewolnictwo moje z cyckiem polega na tym,że się napić wina nie mogę wtedy kiedy chce :D:D poza tym,to że mała wisi to mi nie przeszkadza..ale czasami to tak się do mnie to wino,piwo uśmiecha,że marzę o lampeczce/szklaneczce a tu trzeba za mleczarnie robić..jak trochę przyzwyczaję do sztucznego to już psychiczny komfort tego,że moge jesć i pić co chcę bedę miała... zaraz mnie pomarańcze zjadą za alkoholizm :D:D winio jest krwiotwórcze a piwo uzupełnia vit .B:P:P:P:P od ponad roku kropli w ustach nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas dzisiaj pogoda hiper zmulajaca. Leb mi peka i strasznie mi sie spac chce. wlasnie wciagnelam kubol kawy i na szczescie Adas zasnal, bo juz nie mialam sily sie z nim bawic. Wyszlismy na chwile po zakupy spozywcze i wystarczy. nie jest zachecajaco. chyba lada chwila spadnie deszcz. Lida - ja nic nie slyszalam o tych badaniach. i na razie nie bede tez myslala o sprawdzaniu Adaska...za bardzo to przygnebiajace. poki nie ma niczego niepokojacego, to jak najdalej od lekarzy. Heheh ja na razie tez moge pofantazjowac jedynie, ale nie to ze nie chcialabym sie rzucic na M, tylko zrobila mi sie tzw. ziarnina w miejscu szycia i musze najpierw isc na wyciecie tego g... tylko cos sie nie moge zmobilizowac. w szpitalu to zabieg 2-dniowy, a prywatnie 1-dniowy... jak pomysle, ze znowu mi tam maja grzebac to mi sie odechciewa i tak odkladam......mam wymowke, ze karmie itp... :) Susanke...nie nakrecaj sie, jak sie boisz, to moze lepiej idz do lekarza. Adas tez w zasadzie ma takei dziwne odruchy czasami, ale zwalilam to na jeszcze nie do konca sprawny uklad nerwowy i czekam az samo przejdzie. no bo z reszta coraz rzadziej takie cos ma. Iwona, jezu jak mi sie alkoholizajca marzy!!!!!! i niech mnie jada pomarancze, ja i tak mam smaka jak cholera! na piwko sobie od czasu do czasu pozwalam, ale chetnie bym roznych rzeczy posmakowala....juz taaaaaka dluga abstynencja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke faktycznie dzieci jak siusiają to taki mają odruch....ale jak masz się martwić to skonsultuj z lekarzem no i obserwuj... Oj winko..tak tak..ale ja sobie pozwalam czasem..miałam taki nerwowy tydzien kiedys to 3 dni z rzędu wieczorem pół kieliszka sobie piłam...ale na takiej zasadzie że nakarmie i mały śpi i wiem że min3h nie będę karmić bo podobno w mleku jest tak dlugo jak we krwi...a ja mam taki problem że dzis mialam pelnego cycka, maly zasnął i chcialam odciągnąć...a tam 20ml i nic wiecej..a cycek nadal pełen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki to Adasko juz skonczyl pol roku i dalej jeszcze nie wypowiedzial zadnych sylab porzadnie. same samogloski. mam nadzieje, ze to po prostu u niego pozniej sie pojawi, bo raczej dobrze slyszy, bo reaguje. po prostu juz tak czekam z niecierpliwoscia. tak a propo alkoholu to mam smaka ostatnio na porzadne grzane piwo z miodem, cynamonem, gozdzikami...i najlepiej gdzies na zewnatrz wieczorem.....a wlasnie, dawno nie bylam na jakiejs "randce" z M...moze sie uda w przyszlym tygodniu którąś Babcię zwabić to bym się wybrała. jakies kino, knajpeczka, tudziez koncert jazzowy.....ehh to wczesne macierzynstwo :) macie pomysl na jakis fajny prezent dla M? powoli sie urodziny zblizaja, a nie mam jakiejs fajnej wizji. Ostatnio sie nie postaralam za bardzo, to chcialam nadrobic....a w glowie pustka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia - z tym cyckiem to tak mialam niedawno, ze az prawie bolal, a maly spal i nie mogl mi ulzyc, to weszlam pod prysznic, zlalam sie goraca woda i jak nacisnelam to lecialo jak z hydrantu. co prawda zmarnowalo sie duuuzo, ale przynajmniej flak sie zrobil i sie czulam komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komfortowo moze nie jak widzialam sie w lustrze z tym rolmopsem, jak to chyba Anna porownala, ale zawsze wygodniej niz z wypchanym, bliskim eksplozji balonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi laseczki wy to macie temaciki Boże jak mi sie marzy wyjść do ludzi od roku nigdzie nie byłam bo jak nie ciąża zagrożona i lezenie to później poród to karmienie i tak leci czas ale niedługo skończe cycusia Brzuchata moze razem zaczniemy ten trudny temat rzucania hihi będzie raźniej znaczy pokarmie ciut ale to może juz dla samego uzupełnienia diety a nie że mus bo dzidzia głodna co ty na to ?? a ogólnie to pogoda pod psem kurka nic sie nie chce nawet adaś śpiący dzis sam siedzi !!!!!!!!!! i sam zasypia teraz jak go kłade do łóżeczka to macha macha nóżkami i śpi hihi nauczył sie bez problemu nadal mamy problem kupkowy po tych posiłkach :( choc mały nawet smakuje herbatek Oj marzy mi sie wineczko albo piweczko z sokiem malinowym kino spacer dobry sex hahaha marzenia ............. co to sie porobiło dziewczyny !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jak czytam jak ja pisze to chyba warto wrócić już do ludzi chodziło mi o to że malutki nauczył sie sam zasypiać bez buntu i dziś siedzi na tyłeczku :) pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Adasiek jak super siedzi kiedy moja Oliwia tak usiadzie ,wstawilam pare fotek na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×