Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Dobra dziewczyny...to jutro poproszę o instrukcję obsługi tego co mamy...bo ja troche nie kumam..pomysł z blogiem też super...byleby to bylo proste w obsłudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co i jak, ale sie zgadzam:) nie znam sie, wiec podaje tylko maila. Aniu, to ja CC, wyslij mi prosze to cos jak bedziesz miala chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D sorry; ale to jest po prostu panika w ulu !! ale to chyba fajnie, bo znaczy, ze potrzebne (a ja tylko chciałam sobie wejść na pocztę Iwonki lodowisko obejrzeć, bo mnie zawsze tak rozweselało) buziaki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY! i tylko tyle bo Kubul już dokazuje... nie wdał się ze spaniem w swojego tatusia który mógłby spać zawsze i wszędzie...Kuba wstaje po 5tej i tak juz od dłuższego czasu... chodzi spać przed 20tą... pomysł z nowym kontem jak dla mnie suuuper, opisałam wszystko \"tam\"... mam prośbę by dostęp do nowego konta miały tylko i wyłącznie dziewczyny które aktywnie uczestniczą w forum nie te które kiedyś pisały lub piszą sporadycznie... jestem zdania iż to pomarańczowe paskudztwo to któraś sfrustrowana małpa z towarzystwa z forum... ja dziękuję za zaproszenie... mam tylko pytanie czy tam będziemy wysyłać tylko zdjęcia czy przenosimy się tam z całym inwentarzem już na amen?!a tu kończymy karierę?! buziaki na miły dzień! Dorota coś dla Ciebie ;) w KappAhl sa wyprzedaże 50% od przecenionej już ceny... moja Ola kupiła sobie wyśnioną kieckę na weselisko ze 100zł na 39,95 i małą torebeczkę z 49,99 na 12,50... poszalałabym jeszcze ale na razie zero większych wydatków, nie mogę sobie pozwolić na nieplanowany odpływ pieniędzy :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a dla dzieci też?? tyllko kurcze musiałabym do Byd jechać a jak mój M usłyszał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o napisanie krok po kroku gdzie i jak wejśc bo albo ja głupia jakaś jestem albo komputer mam głupi albo już sama nie wiem co...hasło i login mam mimo to nie mogę wejśc:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka musisz wejść w ten link od Ani..i tam będziesz miała że musisz założyc konto na google..tam wchodzisz..potem wracasz do tamtego maila i klikasz w wejscie do grupy dyskusyjnej i w opcje wejdz i zapisz sie czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa a możesz mi podesłac tego linka:) bo Ania wysłała mi tylko login i hasło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motka: z pierwszego listu wybierz wzrokowo 2 linki: 1----potwierdz zaproszenie 2---załóż konto w nastepnym liście dostaniesz link do aktywacji konta potm wchodzisz w google i Gmail i się logujesz kliknij sobie np. moje konto i grupy potem kliknij kwiecien 2008 z lewej strony a z prawej wyskocza ci dyskusje i klikaj... lekko mogłam pokrecić ale nie widze i tak na pamieć jak zobaczysz to sie sama zorientujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIGI15 walentynka1979o2.pl
Dzien dobry!!! Ale mam nerwa od samego rana bo moj M powiedzial ze nie mozna jechac samochodem bo trzeba kola ustawic :(A do tego wszystkiego boli mnie od wczoraj po prawej stronie i sama nie wiem czy to na okres czy to wyrostek ale boli nie mal ze caly czas Ja tez poprosze krok po kroku jak dotrzec do poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja kochane pigi moze dlatego wyszlo na czerwono bo podalam meila.A mialam Wam npisac wczoraj ugotowalam niunce kasze manna z sokiem malinowym i jabluszkiem i spala cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruch w kurniku od samego rana jakby łasica się tam pokazała :D powoli i jakoś to ogarniemy wszystkie troche potrwa bo i dzieci i piekne słonce i roboty trochę ale cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, ja mam taki komunikat jak się chce dołączyć do grupy:... \"Twoja prośba przyłączenia nie została jeszcze zatwierdzona przez zarządzającego grupą. Nie możesz wyświetlić treści grupy ani w niej uczestniczyć, ponieważ nie jesteś jej członkiem. Członkowie muszą zostać zaakceptowani przed dołączeniem. Twoja subskrypcja do tej grupy jest wciąż w trakcie oczekiwania. Spróbuj ponownie poźniej lub skontaktuj się z właścicielem \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...tak ma być czekaj bo to ja cc musi to zatwierdzić :) ona jest administratorem i naszą moderiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie dostaniecie drugiego listu z linkiem aktywujacym konto zbyt długo to powtórnie trzeba wysłać prosbe o jego przesłanie..jest tam taka opcja ale spokojnie..dajcie cc troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiaa tak Aga cały asortyment mają na wyprzedaży... dziecięce też!!! ogrodniczki sztruksowe za 19,99!!!! rewelacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to może ja się ogarnę i też podjadę coś poszukać na tym szaleństwie cenowym. Ania śl dzięki za info. A jakbym była to może którejś coś kupić i wysłać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie mi posta wcięłowięc krótko jeszcze raz: ja w domu bo Antek zakatarzony, poza tym mam lenia i nie chciało mi się iść dziś do pracy. Aniu, dzięki stkrotne za zaproszenie, w szoku jestem że ktoś ( zakładając że to czyjaś sprawka) tak namieszał w poczcie. Cóż, tak łatwo się nie damy:) Buziaki dla mam i dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam Kapphal ale tym razem w Poznaniu bieda na dziecięcym, nie ma na czym oka zawiesić i ta promocja 50/50 na niewiele się zdaje:( Szkoda:( Miłego dnia, pędzimy z Młodym do sklepu bo w lodówce pustki, on ma kaszki a ja...:( Trzeba sie posilić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski buszuja w kappalu.Aniu oczywiscie dziekuje za info.o wypzedazach.aLE JA NIE mam glowy do zakupow dzis tak mnie boli po prawej stronie bralam juz nospe i nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! jeny, ledwo ogarnelam te nowe dwie strony :) ale sie porobilo! zaraz wysle maila z prosba o linki, jesli mi Adamko pozwoli. Dzisiaj mam troche chaos, bo Tesciowka wlasnie pojechala do domu, a ja na szybko rano jeszcze musialam pojechac do PZU pozalatwiac jakies zaswiadczenia i takie tam...wpadlam tez do Kapphall\'a i kupilam stanik i spodnie od pizamy...dziecinne u nas nie byly przecenione. a w ogole ta znizka 50% z obnizek dzialala tylko z smsem... Ania-śl a Ty juz zdrowa? mnie tylko meczy katar juz od Swiat. z reszta Adaska tez. bylam wczoraj u lekarza, to powidziala, ze to sie moze ciagnac jeszcze dlugo, bo centralne ogrzewanie dobrze na nosek nie dziala. dobrze ze przynajmniej juz moze oddychac i co jakis czas jakis wielki gilas mu przeplyw zatka...no i babka powiedziala, zeby nie stosowac raczej kropelek typu navisin, bo to nie leczy tylko dziala chwilowo. lepiej tylko zakraplac sola...no tak w zasadzie robilam i dodatkowo pulmex na klate. Alicja - Ala je kromki? i nie masz problemu ze gryzie zbyt duze kawalki? no ja ciagle sie boje adaskowi dawac cos innego oprocz chrupek bo on sie normalnie rzuca na to jedzenie i laduje do buzi ile moze. a ma te 8 wielkich zebow, to moglby je w koncu zaczac uzywac :) a jak piszecie, ze dajecie mleko, to samo? ja juz od dawna nie daje samego mleka, tylko zawsze z kasza. w zasadzie dwa razy dziennie po butli rano i przed spaniem, a tak to jeszcze obiad, jakis deser z owocami i czasami jeszcze piers w dzien, glownie jak trzeba go uspokoic i pomoc sobie w usypianiu. bo w dzien akcja z kladzeniem do lozeczka sie nie sprawdza. w ogole dzisiaj w nocy dal czadu. juz 2 tyg okolo spi ladnie cala noc, a dzisiaj sie obudzil dwa razy i sie darl strasznie. ale to ewidentnie histeria, bo tylko go bralam na rece to przestawal plakac. wiec stalysmy tak z tesciowa za drzwiami i probowalysmy go przetrzymac...jenyyy za pierwszym razem 40 min darcia! wchodzilam co ok 5 min na chwile. nie wiem co sie stalo, takie akcje to byly jak go uczylismy zasypiac. ale chyba zaczyna mu sie nowy okres, bo tak jak kilka z Was tu pisalo, zaczal sie juz czasami przytulac, a wczesniej to nie mial ochoty na takie ukochania z Mamusia. nie przynudzam? :) zakoncze moze juz tym razem :) pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata już rozmawiałam o tym kiedyś z Alex...może on potrzebował przytulenia, np jak idą zęby i go drażnią to wtedy chwila przy mamie przynosi ulgę..ja też tak raz już miałam i małego wzięłam, byl tak rozhisteryzowany ze nie mógł sie uspokoić dobry kwadrans...ale potem minęło i było ok więc ja tak myślę że czasem można \"obejść \" zasady dla dobra psychicznego i dziecka ale i Mamy..bo ja to wariuje jak on za dlugo placze..i kapituluje..ale zasypia juz sam i w dzien w wieczorem...i śpi z jedną pobudką ok 4-5 na cyca...więc jest ok... ja mojemu daję już w kawałkach wiele rzeczy, jego obiadki czasem (bo jak mrożę to jednak troche rozdrabniam) od nas czasem coś dostanie, jak jemy śniadanie to on z nami i wtedy ma na swoim talerzyku kawałek chlebka z masełkiem a ostatnio kawałeczek parówki cielęcej..i wcina że hoho a ma 5 zębów..więc nie balabym się tylko obserwowała powoli..za pierwszym razem pewnie się rzuci ale mysle ze jak zapakuje za duzo to raczej po chwili wypluje..mój je też wafle ryżowe, chrupki, z rzadka biszkopta i ciasteczka hippa dla dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny laski. ja jestem jakas upsoledzona informatycznie dostalam mailem nowe haslo do naszej starej poczty, ale wy tu piszecie o jakichs grupach dyskusyjnych. ja w ogole nie wiem o co lata. w mailu z haslem nie ma zadnego linka hm... poprosze jeszcze raz o instrukcje. oczywiscie poczekam ze spokojem, bo i sama mnie teraz czas nagli. zaczal sie okres zaliczen w szkole, a ze mnie czekaja dwie sesje, to po prostu glowa mala. znowu siedze do rana, klade sie na 2-3 godziny i jade do szkoly... hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Denim...ale jest szansa że skonczysz sesje przed końcem \"ferii\"?? będzie dobrze...co do maila to ta info jest w innym zupełnie, nie tym z hasłem do naszej poczty...Ania musi Ci go chyba przesłać bo nie wiem czy jak ja prześlę to będzie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nastukałyście!!! ja myslę, że jednak to była przepełniona skrzynka, bo wątpie, że któraś zrobiłaby to celowo!! NAwet dziewczyny, które kiedyś pisały na pewno nie zrobiłyby takiego dziadostwa!! ja na razie nie mam czasu żeby zakumaćo co chodzi z tą grupą dyskusyjną, ale jak tylko go znajde to Was poproszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata, właśnie tak jak pisze agoosia u nas też były takie noce, ale póki co minęły. U nas jednak okazało się, że idą zęby. Ja robiłam tak, że jak bardzo już płakał to dałam raz na noc nurofen, posmarowałam dziąsła i potem tuliłam i odkładałam do łóżeczka, znów tuliłam i odkładałam i tak ciągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×