Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

qwertz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy nie zartuje z ludzi ! to tylko moj nick tak glupio brzmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz----znam kabla i możesz być pewna,że nie robi sobie żartów!Jak Cię mam przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zaraz ze skóry wyjdę----- do tego,że on nie żartuje i spróbuj się zgodzić na to co Ci zaproponuje:)ten jedyny raz :O KABEL----no co mam jeszcze zrobić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ...jak czas pozwoli Tobie idz i poszukaj aparat dla siebie....w podobnej cenie 100pln w jedną czy w druga strone nie robi roznicy i zostaw tu wiadomosc...szczegoly na mailu :) tutaj nic wiecej :) nie ma mikolajow, gwiazdorow.................................. sa anioly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO JESTEŚ WYJĄTKOWA.....:) i jesteś powiedzmy naszym słoneczkiem,prawda kabel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ???????????????????????? to proste chce poczuć jak sie usmiechasz otwierajac pudelko z aparatem :)...... no i aniolka z ciasta ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście
ja tylko przywitać się i już mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ....a moze az :).... fajnie ze mozemy być tu z Tobą...............................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,qwertz------ to tylko sprawka Anioła...:).ja jestem tylko od przekonywania;) o wzroście🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedyś ...stane tu odarty z szat, brudny, z ranami ubrudzony blotem .... a Ty powiesz kabel nie przejmuj sie wciąz jestes taki sam USB ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc qwertz :) jutro do sklepu a pozniej maila wysle ze szczegolami :)..... ukulele moj internet to radiowka to jak komorka raz ma zasieg a raz nie i to jest moja bolaczka...ale ciesze sie z tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkich. Dawno mnie nie było, ale mam wir w pracy, co tam u Was nowego? Czemu nie dostałam zaproszenia ukulele??? :)) Tęskniliście? hehe ok, spadam pracoiwać dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz >>>wyslalem......... nie zrazaj sie niektorymi znakami ale zapomnialem przelączyc klawiature :O jonia :) 😘.. pewnie ze tesknilismy psss nie pisz glosno ze masz wir w pracy bo to oznacza ze masz goraco ;) a noz komus przyjdzie do glowy skrecić grzejniki skoro macie i tak cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×