Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foczky

Odchudzanie czas rozpocząć D ?? tak?

Polecane posty

jutro Wniebowzięcie NMP. oj Marta masz serduszko na przeprosiny❤️ to Chica ukradła Ci słoneczko i nam rozesłała:D:D ja nic nie zrobiłam :p:D:p:D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pindzie wypraszam sobie ja nic nikomu nie ukradłam:P I skończcie gadać o żarciu, bo ja jeszcze w pracy a obiadek dopiero za godzinke:P Ide sobie wlać kubek wody, zapije moj głód:) Ja jak przyjdę z pracy musze troszke też posprzatac w domku:) Jutro miś przyjeżdza i jak dobrze pójdzie to w pt będziemy mieć auto jupi :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;D :D :D :D A ja byłam własnie na długim spacerze,,,1.5 godziny chodzilismy nad wisłą,, przeszlismy 4 mosty w to i spowrotem,to mozecie się domyśleć jaki kawałeczek :) a teraz czas na jogurcik czy coś :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, poczytalam Wasz topik i faktycznie niezle Wam idzie, a do tego nie popadacie w obled. Mozna sie do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTTinella
witajcie dziewczyny:) Mogę dołączyć ? Macie jakąs dietę,rozpiskę 1000 kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki elewina:) No wiec cos o mnie... mam 20 latek z duzym haczykiem, 165 cm wzrostu, urode....i 90 kg :( , ktore niestety niweluja posiadany urok. Nigdy nie bylam chudzielcem, bo przy mojej budowie wazac 63 kg sterczaly mi kosci, ale 90... bez komentarza. Dzisiaj rano okdrylam, ze ubrania, ktore luzne nosilam 2 tygodnie temu dzisiaj niemalze sie nei dopiely... tak zadbali o mnie moj facet i rodzinka, ktorych odwiedzam. Po porannym szoku stwierdzilam, ze moze nie bede klasc sie na torach, tylko sprobuje czegos mniej drastycznego na poczatek,no wiec jestem. Nie chce poddawac sie zadnym dietom tylu przeliczanie kalorii, skladnikow itp bo zwyczajnie nei mam na to ani czasu ani ochoty. Moze lepiej troche zdrowego rozsadku, ktory Wy macie z czego bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) widzę ze hokus pokus skorzystałąś z mojego zaproszenia :) To fajnie :) Musze Ci powiedziec,zebyś sie nie załamywała,bo kiedy ja zakładałam ten topic(foczky) to pewnie czytałaś pierwsze posty jaka była moja sytuacja. Teraz waze -5 kilo. a mozna powiedzieć ze sie nienapracowałam. Tylko że ja troszke inaczej się odżywiam niż dziewczyny.Generalnie nie łącze ze sobą węglowodanów i tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie wogole nie jadac weglowodanow, bo nei przepadam zwyczajnie. Wiec pewnie tez nei bede laczyc. Jedynie mam slabosc do wloskiej pasty, ale jem ja z pomidorami i bazylia, moze jedynei kupie razowy makaron, zeby ograniczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na jakiś czas jak zjesz,to sie nic nie stanie :) Ogólnie nasze zasady to : Nie żryj dużo Więcej ruchu Więcej sexu :D haha pic wódke... tzn wode cukrowi mówimy basta i nie żremy po 18... tzn ja troszke później,bo późno chodze spać :) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki ja jestem nażarta po obiadku do wieczorka tylko woda :-p:-p kurcze jaka wstrętna pogoda że spać się chce😴 i chyba troche się zdzemne hi hi hi Witaj hokus-pokus jak miło że dołączyłaś Dziewczyny wybaczam za te promyki ja się pewnie dosyć nacieszyłam pogodą a szczęściem trzeba się dzielić 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nowe dziewczyny:) Ja od rana zjadłam: -dwie kromki wasy z szynka i pomidorkiem -kubek kawki zbożowej - talerz zupy podobnej do leczo bez chleba - schabowy+ziemniaczki+ogórek po 15 - 5 kubków wody a teraz popijam wodę i do konca dnia nie jem juz nic, bo na moje oko to sam obiad oscylował w granicach 900 kcal;) Ja już się zdrzemnęłam więć teraz trzeba by sie za jakis ruch wziąć:) Wiec idę troszkę poćwiczyc i ppotanczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju schabowy, ziemniaczki... ojej i da sie z tym chudnac. No po prostu mnie sie podoba takie podejscie. Moze na poczatku ogranicze sobie przyjemnosc smazonej panierki. A u mnie sloneczko.. moze komus przeslac pare promykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te słonce to dzięki temu że MArta nam z Anglii wysłała :Da teraz u niej pada deszcz...To trzeba jej odesłać:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff....ale sie dziś napedałowałam. ponad 20km dziś zrobiłam:classic_cool::):) ale to jeszcze nie koniec mojego spalania kalorii na dziś:) idę teraz pokręcić się tu i tam:D ja dziś zjadłam--------> szkalnka jogurtu z płatkami owsianymi+brzoskwinia+kanapka z twarożkiem -->kalafior z bułką tartą+ troche makaronu(nie mogłam się powstrzymać:o -->szkalnka jogurtu naturalnego +brzoskwinia+kanapka z twrożkiem -->2 zielone herbaty i wodaaa. aaa i 2 landrynki miętowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka_chleba
elewina na jakim rowerku jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia na trawienie podobno, bo ja efektów jakoś nie zauważyłam w tej materii, ale pije bo lubię :P A tak w ogóle to witam wszystkie piękne panie. Dawno nie zaglądałam, bo mi sie komp co 5 minut wyłącza sam i nie mam już siły się z nim użerać teraz piszę w wordzie i potem skopiuję tylko - oby się udało. Dietka jakoś idzie chociaż w sobotę byłam u znajomych, którzy wrócili znad morza i przywieźli pyszne wędzone rybki, to się skusiłam na trochę, ale potem chyba to spaliłam ćwicząc takie miałam wyrzuty sumienia jak stąd do Marty i z powrotem. U mnie dzisiaj też śliczna pogoda, oby tak zostało na ten długi weekend... ale się rozmarzyłam:P Aaaaaa i wiecie co??? Zapisałam się na siłownię!!! tzn. mam zamiar tam pójść i się zapisać w czwartek. decyzja zapadła i koniec!!! chcę widzieć jakieś efekty dietki więc muszę więcej ćwiczyć no i witam wszystkie nowe dziewczyny zapraszamy i piszcie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim rowerku jeżdżę, hmmm...na terenowym:p hehehe:):) ja też nie widzę efektów tej herbaty, ale się przyzwyczaiłam i pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłało się no wow hehe :D Marta czekam na jakieś zdjęcia od Ciebie, bo jeszcze żadnych nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zrzuce troche brzucha,,,to pójde na kurs tanca brzucha :D ale sie napaliłam na niego.. Bo bachate umiem tanczyć,, wiec teraz czas na taniec brzucha ;D no ale musi ten brzuch wyglądać jakoś,zeby bylo widać ze sie rusza:D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa,,za huj nie moge tym hula hopem krecic no,,do huja pana~~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzej się Flawia, grzej:D:D wyjdzie Ci to na dobre. kurcze ja też musze się zaopatrzyć w ten sprzęcior:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weź,, nie kupiuj tego hujostwa! ja Ci przesle pocztą,bo normalnie jak jeszcze raz wpadne na to,to normalnie wyjebie przez okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hokus pokus---> A pewnie, ze sie da schudnąc:) Poprostu jesz mniej niż zwykle, albo odmawiasz sobie póxniej kolejnego posiłku, tak jak ja to zrobiłam dzisiaj. po obiadku tylko wode piłam:) Jedyny minus to to, ze dzis z ćwiczen dupa:P Ale jutro sie poprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia trening czyni mistrza nie poddawaj sie :) Celeste jaki masz piekny nick tak z wloska. Ech to slowo budzi u mnei miluskie wspomniania :p A ja dzisiaj zjadlam jakies 3 posilki no i przed 18, wiec jest dobrze. Na poczatek wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewina no tos mi pojechala po ambicji tym rowerem. No jak wroce do siebie to tez wyciagne rower, bo chyba sie przykurzyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×