Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naris_

Zadowolone z życia kobietki-zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

tak sie jakos sklada ze grzeczne dzieci o tej porze powinny juz slodko spac...widocznie do takowych nie naleze:P, marnuje oczy przed monitorem muzyczka gra-jest milusio:), jutro szykuje sie imprezowy dzien:D, zyc nie umierac:D, skorpioniczka a co u Ciebie??opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok super ze jest jeszce tutaj jakas dusza... U mnie ( a jestem w Anglii) jest godz 23.25 wiec rozumiem ze tylko naris jest jeszcze Awake:) Ogolnie wszystko powinno byc w porzadku ale sczerze mowiac problem stworzyl........... facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajjjj jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...faceta:O, co tym razem??boshe czy faceci posiedli tylko zdolnosc do wkurzania takich delikatnych istot jak my??;)czasami jednak do czegos sie przydaja hihih;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa rzecza jest to ze nie ma mozliwosci na to zeby sie czlowiek szybko zmienil, nie?? A oni wlasnie tego od ciebie oczekuja-byc kims innym w tlumie niz jestes....kurde...czy to brzmi nie nazbyt filozoficznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe skorpioniczko nalezy tu rozpatrzyc wszelkie mozliwe paradygmaty..jednakze holistycznie rzecz ujmujac facet to nieodgadniony byt......;), czy to nie zabrzmialo filozoficznie hehe??:D, wylaczmy filozofie pogadajmy jak baba z baba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, czasem mozna ich wykorzystac to fakt ale ogolnie to oni sa specjalistami od wykorzystywania roznych sytuacji, nie musza byc przy tym nazbyt inteligentni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od dzis wiadomo ze facet ma dwie glowy..problem polega na tym ze czasami mysli nie ta ktora w danej chwili potrzeba...;)pewnie dziala to tak, ze aby jedna mogla dzialac, z tej gornej musi splynac krew do tej dolnej, wtedy dolna prosperuje doskonale jednak gorna ma drobna awarie.....kiedy dolna przestaje pracowac czasami wlacza sie gorna....choc nie zawsze;), ale swintusze hih:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok na przykald prowizoryczna paradygmatowa i jaka tam jescze szytuacja. Spotykasz ssie z facetem, a on dla wszystkich wydaje sie byc bardzo sympatyczny i mily ale tak naprawde ty tylko go znasz i wiesz jaki jest, bo to ty z nim przebywasz caly czas, nie?? I to jak go widza inni odbiega od rzeczywistosci jaim jest naprawde gosciem. Kurde!! Czemu tak musi byc ze to ja w glowe zachodze a nie on??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksjologicznie rzecz ujmujac wyglada to tak:P:P:P;):zazwyczaj tylko osobie na ktorej nam naprawde zalezy pokazujemy swoja prawdziwa twarz, to co widza znajomi itp to tylko 50% naszego ja...nie chce generalizowac roznie bywa...ale przed obcymi ludzmi, co do ktorych nie mamy 100% zaufania zachowujemy sie zazwyczaj dosc zachowawczo...wiory leca dopiero przy ,,swoich,,:)a co skorpioniczka problem o ktorym mowa Cie dotyczy??tzn twojego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ide tymczasem na spanie bo oczy zamykaja sie mi pzed monitorem a co najlepsze rano pobudka z kurami... Mam nadzieje ze kiedys spotkamy sie jeszcze na dluzszych pogaduchach a tym czasem zycze dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błysk w oku
A co tam:)lubie być zadowolona z życia czyli z siebie, to takie uczucie dające pozytywnego kopa...i tak jakos dzis jestem na maxa z siebie wery glad:)))Prozaiczne stwierdzenie - być i żyć w zgodzie z samą sobą - tylko tyle i aż tyle..yeaaaahhhh...pozdrawiam Was Kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku ze chyba tylko ja cierpie tu dzis na bezsennosc, ale skoro nawet skorpioniczka zarzucila odwlokiem;)i idzie lulku to ja tez poloze sie do wyrka, moze zasne, dobranoc dziewczynki do klikniecia jutro, buziaki sle:*papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że rano to ciężko tryskać optymizmem, ale spróbujmy trochę :) Cześć wszystkim otymistkom i miłego dzionka życzę, niedługo weekend, a dla niektórych to nawet dzisiaj sie zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie i radosnie 🌻 Optymistką jestem, choć bywają chwile różne. Staram się jednak nie poddawać. Co mnie do Was przyciągnęło....Wieczorny browarek poczucłzam i plotki babskie :D:D:D No dobra...Jeśli są Anki, to wszystkim takowym radości i spokoju, optymizmu pełnego i uśmiechu codziennego :D:D:D Zacznijmy kolejny dzień tygodnia...Stawiam dzbanek kawy dla lepszego samopoczucia wewnętrznego ;) Dzień dobry wszystkim :)🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!💤 Ja co prawda prosto z pościeli:) słoneczko tak ładnie świeci wiec zapowiada sie miły dzień:) Bardzo sie cieszę, że nasz topik nabrał życia i co raz witamy nowe koleżanki - super dziewczyny, że piszecie...że chcecie pisać o swoim szczęściu. Zamulaczy na kafe nie brakuje, a my tutaj oderwiemy się od tego prozaicznego, szarego życia.🌻 Naris pewnie odsypia nocną wartę:) Mam nadzieję, że dziś częściej będę mogła korzystać z kompa- kiedy mąż jest na urlopie to same wiecie, że dostęp do tego pudełka jest utrudniony:O Dziś mam w planach w końcu zagonić męża do założenia rolet w oknach! Zakłada je już 3-ci tydzień:O mam nadzieję, że dziś już to będzie z głowy. Poza tym czeka na mnie sprzątanko i jak zwykle wymodzenie jakiegoś obiadku. Postanowiłam że zrobię nadziewane cukinie - mięskiem i z ryżem. Chętnych zapraszam :) lecę teraz pod prysznic..no i trzeba jakieś śniadanko schrupać. Mężowi dam jeszcze pospać;) W końcu chłopak na urlopie:) Miłego dnia drogie Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:), ale dalam po spaniu....;),Ejmi masz racje, odespalam za wszystkie czasy pelnienie pierwszej honorowej warty na nowyk topiku:D, przed chwilka otworzylam zaspane oczy i siuup do komputera sprawdzic co sie tu dzieje;) i dzieje sie dzieje:D-nowe osobki przybywaja z czego bardzo sie ciesze:) egipcjanka malutka--> hehe te browarki widac maja wielka moc skoro optymistycznie nastwione babeczki wyczuwaja je na kafeterii z daleka;), no, ale wiesz pierwszy dzien ,a raczej wieczor topiku trzeba bylo opic;), na szczescie obylo sie bez kaca i bolu glowy:) Ja co prawda Anna nie jestem tylko Marta, za to moja mama to Anulka wiec dzis bedie wielkie swietowanie:D Ewa 33--> sa sposoby zeby i rano tryskac optymizmem-szczegolnie kiedy sloneczko za oknem, kawusia na dobry poczatek dnia i usmiech od ucha do ucha:) Ejmi no wlasnie tak to jest kiedy facet przebywa na urlopie..spedzanie ze soba czasu 24 godz na dobe ma swoje dobre i zle strony....luzik kochana grunt to odpowiednie podejscie;), a urlop niebawem sie skonczy i wszystko wroci do normy:), ale ja wiem ze i tak baaardzo sie kochacie:) no to zmykam szamnac jakies sniadanko, w miedzyczasie wpadne tu do was, tymczasem zycze milego dnia duzo slonka dobrego humorku itd itd;)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naris 🌻 dorze odespać po nocnych eskapadach, mimo. że było to eskapada domowa .....;) Przydało się, teraz sniadanko i zaczynasz nowy dzień... Ejmi dobrze Ci na urlopie, nawet z mężęm czasem dobrze posiedzieć i w domku ;) są jasne i ciemne tego strony :) ;) Jak można to ja poproszę przepis na ten obiadek....:) Zaglądnijcie w międzyczasie na kawkę :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że ciśnienie mam szpetne, to poranne (5.15) wstawanie nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej. Kawy nie piję, bo jestem miłosierna dla swojego żoładka i żelaza, a że chcę żyć ze 100 lat, to preferuję zieloną herbatkę... i tak sobie żyję. Ale dzisiaj jeszcze dosiedzę do 14,35 i w góreczki, a właściwe w skałki na 4 dni zasuwam. Droga będzie trochę męcząca, bo cała noc w samochodzie, ale co mi tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, tym razem na kawkę się załapałam. Jak miło :D Naris, jakie piękne masz imię, zupełnie jak moje ;) Piję sobie czarną kawę (bo nie mam mleka ;P) i jest miło, mimo że jestem od półtorej godziny w pracy. Ale dzisiaj mam luz. Nieregulowany czas pracy to jeden z moich powodów do zadowolenia z życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipcjalnko - wiesz urlopowanie z mężem w domu ma pewne plusy i minusy...plusy są wtedy jak żona nic nie chce od męża i ten może w pełni się relaksować. Ja niestety zrobiłam listę do zrobienia w domu i \"truje\":) Mój mąż od kilku dni skutecznie mnie irytuje...ale usprawiedliwiam się tym, że jestem rozdrażniona i łatwo popadam w złość. Urlopu zostało jeszcze 2 tygodnie wiec mam nadzieję, że spędzimy go do końca w pokoju:D Przepis na obiadek - cukinia, mięso mielone, ryż, ser żółty. Kroję cukinie na pół, pozbywam się pestek ze środka formułując miejsce na mięsko., Mięso podsmażam na patelni z cebulką i przyprawami. Do mięsa dodaje ugotowany na pół miękko ryż, plus natkę pietruszki. Faszeruję cukinie, wkładam do piekarnika na 1 h . Pod koniec pieczenia sypie na to ser żółty.. i włala:) Gotowe:) Dziewczynki lecę sprzątać... wpadnę zapewne popołudniem, kiedy Mój Pan i Władca odstąpi mi kompa :) ..a byłam taka głupia jak nie chciałam sie zgodzić na dwa oddzielne łącza internetowe;) MIłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem z pelnym brzuszkiem:D:D:D zwyczajna osobko--> czyzbym witala swoja imienniczke;)?? Ja uznaje tylko kwusie pol na pol z mlekiem, czarna siekiere przelkne tylko kiedy ucze sie do egzaminow do sesji, daje dobrego kopa:)milego dzionka w pracy zycze:) Ewa 33--> nie zazdroszcze tego wstawania razem z kurami;)ale jak mus to mus:),na skalki grzejesz powiadasz??uwazaj tam na siebie i wroc do nas cala i zdrowa w jednym kawalku:)udanego pobytu:) egipcjanka malutka-->oby wiecej takich eskapad w tak milym gronie:) Ojjj tak, zaczelam kolejny fajny dzionek-slonko swieci naprawde zapowiada sie fajnie:) Brewka i Skorpioniczka dzielnie pracuja, mam nadzieje ze pozniej nas odwiedza:) Ejmi a Tobie zycze milego dnia spedzonego z mezulkiem:)do klikniecia pozniej:) ja zmykam pomagac mamie w przygotowanich do wieczornej imprezki:)takze wpadne pozniej o ile czas na to pozwoli:)buziaki wielkie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ja cie krece Ejmi obslinialam monitor ;)tak apetycznie wyglada ten przepis na obiadek mmmm:)chyba jutro wyprobuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusny
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusny
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że pusto się zrobiło. Skorpioniczko, mam nadzieję, że nie zadręczasz się nie swoimi problemami? Bo naprawdę nie warto. A to, jak ktoś inny postrzega kogoś innego tak naprawdę Ciebie nie dotyczy, więc nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy. Pozdrawiam Ja dzisiaj również na imieniny Anny się wybieram, więc wieczorem mnie nie będzie. Chyba że będę miała jeszcze siłę, żeby włączyć kompa po powrocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×