Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naris_

Zadowolone z życia kobietki-zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość mawika
taa włosy najczesciej nazelowane tak ze sie dotknac nie da albo z kolei zupelnie odwrotnie - na lyso... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bezrobotna...chociaż od 2 lat jestem zatrudniona na cały etat jako kura domowa:O Ale obie z Nariską szukamy pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmieniłam, zmieniłam, niestety, ale wyszło, że na szczęście No i to nie czas i miejsce na rozmowy o nieudanych związkach, tym bardziej, że już ich nie ma :D Teraz siedzę sobie w domku, jest miło, mój ukochany wprawdzie wczoraj wyjechał, ale niedługo wroci, jedyny mankament to brak piwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawika
Rwąca rzeko zgadzam sie w pełni - mi tez szkoda zycia na spanie, no chyba ze rano... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm mniamusne piweczko:), ja to sobie jutro pospie, bo chwilowo jestesm na etapie poszukiwania pracy:), aczkolwiek sporo wydatkow sie szykuje..a pracy jak nie bylo tak nie ma...ale nie marudzimy nie jest zle:)dziewczynki wykruszacie sie juz do lozeczka??....ktora dzielnie bedzie trwac na posterunku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy nażelowane, moher na gablocie, stare BMW i dziurawe skarpetki.. to nasza duma narodowa:P Fajnie deszczyk pada za oknem.... wreszcie odpoczynek od upałów..ja tam bym chciała zmonkąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na posterunku będziemy od jutra rana.. ja też powoli mysle o prysznicu...czas umyć Kaśke i do wyrka..posłuchać jak deszcz wali w parapet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyczajna osoba--> sprawdzilam- w lodowce mam jeszcze 2 karmi i znalazly sie 2 dobrze schlodzone zuberki;)chetnie poczestuje;) Ejmi gdyby kobiecie placono za prace w domu(czyt, sprzatanie, pranie, prasowanie, itp) to zarabialybysmy fortune..jednak rzadko kto to docenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawika
tak nie za czeste moknięcie (zeby nie popasc w rutynę :-p) jest calkiem fajne ale jeszcze lepsze jest wysychanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja bym miała legalnie dwa etaty :) chociaż od wczoraj jeden wyraźnie zaniebduje :D Piszę sięna tego żuberka, bo Karmi nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narisku - my to wiemy że kobita w domu pracuje na cały etat w pełnym wymiarze godzin, ale nie każdy facet to wie niestety. Mój na szczęście WIE i docenia...przyjdzie czasem z badylem w ręku...i pozmywa po obiedzie, posprząta..tyle że nie ugotuje - wole już sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miss mokrych podkoszulków :P a może bardziej miss zmoklych kur? ja mam długie włosy i z nich zawsze tak smętnie spływa woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawika
ja mam loczki i w polaczeniu z czynnikiem wodnym kreca sie jeszcze bardziej...;-) owszem seksownie ale pamietajmy drogie panie ze wyglad ma sprawiac przyjemnosc nam - nie plci przeciwnej - no chyba ze przez przypadek... ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Ejmi--> obawiasz sie ze papu meza moze byc niejadalne??;), moj M niezle gotuje i nieraz to on gotuje pyszne obiadki, a ja czekam az mi poda pod nosek, co prawda na codzien to ja stoje przy garach bo gotowac bardzo lubie:), ale od czasu do czasu milo byc przez kogos obsluzona:) zwyczajna osoba--> hehehe dobra mina do zlej gry...a tak sie facet staral;)trzeba docenic chocby to bylo tak jak mowisz jedzenie z proszku.....:D Rwaca rzeka-->no a jak- misski z nas pelna geba (i piersia):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawika--> taka moja drobna aluzyjka;)-zaczernij nicka zeby przypadkiem komus nie przyszlo do glowy podszywac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Naris nie wiem czy mi sie to udalo bo nie mam pojecia jak to sie robi ale cos pokombinowalam - moze akurat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyłączam się do Was Kobietki :) Fakt, że jestem dopiero w fazie dojrzewania do tego, że jestem szczęśliwa ale co tam - może Wam nie zaszkodzę ;) Która lubi zwykłe piwko z soczkiem malinowym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc w tym momencie szarlotke sączę ;-) Niezastąpiona witamy na forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe koleżanki :D piwo z sokiem malinowym lubię, chętnie bym się napiła, bo ten zuberek mi siejuż skończył ;) a nie mam już nic w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×