Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emily20

WIELKIE ODCHUDZANIE ! ! ! Kiedys trzeba się zmobulizować ! ! !

Polecane posty

ja rano zjadłam płatki fitness z mlekiem i kawe wypiłam z mlekiem bez cukru, postaram sie na obiad jakis kalafior z marchewką... i na kolacje jakiś owoc. Pomyślę nad jakims jadłospisem, poważniejszym póki zero chleba i cukru, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam rezygnować całkiem z pieczywa, tylko z tego białego. Proponuję: * bułki i chleb - graham * chleb razowy (mi smakuje chleb żytni razowy z ziarnami słonecznika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkich :D Witaj Lotunia :) Mój przepis na peeling kawowy jest następujący: 2 łyżki kawy mielonej 2 łyżki soli kuchennej 2 łyżki cynamonu 2 łyżki oliwy z oliwek 2 łyzki żelu pod prysznic ujędrnającego Zrobić papkę i wcierać energicznie w całe ciało z wyjątkiem twarzy :) Wspaniałe rezultaty naprawde!!! Ja dziś idę kupić Thermo Speed firmy OLIMP i zaczynam ostro ćwiczyc :D Bez pierd...... :P Szwagier mi mówi że ten preparat jest naprawde dobry. Podobno nie ma po nim jojo!!! No to życzę wszystkim miłego dnia i owocnych ćwiczeń :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cud! Wcale nie jestem głodna. Czuję się tak, jakbym dopiero co jadła. ANprawdę! A tak naprawdę od rana jestem na wodzie niegazowanej! :D :) :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa hej :D Ja też sie zapijam woda :D Wtedy jest łatwiej :) Mam zamiar kupic sobie ten twister skoro poleca go Kasia12347 :D CZUJE NOWY ZAPAŁ DZIEWCZYNY :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze polecam:) ja juz po obiadku.. duzy i syty:) jem 2 duze posilki sniadanie, ktore spalam i obiad, aby nie jesc nic po 16.. jeszcze tylko jogurt kolo 16 i koniec:) odrobina ryzu z sosem, duzo marchewki z groszkiem, bułka z serem i szynka.. potem taka przekaska troche pszenicy w miodzie i jabłko:) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Ja tez mam nowy zapał. A żeby zapomnieć jako tako o głodzie to sprzątam w pokoju, słucham muzyki na kompie i udzielam się na różnych topicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moge sie dolaczyc do tego wielkiego odchudzania?? zaczynam od dzisiaj bo zjadlam dzisiaj malo(bardzo zadko mi sie to zdarza:-P). dodam ze przy wzroscie 159/ 160 cm waze 67,6kg :-O moze pozostawie to bez komentarza... rok temu wazylam 69kg i schudlam do 59!!! czulam sie swietnie no ale oczywiscie to zmarnowalam... prawie wszystko nadrobilam:-( dodam ze mam 16 lat i zawsze bylam grubaskiem... PORA TO ZMIENIC :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarna lala. Ja też odkąd tylko pamiętam jestem grubaskiem. Napewno Ci się uda! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy grube świnie...
trzeba bylo tyle nie zrec to byscie sie teraz nie odchudzaly kaszaloty jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jaka głodna jestem... Już mi nawet woda zbytnio nie pomaga. I w brzuchu zaczyna burczeć... Ale wytrzymam! Nie poddam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D U mnie jednak troche zmiana planów bo kupiłam Therma Line II. Mam nadzieję że nie będzie po tym jojo. Życzcie mi powodzenia 👄 A twister mam zamiar zaraz zakupic :) Nawet nie wiecie jak bardzo mnie dopinguje to jak patrze na te zgrabne laseczki spotkane na mieście.. Wiecie, ja właściwie jestem drobnej postury tylko mam takie straszne uda i wielką d... i troche łydki za grube.. a od góry do pasa to jestem spoko.. mam nadzieje że jak schudne to wszystko będzie ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily błagam wyrzuc therm line II jesli nie chcesz nabawic sie wrzodow zoladka! wiem cos o tym preparacie, sama go stosowalam, a teraz musze sie leczyc.. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu12347 wystraszyłaś mnie troche swoimi przeżyciami z Term Line II :( Jednak studiuję zdrowie publiczne i wiem że każdy preparat inaczej działa na rózne osoby. Kochana dzięki za troskę ale skoro wydałam te pieniądze na niego to jednak zaryzykuję i będe brała.. trzymaj kciuki 👄 Ja np. kilka lat temu brałam chrom organiczny i bardzo mi zniszczył żołądek, a moja siostra brała i bardzo sobie chwaliła i pomógł jej. Także będe dobrej myśli :) Narazie spoko. Na śniadanie płatki fitness z mlekiem. Teraz robie sobie obiadek: wrzuciłam do garnka patisona i paprykę czerwoną. Osobno do tego gotuję sobie marchewkę :) Także obiadek pychota :D A Wy co tam szamiecie na obiadek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję że będe uwazać 👄 To strasznie miłe jak ktoś się o ciebie martwi.. dziękuję Kasiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję że będe uwazać 👄 To strasznie miłe jak ktoś się o ciebie martwi.. dziękuję Kasiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily- po prostu chce ci oszczedzic tego cierpnia co ja przezywalam przez blisko 4 miesiace.. wymioty, skrecanie zoladka.. okropnosci.. potem gastroskopia + konsultacje za ponad 200zl do tego leki za 80zl i pelno wylanych lez z bólu.. nie warto az tak sie poswiecac jak ja dla odchudzania wczesniej.. dlatego nigdy wiecej nie bede brała zadnego preparatu odchudzajcego.. sama chce do wszystkiego dojsc.. buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ale to nie jest tak że ja biore ten preparat i uważam ze zdziała cuda. Nie mam zamairu się też głodzić. Poprostu mądra dieta i duuużo ćwiczeń. A poza tym do takich wspomagaczy koniecznie trzeba brać leki osłaniające żołądek np. Lacidofil. Może Ty nie brałaś żadnych osłaniaczy ?? I stosowałaś zbyt restrykcyjna dietę albo byłaś uczulona na składniki preparatu ?? Jeśli wszystko robi się z głową, będzie dobrze :) Ja zawsze zasięgam porady farmaceuty czyli mojej mamy a ona troszku już siedzi w tym biznesie i zna sie na rzeczy. Musi być dobrze :) A jeśli coś mi sie stanie to będe mieć pretensje tylko do siebie.. a zreszta wiesz ze jak sie człowiek nie przekona na własnej skórze to nie uwierzy :D Ja już taka jestem :D Dzięki za rady 👄 Bo każdą poradę debatuje w moim mózgu i dopiero podejmuje decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jakoś małomam mobilizacji zapomniałam sie i zjadłam bułke !!! shit.. z masłem ..ale nic do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża mi się okres i wyglądam, jakbym z 10 kg przytyla. To straszne. Mam nadzieję, że ta ,,opuchlizna\" zniknie do września. Bo ja mam taki plan: Do września: - 1kg Do końca kwietnia: - 4 kg Mam nadzieję, że mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keejt nie przejmuj się potknięciem ! Każdemu się zdaża :) Justa007 ja też przed okresem wyglądam jak gruby pawian ale na szczescie to mija bo bym sie załamała. Ja od 18:00 nic nie jadłam tylko wode pije. I nic nie zamierzm juz jeść. W ogóle zakaz jedzenia po 18:00 sobie wprowadziłam i to chyba bedzie mądre. Jem mój preparat a jak napad mnie głód ssam błonnik z ananasem i nawet pomaga :) Ciekawe ile ważę.. nie mam wagi w domu więc mogę się zważyc tylko jak pojade do babci. Jutro idę na siłownie!!! Sama niestety no ale cóż.. Będę ćwiczyć pod okiem instruktora :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emily, uczulona nie byłam, ale widzisz nie brałam nic oslonowego, a diete mialam bardzo restrykcyjna piłam tylko soki i jadlam krazki ryzowe.. masz racje jak sie podchodzi do czegos madrze, to powinno byc ok:) trzymam kciuki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu12347 jestem dobrej mysli :) Dziś obudziłam się i poczułam że mój brzuch jest bardziej płaski :D Narazie wszystko idzie dobrze tylko wczoraj zjadłam maluteńki jorurcik z kilkoma płatkami fitness o 21:00 bo tak mnie skręcało w brzuchu że bym nie usnęła :( Ale kalorii miało to niewiele wiec sie tym nie przejmuje za bardzo :) Myśle że dzis bedzie lepiej :) Przed chwilą łyknęłam Therm Line II i czekam pół godziny do śniadanka. Dziś zjem na śniadanko jogurt z płatkami fitness i banana. Potem poćwicze intensywnie :) Ciesze sie ze zyskałam nowe siły do działania :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanko zjadłam ok. 500 nl kisielu gotowanego. Mmmmm... pychotka! Mam do was prośbę. Czy możecie mi poradzić co mam zjeść na obiad? Mama zrobiła dzisiaj pierożki ruskie, są dzisiejsze i będą gotowane a nie smażone. I mogłabym zjeść np. 4 bez maszczenia. A drugi zestaw to (on byłby na 2 dni, bo podzieliłabym na pół) gotowany, a później smażony ryż z warzywami (znaczy jedna saszetka ryżu) + 0,5 kg fasoli szparagowej gotowanej (i ten zestaw podzielić przez 2) Bo pierogi to bym dzisiaj tylko zjadła a jutro już ta fasole. Ale już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez mozesz zjesc od czasu do czasu cos konkretnego.. justa no daj spokoj, nie mecz sie tak:) odchudzanie ma byc przyjemnoscia a nie katowaniem sie:) smacznego:*:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak... Ale jak sobie pomyślę, że do września mam jakieś 10 dni, to te pierogi chyba nie będą takie smaczne... :D A poza tym mam w poniedziałek wizytę u takiej wrednej doktorki, chcę jej zagrać na nosie i ważyć chociaż jakieś 58,5 kg. :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×