Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Gość 765
spór kto następny i na ile do kompa a że jest ich trójka to ja korzystam aby do WAs zaklikać . Kafeterio już dobrze to fajnie a wyrzuty też mam ale tylko chwilę bo sobie tłumaczę że zamoje młodości tego nie było i nodganiam czas. a okno do soboty muszę koniecznie wyczyścić . BUBERKU ile w tobie zrozumienia dla nas kobiet chyba jesteś nie licznym wyjątkiem. Spadam bo spór ustał i kolejność wyznaczona .to narka jeszcze wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszczę kafeterii pracy tak ciężkiej a zarazem szlachetnej.Ludzie którzy kochaja zwierzęta potrafią kochać innych tak bezinteresownie.Ja kocham zwierzatka bardzo,i taka praca bardzo by mi odpowiadała.Może udać sie do schroniska i zaproponowac pomoc tak po prostu za darmo.Mam czas nie pracuje,może mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój owczarek jak miał 6 lat złamał kręgosłup,leciał za królikiem i zawiesił się na gałęzi.Lekarze kazali go uspić,był sparalizowany.Nie pozwoliłam i walczyłam.dwa miesiące nie chodził.Spalam z nim na podłodze wynosiłam na noszach na ogród ,zby się załatwił,karmiłam strzykawką uszyłam sam gorset,bo nie było gdzie kupic.Lekarze nie dawali mu szans.Wyszedł z tego dzieki mojej cierpliwości i miłości.Był lekko pokrzywiony,ale żył jeszcze 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o wyrzuty sumienia,to nie ma co się zadręczać.Najważniejsza w zyciu jest przyjemność,a reszta na końcu.Okna czy nieumyta wanna to nic w porównaniu z przyjemnościami życia,które i tak rzadko nas odwiedzaja.A wanna o brudne okna nieopuszczą nas nigdy.Żadnych skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysztkich jestem i ja .Pozdrawiam starych :D i nowych 🌼 . Może nareszcie i ja będę miała chwilę żeby poklikać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria masz rację z tym co pisałaś wcześniej . Zresztą zauważ sama , że my też ustępujemy miejsca przy komputerze naszym dzieciom , a sami siadamy do niego pomiędzy własną robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Hej wpadłam na chwilkę wróciłam z pracy woda na makaron się gotuje więc ja sobie klilkne .Buberku fajne fotki obejrzałam bo córka powiedziała jak . MEG dopiero pisałyśmy oMazurach a tam taka katastrofa aż trudno uwierzyć . Mykam bo muszę obiad gotować. Wpadnę jeszcze.Życzę miłego popołudnia WSZYSTKIM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salve64
I ja też dołączam! Również rocznik 64 ale grudzień, więc jeszcze brakuje mi do przepisowych według rocznika 43 lat:)! Jeszcze mam 42! Hurra! I nie chcę miec ich więcej! Czas właśnie teraz mógłby się zatrzymać. Nie uważacie? Jeszcze nie starzy a już mądrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Salve 64 też chciałabym zatrzymać czas a tym baraziej że ja niedługo bo w wrześniu będę mieć te 43 i czasem czuję się stara a czasem młoda ale czasu się nie da się oszukać i czasem czuję w kościach jego upływ. Ciało starsze ale młody duch więc duch i tak cały 1964 rok trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salve , ja też ci zazdroszczę tych 42, ale to nic poczekam do grudnia i powiem , no teraz jesteśmy w tym samym wieku :D Straszna ta tragedia na Mazurach , bardzo współczuję rodzinom ofiar i zaginionych , woda to straszny zywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
a 1sa jak tamTwoja sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest moja , tylko czekam na przesyłkę bo wyjeżdżałam .Sama jestem ciekawa , bo to przecież prawie kupowanie w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
woda to jest żywioł ale te anomalia pogodowe które teraz powstaja są naprawdę trudne do przewidzenia itrudno do tego przywyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , z tym starzeniem wiesz co jest najgorsze , że mnie się jeszcze myslenie nie przestawiło , albo w minimalnym stopniu na te 43 lata , myślę jakbym miała 20 parę i tylko czasami jestem troche zdziwiona gdy spojrzę w lustro , albo na moją 20 letnią córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
to życzę powodzenia . wybuerasz się na urlop a1sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
miało być wybierasz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomniałam wcześniej , że jestem nauczycielką :classic_cool: , więc niestety dobre mi się kończy , ale w tym roku nigdzie nie wyjeżdżałam , bo skomplikowały mi się sprawy rodzinne , mój młodzszy brat bardzo poważnie zachorował , , jest po bardzo ciężkiej operacji , więc nie miałam kiedy wyjechać , zresztą nawet chyba nie byłabym w stanie odpoczywać , wiedząc ,że nie wiadomo co z nim bedzie , wolałam razem z bratową przy nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
WIESZte moje dzieciaki też czasem wydają mi się za stare ijakby nie moje bo przeciesz tak niedawno chodziłam z wózkiem na spacer a teraz one mają własne sprawy tajemnice a my idziemy w odstawkę to też postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
wiesz też postąpiłam tak jak TY przeciesz brat jest kimś ważnym awczasy mogą poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 masz rację , że dzieciaki nas postarzają :D ale z drugiej strony fajnie mieć taką dorosłą córkę , co prawda dostała zakaz na jakiś czas zamążpójścia i bociana :) , bo nie widze się babcią , wręcz dostaję gęsiej skórki na myśl o tym , ale to mądry i dobry człowiek . Całe szczęście że odmładza :classic_cool: mnie mój ośmiolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:D Cały dzień w pracy, teraz szybka kolacja i chwilka wytchnienia. Jesli chodzi o wyrzutysumienia-- u mnie to dziala troszke inaczej, mobilizuje mnie do dzialania robie wszystko2xszybciej( a przynajmiej staram sie )i wtedy bez wyrzutow mam czas dla siebie, ale w dziwnych godzinach jak rodziny nie ma w domu:) Troche to takie spiskowe:) Tragedia na Mazurach straszna zlapalismy kontakt ze wszystkimi znajomymi ,ktorzy sa tam jeszcze jest wszystko ok. U mnie od piątku pelna mobilizacja zakupy ,zakupy , zakupy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdza się to o czym pisałam . Siadamy do komputera z doskoku między zajęciami , ale za to fajnie że co jakiś czas ktoś zajrzy . Ja teraz też między kąpaniem małego i oglądaniem tvn 24 . Się narobiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, zaglądaj , pisz .Na pewno ktoś Ci odpowie wcześniej lub później :D Ciesze się że masz czas tu pobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam po stronkach,i czytam o mazurach szukam znajomych ( odpukać) łódek. Corka już mi stoi nad głową i jęczy, a miałam takie plany ( miala iśc spać do koleżanki)mąż i syn nakarmieni śpią ą ja moge bezkarnie polatać po stronkach:( .A tu nici nie wiem jak dlugo jeszcze będe mogła się bronić na mojej pozycji!Chyba przegram tą bitwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w tej chwili okropna burza , błyska sie i grzmi aż ziemia jęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to znaczy gdzie , przepraszam że pytam pewnie pisałaś gdzie mieszkasz ,ale przeoczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedaleko Łodzi -nic nieszkodzi ale mi się zrymowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×