Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyreczka

anoreksja....

Polecane posty

Gość tak ciesz się że ci idzie
kretynko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabela.... jesteś? masz może te namiary? u mnie po staremu, ograniczenia max. pani psycholog zasugerowała mi mały \"urlop\" od ważenia do ndz i na razie trwam w postanowieniu i się bie ważyłam..... ale przez to jeszcze bardziej sie ograniczam w jedzeniu aby w niedzielę nie przezyć szoku, że np będzie więcej niz ostatnio.... błędne koło sie kręci! a jak u Was? etc. trzymaj się dzielni, bij kijami napady jak to było wyżej sugerowane.... ja też staram się jakoś trwać...... ściskam gorąco bo u mnie dziś zimnooo za oknem i paskódnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyreczka
oj ajk ladnie ten topik sie rozwija :) bardzo dobrze!! a ja wam powiem ze jestem na diecie arzywno owocowej juz trzeci dzien!! ale nie macie pojecia jak mnie ciagnie do jedzenia wszystkiego i slodyczy i mieska ,,,,,a na dodatek mam tyle jedzenia w lodowce z polski ze szok!!!tyle mieska pieczonego uszka i wiele ciast!!! kuzynka ostatnio byla w polsce to naprzywozila,,,,a j ateraz na diecie!!!! nie moge nic z tegow szystkiego zjesc!!!! ale postaram sie wytrzymac,dla wlasnego dobra i zdrowia :) a macie jakas rade na wzdety brzuszek :) ?????bo ja ostatnio taki mam _wielki jak balon.a moze to sadlo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyreczko narazie sie dzielnie trzymaj:) zobaczysz, jak przetrwasz dluzszy czas to zoladek ci sie skurczy. jak zakonczysz diete, to proponowalabym ci jesc na sniadanko platki owsiane na mleku, a na kolacje jogurt naturalny zmieszany z otrebami. pyyysznie smakuje, a zobaczysz ze po paru dniach bedzie ci ladnie czyscic jelita:) Skinset--> nie mozesz tak do tego podchodzic! ze przezyjesz szok. nie patrz na wage! ja od od dawna sie nie waze, kieruje sie tym jak wygladam. okres mi wrocil;/ a na dodatek mam dola po wczorajszych klotniach w domu i zjadlam dzis kilka 3bitow i drozdzowke w szkole...ehhh....ale jakos specjalnych wyrzutow sumienia nie mialam xD moze to i dobrze.... zaczynam dostrzegac, ze jest tyle wazniejszych rzeczy niz odchudzanie....zobaczymy jak dlugo mi sie to utrzyma:) 3majcie sie kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyreczka
dziekuje Ci atc za wsparcie :) tylko jest jeden problem,ja jestem na diecie bezglutenowej,wiec na sniadanko nie moge jesc owsianki a takze otrebow,wiec co ja moge jesc zeby mi ladnie jelita przeczyscilo,oczywiscie musi to byc cos bezglutenowa :) oj mam nadziej ze wytrzymam na tej diecie :) oby bo ja juz na sibie nie moge patezc taka jestem tlusta!!! i wszystcu naokolo mi mowia ze bardzo przytylam! a ta dla mnie taki cios!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) ja dzis na sniadanie zjadalam paczka i bigos, tragedia i na obiad tez bigos.......... ojciec mi karze to strasznie nie chce jest, dzis sie zwazylam 55 w ubraniach tragedia, to niemozliwe przeciez kilka dni temu wazylam 53 a wcale duzo nie jadlam, to jest straszne czasem mam ochote skonczyc ze soba ale pojde sobie worek poboksowac troche, narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka16 ale nie przejmuj sie tak:) patrz na to jak wyglądasz, a nie na to ile wskazuje waga. bo przeciez najwazniejsze są obwody :P pyreczko--> no mysle,ze jak jestes na diecie warzywno owocowej to nie masz zbyt duzego pola do popisu. moze zajadaj suszone sliwki? one tez podobno pomagaja. no ale chyba bys z tone musiala tych sliwek zjesc zeby cie ruszylo. takze proponuje wytrwac do konca diety, a potem jesc duuuuzo blonnika.a tak w ogole to ile trwa ta dieta? ahhh pozarlam pizze ktora de facto i tak wylądowala tam, gdzie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skinset Jest to Instytut Psychiatrii i Neurologii Katedra i Klinika Psychiatryczna Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ul. Kopernika 21B tel.012-4210460, 012-4213644, 012-4215959, 012-4215277, 421-58-55, 421-57-85, 421-03-66 zadzwon tam i umów sie na konsultacje, dokladniejsze informacje bede miec wieczorem, bo bede sie widziec z chlopakiem kolezanki ktora tam sie leczy...to wypytam o wszystko, bo przez telefon to tak namiastkowo tylko powiedz mi Skinset skad jestes koniecznie w całej Polsce sa dobre osrodki i moze znajdziemy cos blizej, dobra klinika jest tez w Warszawie i ponoc w Poznaniu duzo informacji znajdziesz rowniez na stronie www.anoreksja.morekart.pl zainteresuj się tym i poczytaj pozdrawiam, odezwe sie wieczorem, tak jak obiecałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci baaardzo gabela - napisałam Ci maila na adres podany w kafe... czekam na resztę wieści, jak terapia wygląda, jak długo i jak często się chodzi na nią itp. każda info mnie interesuje, naewt ta pozornie mała i nieistotna... jesteś kochana.... :) zaczynam wierzyć, że coś się może udać dzięki takim ludkom jak Ty!!!! buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis malo co jadlam, duma mnie rozpiera:) taty nie bylo i mnie nie pilowal fajnie do 50 dam rade tylko 5 kg co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis bylam na pysznych lodach i latte macchiatto i wcale nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Skinset, sprawdz poczte a terapia trwa róznie, zalezy od postepow, ale słonko...nie przychodzisz na rozmowy, tylko idziesz na intensywne leczenie, gdzie dbają nie tylko o Twoja psychike, ale tez o fizjologie, jest to oddział zamknięty oczywiscie idziesz tam z własnej woli, Terapie takie otwarte, ze żyjesz normalnie, tylko przychodzisz na rozmowy, terapie grupowe tez sa oczywiście, tylko że jednak te zamknięte sa hmm...kompleksowe, maja za zadanie nie tylko nauczyc Cie jesc, ale przede wszystkim przekonac Cie, że to jest dobre, sluszne i jedyne, zaczynasz normalnie myslec, zyc i odżywiac się co robisz? studiujesz? pracujesz? miałabys mozliwosc wziąc taki \"urlop zdrowotny\" na przekierowanie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle,ze oddzialy zamkniete sa znacznie lepsze. poniekąd jest sie troche przymuszanym, bo w koncu obowiązkowo TRZEBA zjesc to, co karzą, ale mysle ze taki lekki przymus wychodzi wszystkim na dobre. mam nadzieje Skinset,ze ci sie uda:) u mnie cięzko. jem, zygam, jem zygam. jutro i w sobote planuje caly dzien jesc owsianke na mleku:) baaardzo lubie, a mysle ze moglaby mi scisnac troche zoladek;/ bo ptorafie naraz zjesc takie ilosci jedzenia,ze sama jestem w szoku. jutro mam strasznie ciezki dzien w szkole, ale na szczescie weekend blisko:) 3mam kciuki za wszystkie odchudzaczki, te zdrowe i te mniej zdrowe ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzu, etc...przyprawiasz mnie o palpitacje serca, Ty tez nadajesz sie na terapie, mówie serio! nie chce myslec jakie masz scharatane gardło..... musisz cos ze soba zrobic, musisz! słuchaj, moze nie powinnam tego proponowac, ale moze wez 2 tabletki tussi i popij kawą...po tym sie nie chce jesc...mówie to bo boje sie o Twoje gardło, mozesz nabawic sie strasznych swinstw, daj mu chwile odpocząc pomysl sobie, ze za chwile bedziesz całowac sie z boskim facetem....chyba chcialabys miec zdrowe wnętrznosci wtedy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyreczka
hej wszystkim :) wpadam doslownie na sekunde tylko powiedzie ze zyje :) nie mam wogole czasu na nic nanic!!! noi juz spadam sobie :) tzrymajcie sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Pyreczko ciesze sie, bo moze przynajmniej nie masz czasu myslec o jedzeniu :P Ja powiem tak. Czuje, ze \"jestem na dobrej drodze\". Do wyzdrowienia oczywiscie. juz baaaardzo dlugo sie nie wazylam, widze ze przytylam troche,ale zupelnie sie tym nie przejmuje. Wyglądam dobrze:) a to najwazniejsze. dzis i jutro jem tylko owsianke na mleku. uwielbiam ją, a pozatym chce troche skurczyc zoladek... wlasnie pierwsza porcje mam juz za sobą i straszliwie pelna jestem xD ahh zaraz lece do szkoly;/ tak mi sie nie chce,ze nie wiem co;/ tyle sprawdzianow;( buziaki kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i jeszcze jedna wiadoosc:D okres mi wrocil ;) Gabela--> wiem, wiem ze mam strasznie chorą psyche. jestem tego swiadoma. Ale poradze sobie. musze! bo to moje zycie i to ja chce miec nad nim kontrole! do tussi juz nie wroce. nigdy. bo i tak mam problemy z sercem. pozatym ja jak mam napady, to nawet glodna nie jestem! po prostu przychodzi wieczor i to juz taki jakby...rytual. ze sie napycham i zaraz lece do kibla. dlatego wymyslilam te "owsiankowe dni" :D bo moge sobie wieczorem bez wyrzutow sumienia zjesc te platki i przynajmniej napadu miec nie bede. taką mam nadzieje przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje okresu!! świetnie sie zapowiada a z tym tussi, to faktyczanie idiotyczny pomysł, przepraszam...cos na kształt z deszczu pod rynne mam nadzieję, że wszystkie pozbędziecie sie tych raków psychicznych i załozymy nowy topic.... \"wygladam ślicznie i nie potrzebuje odchudzania\" :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam na koncie talerz owsianki rano i drozdzowke w szkole bo strasznie glodna bylam xD jeszcze o 20 sobie zjem tą owsianke i bedzie git :) musi byc! ahh jak dobrze,ze juz weekend... Gabela--> a na czym polega twoj problem? bo chyba nie opisywalas tak dokladnie... pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
słuchajcie.. przytalam ostatnio jak wrocilam do szkoly moja waga wskazuje ze jakies 5 kilo.. ale ja tego po sobie nie widze.. czy moze jeszcze w wakacje jak pod koniec utylam to moze sie miesnie zrobily? bo jazdzilam tyle miesiecy na rowerze! a pozniej jak zaczelam chodzic do szkoly to wiecie.. no i troche mi piersi urosly po tych wszystkich dietach! ale nie jakos specjalnie duzo ale znowu rosna bo po dietach bylam prawie plaska:( z czego moze wynikac przyrost wagi? czy dlatego ze dojrzewam? czy wraz ze wzrostem waga tez idze w gore? a ile moga wazyc piersi? nie za duze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
słuchajcie.. przytalam ostatnio jak wrocilam do szkoly moja waga wskazuje ze jakies 5 kilo.. ale ja tego po sobie nie widze.. czy moze jeszcze w wakacje jak pod koniec utylam to moze sie miesnie zrobily? bo jazdzilam tyle miesiecy na rowerze! a pozniej jak zaczelam chodzic do szkoly to wiecie.. no i troche mi piersi urosly po tych wszystkich dietach! ale nie jakos specjalnie duzo ale znowu rosna bo po dietach bylam prawie plaska:( z czego moze wynikac przyrost wagi? czy dlatego ze dojrzewam? czy wraz ze wzrostem waga tez idze w gore? a ile moga wazyc piersi? nie za duze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
słuchajcie.. przytalam ostatnio jak wrocilam do szkoly moja waga wskazuje ze jakies 5 kilo.. ale ja tego po sobie nie widze.. czy moze jeszcze w wakacje jak pod koniec utylam to moze sie miesnie zrobily? bo jazdzilam tyle miesiecy na rowerze! a pozniej jak zaczelam chodzic do szkoly to wiecie.. no i troche mi piersi urosly po tych wszystkich dietach! ale nie jakos specjalnie duzo ale znowu rosna bo po dietach bylam prawie plaska:( z czego moze wynikac przyrost wagi? czy dlatego ze dojrzewam? czy wraz ze wzrostem waga tez idze w gore? a ile moga wazyc piersi? nie za duze..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyreczka
hej dziewczyny :) ale jestem zla na sebie!!!nie wytrzymalam na tej diecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najdalam sie zakazanych rzeczy!! i co teraz ??kontynuowac diete czy co???? a mam jeszce pytanie czy ktoras z was ma sokowirowke??? bo chcialam sobie kupic,ale nie wiem jak duzo soku wychodzi z warzyw i owocow??moze wy wiecie???? czy to sie wogole oplaca???ile trzeba wziac warzyw i owocoow,zeby uzyskac szklanke soku?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj, nie patrz na wage tylko na to jak wygladasz! nie mam pojecia ile moga wazyc piersi. ja sama jestem totalna decha. 80/85 A lub AA nawet;/ wiec se wyobraz. w ogole nie mam biustu a chcialabym ;( bo strasznie sie z tym jego brakiem czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój problem to waga ;p, odchudzam się, nie do końca zdrowo, mam rózne akcje, raz jem, raz nie jem, raz wymiotuje...o takie poplątanie z pomieszaniem...chce schudnac jeszcze 5-6 kg i postaram sie normalnie odzywiac ;] nie bede tworzyc do tego jakiejs ideologii bo po prostu nie ma takiej...a na ten topic weszłam bo interesuje sie zaburzeniami odżywiania,a że was polubiłam i poznałam wasze problemy to zostałam na dłużej ;] to wszystko, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie jak nie czuc głodu . ! Czytałam ksiażke w sidłach anoreksji i od razu miałam odp . Otóz anorektyczki moga zjesć nawet tylko 90 kcl dziennie a spalą 600 bo mają wrażenie że za duzo zjadły np dziewczyna w tamtej książce zjadła jabłko i łyzke ziemniaków potem miala B. duże wyrzuty sumienia i poszła pojeździć na rowerze . Kiedy wróciła była Głoda. !!! Jej matka akurat gotowała obiad więc po mieszkaniu roznosił sie zapach pyszenj pieczeni tak ja zwijało z głodu ale powiedziała NIE. wyobraziła sobie ile pochłonie tłuszczu i że będzie gruba. Więc aby zapobiec burczeniu w brzuchu piła ok 5 litrów herbaty dziennie na śniadanie obiad koleacje i kiedy była głodna poprostu czuła sie pełna po płynach . Pozwólcie ze zmienie troche temat. akutorka napisała że \"daleko mi do anoreksji\" Ja sie nie zgodze z tym . Kiedys ogladają telewizje o zgwałconych dziewczynach i naprawde im współczułam i tez pomyślałam \"Przeciez ciebie to nie postka czego sie uzalasz jak nawet nie znasz tej osoby\" Nie znałam ale spotkało mnie to samo Uważam że anoreksja dodtyczy kazdej osoby która jest na diecie bo z pewnym czasem uważa że za duzo je (1000 kcal) i zmniejsza dawke do 800 potem 600 i wpada w to g.ówno . Tak samo jak myślimy jesli zjem tego cukierka po diecie już będzie a sposób myslenia anorektyczki - jesli zjem tego cukierka będę miała tylko tłuszczu i te grube pośladki , ide na rower zeby spalić troche sadła. Takie jest moje zdanie. Możecie sie ze mna nie zgadzać ale to jest tylko moje zdanie które zawsze wyrazam . Pozdrowienia i trzymajcie sie diety . !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam jeszcze miche popcornu przed tv:) wyrzuty sumienia? phi. jadlam i w ogole o niczym nie myslalam! sama jestem w szoku. a co do postu poprzedniczki.... zgadzam sie z Tobą absolutnie. anoreksja moze dopasc kazdego kto jest na diecie. bo z czasem chcesz wiecej i wiecej....i tracisz kontrole. nikomu tego nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki.... trzymacie się jakoś? u mnie dziś cholernie zimno, przed chwiklą widziałam płatki śniegu lecące z nieba... zrobiła się okrutna śnieżna zawierucha.....zimnoooooo..... ja chcę lato!!! wczorajszy dzień przemnknął mi jak w upojeniu alkoholowym, jak na totalnym haju... wieczoram padłam jak kłoda do wyrka o 22... dobrze, że mój facet późno wrócił z pracy i też był zmęczony.... bo też szybko poszedł spać bez wdawania sie w szczegóły dnia minionego..... echhh... Gabela - orooomna buźka dla Ciebie, że sie pojawiłaś...dałas iskierke nadzieji... z T. już jestem w kontakcie....buziaczki :-* póki co poranna kawusia przed kompem w pracy... ale tylko do 12.00 więc zleci... etc. musze zrobić sobie kiedyś na snaiadanko owsiankę... moje śniadania są raczej mierne a to byłoby już coś... zdrowy początek... hmmm chyba kupię dziś płatki - to takie zwyłke płatki owsiane błyskawiczne?? ile łyżek stołowych na 1 porcję nie za wielką i ile wody do nich???? napiszesz mi???? dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym tak co rano wsunęła porcje płateczków to może nie miałabym schizów a coś pozywnego by było - od czegoś kurczę muszę zacząć... rano waga pokazała znowu 39,8kg... nie powstrzymałam sie przed wejściem na nią... w poniedziałek idę na 3 wizytę do pani psycholog i szczerze mówiąc cieszę się na tą myśl... bardzo sie cieszę.... ma mnie umówić do psychiatry od razu... aby działać i na psyche i na ciało równocześnie..... teraz, dziś mam taki nastrój ok, że jestem pełna zapału i wierzę, że mi się uda! a czasem jak przyjdzie dolina to ryczeć...ryczeć...ryczeć... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) wiecie co ja mialam tak samo, ogladalam w tv o anorektyczkach i sobie myslalam ze to jest straszne jak sie mozna doprowadzic do takiego stanu.......... nie wiem sama czy jestem nia, nie wygladam, ale mysle jak anorektyczka wiecie co mam prosbe bo po tych wahaniach wagi nia mam jedrnej skory i macie moze cos zeby ja ujedrnic cwiczenia jakies lub cos?? ej a Wy nie macie celluitu przez to bo ja mam okropny i nie wiem jak go sie pozbyc a probuje juz od ponad roku, tragedia.......... ej a moze do jakiegos lekarza powinnam sie udac zeby mi moze jakies srodki przypisal na to, macie jakies pomysly??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×