Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

kochane a może trufelka koniakowego? Pozdprowadziłam męowi, bo soebie zachomikował. On je wręcz uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny,no nawet nie mam czasu na to zeby cos konkretnie napisac,takam zalatana hi,hi :P Tyle powiem ,ze mnie sie tez zoladek do kregoslupa przykleja ,bo ja dzisiaj post scisly,i na moment zbaranialam jak Rebeka napisala ,ze wita we wtorek,a ja caly czas zyje sroda popielcowa...:P Robimy dzisiaj zakupy pod ten remont ,tapety ,kleje itp. a po poludniu do kosciola i prosto do\"pracy\" i nie wiem moze wieczorkiem sie odezwe ,ale nie obiecuje... Na razie milego dzionka i 👄 dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - litosci !!! Slina mi cieknie jak wscieklemu psu :-D. Ale postanowilam sobie ze bede twarda ! Z obiadu dzis zrezygnuje, ale za to na nalesniki pojde po pracy... i moze do kina... A co !! Cos mi sie tez od zycia nalezy !! Ps : nie macie gdzies "kukulek" pod reka... tak mi sie wlasnie przypomniel ich smak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - qrde, no jasne ze sroda !!! Chyba ten jod na leb mi soid :-O :-D. Ciekawe gdzie reszta pan sie szlaja ;-) : Agnieszka, Isa, Dea, Iwa ... ? Co z Wami !!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, wirtualnie mogę pić każdy alkohol i objadać się słodyczami... po jednym nie mam kaca, a po drugim nie przytyję. Na alkohol mój organizm już dawno odpowiedział strajkiem... bardzo źle reaguje.... chyba znak, że już wypiłam swoją życiową normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, a toffi mogą być?... podrzucam Tobie obie garści toffi o rozmaitych smakach... a do tego krówki... pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ja wam drogie panie podrzuce kukulki ..wlasnie wrocilam ze sklepu ze swierzym towarem z Polski...hihi...musialam kupic cos slodkiego ..tak to bywa podczas tych dni...a teraz zrobie obiadek ..dosc szybki, szkoda dnia takie ladne sloneczko mi tu swieci...musze sie wyrobic bo pod wieczor wpadaja znajomi...milego dzionka ..jestem w domku .. ...a teraz moje panie czas na tarasik...co wy na to .... Kaszubko....dzieki za przepis na dolegliwosci....👄 Rebeka...a dlaczego Ty poscisz?..👄 Annapo....no to macie duzo pracy,..👄...wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - na tarasik sie spoznilam :-( ? Ja poszcze z przymusu :-O... wlaczylam testy i nie moge oderwac na dluzej oczu od ekranu... ale za to wczesniej dzis wyjde .... a poza tym moze na zdrowie mi to wyjdzie ;-) ? A kukulke to porywam i nawet nie pytam czy moge :-D ! Kiciulek - to zawsze tak jest, jak nie mozna to ma sie najwieksza ochote na slodkosci ! Nie wiem czy masz na mysli takie same cwiczenia miednicy jak ja :-P :-D, ale chyba to tez nie zaszkodzi ;-) :-D ? Do toffi, krowek i kukulek kawka : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście już jestem po wszystkim - ponad 40 lat to wystarczy. Gdy czułam, że mogę mieć kłopoty w te babskie dni, to sama byłam kusicielką.... i po dość ostrej nocy następował oczekiwany wynik... i do tego bezbolesny.... ale wiem, że nie wszystkim kobietom taka gimnastyka pomoże. Jedna z moich córek i jedna wnuczka w pierwszym dniu zawsze zwijają się z bólu... nic im nie pomaga oprócz leżenia i spokoju. Kiciulek, my też byłyśmy zielone... ja mam komputer i internet zaledwie 0,5 roku i wciąż jeszcze wszystkiego się uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, już jestem... skusiły te słodycze, kawa i papieros.... może dodam trochę winka? ... i będzie: wino, kobiety i śpiew... hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oki to na tarasik...............🌼 Kiciulek....a moze wszystkie myslimy o takich samych cwiczeniach hihi.....🌼 dodam jeszcze ze moj mlodszy syn ma takie same problemy z jezykiem polskim i normalnie niechcial sie uczyc ani pisac dyktand...wiec znalazlam sposob na to ..mianowicie on ma duzo kolegow do ktorych pisze na gg.spodobalo mu sie to jak go zaczelam poprawiac bo dostal bure od jednej z kolezanek ..wiec teraz jak czegos niewie chodzi o ortografie to pyta sie czesto...brawa dla niego za to ..a juz myslalam ze bedzie zle ale jest dobrze..moze sprobuj w taki sposob ..bedzie przyjemne z pozytecznym...Pozdrawiam🌼 Rebeka,Kaszubka gotowe czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, ja podobnie było z moimi chłopakami - starszy był jeszcze w epoce pisania listów - prosił o sprawdzanie, a potem zaczął korzystać ze słowniczka... bo za duzo bym wiedziała. Synom pomogło również rozwiązywanie krzyżówek. Sądzę, że jednak najlepszym sposobem jest pisanie z dziewczyną. Młodszy do tej pory woli dzwonić niż pisać... i dobrze, bo pismo ma paskudne - chyba aptekarz tylko jest w stanie wszystkie jego bazgroły odczytać. Młodsza córka też ma nieczytelne pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo po obiedzie przy kawie. Tym razem z gorzką czekoladą :) Wrociłam przemoknięta ale nie zmarznięta. Może nie dla przyemności ale musiałam tak okolo 2 km zrobić piechotką po mieście. Dwa najbliżej położone odzdiały bankow zamknięte... Więc koziołek mądra głowa laka się po calym mieście ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test na IQ Weź kartkę papieru i ołówek!!!!!!!! 1. Policz litery w swoim imieniu, jesli wynik jest większy lub równy 7 odejmij 3, a jeśli jest mniejszy - dodaj 4. Jeśli masz dwa imiona, użyj TYLKO pierwszego z nich. 2. Zrób to samo z nazwiskiem 3. Zanotuj obydwa wyniki i pomnóż jeden przez drugi. 4. Do wyniku dodaj dzień i miesiąc twoich urodzin.. Teraz, prawa ręką, zgnieć kartkę i odrzuć ja jak najdalej. Zamknij oczy i powiedz na głos: "PANIE, DAJ MI SIŁY... ABYM MOGŁA PRZESTAĆ ZAJMOWAĆ SIE TAKIMI PIERDOŁAMI I ZACZĘŁA W KOŃCU PRACOWAĆ!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, u nas też cały czas pada, siąpi, mży.... nawet moja psinka nie chce iść na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha Kaszubko a juz bylabym zrobila ten test....hihihi...a co do pisowni ..to przyznaje ze dobrze mu idzie ..on pisal tak jak slyszal ale wiesz jak to w domu smialismy sie z niego zeby dodac mu motywacji ..udalo sie ....🌼 Rybko....to u Ciebie pada?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotuj sobie kartkę i coś do pisania. Zapisz swoje odpowiedzi, abyś potem mógł otrzymać wynik testu. Za każdą dobrą odpowiedź masz 1 punkt. Na koniec testu podsumuj swoje odpowiedzi i sprawdź wynik. Zaczynamy. 1. Idziesz spać o ósmej, wstajesz o dziewiątej rano. Ile godzin spałeś? 2. Który z królów Polski stał do dołu nogami? 3. Rybak złowił leszcza o dł. 50 cm, głowa jego była dł. 10 cm, ogon 112 grzbietu. Ile ważył kilogramowy leszcz? 4. W jaki sposób witają się papieże? 5. Jesteś pilotem samolotu, w którym leci 75 osób. W Łodzi wysiadło 10 osób, a w Poznaniu 17. Ile pilot miał lat? 6. Przy dwóch rękach masz 10 palców. Ile palców jest u 10-ciu rąk? 7. Czy stróż nocny dostanie rentę, gdy umrze w dzień? 8. Ile zwierząt Abel zabrał na Arkę? 9. Czym się mówi: rękami czy rękoma? 10. Kto zabił Kaina. 11. Jak się mówi; 3x3 jest czy są sześć? 12. Który miesiąc ma 28 dni? 13. Kiedy jesteś w domu bez głowy? 14. Polski baran stoi na granicy polsko-czeskiej. Czyje będzie mleko? 15. Ile tuzin ma złotówek, a ile 50-cio złotówek? 16. W pokoju stoi lampa naftowa i świeca. Co najpierw zapalisz? 17. Z samolotu wyskoczyło 3 skoczków: I ważył 80kg, II - 100kg, III - 60kg. Kto był pierwszy na Ziemi? 18. Ile buraków wejdzie do litrowego słoika? 19. Na jakiej trąbie nie można zagrać? 20. Co zrobił Sobieski po wstąpieniu na tron? 21. Ile kroków stawia wróbel na min.? 22. Pod jakim drzewem siedzi zając gdy pada deszcz? 23. Jakich kamieni jest w morzu najwięcej? 24. Gdzie są rzeki suche? 25. W którym miesiącu rodzi się najwięcej dzieci? 26. Dlaczego Napoleon nosił zielone szelki? 27. Jak można nazwać faceta, który zjadł mamę i tatę? 28. Co to jest: w dzień narzeka, w nocy pływa? 29. Jakie zęby pojawiają się u ludzi najpóźniej? 30. Na płocie siedzi 10 wron. Myśliwi zastrzelili 7 reszta uciekła, ile zostało? 31. W autobusie jechało 70 osób, na pierwszym przystanku wysiadły 4. Na drugim wysiadło 20 i wsiadło 15. Na kolejnym przystanku wsiadło 7 osób. Na kolejnym przystanku wysiadło 12 a wsiadły 3, na następnym wsiadło 15 a wysiadły 4 osoby. Ile było przystanków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto odpowiedzi: 1. 1 godzina. 2. Każdy. 3. 1 kg. 4. Jest tylko jeden papież. 5. Tyle co ty. 6. 50. 7. Po co mu renta po śmierci? 8. Abel nie miał arki. 9. Ustami. 10. Nikt. Kain zabił Abla. 11. 3 x 3 = 9! 12. Każdy. 13. Kiedy wyglądasz przez okno. 14. Barany nie dają mleka. 15. W obu przypadkach 12. 16. Zapałkę. 17. Adam i Ewa. 18. 0 - trzeba je włożyć. 19. Powietrznej. 20. Usiadł. 21. Wróbel skacze. 22. Mokrym. 23. Mokrych. 24. Na mapach. 25. W 9. 26. Żeby mu spodnie nie spadały. 27. Sierota. 28. Szczęka teściowej. 29. Sztuczne. 30. 7. 31. 5. PUNKTY 25 - 31pkt geniusz 17-24pkt inteligentny 13 - 17pkt półinteligentny 10 - 12pkt absolutny kretyn 6 - 9pkt skończony idiota 0 - 5pkt jednostka nie nadająca się do samodzielnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada od rana, z malymi przerwami paskudny deszcz. Patrzę na tą Nasza Klasę i szlag mnie trafia, jak widzę ludzką glupotę. Zakładają profile które w ogóle nie powinny zaistnieć. Klany, miasta, dzielnice. Czy o to chodziło zalożycielowi? Na pewno nie. I to ściganie się w ilości znajomych idących często w setki. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam na Naszą klasę w poszukiwaniu znajomych i krewnych z którymi utraciłam kontakt.... znalazłam kilka osób... kilka osób mnie znalazło... A te niektóre tematy na forach są absolutnie do bani! Miało być o szkole, nauczycielach... a jest - pożal się panie Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - ty wiesz ze ja juz dlugopis do reki wzielam :-D ?! A te pytanka niezle :-P :-D... Rybko - ja czasami rwie wlosy z glowy jak zdjecia ogladam... istne targowisko proznosci :-O. Rozumiem ze mozna chciec pokazac siebie i swoja rodzinke, to jest normalne, ale pokazywac siebie na 30 roznych zdjeciach ?!? To chyba troche przesada ... no ale moge sie mylic :-) Uciekam kochane 😍. Jak nie wroce zbyt pozno to do Was zagladne ... Milego wieczoru wszystkim zycze 😘 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko moje córki dobrze się bawią przy tym teście :D dzięki Rebeko 😘 papa Ja tez znikam bo zasnę, padnę twarza na klawiaturę. Trzeba coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to udał mi się dowcip... hihihihiihhi... Jeden z moich siostrzeńców ma własną stronę w internecie - ma tam ponad 2000 zdjęć - ślub, wesele, wczasy, sylwestry, urlopy, mieszkanie.... zdurnieć można.... dobrze, że mnie tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też prawie przysypiam.... stawiam mocną kawę..... trzeba zabrać się za krzyżówki - trochę główkowania odpędzi senność... mam taką nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×