Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - no co tez Ci do tej slicznej glowki przychodzi :-) ! Ja tylko w pracy taka \"zolza\" jestem, bo juz sie nauczylam ze nie mozna byc zbyt \"miekim\". Z duzo wysilku mnie kosztowalo udowodnienie tym meskim szowinistom ze nie jestem gorsza od nich zeby dac sobie teraz po glowie skakac !! Kiciulek - no to pracowity WE przed toba :-). Baw sie dobrze !! Wesola - uwielbiam wszelkiego rodzaju zupy jarzynowe !! Nie kus bo jeszcze przyjade :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła o rany ale kusisz. uwielbiam zupy kremy. Tylko rzadko robię, bom mojej rodziny nie nauczyłam jeść tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przypomnialo mi się że dawno nie robiłam zupy cebulowej na bialym wienie a jest pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczylam potwora :-) !! Hihi, wsadzilam kij w mrowisko a teraz do domu uciekam :-D. Co z tego wyniknie dowiem sie w poniedzialek :-P... Narazie kochane 😍! Zagladne wieczorem ... 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia dziewczynki.... mam dziś zwariowany dzień.... dzieciaki, wnuki co rusz dzwonią, piszą lub przychodzą... a do nocy jeszcze daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem pierwsza na obchody Kaszubkowego święta :D Stawiam białe wino,martini wytrawne i gin to będzie białe wytrawne przyjęcie w stylu fusion :) A do jedzenia może bliny z kawiorem i kwaśaną śmietaną :) Dziewczynki smakowite jedzenie i pyszne drinki już czekają i uśmiechnięta buzia wirtualnej koleżanki zapraszam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja tu z drinami i zakąską czekam to nikt nie zagląda,a jak pójdę to będzie,że poszłam ech dogodzić trudno :( A samej ze sobą to mi się nie chce gadać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem wolna..ufffff.... nareszcie cisza i spokój. Wesoła Anko - to pijemy... oby nam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był dzień pełen wspomnień... przypomniało mi się jak to na kilka dni przed ślubem tak bardzo rozzłościłam się na [ wówczas przyszłego] męża, że zdjęłam obrączkę z palca i rzuciłam gdzieś w kąt... potem mąż z moim bratem ładnych parę godzin ją szukali, a moja mama tylko się śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - mysle ze sprawilo Ci duza przyjemnosc to ze rodzinka wasnie dzisiaj znalazla czas dla Was ? Wiadomo : ruch i helas w domu ale na 😍 przyjemnie sie robi ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez juz jestem i tez poprosze porcyjke blonow....dobrze ,ze tylko wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie staralam szybko pokazac ,ze wyszly mi blony,ale tego nie chce;) chociaz blinow z kawiorem to jeszcze nie jadlam i nie wiem czy bym sie odwazyla skosztowac...jakos nie umiem sie przekonac do kawioru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ja sie nie umiem przekonac do ostryg -:-O... troche za "sliskie" dla mnie ;-). Kazdy ma jakies swoje "nie lubie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, to dopiero początek wszystkiego.... w niedzielę wyprawiany jest roczek Maćka, w poniedziałek starszy syn kończy 33 lata, we wtorek jego młodszy synek kończy 5 latek.... studnia beż dna..... potem marzec itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostryg tez nie lubie i slimakow i innych cudow ,ale bliny mniam... Oj ,ale jedna porcyjka mi wystarczy,bo zjadlam sledzika i jakos sie za to na mnie msci... a u mnie dzisiaj post...a mnie sie marzy kielbaska co ja mam na kaloryferku...czemu to tak jest ,ze zakazany owoc najlepiej smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×