Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Co za głupi komp - nie chce mnie słuchac i daje wpisy za każdym razem, gdy ma tylko odswieżyc stronkę.... :D No trudno - muszę się do niego narazie przyzwyczaic...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - od czasu do czasu dobrze robi :-)... co nie zmienia faktu ze troszke mi Was brakowalo ;-) Kaszubko - jak juz bedziesz miala truskawki to mysle ze poczestujesz :-P... ? Myslalam ze sobie z Wami posiedze po poludniu... a tu mnie znow na \"posiadowke \" wysylaja :-O... cale popoludnie do ... nosa :-( Ale kawki sie jeszcze z Wami napije :-) : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... jeszcze mam pol godzinki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, mowia ze lato bedzie tropikalne, w znaceniu ze bedzie cieple ale tez i mokre :( Oto dwa linki na pogode, wiesz jak to jest na Wyspach, u mnie leje a u ciebie slonce - wpisz twoj post code. BBC jest dosyc wiarygodne http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?id=3864 Ten tez, chociaz troszke mniej http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?id=3864 Ja tez juz chce do lata!!!! 19go lece do Wloch, troche sie wygrzac, mam nadzieje ze nie zabiore z soba angielskiej pogody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato czeka Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Już za parę dni, za dni parę Weźmiesz plecak swój i gitarę Pożegnania kilka słów Pitagoras bądźcie zdrów Do widzenia wam canto, cantare Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Lato, lato, nie płacz czasem Czekaj z rzeką, czekaj z lasem W lesie schowaj dla nas chłodny cień Przyjedziemy lada dzień Lato, lato, mieszka w drzewach Lato, lato, w ptakach śpiewa Słońcu każe odkryć twarz Lato, lato, jak się masz Lato, lato, dam ci różę Lato, lato, zostań dłużej Zamiast się po krajach włóczyć stu Lato, lato, zostań tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) .. nawet nie bylo tak najgorzej... udalo mi sie nie zasnac :-D Goja 🌻 - zabiegana ;-) ? Sa chetni na taras ... ? Zapraszam ! Nawet jak nie ma to i tak pojde:-P ... musze sie \"dotlenic\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeczko, popalilas sobie? ;) ja tez! Zaraz do domciu ide ale nie wiem czy bede miala mozliwosc wpadniecia do \"nas\" :( dzisiaj ostatni odcinek Lost\'a, tzn byl wczoraj ale przegapilismy i dzisiaj powtorke ogladamy. Dla wszystkich duze 😘 na dobry wieczor pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - popalilam :-D. Pozdrow odemnie Jack\'a :-) No i dobra wiadomosc na koniec dnia : M dostal 3 dni wolnego :-) ... jedziemy na \"wakcjatka\" ;-), bo te 4 dni ciezko nazwac wakacjami :-) :-D... ale lepsze to niz nic :-) Uciekam do mojego slonka :-)... milego wieczoru dla wszystkch 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 w tej chwili, w cieniu temperatura wynosi 32 st. 🌼 w mieszkaniu jest podobnie - lecz tu na szczęście daiała wentylator... Denerwuje mnie ten sprzęt - kwestia przyzwyczajenia..... jeden diabeł wie :D w ciągu dnia pozałatwiałam kilka ważnych dla spraw - wydaje mi się, że dobrze... :D I pomimo upału rozwinęłam kwestię laptopa dla mnie - trzeba kuc, oki żelazo gorące... :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego, miłego wieczoru jeszcze wypiję soebie z mężusiem Piaścika i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Tak Rebeko 🌻 zaganiana jestem ostatnio i wiecie co Wam powiem? Strasznie mi głupio jak tak ciągle nie mam czasu, żeby spokojnie usiąść i z Wami pogadać, a to wszystko przez naszą Anię :-) ja też tak jak ona mam dwoje dzieci, ten tylko szczególik malutki, że ja nie mam gospodarki i mój mąż nie ma ręki w gipsie, którym musiałabym pewnie też się opiekować tak jak dziećmi (a nawet bardziej). Aniu 🌻 - wielka 👄 dla Ciebie i słowa uznania Dzisiaj jak wróciłam do domu z pracy, to chciałam się położyć, bo bolała mnie głowa, ale tak sobie pomyślałam, że jak się położę to wstanę \"chora\" (puchną mi nogi jak kładę się w dzień spać i na dodatek wali mi serce - taki ten mój organizm głupi, że nie da mi nawet poleżeć:-) Tak więc zabrałam się do sprzątania i któryś już raz z kolei doszłam do wniosku, że na kaca (również złe samopoczucie) najlepsza praca. Tak się nakręciłam, że wcale mi się teraz spać nie chce:-) Kaszubko 🌻 a może znasz jakieś ziółka, które pomagają na bóle głowy, bo ostatnio zbyt często sięgam po tabletki przeciwbólowe. Dzięuję za zdjęcia, zawsze jak oglądam zdjęcia od Ciebie, to sobie pomarzę. Dea erw 🌻 mój mąż kiedyś oglądał Lost, ale przy którejś serii wymiękł, ja obejrzałam kilka odcinków i podobał mi się, ale ja z tych co nie mają czasu na ogłądanie telewizji :-) Rybko 🌻 byłam w sobotę w 5.10.15, musiałm kupić dla mojej córci bluzeczkę (134 do kolekcji:-)) i tak się zastanawiałam, że może Cię gdzieś przypadkowo zastanę, ale nie udało się Ewanisiu 🌻 Ty od rana byłaś pracowita ja pszczółka, to pewnie od Ciebie udzielił mi się ten zapał do pracy ;-) Wesoła Aniu 🌻 Ty też od rana pożyteczna jakaś ;-) She 🌻 Amarylis 🌻 kawa rozpuszczalna 🌻 Rudamaxi 🌻 Buziaki dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 trudno mi Tobie coś dobrego poradzic - są różne powody bólu głowy... nerwy, niskie ciśnienie, przeziębienie, rozstrój żołądka... itp jutro popatrzę... może coś tam znajdę, ale nie obiecuję.... :D A teraz dobranoc wszystkim 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry she🌻 goja🌻 ellisa🌻 kaszubka🌻 Rebeka🌻 Dea🌻 ruda🌻 Anna🌻 amarylis🌻 ewanisia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wołam głośno - Dzień dobry 🌼 Rybka👄 już na posterunku..... Wykładam na stolik listę obecności... iihihihi :D Dostawiam kawę i napoje chłodzące..... upał, upał i jeszcze raz upał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje! 🖐️🌻 Ja mam latte sojowe i owsianke na wodzie - nie dziele sie bo wiem ze nie lubicie :p U nas pochmurno, mrzy i jest bardzo, i nieprzyjemnie wilgotnie. Mam nadzieje, ze u was reszty pieknie sloneczko swieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ .lista podpisana ...brrr u mnie pada i jest bardzo brzydko...ide po pranie bo musze jeszcze raz je wyprac ...oj nielubie takiej pogody ... Goja 👄 ...tak,tak bardzo pracowity dzien mialam wczoraj ..🌼 Rebeka 👄 tak pozno spac chodzisz :D ..ja wczoraj obejrzalam wszystkie seriale wieczorne na polsacie2..dodam ze (komediowe) Annapo 👄 milego dzionka 🌼 Kaszubko 👄 dzis znowu ranny ptaszek jestes 🌼 Dea 👄 ja lubie ta kawke nawet z mlekiem sojowym ..przyznam ze pierwszy raz sprobowalam ja tutaj ..u Ciebie mrzy a u mnie wrecz leje ..ale pocieszam sie tym ze jutro ma byc bezdeszczowo ..🌼 Wesola Aniu 👄 a kawka? 🌼 She 👄 dziekuje i owocnej sesji 🌼 Rybko 👄 jak ja wam zazdroszcze pogody ...macie taki upal ...🌼 Amarylis 👄 ok ..ja zabieram sie za porzadki ..pozniej lece do pracy ..nastepnie obiadek ..wizyta z synem u okulisty ..odbiore M z pracy ..dzis 1-szy dzien po wolnym ..i wtedy bede miec chwilke dla siebie ....najprawdopodobniej wieczorkiem dopiero ..ale juz teraz zycze wam milego dnia ... prosze o przeslanie sloneczka ...dziekuje ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......miałam malutką przerwę........ale już wracam ..... Dzieki ,za pocztę..wieczorkiem postaram się odpowiedziec imiennie......teraz tylko buziam.............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko ja poproszę cos z limonką, najbardziej gasi pragnienie. dea przyznam że uwieeeelbiam płatki owsiane ale na mleku ( takim krówskim ). wesoła 🌻 ( sorki ) Ty jak zawsze przelotem. A to ja przewaznie galopem wszędzie. ewanisia tym razem u nas słoneczko. Dzis juz powalczylam z moim młodszym dziecięciem o sprzatanie. jest już zdrowa jak rybka to niech popracuje. Poskracałam co miałam do obcięcia, teraz tylko na maszynę siąść i szyć. Prańsko zrobione, obiad też. Dzis pełnam werwy i animuszu oraz zapalu do pracy ( chwilowe, do wieczora wygaśnie ). Teraz czas na kolejną kawkę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! I znowu tylko na chwilke...zyje i mam co robic hi,hi...np. układam sobie krowie g... na gnojoku,zeby wiecej weszło...hi,hi...fajnie nie ...:D...moze przez to popsuje Wam apetyt na kawke ,ale przynajmiej docenicie wasze zajecia...:P Jeden plus tego zabiegania tylko mi sie podoba...chudne !!!!...ale nie ma sie co dziwic...ruchu mam teraz az do przegiecia... Dzieki za wszelkie przesyłki na poczte i serdecznie Was pozdrawiam 🖐️.....miłego dzionka zycze wsiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo !! Duzo pracy (potrzebne "na wczoraj... jak zwykle :-O) a po poludniu znow \"posiadowka\" :-O... wiec teraz tylko Wam poacham 🖐️ i po 😘 posle dla kazdej z osobna :-) Reszta pozniej... mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, my doceniamy twoja prace! Szkoda tylko ze masz az tak duzo to zrobienia I malo rak do pomocy. Ale jak mowisz, jest w tym pozytyw chudniecia :) Chetnie bym przyjechala ci pomoc! Kaszubko, piekne kwiaty, az mi sie weselej zrobilo! Rybko, ja owsianke tez wole na mleku, ale takim dobrym, prosto od krowki - chyba rzeczywiscie powinnam do Annapo podjechac! Alez ty energiczna dzisiaj, podziel sie ta werwa bo u mnie z nia marno! Rebeko, nie zapracuj sie! Ewanisiu, dobrego dnia! Ja tak gadam a sama musze nos w papiery … :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 muszę jakoś dbac o Wasze humorki... hihihihi :D Ja mam też mleko prosto od krowy - mąż przynosi codziennie wieczorem - jest jeszcze ciepłe.... i tańsze niż w sklepie. Robi się coraz bardziej gorąco.... posyłam Wam słoneczko 👄 Nakręcam męża na kupno laptopa - ciężka sprawa.... ale jestem pewna, że uda się..... włączyłam w tą akcję całą rodzinkę.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałam się, do kazej z osobna skrobnęłam i kliknęłam nie tam gdzie trzeba. Wszystko wykasowałam. Widać tak mialo być. A ciepier zbieram żopę w troczki Pozdrówki dla wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlllllllllugasnej nieobecnosci Jutro jade odebrac koncowke pracy od sprawdzenia.Jak do tej pory na 4 rozdzialy promotor wyrzucil mi jedno zdanie;) Konrad bidny zaospiony,od tygodnia biedny siedzi w domciu jutro idziemy na kontrole,ja od dzisiaj zaczelam nowa rehabilitacje po wypadku i jestem w trakcie zalatwiania odszkodowania,az sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie Stesknilam sie za wami okropniascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :-) ... nie wiem czy liste obecnosci zdaze jeszcze podpisac, ale przynajmniej teraz moge Wam dwa slowka napisac :-) Goja 🌻 - niech Ci nie bedzie wstyd, bo ja dzieci nie mam a tez wiecznie czasu na nic nie mam ;-). Organizacja u mnie juz nawet nie kuleje ale chyba na wozku inwalidzkim jezdzi :-D Kaszubko 🌻 - kuj to zelazo :-) ...chyba kazda z nas ma swoja sprawdzona \"metode\" na zalatwianie takich spraw ;-)... trzeba tylko widziec jak swojego M podejsc... i wszystko mozna zalatwic :-P :-D 😘 za kwiaty :-) Rybko 🌻 - dzieki 😘, ucaluj te Twoje slodkie \"potworki\" :-) Dea 🌻 - spoko ;-), nie dam sobie na glowie kolkow ciosac :-D. Czasami lubie takie \"intensywne dni\"... a potem mam pretekst zeby nastepny dzien odpoczywac :-P Wesola 🌻 Ania 🌻 - ja doceniam 😘 ... nie masz pojecia jak mi dzisiaj smakowal moj deser... moze spod Twoich rak mleko wyszlo ;-) Ewanisia 🌻 - wczoraj to wcale nie bylo pozno jaka na mnie ;-)... przed 24.00 rzadko mnie pod kolderka mozna zastac :-D Amarylis 🌻 - witaj z powrotem :-) Gdzies Ty sie podziewala ;-) ? Rudamaxi 🌻 - wzajemnie ;-). Caluski dla Twoich szkrabow i powodzenia :-) No, teraz moge ze spokojna glowa do domu wrocic ;-). Sluchawki na uszy i w droge :-D... moze do Was zagladne wieczorkiem :-) 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten komp jest do chrzanu - ja chcę miec swój.... 🌼 znów mi cofnąl wpis, bo źle wpisałam hasło.... literki są małe... trzeba wytężac wzrok.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×