Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

aha ..She .zapomnialam ..znasz taka miescinke jak ..Gruszeczka? moja babcia tam mieszka .a ztego co wiem to Trzebnica tuz,tuz :D wczesniej mieszkala w Sulowie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ..hihihi..to bylo do Rudej..:D ..ale sie polapalyscie nie? oczywiscie drugie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia pewnie ze wiem kiedys kiedys do gruszeczki mozna bylo dojechac taka smieszna ciuchcią ale to bylo baaaaaaaaaaaaaardzo dawno temu.Tam są urokliwe lasy dookola a w nich pyszne jagody:) Dziekuje za gratulacje a ja tez chce zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro powysyłam zdjecia - ziś poczta mi głupieje.... oglądałam mecz - gdzies trzeba to zapisac .....hihihiihi :D Dobranoc.... 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zdążyłam byc juz na dłuższym spacerze.... a tu dziś pustki.... No nic..... kawę stawiam dla chętnych..... Na dworze solidny upał.... dopiero wieczorem będę na działce - teraz tam jest dosłownie patelnia...... Przygotowałam zdjęcia do wysłania, lecz poczta w dalszym ciągu mnie nie słucha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzięki za trzymanie kciuków-następna 5 :) Następne zaliczenia i egzaminy w przyszły weekend A teraz grillowania ciąg dalszy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ciekawego dziś znalazłam w mich zapiskach .... GROCH Należy do warzyw strączkowych. Zawiera roślinny środek zapobiegający ciąży, który działa jak pigułka antykoncepcyjna. Przypuszcza się, że w Tybecie i w niektórych rejonach Indii liczba ludności utrzymuje się od 200 lat na tym samym poziomie tylko dlatego, że kobiety jedzą tam nadzwyczaj dużo grochu, co obniża ich płodność. Medycyna ludowa uznaje groch za bardzo dobry środek wzmacniający po przejściu ciężkich chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na wesolo:D Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisały wypracowanie, które zawierać będzie cztery tematy: 1. Monarchia 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica Powiedziała, że kto skończy będzie mógł iść do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje prace. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go,żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą:\" Ktoś zerżnął królową! Mój Boże! Kto?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kwiatek] Całą noc padało, a i teraz niebo jest solidnie zachmurzone. Musiałam włączyc lampkę, bo inaczej nie widziałabym klawiatury - tak jest szaro za oknem. Wystawiam listę i oczywiscie dla chętnych kawę - tym razem z dodatkiem czekolady dla poprawy humorków w ten deszczowy dzionek. Będę dziś na podglądzie..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam Kochane ❤️ Wczorajszy dzien spedzilismy poza domem ..bylo milo i przyjemnie..a dzis juz poniedzialek i trzeba zaczac nowy tydzien..proponuje kawke na druga nozke..milego dnia.. Rudamaxi 👄 skoro znasz Gruszeczke ..to napisze Ci cos jeszcze..moi dziadkowie mieszkali wczesniej w Sulowie ..dziadek byl lesniczym i mial dom w samym srodku lasu ...do miasta bylo 7 km. mieszkal obok rzeki Barycz..bardzo lubialam tam jezdzic na wakacje..boso biegalismy po lesie ..tzn;oni mnie uczyli .bo ja wtedy miastowa:D i wszystko mnie razilo w stopy ale z biegiem lat sie przyzwyczailam ..milo to wspominam ..tylko po smierci dziadka babcia musiala zmienic dom .i mieszka w Gruszeczce ..tez jest fajnie ale tam bylam dwa razy ..a co do jagod to masz racje ..i duzo,duzo grzybow...Pozdrawiam.🌼 Wesola 👄 Ty znow przelotem? 🌼 She 👄 GRATULACJE ..nalezy Ci sie odpoczynek ..i trzymamy dalej kciuki zeby niezapeszyc...a Ty sobie griluj i odpoczywaj ..milego dnia 🌼 Kaszubko 👄 a to ciekawe z tym grochem ..ja myslalam odwrotnie ..a kawke z czekolada ..hmmm.chetnie...i gratuluje wytrzymania meczu:D 🌼 Rybko 👄 u mnie dzis jest pieknie i slonecznie ..a zapowiadaja tak do konca tygodnia ..wiec posylam do was promyki slonka ..🌼 Annapo 👄 a moze klapniesz na kawke ..oczywiscie jesli znajdziesz chwilke dla nas ..Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 milego wypoczynku...myslimy tu o Tobie 🌼 Dea 👄 ..dla Ciebie i Myszki rowniez buziaki ..Pozdrawiam 🌼 a teraz czas na tarasik bo zaraz pedze do pracy ..milego dzionka ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia ❤️ zdążyłam na tarasik hihihiihhi :D U mnie się rozjaśnia - słoneczko dotarło !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z moich planów - co chwilę popaduje.... chciałam zajrzec do banku... trudno - jutro też sie zdąży.... do końca miesiąca jeszcze parę dni. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie rano byla burza a teraz slicznie piecze slonko ,wiec burza chyba znowu bedzie:( Dzisiaj Konradek poprosil bym zadzwonila do jego ojca,i jestem taka wkur.... ze szok.ale o tym potem jak sie uspokoje.Boze czemu czlowiek trafia na takich palantow:O kaszubka poprosze jeszcze raz taka kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana latam i załatwiam kwitologię gimnazjalną. Chyba się moje dzicko nie dostanie gdzie zdawalo. No cóż grała na kompie zamiast ćwiczyć, czytać, przyswajać. Teraz przez całe życie będzie placioć frycowe. Tam nie można za rok zdawać. Jest ogolnie 28 miejsc na całą szkołę, gimnazjum to chyba dwie bądź jedna kl. Zglosio się na egzamin 33 osoby, teraz podliczą wszelką punktację, końcową i z egzaminu. 26 będziemy wiedzieć. ewanisia 🌻teraz sliczne soneczko przy czym gorąco i parno ruda 🌻 takich nie sieją a jest ich multum. Po gębie nie widać niestety jaki ma charakter. Teraz śniadanie, kawa, coś na uspokojenie i dalej heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 🌼 już stawiam następną kawę z czekoladą.... Różnie bywa w życiu.... trudno znaleźc dobrą połówkę i przejśc z tą osobą życie.... Rybka 🌼 trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ !!! wrocilam .juz robie obiadek .a tu widze pustki...co babeczki u was.. to moze kawke w lapke i na tarasik? zapraszam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już idę..... akurat jestem po obiedzie..... mam czas na płoteczki, kawę i papierosa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko..chyba wpadne do Ciebie na te pysznosci:D...tak to wszystko ladnie wyglada...ze jeju..niemowie oczywiscie o kwiatach..ale zazdroszcze Ci tego widoku...dziekuje..👄 a teraz musze zmykac bo M juz dzwonil...milego dzionka ..moze ktoras z pan wpadnie i nam pomacha... dostalam meila od Dei.ale niemoge go otworzyc ..uszkodzony plik..moze ktos z was ma i mi przesle..bo nawet niewiem co to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko 🖐️ niestety....jestem tak podenerwowana ,ze musze najpierw sie uspokoic....jak jutro bedzie lepiej to napisze wiecej...narazie pozdrawiam i dzieki ze dbacie o nasze istnienie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ to zwariowany rok - "przestępczy" jak mówi Rebeka... na szczęście juz połowa za nami :D Teraz pójdzie z górki... i jakoś to przetrzymamy... wierzę w to. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×