Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Miałam fantastycznych gości - Maciuś, który dał mi buziaka dopiero, gdy przekupiłam go kawałeczkiem sera i suchego chleba :D .... i Paweł - który dostarczył nową partie książek z biblioteki. Maciuś dziś porozmawiał przez telefon ze swoją mamą... a jakie śliczne minki przy tym robił. Potem sama przygotowywałam obiad - mąż lubi kucharzyc, lecz tego akurat nie potrafi :D zrazy z pierśników kurczaka. Teraz mąż w kuchni wykańcza obiad..... a jakie fajne kuszące zapachy do pokoju dochodzą. :D Paweł wgrał mi do kompa następny program do obróbki zdjęc - Photo Filtre i zaraz wrzucił też polskie oprogramowanie..... już zdążyłam troszkę pooglądac :D znów będę miec ciekawe zajęcie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...u mnie juz po obiadku i nawet kawke z ciastem zdazyłam spałaszować hmmm...i podobnie jak Ty w miłym,meskim towarzystwie...:).. Moj sasiad,a przy okazji fajny facet,od tygodnia słomiany wdowiec,wiec trzeba sie nim troszke zaopiekowac:)...jakas kawke podac ,czasami cos do jedzenia :)... A powaznie to on całe zniwa u nas pomaga .,wiec nalezy mu sie... Nie wiem jak u Wesołej ale u mnie za oknem słoneczko wyglada.... teraz tylko trzeba poczekac az troszke sie zboze przesuszy i dalej mozna zwozic do domu... My na szczescie mamy silos na zboze i moze uda nam sie sprzedac zboze w lepszej cenie ,bo to co teraz ofiaruja to po prostu smieszne... Prawie 200 zł mniej na tonie niz w tamtym roku...a jakos nie widziałam w sklepie zeby maka ,chleb albo cos innego staniało...o paliwie czy nawozach nie wspomne.... Jak dobrze pojdzie to moze jutro uda sie mezowi skosic reszte,potem tylko zwiezc słome i .....ale nie bede chwalic dnia ,przed zachodem słońca... ok ide posprzatac po obiadku....a na stoliku stawiam swieze maliny ....prosze sie czestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była krótka, lecz solidna burza..... i znów jest słoneczko :D Nyt burzy sie przestraszył i na pewien czas uciekł hihihihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - widze ze nawet ja dlabym rade przekupic Maciusia :-D Ania - za maliny dala bym sie chyba powiesic :-) :-D :-D. Opiekuj sie sasiadem... tak jak ja sie szwagrem opiekowalam :-) .. tez mu sie nalezalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ten czas tak pedzi....znowu zbliza sie 17 i znowu musze isc ku moim łaciatym :O...a tak mi sie nie chce buuu... Ok...to tyle na dzis...miłego wieczoru...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lece na pifko :-). Zycze milego wieczoru, bo nie wiem o ktorej wroce :-P :-) Pa pa, kochane !! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny, urlopuje sie i nie mam czasu do kompa usiąść;) Rebeka🌻jeśli chodzi o Marillion to teraz wole Fugazi:) ale to tez zależy od nastroju,nie potrafie powiedzieć ktora ich płyta jest najlepsza bo lubię wszystkie:) Kaszubka🌻wczoraj bylam na spotkaniu z koleżanką z innego forum, spotkałyśmy sie we Władysławowie bo ona tam na wczasach jest:)przejeżdżalam przez Puck-pociągiem:)Machalam Ci- widziałaś?;) ewanisia🌻no to masz towarzystwo za oknem,nie ma czego zazdrościć:P Jutro jade z dziećmi na Jarmark Dominikański bo dawno nie byłam a przy okazji poszukam Posejdona dla Rybki:D bo obiecałam ze jej przywiozę;) A w piątek wsiadamy z corka w pociag i jedziemy w Polskę:) Ale przed wyjazdem jeszcze siez Wami porzegnam;) a teraz dobranoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :-) Wieczor udany ale jestem padnieta ;-) Dobrze ze jutro ostatni dzien i dlugi WE :-) She 🌻 - juz teraz zycze udanych wakacji i wysciskaj, prosze, odemnie Rybke,... nawet jak bedzie protestowac :-D Troche Ci zazdroszcze tego spotkania ... ale tak nieszkodliwie ;-) A teraz juz Morfeusz czeka :-P... DOBRANOC ! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny stawiam termos na stole :) i dokładam śniadanie jajka na mięko i pomidory z bazylią :) pieczywo ciemne :) Słonecznie i ciepło dzisiaj :) Idę dzisiaj do teatru Krystyny Jandy na przedstawienie Grube ryby :) Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Witaj Wesoła 👄 i kawa i śniadanko podane :D Dziś słoneczko - póki jeszcze nie jest zbyt gorąco wyruszę na zakupy.... w lodówce pustki. :D Wczoraj pod wieczór mój net się zbuntował - co chwilę traciłam łącznośc.... teraz jest grzeczniejszy :D Dzisiaj ma urodzinki następna z moich wnuczek - skończyła 13 latek - to siostra Maciusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola 🌻 - sniadanko pycha :-) Zycze udanego spektaklu ! Kaszubko🌻 - jesli moge to tak niesmialo prosze o ptasie mleczko ;-). Duza 😘 i STO LAT dla wnusi ! U nas tez ladnie slonko swieci, podobno po poludniu ma sie zachmurzyc .... ale to dopiero po poludniu :-) MILEGO DNIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam !!!!!! 🌼 Rebeko ❤️ jest i ptasie mleczko i batoniki kokosowe :D Jutro wszystkie większe sklepy pozamykane.... więc w sklepach duże kolejki, a i trudno było przejśc przez ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Annapo 👄 dziekuje za fotki ..dotarly i w pewnym momencie myslalam ze to Ty prowadzisz ten motor..:D ..juz chcialam gratulowac odwagi .🌼 Kaszubko 👄 ode mnie tez usciskaj wnuczke i daj jej 👄 Rebeko 👄 ja tez sie ciesze ze jutro ostatni dzien pracy ..zbieram sily bo kolega ma przyjsc z dziewczyna ..a ja juz zaznaczylam ze u mnie jest albo biale albo czarne..🌼 Wesola 👄 dzieki za sniadanko i kawke ..milego dnia zycze 🌼 ❤️ -jade teraz do miasta na zakupy,troszke dzis pospalam ale juz jest dosc pozno i nic nie zalatwie ..zycze wszystkim milego dnia 🌼 aha bo zapomnialabym . she 🌼 no niewesolo za oknem a Tobie udanego urlopu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam serdecznie 🌻 Pewnie znowu nikogo,bo pora obiadowa,ale nie mam szans wczesniej przysiasc...moj obiad tez gotowy,ale jeszcze czekam z wydaniem az sie sniadanko \"przerobi\"...:p She...jak tylko dotrzesz do Rybki,to prosze przypomnij jej o nas,nawet jak teraz zajeta ,to niech wraca ...my tu czekamy...oczywiscie wysciskaj ja mocno....a Tobie zycze udanej podrozy,zeby przez cały rok było co wspominac...a po powrocie sie zamelduj... Wesoła...dzieki za sniadanko...pomidorki u mnie teraz rano ,wieczor i w południe ,ale od Ciebie skosztuje...:) ...przyjemnego ogladania...mam nadzieje ,ze sama sie nie wybierasz...no chyba ,ze wolisz ... Kaszubko...ja sobie wieksze zakupy zrobiłam we wtorek wlasnie ze względu na te kolejki...nie dosyc ,ze w sklepach pełno ,to parkingi tez przepełnione...niestety o ptasim mleczku zapomniałam :(...ale mysle ,ze Rebeka sie podzieli:P :D Oczywiscie ode mnie tez usciski dla wnuczki....🌻 Rebeko...U Was jutro tez wolny dzien?...a to sobie odpoczniesz...mam jednak nadzieje ,ze moze w koncu jutro uda nam sie chociaz chwilke poplotkowac wieczorkiem ;)...moge nawet załatwic jakies pifko... chyba lepiej jednak nie planowac,bo ostatnio co planuje ,to jakos na opak wychodzi,ale postaram sie zajrzec... Zycze udanego dzionka i posyłam po 🌻 i 👄 wsiem....moze nawet uda mi sie podgladac co porabiacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 za słabo machałaś - trzeba było głośno krzyknąc :D Ewanisio 🌼 dmuchaj na zimne tzn bądź uważna..... ja nie wiem, czy po raz drugi wpusciłabym taką pannice do swojego domu..... ale czasem działam impulsywnie, więc wszystko możliwe. http://www.garnek.pl/kama1307/2609932 to Małgośka, Maciek, Basia i Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu....ja sie nawet przymierzałam ,zeby sama pojezdzic,ale taki motorek troche wazy i nie dałam rady go utrzymac....ale nawet jako pasazer jestem szczesliwa...szczegolnie jak na liczniku ok 160 km/h... to dopiero frajda...:P...sama chyba jezdziłabym ok 80 ,a to nie robi uciechy,no chyba ze na zakretach hi,hi... Twoj dowcic o Jasiu i misku krazy juz po okolicy,tak mi sie spodobał ,ze kogo widze to opowiadam....niech sie ludziska tez posmieja ,no nie ....a co im bede załowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 ja zupełnie zapomniałam o święcie i dlatego dziś robiłam zakupy. Wszystkie buziaczki przekażę Małgosi..... dużo będzie ich miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ ja te moje dzieciaczki kocham do szaleństwa - choc staram sie im tego nie okazywac za bardzo. :D Jedno wiem - one oddają mi tę miłośc.... od dawna wiem, że dobrze ulokowałam swoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko 👄 mam uszy i oczy szeroko otwarte..hihii...i powiem Ci ze denerwuje sie w srodku ..ale cos mysle ze to bedzie ostatnia wizyta tej pani tutaj...dzieki za wsparcie..a wnuki juz takie duze i Macius rosnie jak na drozdzach ..buziaki dla nich 👄 Annapo 👄 no,no kiedys lubialam jezdzic motorem (oczywiscie nie sama) ale jak mnie raz kolega przewiozl i spowodowal wypadek wlasnie na zakrecie .to juz na motor nie wsiadam..mial 110 na liczniku i wszedl w zakret na zuzlu...moj kask pekl na pol ..motor skasowany ...kilka lat pozniej chlopak sie zabil ..szkoda go ale takie sa realia jesli ktos sie wyglupia...mimo wszystko gratuluje ..czasami sa kobiety ktore pociaga taki rodzaj pojazdu ..moj starszy syn tez tak ma ..🌼 Rebeko 👄 co Ty tak ciezko pracujesz? 🌼 Mile Panie a moze wyskoczymy na tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ na tarasik to się spóźniłam buuuuu Ale u nas już 30 st - myślec za bardzo mi się nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - ptasiego mleczka zostalo (dzieki Kaszubko ;-) 😘 ) wiec chetnie sie podziele :-). A jutro u nas wolne :-) ale nie wiem czy nie wybierzemy sie do znajomych... wiec tez nic nie planuje, ale jak bede w domu to zagladne :-). Jak tam prace postepuja ? Pogoda ;-) dopisuje ? :-D Ewanisia - no widzisz, ciezko, ciezko ;-) :-P... ale juz skonczylam i moge ze spokojnym sumieniem isc do domu :-) Zycze milego wieczoru i baaardzo udanego WE !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - zapomnialam o 🌻 dla Ciebie ... za to teraz 😘 dostaniesz ;-). Trzymaj sie i nie daj sie tej znajomej !! A teraz juz naprawde uciekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Wszystkie moje plany spaliły się na panewce - jest chmurno, zrobiło się chłodniej - zostałam w domu. She 🌼 porządnie wypocznij i baw się dobrze 👄 Dziś zdjęcie Kasi.... :D http://www.garnek.pl/kama1307/2614413 Uciekło mi GG - ale to chyba nie tylko u mnie - dziwne, tak się do tego już przyzwyczaiłam, że teraz brak mi tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Widze ze tloku dzis nie ma ,wszystkie panie odpoczywaja,u mnie niestety normalny dzien,my mamy wolny poniedzialek za tydzien...oh jak bedzie dobrze.. Kaszubko 👄 a jakiez to plany mialas? u mnie swieci juz od rana,wiec posylam troszke slonka do Ciebie ...piekne zdjecia wrzucilas ..i nie denerwuj sie mocno - zlosc pieknosci szkodzi :D Pozdrawiam Rebeko 👄 za to masz dzis buziaka hihi 🌼 Annapo 👄 Wesola 👄 Dea 👄 She 🖐️👄 udanego urlopu zycze i wypoczywaj (nabieraj nowych sil) pozdrow Rybke 🌼 a dla wszystkich pan posylam 👄 i tradycyjnie po 🌼 Milego Weekendu ❤️ ..http://www.garnek.pl/ewanisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świąteczne pozdrówki
Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, pada i pada - końca nie widać :D A do tego co chwilę net mi ucieka.... i jak tu być spokojną??? Stawiam kawę, bo i głowa zaczęła mnie bolec .... kawa jest w termosie, na stoliku, na tarasie ..... albo u Rebeki lub przed domem Ewanisi..... szukajcie, a znajdziecie hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co mieszkaja w Polsce ,to prawdopodobie wiedza ,ze przez opolszczyzne przeleciała traba powietrzna...u nas na szczescie tylko grzmiało,wiało ,padało i nawet grad leciał ,ale blisko nas ludziom pozrywało dachy z domow... widze ,ze nie ma nikogo a ja tez nie za bardzo mam humor przy takich wiesciach,wiec powiem tylko dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×