Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Was kochane 🖐️ Bardzo miłe, ale strasznie męczące te święta :-D. Dzisiaj rano byłam z dziećmi na lodowisku i zaliczyłam taki upadek, jak jeszcze nigdy, mój syn jak zobaczył jak wywinęłam orła, to zrobił wielkie oczy z przerażenia, a ja cała w szoku musiałam zrobić sztuczny uśmiech i powiedzieć: nic się nie stało. Bo to w sumie była prawda, oprócz bolącego tyłka nic mi nie jest, ale mało brakowało żebym uderzyła głową o taflę lodowiska. Wieczorem miałam spotkanie z 2 koleżankami, a później pojechałam do mojego brata i dopiero niedawno wróciliśmy. Jutro mam zamiar odpoczywać, a w poniedziałek do pracy. Pozdrawiam wszystkie gorąco 👄. Idę spać, bo coś mi paluszki odmawiają posłuszeństwa, chyba już zasypiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja Wam muszę sie pochwalić jakiego mam zucha w domu:) Na naszym osiedlu jest stawek- niby taki rekreacyjny-zakopać tego nie mogli bo bije źródełko to zagospodarowali. No i często ludzie sobie tu łowią rybki ale tez wrzucają co popadnie.No i dzisiaj poszliśmy wieczorkiem pokarmić kaczki i łabędzia no i ... zauważyliśmy mewę ktora zaplątała sie w żyłke. Próbowaliśmy ja wyciągnąć kijem ale za daleko odpływała a na brzeg nie mogła podpłynąć. Wróciliśmy do domu ale synek cały czas marudził ze nie możemy tej mewy tak zostawić bo zdechnie no i gdzie tu dzwonić? Poszliśmy jeszcze raz nad stawek sprawdzic czy nadal nie wydostała się no i zadzwoniłam po straż pożarną.:) Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam duży drabiniasty wóz strażacki do małej mewy;) i chyba 7 strażaków:) Ale wyciągnęli mewę i wzięli sie za rozplątywanie, ale była już tak splątana że wzięli ją do weterynarza a mojemu synowi pogratulowali i nazwali bohaterem:D jaki on teraz zadowolony z siebie chodzi:D A ja odetchnęłam z ulga bo bałam sie ze powiedza ze to błahe wezwanie było i każą mi zapłacić:P A jutro znowu do pracy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ She ❤️ cuda się zdarzają.... szczególnie pod koniec roku :D Goja ❤️ to faktycznie miałaś szczęście :D a okłady na tyłeczek to pewnie Mąż już zrobił???? :D Erato ❤️ cieszę się razem z Tobą. Rebeko ❤️ nie pisałam o mężu w Wigilię, bo.... czekałam.... lepiej pisać o czymś niedobrym mając już w zanadrzu dobre zakończenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 slonecznie i mroznie... u nas dzisiaj rano -4°C ... szkoda tylko ze an grama sniegu... no ale nie mozna miec wszystkiego :-) Erato 🌻 - ogrzewanie mamy na prad, zupelnie niezalezne wiec tu nie bylo problemu... cale szczescie bo temperaturki u nas ostatnio ponizej zera ;-). A ta Twoja dobra wiadomosc na koniec roku zasluguje na drinka ... bezalkoholowego :-) : bardzo sie ciesze ze jest dobrze😘 !!! Goja 🌻 - mialas sporo szczescia... i pomyslec ze kiedy mielismy te \"nascie\" lat to takie upadki nie pozostawialy na nas nawet sladu :-P... Mam nadzieje ze dzisiaj juz troszke mniej boli ... She 🌻 - syn ma przede wszystkim dobre serducho ... no ale po kims to musi miec ;-) ... Duza 😘 dla Niego !! Kaszubko 🌻 - swiete slowa !! Stawiam kawe i croissant\'y ... pyszne, jeszcze cieple :-)... i zycze wszystkim MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Witam po świętach. Jakoś nic mi się nie chce robić, rozleniwiłam się przez te wszystkie wolne od pracy dni. Odliczam godziny do końca pracy :-D Życzę miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Za oknem mgła.... obudziłam się dopiero godzinę temu.... w nocy skutecznie usypiał mnie deszcz. Rebeko - ja mam ogrzewanie i na prąd i na gaz.... to takie nasze zabezpieczenie przed zimnem :D Goja - jeszcze trochę godzin zostało Ci do odliczania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻😘 oj, to leniuchowanie! Ja jeszcze tydzien w domu, wiec sie juz zupelnie nie bede nadawala do pracy ;) :p She, buziaki dla syna, ale jak mowi Rebeka, po kims to serducho musi miec wiec i buziaki dla Mamusi!!! Kaszubko, na szczescie wszystko sie dobrze zakonczylo! Oj ten przestepny rok jeszcze na koniec numery nam wywija. Teraz musisz koniecznie dopilnowac zeby M poszedl do lekarza, my wiemy jacy oni sa, trzeba zawsze reke na pulsie trzymac! Rebeko, mysle o tej liscie dla ciebie, postaram sie ja zlozyc jak najszybciej. Goju, to nie tylko dzisiejsze godziny ale i jutrzejsze musisz liczyc... ;) pracujesz 31go i 2go? Ruda, ale masz laleczke! Naprawde sliczna! Erato, to nic ze u mnie jest godz. 10.54, pije za twoje zdrowko i dobre wyniki!!! :D:D:D A u nas swieta jakos zeszly, w Wigilie pamietalam zeby byc pogodna a tu przed samym przygotowywaniem stolu tak sie poklucilismy z M ze klacje zjedlismy w milczeniu i oplatkiem podzielilismy sie dopiero na drugi dzien... :o no coz, staram sie to sobie wytlumaczyc, ze kto sie lubi ten sie czubi i ze troche winy tez maja moje hormony, ale dobrze tez wiem ze do tanga potrzeba dwoch tancerzy! :p Male osiagniecie to to ze mala chodzi bez pieluchy i od razu zalapala siusiu na nocniczek i do toalety. Niestety, mamy problem z kupka, jak narazie robi w gacie :o W przedszkolu ja pewnie lepiej naucza. Dzisiaj bierzemy ja po raz pierwszy do kina na Madagaskar 2, zobaczymy jak zareaguje :) acha, no i nareszcie mamy szafe!!!! Wczoraj zostala zlozona, teraz trzeba ja tylko umyc i zaczac uzywac!!! Bedzie troszke mniej balaganu, nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obiadku... napatrzylam sie znowu dzisiaj na surowa rybke i chyba bedzie mi sie w nocy snila :-(.... No ale jeszcze troszke cierpliwosci ... :-) Goja (kwiat] - ja i bez Swiat sie rozleniwilam... w sumie to kazdy pretekst jest dobry :-P :-D Kaszubko 🌻 - jak chcesz to dam troche slonka ... u nas bezchmurne niebo :-) Ale moze wolisz sobie pospac utulona kroplami deszczu na szybach ...? Rudamaxi 🌻 - cos na dlugo Cie mala wezwala ... ;-) Dea 🌻 - szkoda troche zmarnowanego wieczoru :-(... ale najwazniejsze ze juz jest dobrze... Za facetami to nigdy nie trafisz, powinni w koncu zrozumiec ze jestesmy teraz bardziej wrazliwe :-P... zreszta ktos kiedys powiedzial ze \"Idealna zona - to kobieta, ktora ma idealnego meza\"... wiec skoro nie jestesmy idealne :-P... Z lista sie nie pali... kiedy pisalam \"z gory dziekuje \" to w podtekscie bylo \"jak znajdziesz czas i ochote\", bo nie mialabym sumienia odrywac Cie od rodzinki. Ja narazie robie wywiad srodowiskowy ;-), szukam, grzebie i porownuje a dopiero koncem stycznia wyrusze na \"wielkie lowy\" po sklepach :-)... ale sie bedzie dzialo !!! :-D :-D Gratulacje dla malej, wytrwalosci dla Was i milego seansu filmowego ! Poobiednia kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - nie śpię.... słucham kolęd na TV2 - i wspominam dawne czasy... jak to kiedyś było... za czasów mojego mojego dzieciństwa - ot ,zebrało mi się na wspomnienia :D Twoja kawa jest akurat w sam czas.... trochę nie wybije z tamtych czasów. Dea - w życiu rozmaicie bywa - los lubi plątać figle... też u mnie było kilka niedobrych Wigilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale nie wiem jak długo tu zagoszczę, bo wpadłam tylko przelewy porobić i jak mój syn się zorientuje, że przekroczyłam czas i siedzę na kafe, to będę musiała się ewakuować :-D Dea 🌻 ja myślę, że lepiej jest podzielić się opłatkiem na drugi dzień niż dzielić się opłatkiem w czasie wigilii i robić dobrą minę do złej gry. Jeszcze nie wiem czy będę pracować 31-go, ale 2-go chyba będę miała wolne. Ja dzisiaj idę poćwiczyć, spalę trochę tego co się przez święta nazbierało :-) Kurcze dzieci mi się pomyliły :-D myślałam, że za moimi plecami w pokoju siedzi córka, a to właśnie mój synek chrząka. Oczywiście udaję, że nie wiem o co chodzi, ale nie nadużywam jego cierpliwości :-) Spadam więc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham poświątecznie,a właściwie to nie wiadomo jak,ludziska po mieście dalej grasują,tłok,ścisk...... Jakaś kasa im po świętach musiała zostać........;) Niektóre panie z obłędem w oku biegają w poszukiwaniu sukni sylwestrowej......hi,hi,hi,hi.......w większym poświątecznym rozmiarze :P Takie jakieś te w sumie dwa tygodnie szalone....... A już za chwilę Nowy Rok.... O kurczaki i następny krzyżyk w metryce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 🌻 a ja ze stycznia jestem!!! I co mam powiedzieć? :-D Kiedyś jak miałam 32 lata, to mówiłam, że mam 23 i jak ktoś zauważył, że coś nie tak, to mówiłam, że to czeski błąd :-D (oczywiście żartuję) latka lecą, ale mam to gdzieś. Ja po ćwiczeniach wróciłam jakaś taka głodna. Zajadam sobie biały serek z pysznymi oliwkami nadziewanymi migdałami i pastą paprykową. Jak któraś chętna, to bardzo proszę. Jeszcze tylko 2 dni i kończy się ten \"przestępczy rok\" A teraz życzę Wam dobrej nocy. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - mocne postanowienie - od Nowego Roku nie liczymy naszych latek - koniec i kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zniklam bo wydzwanialm do lekarzy najpierw zadzwonilam do super lekarza ale okazalo sie ze w styczniu bedzie rok jak niezyje:O zadzwonilam do nastepnej i okazalo sie ze jak moge to dzisiaj na 14 moge przyjsc bo ktos zrezygnowal wiec szybko sie szykowalam zbieralam wszystkie zdjecia ,wyniki i wybylam do doktor A u lekarza ? powiem tak najgorzej nie jest bo to nie guz i nie ma zmian patologicznych ale nie jest tez tak dobrze jak to przedstawila lekarka ktora twierdzila ze to stare,such itp.Neurolog stwierdzila ze tomograf nie jest w stanie powiedziec czy tak jest dlatego tez musze zrobic rezonans magnetyczny,zapis EEG tez jej sie nie podobal a mi wczesniej mowiono ze jest ok.Pozatym odruchy konczyn po lewej stronie odbiegaja troszke od prawidlowych odruchow(wiec jak ktos mnie teraz wkurzy to moge przywalic i powiedziec ze to nie moja wina ze mam odruchy nie takie jak powinnam miec )Pozatym nie podoba jej sie ze ja na udzie 10 miesiecy po wypadku nadal mam siniak,i nie podobaja jej sie wyniki z morfologii ,wiec musze powtorzyc i zrobic morfologie z rozmazem,czas krwawienia i czas krzepniecia,fibrynogen i protrabine i potem z tym isc do hematologa.A ze wyszlo na tomografie ze mam jakies zwerzenia mam isc do laryngologa. Wiec musze najpierw zrobic morfologie potem z wynikami do hematologia Zaliczyc laryngologa a pozatym isc do Kliniki do neurologa by mi dal skierowanie na rezonans i potem ze wszystkimi wynikami i orzeczeniami wrocic do niej.Na poczatek wiec jutro lece do lekarza pierwszego kontaktu po skierowania do wszystkich :D Jedyny plus to to ze wiadomo ze po podaniu kontrastu nie ma zmian patologicznych wiec to nie guz to na tyle teraz ide lulu Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznei kochane 😍. Kaszubko 🌻 - ja juz dawno przestalam liczyc ;-)... To nie my sie starzejemy tylko swiat leci do przodu :-P... ale jesli tylko w kazdym dniu mamy choc jeden powod do usmiechu to nie jest to dzien stracony :-) Goja 🌻- masz dziewczyno zawziecie, podziwiam... i Ty mowisze ze sie rozleniwilas przez Swiata !! :-) Wesola 🌻 - mnie w tym roku ten problem odpadl... a Ty masz juz kreacje na Sylwestra ? ;-) Rudamaxi 🌻 - czeka Cie niezla \"tulaczka\" po lekarzach ... ale najgorsza diagnoza z mozliwych juz odrzucona, wiec teraz juz badz dobrej mysli... wszystko ma kiedys swoj koniec :-) Na otwarcie oczu : goraca kawa : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a to dla Was wszystkich ...ale ze specjalna dedykacja dla Kaszubki 😘 : http://www.youtube.com/watch?v=XebYmo34LCs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznei kochane 😍. U nas dzisiaj taka "szklanka" na drogach ze zaden autobus nie jechal... musialam isc na nogach do metra :-O... a z naszej gorki do glownej drogi schodzilam prawie na czworaka... ale nie bylam sama :-D :-D Kaszubko 🌻 - ja juz dawno przestalam liczyc ;-)... To nie my sie starzejemy tylko swiat leci do przodu :-P... ale jesli tylko w kazdym dniu mamy choc jeden powod do usmiechu to nie jest to dzien stracony :-) Goja 🌻- masz dziewczyno zawziecie, podziwiam... i Ty mowisze ze sie rozleniwilas przez Swiata !! :-) Wesola 🌻 - mnie w tym roku ten problem odpadl... a Ty masz juz kreacje na Sylwestra ? ;-) Rudamaxi 🌻 - czeka Cie niezla \"tulaczka\" po lekarzach ... ale najgorsza diagnoza z mozliwych juz odrzucona, wiec teraz juz badz dobrej mysli... wszystko ma kiedys swoj koniec :-) Na otwarcie oczu : goraca kawa : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a to dla Was wszystkich ...ale ze specjalna dedykacja dla Kaszubki 😘 : http://www.youtube.com/watch?v=XebYmo34LCs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko 👄 aleś mi utrafiła z tą piosenką 👄 kilka razy ją odsłuchałam... to czysta prawda... kiedyś to były święta.... zupełnie inne i lepsze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach niestety u mnie cały czas miska na topie i powoli zaczynaja mi w zwiazku z tym nerwy wysiadac ,co objawia sie miedzy innymi rzucaniem w meza pomaranczami...:)... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ jeśli rzucasz tylko pomarańczami - to wszystko jest ok :D Jest u mnie Kasia - pokazała mi kilka sztuczek netowych... wrzuciła też kilka dodatków z Firefoksa...a to wszystko tylko za kilka buziaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🖐️ Annapo 🌻 miło Cię widzieć. Ja myślę, że ja Ty rzucasz w M pomarańczami, to on odnosi Ci je obrane oczywiście? Rudamaxi 🌻 musisz uzbroić sie w cierpliwość, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze, w końcu to już nowy rok będzie :-) Na razie tyle spadam do pracy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - to zdrowy objaw :-), niech M tez troszke odczuje :-D Jeszcze troche cierpliwosci !!! Duuuuza 😘 dla Ciebie !!! Kaszubko - ja tez pamietam jeszcze te rodzinne Swieta :-)... i jak przystalo na moj stan lezka sie w oku zakrecila .... wrrrrrrr ! :-D :-D :-D... Ja juz nie chce byc takim \"mieczakiem\" !!!! :-D :-D Goja 🌻 - mam nadzieje ze Twoj zapal do pracy wynika tylko z tego ze przy pracy czas szybciej mija ...? Poobiednia kawe/herbate/cacao stawiam :-) ... i liste na stol wyciagam ... chyba malo rozg w tym roku Mikolaj przyniosl i bede musiala Go wyreczyc ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ przeczytałam raz jeszcze to, co napisałaś.... wygląda na to, ze co lekarz to inna diagnoza... komu wierzyć... któremu ??? Wczuj się w samą siebie... posłuchaj swojej intuicji... i wybierz najlepszą wersję :D Goja ❤️ ja też muszę spróbować to rzucanie pomarańczami hiihihihi ciekawe co by z tego wyszło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 nie pocieszę Cię za bardzo, bo.... po wszystkim i będziesz twarda i miękka.... i będzie upór i będą łzy :D ale niech to będą tylko łzy radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no tos mnie rzeczywiscie nie pocieszyla :-D Wiecie co ? Snieg zaczal u nas sypac :-)... pewno dlugo nie polezy, co ja mowie : wogole nie polezy :-D ale ciesze sie jak dziecko :-D, bo tak to slicznie wyglada :-) Uciekam do domku... zagladne do Was wieczorkiem... chyba ze, tak jak wczoraj, padne na kanapce ;-) Papatki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\\~~~~~/.....\\~~~~~/ .......\\~~~~/.......\\~~~~/ ........\\~~~/.........\\~~~/ .........\\~~/...........\\~~/ ..........\\~/.............\\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\\........../ ****\\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰ Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi. Kufel piwa to za mało, litr szampana by się zdało. Trzeba opić wszystkie troski by następny ROK był BOSKi SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$ `•.¸ ) ¸.•)´ (.•´`*. *.*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ......\\~~~~~/.....\\~~~~~/ .......\\~~~~/.......\\~~~~/ ........\\~~~/.........\\~~~/ .........\\~~/...........\\~~/ ..........\\~/.............\\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\\........../ ****\\. Szampańskiej zabawy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - to już składasz życzenia ???? czyli jutro nie znajdziesz czasu na topik??? :D Ale ja jutro jednak wystawię listę obecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - wystaw, wystaw ;-)... zawsze to jakas mobilizacja :-D Goja - nie powiem, ladne Ci to wyszlo ;-) ... ale nie wyglupiaj sie i zagladnij jeszcze jutro !! Grzebie po internecie w poszukiwaniu \"wyprawki\" i jakos mi ten wieczor strasznie uciekl :-(... nawet sie nie obejrzalam a tu juz trzeba sie do snu zbierac... Wiec tylko Wam szepne \"DOBRANOC\" ... Do jutra mile panie !! 😍 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×