Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Stawiam kawe : {_}> . {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> .. dzisiaj juz troche lepiej :-)... Ania 🌻 - ano widzisz humorek wczoraj mialam do ... nosa ;-)... rano znow nie umialam Ali nakarmic :-(... butelka beee, niekapek beee, zwykly kubek beee... Widzialam ze jest glodna a nie umiala sobie pojesc :-( i skonczylo sie znow na lyzeczce, mnie nerwy puszczeja, pozniej mam wyrzuty sumienia :-(... Ciezko :-O.... No ale nikt nie obiecywal przeciez ze bedzie latwo ;-) Mnie bys ie tez przydala taka szwagierka-fryzjerka, bo moj fryzjer jak mnie widzi to mu sie juz nozyczki same otwieraja :-D... nie mam cos ostatnio czasu zajac sie soba... :-O... nie mowiac juz o prezentach na Swieta... Wesola 🌻 - jestes niezastapiona w rozdzielaniu dobrego humoru... i w otwieraniu nowych stronek :-D Goja 🌻 - dziekuje za pomachanie :-) Mam nadzieje ze nie biegasz dzisiaj za szybko :-)... w koncu trzeba odpoczac po srodzie ;-) Kaszubko 😍 - dla Ciebie duuuuuuuza 😘... nie tylko Twoje zwierzaczki Cie kochaja ;-) Dea 🌻 - milych odwiedzin zycze :-) Rudamaxi 🌻 - buziaki dla Wiki 😘 Zycze wszystkim milego dnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja padnieta ,tak mi gardlo i katar dokucza. Jutro po pracy uderzam do tesco by uzupelnic brakujace prezenty na grudzien, czyli jeszcze cos do paczki malego dla Viki I Konrada,cos na urodziny Konradka i na imieniny Viki i jakis prezent pod choinke dla mamy i wujka. Reszta jest dzisiaj przytachalam paczki na mikolaja z pracy ,postarali sie musze przyznac,ale co sie nadzwigalam to moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Stawiam kawę i obok kładę listę obecności :D Wczoraj Paweł miał urodziny... ze szpitala [wraz z mamą] zawitał w domu 6 grudnia... w niedzielę rano - nigdy tego dnia nie zapomnę... tyle radości :D Spoglądam na Kotkę - zajęta jest myciem... Psotka zaś leży pod kołdrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) ... czesuje sie kawa (hehe, mam dwie do wyboru :-) coool :-) ) i podpisuje liste :-) Goja 🌻 - dzieki za przypomnienie.. mam kilka znajomych "Bas", "Basiek" i "Basieniek" ;-) ... Kaszubko 🌻 - najlepsze zyczenia dla Twojej Basi i duza 😘 dla Niej od ciotki Rebeki :-D I zapomnialam Ci ostatnio napisac, ze bardzo mi sie podobaja te Twoje ostatnie filmiki... te przejscia w "Deszczowej piosence" sa bardzo ladne :-)... dochodzisz powoli do perfekcji :-). Zycze milego dnia i po 😘 posylam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę kawę odpisuje listę i dokładam wyśmienity barbórkowy humor :) Sto lat dla wszystkich Basiek :) A już za dwa dni mały Mikołaj rozdaje prezenty :) Mam nadzieje,że ja też dostanę coś do buta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrobiło się ciemno... pewnie będzie padać 🌼 Piję następną kawę - która ma ochotę posiedzieć ze mną ??? kawa tak ślicznie pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to ja tez liste podpisuje i dołanczam sie do zyczen dla Basieniek, pozwole sobie troszke tych dobrych zyczen zostawic i dla siebie ,bo ja tez Baska jestem tyle ,ze na trzecie :).. cala moja rodzinka juz ostrzyżona,takze powoli szykujemy sie do swiat,bo u nas ostatnio wlasnie to o tym swiadczy:)...zawsze rodzinka przed swietami pierwsza wykorzystuje nasza fryzjerke ,zeby potem mogla spokojnie sobie zarobic,wiadomo ze przed swietami i sylwestrem to u fryzjera najwiekszy ruch... co do obiecanej fotki to jak tylko zgwalce mojego nadwornego fotografa to posle.... wczoraj mialam bardzo miła niespodzianke:odwiedzil mnie tata i siostra z moja chrzesniaczka i przywiezli co nieco na Mikolaja ... ja dopiero w przyszlym tygodniu pojade z prezentem ,bo jakos nie potrafie sie na nic zdecydowac i nawet nie bardzo bylo kiedy... no to chyba tyle na teraz ,serdecznie Was pozdrawiam i posyłam same dobre fluidki wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ochoty to mi nie brakuje i z mila checia bym posiedziała ,ale jakos ostatnio nie jest mi to dane:(...moze nie uwierzysz ,ale dopiero teraz udalo mi sie wypic moja poranna kawe,Maly niestety sypia w dzien najwyzej 2 razy po 15 minut a poza tym to caly czas chce byc w centrum zainteresowania i wszystko robi ,zeby tak bylo....:):)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wierzę... Maciuś też zabierał sporo czasu mojej Ani... a i tak samo było z Piotrkiem :D - bo chłopiec był ważniejszy i już. Bywało, że zamiast posprzątać mieszkanie - wychodziłam z dzieckiem na spacer. Ania w tym czasie była poza domem - w internacie... Danusia kończyła 8 klasę podstawówki... na szczęście nie pracowałam wówczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio.... no tak to juz dawno nie było,zeby tylko Kaszubka sie zameldowała,i nie bedzie :)....bo ja do niej dołacze.... dzisiaj jak zwykle sprzatanie kibelkow,obiadek a teraz mam chwilke ,bo czekam az corcia wyszykuje sie na wyjazd...jedzie szczesciara na koncert ,a ja musze podrzucic ja i kolezanke na pociag... no to sobie uprzyjemniam te oczekiwanie .... Kaszubko....wlasnie takie jest zycie matki,wszystko dla dzieci...i tylko fajnie jak na starosc mozna liczyc na rezultat tych pswiecen...czasami bywa ciezko,ale warto .... ok,lece ułozyc sobie jakiegos pasjansa,a wszystkim paniom zycze miłej soboty i niedzieli....mysle,ze jutro zajrze,chyba ze gdzies pojedziemy.....no to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tez zamelduje :-) 😍 Kaszubko 🌻 - chetnie bo piosenka sliczna :-) Ania -🌻 - o rrrany, to ja juz nie bede narzekac na Ale ;-) bo ona spi zazwyczaj 2 x 1godz... a wydawalo mi sie ze Ona malo w dzien spi :-P. Ciekawa jestem tej Twojej nowej fryzurki :-) Ja dopiero przed chwila usiadlam na tylku od rana... U nas tez dzien mycia kibelkow, zakupow a jeszcze do tego bylismy rano u pediatry na kontroli na 9 miesiac i kalendarzowym szczepienu ... Ala ma 70cm, wazy 7300g i jest zdrowa jak rybka :-) Pani Doktor wbila mi klina z tym szczepieniem na grype A :-O ... caly dzien o tym mysle ... glowa mala :-O... zaraz sobie jakiegos drinka zrobie to moze "trzezwiej" ;-) na to spojrze :-D Zycze wszystkim milego wieczoru... jutro jedziemy do rodzicow, ale postaram sie wieczorem zameldowac. Powiem Wam czy czy dostalam rozge ;-) :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! i tez jak Kaszubka zycze wszystkim udanej niedzieli ....u mnie teraz niestety zaczal padac deszcz i pognal moje dzieci do domu,a myslałam ze zalicza jakis dluzszy spacer...ale troszke swiezego luftu nałapali w płucka:) i musi wystarczyc .... teraz sobie corcia wyciagneła maszyne do szycia i probuje jak dziala .....nie wiem czy ta maszyna to przezyje;)...ale moze odkryje jakis talent zanim ja wykonczy.... nie na prozno sie mowi;ze w czasie deszczu dzieci sie nudza.... no nic serdecznie pozdrawiam i do jutra🖐️.... Rebeko...zajrzyj na wanadoo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy od dziadkow ale Ala cos sobie drzemke skrocila ;-) ... wiec zagladne do Was jak juz Ja poloze spac.... wieczorkiem :-) Narazie pozdrawiam niedzielnie i posylam po 😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaszubka🌻wysłałam Ci fotki,roześlij proszę dalej Jestem spłukana, kurde, zostałam bez kasy i to na początku miesiąca:( Dobrze, że dostaliśmy talony na święta to na skromne życie starczy, byleby zdrowie było, reszta mniej ważna:) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :-) Wiem ze mialam jeszcze wczoraj zagladnac ale ... nie wyszlo :-P... Za to dzisiaj Was dobra kawa i croissant'em powitam : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Mamy dzisiaj "cieply dzien" w pracy... czekamy na "grube ryby" ;-) i sie zacznie :-D... narazie jeszcze korzystam z luzu, nabieram sil i toche po necie szaleje... :-D ZYCZE MILEG DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... She🌻 oj to wspolczuje ,ja miałam podobna sytuacje w tamtym roku,tez na poczatku grudnia dowiedziałam sie ze musze zaplacic spora kwote kary za cos co nie do konca bylo moja wina a poza tym jednoczesnie zaczynalam od grudnia splacac kredyt tez nie malutki....bardzo nas to wszystkich dobilo,ale mimo tego ze dziesiec razy pomyslalam za nim cokolwiek wrzucilam do koszyka ,mimo bardzo skromnych swiat jakos przezylismy...i Tobie tez sie uda a zdrowka zycze przy okazji ,bo to bardzo w takich momentach potrzebne....🌻 Rebeko🌻 masz wiadomosc na skrzynce wanadoo:)...a tak poza tym to sporo dobrych fluidkow zebys w jak najlepszej formie przetrwala ten dzien.... wszystkim pozostalaym paniom milego poniedzialku i duzo humoru.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnotrawna sie zglasza :) Ale mialam weekend!!! Bylo tak przefajowo nawet jesli od calego chodzenia i zwiedzania nogi wchodzily mi tam skad wyszly, ale po prostu kocham moje psiapsiolki! Ponad 20 lat rozdzielonych drog nas dzieli ale serca sa ciagle te same, i ciagle mialam uczucie jakbysmy sie nigdy nie roztaly :) aaaahhhhhhh jedna negatywna strona, oblalam prawko :( popelnilam tylko trzy bledy ale jeden z nich nie do przebaczenia :( Nastepnym razem sie uda! :) Duze buzki i dobrego poniedzialku, ide was doczytac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea🌻 glowa do gory nastepnym razem juz pewnie zdasz...poprostu bedziemy bardziej trzymac za Ciebie kciuki i posylac duzo dobrych fluidkow:)...a na pocieszenie powiem ,ze moja szwagierka zdała za 7 razem ale za to teraz jest mistrzem kierownicy,a ja zdalam za 1 ale nie uwazam sie za dobrego kierowce,poprostu za kazdym razem jak jade to boje sie zeby czegos nie zrobic niechcaco....a ona sie nie przejmuje,najwyzej sie wyklepie autko,albo kupi nowe lusterko jak przez przypadek sie gdzies zachaczy:)...takze nic sie nie przejmuj i probuj dalej a napewno zdasz...caluski dla dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aniu, jedyne co mnie denerwuje to wydawanie kasy ... no ale nastepnym razem zdam wiec i to sie skonczy ;) Ruda! A jakie dziwne to sa pytania szefa? Podwala sie? Wiesz, zauwazylam twoj wpis na NK u Eweliny Konupek, skad ja znasz? To tez moja znajoma! Barrrrdzo fajna dziewczyna! Ide sobie kawke strzelic bo u nas tez buro i zimno, no i czas juz wylezc z pizamy .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×