Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Obiecalam ze wpadne wieczorem to wpadam ;-) Jak mowi Rybka : lepiej pozno niz wcale ;-) Wlasnie po koniaczku sobie nalalismy z M, wiec jakby ktos mial ochote to chetnie poczestujemy ;-) She - nie badzmy drobiazgowi ;-) : \"-logia\" czy \"-skopia\" ... i tak wiadomo o co chodzi :-D... i wiadomo ze to nie jest przyjemna sprawa :-O... i wiadomo ze to po czesci dlatego \"nie masz czasu\" ,-) Dea - to czemu nie wolalas, \"marlborasa\" bym Ci przeciez podrzucila ;-) :-D... i earl-grey tez mam ... nie musialabys po deszczu chodzic :-D Kaszubko - rozumiem, ze chcialybs troszke odemnie odpoczac ;-) :-) ...? Ale nic z tego :-P, i tak bede do Was zagladac :-P !! Dla mnie komp w pracy i w domu to dwa rozne swiaty, jedno nie ma z drugim nic wspolnego i dlatego nie mam zadnych oporow zeby wieczorem przed ekranem dla przyjemnosci posiedziec... Rybka - dla Ciebie 😘 na pocieszenie za ten 2/05 :-) Ewanisia - dla Ciebie tez 😘, bo ty tez pracujesz...i to zdaje sie ze jutro tez :-( ...? to masz drugiego : 😘 :-) A ja dzien zaliczam do udanych :-) : po pierwsze kupilam wszystko do jutrzejszych szalenstw przy... biblioteczce :-P, a po drugie okazalo sie ze nasze wybrane kafle do lazienki sa przez 4 dni (!) w promocji, wiec sie nawet nie zastanawialismy tylko od razu do samochodu zapakowalismy (zawsze mowilam ze Golf to idealny samochod dostawczy :-D)) i w ten sposob ponad 200€ w kieszeni nam zostalo :-). A teraz juz prysznic i pod kolderke... jutro spie do oporu...juz uprzedzilam M ze biada temu kto mnie bedzie probowal obudzic przed 11.00 :-D... wiec jutro rano na kawe odemnie nie mozecie liczyc :-P... ale juz ta poobiednia bardzo chetnie Wam zrobie :-) 🌻😘 🌻 DOBRANOC KOCHANE ! 🌻😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby ktoras z Was jutro na pochod pierwszomajowy szla to prosze tam za mnie choragiewka pomachac ;-) :-P :-D, hihihi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro do pracy, na calutenki dzien! :) odpoczne troszke ;) no i w piatek tez pracuje, Rybko wspolne nieszczescie -polowa nieszczescia ;) ale za to poniedzialek wolny. Tylko ze nie ma sie co cieszyc z dlugiego weekendu bo pogoda do kitu bedzie, no ale coz, z mala sie wiecej pobawie :) A teraz dobranoc i do nastepnego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ❤️ u mnie pochodu niet ...ale za mnie tez ta choragiewka machnijcie ..hihii...ja juz po pracy na dzis ..normalny dzien ...kawka na stole jesli ktos chetny to zapraszam ....pogoda w kratke ale jak na razie niepada ... Annapo 👄 no i pranie pierze sie jeszcze raz ...niewiem kiedy wyschnie bo zostaly grzejniki a troszke poscieli popralam ..wiadomo gdzies to musze powiesic...mamy podobny problem 🌼 Rebeko 👄 spisz? toc to juz po 11-stej ...hihii....na jaki kolor malujecie ..i jaki kolor kafelek lazienkowych ...milego wypoczynku 🌼 dla Ciebie rowniez 👄 i jeszcze dzis masz 🌼..hihih..to na 1-go maja Dea 👄 jestes dzis w pracy czy tez nie ...jak mala sie czuje ...ospa to niewygodna choroba ...u mnie wszyscy przeszli za jednym razem i zglowy ....Pozdrawiam Cie i zapraszam na kawke ..🌼 Kaszubko 👄 a moze tarasik ...oczywiscie jesli niejestes zajeta ...🌼 Rybko 👄 co tak wpadasz i wypadasz ...jak ja ostatnio ...🌼 She 👄 wspolczuje i trzymam kciuki 🌼 Wesola Aniu 👄 zniklas? :D 🌼 Rudamaxi 👄 co u Ciebie? 🌼 Ellisa 👄 Amatylis 👄 Kiciulek 👄 a moze juz kogos ominela ..sorki za to posylam po 👄👄 i jeszcze raz 👄 ..moja rodzinka wczoraj sie zebrala i debatuja nad prezentem dla mnie urodzinowym ..doszli do wniosku ze lepiej jak sama sobie wybiore ..moga nietrafic ...i cieszy mnie to bo ja juz wybralam ..oczywiscie maja czas dwa tgodnie ale juz zamowienie zrobione ...troszke sie zdziwili ..ale niemaja wyyjscia .... milego dzionka i lece chyba powiesic pranko bo jakos sloneczko swieci ..moze zdaze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że część osóbek przeniosła się ze starego topiku Ewanisia😘 ale wenę masz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiejszy dzień spędzam w łóżku, buuuu... a za oknem tak ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariqa 👄 to nie wena to nadrobienie zaleglosci ...a Ty sie byczysz dzis w lozeczku..hihi..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D 🌼 .... Ewanisia - na tarasik jeszcze chyba zdążę ???? Gapię się na śmieszny film - "Bogate biedaki" .... brak słońca powoduję, że nawet nie mam zbytniej ochoty na to, aby się ubrać.... a co tam - raczej gości się nie spodziewam... to czy muszę wstawać ???? kotka co chwilę mnie buca łepetynką - dopomina się o pieszczoty.... psinka czeka na jakieś frykasy - też daje znać o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wczoraj nie spiłam piwka bo mnie żołądek bolał i mialam cykora ale dzisiaj juz ok dlatego redsik jabłkowy poszedl w ruch;) I tu ukłon dla Mariqa;) vel chantal-Ty lubisz malinowy;) Moja córka juz wrociła własnie z Duszników, zadowolona jest,mowi że jeszcze by tam została, ale teraz poszła na spacer ze swoim chłopakiem bo on jutro wyjeżdża i nic teraz innego sie nie liczy;) Na pochodzie nie byłam,pogoda taka sobie ,nawet padalo troche, aze Dawid podziębiony to siedzimy w domciu Tak mi dziwnie-4 dni wolnego,juz dawno tak nie było:PJutro za prasowanie sie wezmę bo nazbierało się a potem chyba do tescia pojedziemy więc sie odzywać nie będę bo tam nie ma ani kompa ani neta, tam nic nie ma-jak mowi Kononowicz:D ewanisia🌻oj masz kobieto wene do pisania-podziwiam, a jak przyjedzie Violetka do Ciebie to pozdrow jaode mnie;) kaszubka🌻wlaśnie wpadłam na taki pomysl ze jak w wakacje znajdę czas to przyjadę na rowerze do Ciebie w odwiedziny, bo chyba tras rowerowych coraz więcej jest;) Dea erw🌻moja lekarka dala skierowanie na gastroskopię i oprocz tego zaleciła te testy ktore zrobilam już,bo jeśli wykluczono wrzody to wiadomo że cos innego jest, a ewidentnie cos mam w przewodzie pokarmowym nie tak:P Rebeka🌻trafiłaś w sedno sprawy;) Rybka🌻ja podejrzewam że tez bym pracowala 2 maja ale tak zamieszalam ze dyrekcja u mnie ma piątek wolny,a inne działy pracują:Pchociaż raz o nas pomyślałam;) wesoła anka🌻okazja zawsze jest tylko trza chcieć;) Annapo🌻jak czytam co piszesz i o twoim gospodarstwie i ogólnie to przypomina mi sie moja kuzynka u którejbylam z dziećmi jakieś 5 lat temu. Tez maja gospodarstwo i krówki i 5 dzieci, no teraz to juz wlaściwie dwie są jeszcze dziecmi a 3 to juz prawie dorosle. Podziwiam bo to ciężki kawałek chleba, akurat byłam w czasie żniw-zamiast pomóc to chyba jeszcze przeszkadzalam:pja to mam wyczucie:D A jeszcze zapomniałam podziękować Kaszubce🌻 za zdjęcia;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 ja dzis w pracy, ale to dobrze, bo sobie troszke odpoczne od Shreka ;) wracajac z przerwy obiadowej (spedzonej na zakupach tak na marginesie) zaplatalam sie w pochod! Komunistow! Nawet portret Stalina maszerowal!!!! Pluc mi sie chcialo, ok, o polityce tu sie nie rozmawia ;) Teraz kawke ide nastawic, sa chetni??? Wszystkim maszerujacym i nie, po duzym 😘 na dobre popoludnie Kaszubko, ja tez przeogromnie dziekuje za zdjecie!!! Rebeko, no jakie te kolory????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍!! Ale sobie dzisiaj pospalam :-) i nawet M byl grzeczny;-), nie budzil mnie tylko pozwolil sobie pospac :-). W rezuktacie wstalam, wypilam kawe i musialam sie za obiad zabierac :-P... teraz juz po i po kawie stawiam dla wszystkich : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... Dea 🌻- za ten pracujacy 1 maja tez dostaniesz 😘 :-) ... Choc tak w sumie jakby sie zastanowic to jak najlepiej uczcic Swieto Pracy ...? Pracujac oczywiscie ;-) :-D !! Ewanisia 🌻 - biblioteczke na brazowo a kafle wzielismy jasne, kolor nazywa sie \"champagne\";-) i faktycznie jast w kolorze szampana : bardzo lekki krem :-). A ty sie nie wyglupiaj tylko powiedz jaki to prezent ma byc ;-) :-D Mariqua 🌻 - witaj ! Ty tez mozesz do nas zagladac ;-). Bedzie nam milo :-) Kaszubko 🌻 - masz odemnie pozwolenie na calodniowe leniuchowanie :-) She 🌻 - dobrze ze corcia zadowolona... \"milosci, dodaj mi skrzydel...\" ;-) :-) jaki to przyjemny stan :-). A Ty te 4 dni NA ODPOCZYNEK przenacz :-) ! Moja biblioteczka juz pusta wiec biore sie teraz do roboty, ale jestem niedaleko... to w razie czego wolajcie ;-) :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, nie szkodzi, znaczy ze schudlam ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ojojojoj....wpadla kolezanka bez zapowiedzi i pokrzyzowala mi plany ..siedziala 3 godzinki ...ma teraz wolne bo jest w ciazy i ma duzo czasu ...ale ja nie i jak to wytlumaczyc ...nieumie tak ... She ...pozdrowie Wiole niema sprawy 🌼 Rebeka ...swietne ..chyba poslesz fotki po remonciku...🌼 Dea ...a moje dalsze plany na dzis spalily na panewce..mialam sie przespac.. 🌼 Kaszubko...z checia obejrzalabym ten film ale niema go na moim programie ..🌼 ..dobra a teraz o prezencie..moze troche glupi wam sie wydac ale ja poprawiam swoj tatuaz ..bedzie wiekszy i ladniejszy oraz polaczony z moim drugim na plecach ...hihii...ciekawa jestem waszej reakcji teraz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Ewanisiu, ja tez mysle o poprawieniu mojego tatuazu na ... plecach :) i zaczal mi sie marzyc jeszcze inny na nadgarstku ... ile placisz za tatuaze u was? ja moj zrobilam w Sigaporze i to za grosze a tu majatek mnie to bedzie kosztowac :o Czasami trudno jest dac innym do zrozumienia ze nie mamy dla nich czasu, ale widzisz teraz jestes i zmeczona i zdenerwowana. Trzeba bylo powiedziec \'przepraszam ale musze sie zajac moimi sprawami\'. No ale my wiemy, ze ty do tych co odmowic nie potrafia nalezysz ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblioteczka pomalowana podkladem.. teraz 24 godziny schniecia i jutro po poludniu malowanie kolorkiem :-)... M sie ze mnie smieje ze ksztalce sie w nowym zawodzie i w razie czego moge sie przekwalifikowac :-D :-D Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie bo to taki byle jaki, stary mebel, a ja z niego chce jeszcze cos zrobic :-D. Pewno by taniej wyszlo kupic nowa, ale co mi tam, przynajmniej mam zajecie :-P !! Hihi, jak nabiore rozpedu to wszystkie meble w domu przemaluje ;-) :-D. Ewanisia - dlaczego glupi ? \"Kazdy ma jakiegos bzika, kazdy jakies hobby ma...\" mnie sie tatuaze podobaja, choc sama nie mam... Dea - bylas na wyborach ? ;-) :-D Dea, Kaszubko, Ewanisia - teraz na \"dymka\" zapraszam... na balkon... duzy nie jest ale powinnysmy sie zmiescic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec mojego leniuchowania - idzie potężna burza.... przez pewien czas miałam bardzo słaby internet - nie mogłam się wpisać - nie chciało wejść. She - trasa rowerowa biegnie od Ciebie przez moje miasto aż na półwysep... o ile się nie mylę, to leci również przez moją ulicę.... od portu biegną dwie trasy - jedna na półwysep, a druga w kierunku Gdyni - lecz ta ostatnia nie jest jeszcze wykończona. Może do lata ruszą dalej z jej rozbudową. Rebeka - siła przyzwyczajenia jest wielka - nie wytrzymałabym cały dzień bez zaglądania na topik.... hihihihihi Ewanisia, tatuaż to indywidualna sprawa każdej z nas - ja bym nie dała sobie zrobić - boję się bólu i jestem zmienna - a jeśli po jakimś czasie juz nie miałabym na tatuaż ochoty ... i co wtedy ? Jak mi wyłączą prąd, to się wścieknę - już jest ciemno w mieszkaniu - a siedzenie przy świeczce niezbyt mi się usmiecha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz zaczęło padać.... o la,la... idę do Ciebie Rebeko na balkon - chyba jest sucho... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - u mnie sucho i nawet slonce momentami przez chmury sie przebija. I w miare cieplo : 15°C i cale szczescie bo moge okna trzymac otwarte... Tez nie potrafie sobie odmowic codziennych wizyt... jakos tak mnie w dolku ssie ;-), myslisz ze to juz powazna sprawa ? Trzeba to juz leczyc ?:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - na takie uzaleznienie to ja sie chetnie zgadzam i nie mam zamiaru z nim walczyc... sa gorsze :-) . A na dzialce chyba sie rzeczywiscie napracowali ;-), masz sliczne zonkile :-) My jutro rano do mamy jedziemy, musimy ja na lotnisko odstawic, wiec dopiero po poludniu do Was dolacze (hihi, tak jakby dzisiaj bylo inaczej :-D). Ide w okienko troche popatrzec ... przydalo by sie wczesniej polozyc spac ale obawiam sie ze po dzaisilejszym dlugim spanku nic z tego nie wyjdzie :-P 🌻 Zycze wszystkim milego wieczoru ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, Rudamaxi, co tak skromnie ostatnio. Nie badz taka niesmiala ;-) :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszomajowo! Pozno dzisiaj do Was zagladam,ale dzieci maja wolne i musze im troszke pozwolic kompa pomeczyc... Widze ,ze stare dobre czasy wracaja,znowu nas wiecej...to bardzo cieszy... Wiecie co wczoraj miałam dwie ciekawe sytuacje,jedna dobra,jedna niezbyt ciekawa dla rownowagi...po pierwsze:znalazłam cos na czym juz dawno położyłam krzyzyk...conajmiej od 2 lat...radoche miałam olbrzymia... ale wieczorem zrobiłam taki numer ,ze sama sobie powinnam lanie sprawic...w trakcie obowiazkow oborowych wpadlam na chwilke sprzatnac po obiedzie i miedzy innymi postawiłam na gaz patelnie...niestety cos mnie oderwało i potem o tej patelni zapomniałam.... Dobrze ,ze dzieci w domu były i cos im podpadlo,bo mogło by sie roznie skonczyc...strach pomyslec...tak to jest jak sie lapie dwie sroki za ogon... 3 godziny siedzielismy na przeciagu ,zeby pozbyc sie smrodu spalenizny z domu... Zdolna jestem ,no nie?😡 Jesli idzie o ! maja ...to my zaczelismy prace zaraz po 24...krowa sie cieliła...jak M wrocił do łożka było po 1.30... A od rana ,tez nie lepiej...ciagle cos ...Ale korzystając z dzieci :P pokosilismy cala trawe,a to sporo...4 kosiarki maja co robic połtorej godziny...potem obiad,a M na pole...a potem prosto do obory i dopiero teraz klapnełam na chwilke...dzieci juz odgoniłam od kompa,ale nie mam siły nawet poczytac..... Mam nadzieje ,ze Wam miło minał dzionek....jak mi sie uda to moze jutro nadrobie zaległosci i posiedze chwilke z Wami... 🖐️ dziewczyny ...dobrej nocy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzelismy film \"Usual Suspects\"... po raz kolejny, ale dla mnie jeden z najlepszych kryminalow jakie widzialam. Uwielbiam Kevin\'a Spacey !! Ania - cieliczek czy jalowka tym razem ? A takich numerow to Ty nie rob, bo kiedys dom z dymem puscisz :-O !! Spac mi sie dalej nie chce ;-) ale chyba bede musiala sie przymusic bo jutro rano pobudka jak do pracy :-O... SPOKOJNYCH SNOW i do \"zobaczenia\" jutro !! 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 2-go maja ❤️ Dea 👄 ja mam znajoma tutaj ktora kiedys pracowala w studio tatuazu teraz ma dziewczyna czworo dzieci M ja zostawil i tak sobie dorabia ..pytalam w salonie za moj teraz chca 200F ..ona mi to zrobi za 100F ..mam jeden na ramieniu i drugi na lopatce ..teraz chce je poprawic i polaczyc ..oczywiscie dolaczajac co nieco ...taniej mnie to wyjdzie niz usuniecie .....powiedz jak Ci sie podobalo w Singapurze ...buziaki dla malej ..🌼 wracajac do wczorajszej wizyty kolezanki ..zadzwonila do mnie z pytaniem co robie ..odpowiedzialam ze sprzatam i bede sadzic kolejne kwiatki ...myslalam ze nieprzyjdzie skoro dalam jej do zrozumienia ze jestem zajeta ..ale coz ..ja jednak tak niepotrafie ... aha wiecie jak wygladaja takie chodaki z drewna ..ale nie do chodzenia ...predzej chyba by Kaszubka wiedziala ...ale mniejsza z tym ...zasadzilam w tych butach kwiaty i postawilam przed drzwiami wejsciowymi ...smiesznie to wyglada ale i ladnie ...a z drugiej strony sciaga sasiadow i widzialam ze lapia moja pomyslowosc..hihii... Rebeka 👄 na dymka sie wczoraj niezalapalam ale za to dzisiaj chyba zdaze ...swoja droga ciekawe to Twoje posuniecie z ta bibloteczka ....a i kolor kafelek ladny ..lato idzie i czas na zmiany ..hihii...moze faktycznie zmienisz zawod :D..🌼 Kaszubko 👄 powiedz fajny ten film ..bo widzialam u sasiadki na reklamie z polsatu ten tytul dzien wczesniej ale jak juz pisalam niema go w moim programie ...a co do tatuazu ...to nieboli ...tylko na poczatku czujesz lekkie klucia a pozniej juz lekko puchnie i idzie jak po masle ....tylko czasami ze stresu cialo moze wyrzucac tusz ...tak bylo w moim przypadku ...dlatego odczekalam dwa lata i juz mysle ze teraz wyjdzie to co chce ....🌼 Rudamaxi 👄 tylko zamachalas? Pozdrowki i buziaki dla maluszkow ..🌼 Annapo 👄 jak Cie normalnie podziwiam ..masz tyle pracy i zawsze na twej twarzy gosci usmiech ..ale takie juz jest zycie ,...duza buzka za to 👄 a wracajac do Twojego wczorajszego zdarzenia z patelnia ...ja tez raz gotowalam mieso ale w tym czasie rozmawialam z siostra na skypie i zapomnialam o tym ..dobrze ze alarm sie wlaczyl bo gdyby go niebylo ..to roznie moglo sie to skonczyc ...aha ..witamy w klubie nowa laciata hihii 🌼 She 👄 jak sie dzis czujesz? i jak corcia ..bo u mnie moj starszy juz kilka m-cy ma towarzyszke ..twierdzi ze to kolezanka i tak zostanie na zycie rodzinne ma czas ...wiem ze sypiaja ze soba bo rozmawiamy o tym ale to tylko nic niezobowiazujacy sex a wlasciwie wkraczanie w to dorosle zycie ...dobrze ze on o wszystkim nam mowi ,..ciesze sie bo jestesmy mu w stanie duzo rzeczy wytlumaczyc..ona jest starsza dwa lata ale musze powiedziec ze fajna laseczka ..🌼 Wesola Aniu 👄 BT👄 Amarylis 👄 Kiciulek 👄 Ellisa 👄 i juz dzis sciagam film o ktorym pisala Rebeka ..ten akurat wszedl ...i sie okaze ....Pozdrawiam wszystkich obecnych i tez nieobecnych i posylam 👄 i slonko do wszystkich ..zapowiadaja na popoludniu deszcz ale tu wszystko jest mozliwe ....milego dzionka i zostawiam kawke w termosie jesli ktos chetny zapraszam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×