Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam niedzielnie 🖐️ Pisalam Wam,ze brat byl u mnie,pokazal mi wiadomosc na NK,ktora dostala jego 7-letnia corka od jakiegos faceta,normalnie wlos sie jezyl,jakis pedofil pieprzony-okazalo sie po dwoch dniach,ze to tak paskudny wirus-feee,wiecie jakich mi szkod narobil w komputerze? Juz teraz wiemy dlaczego poprzedni komputer brata jest zepsuty,dobrze,ze w pore sobie przypomnialam,dwa dni nie moglam zrobic nic,w koncu zrestartowalam go do daty przed przyjazdem brata i gra.Nigdy wiecej nie otwieram czegos takiego,tylko wlasnie,tu zostaje pytanie,co zrobic w takich okolicznosciach.Na szczescie nie byl to pedofil ale jak sprawdzic takiego posta.hmmm. Dea - mam nadzieje,ze juz lepiej u Ciebie,trzymam kciuki. Goja - zaraz ide na poczte zobaczyc:) zdrowka zycze. Milego dnia Kobietki zycze i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 U nas w dalszym ciągu nie ma śniegu - za to jest deszcz i wiatr. Zamiast zimy - brzydka jesień :D Erato - już wcześniej czytałam o takich i innych wirusach - dlatego i na NK i na poczcie nie otwieram przesyłek od nieznajomych :D Goja - sobota już minęła - @ od Ciebie jednak nie ma. Waga zawsze spada latem :D zima trudno zrzucić dodatkowe kg. :D Dea - ja kilka razy próbowałam odstawić papierosy... więcej już nie próbuję. Zmniejszyłam jedynie ilość papierosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Wysłałam @ z opóźnieniem, ale wreszcie skleciłam. Nie mam wszystkich adresów. Poszperam jeszcze na innej skrzynce, jak znajdę, to doślę. Szczerze mówiąc wolałabym podzielić się z Wami jakimiś innymi wiadomościami, coś w stylu wygrałam 9 milionów w totka :-) Ale cóż, proza życia codziennego. Życzę miłego wieczora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek 🖐️ Kaszubko 🌼 U mnie jest 14.5 stopni ciepla,ta temperatura sie utrzymuje juiz jakis czas,wiec nie narzekam.Posylam do Ciebie ciepelko :) Goja 🌼 U mnie dalej nic :) Wesola 🖐️ Wyspalam sie dzisiaj,tak dlugo w lozeczku bylam,ze jak otworzylam oczy i zobaczylam,ze to po 11 -ej to az sie sama smialam. Bol kregoslupa wraca i to z wieksza sila,na drugi tydzien dzwonie do lekarza,niech sie wezmie za to a nie odsyla.Mam miec kilkumiesieczna fizjoterapie a od grudnia czekam na papier,hmm,maja czas widze.Dla mnie z jednej strony dobrze bo od sierpnia jestem na zwolnieniu lekarskim ale z drugiej,chcialabym juz tego nie czuc. Ok kawke robie-ktos chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety nie moge na dlugo,bo musze cos naszykowac dla moich glodomorow,a nie za wiele mam czasu,a poza tym poplacilam rachunki i humor mi poszedl precz:P:(...no to nie zasmucam tylko 🖐️ mimo aury zycze milego dzionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Annapo sie pokazala - wazne,ze jestes i wszystko poza tym ok 🌼 Rachunki - zmora,moja zmora za 3 tygodnie przyjdzie. Wczoraj rozmawialam z sasiadem o wirusach,dzisija poszedl poszedl do sklepu i kupil ,,Nortona 360,, jaks zlota edycja,drogi bo 60F ale przyszedl dzisiaj i takim sposobem podzielilismy go na 3 komputery,jaki on szybki a dwa dni temu instalowalam ,,Dr Spyware,, z licencja ale przyznam,ze norton lepszy. Dobra ja tez ide cos ugotowac dla domownikow,mam jakie 3h,wiec bez szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? zapomnialam.Jak to jest.Dzwoni do mnie wczoraj znajomy i pyta czy nie zrobie przyslugi dla jego kolegi.Pytam co takiego? On mi na to,ze potrzebuje zrobic online kilka aplikacji wypelnic i kupic insurance na auto,tak na szybko obliczylam,ze to jakies 1.5h siedzenia przedz kompem,wiadomo moj czas.Pytam co ja z tego bede miec a on mi na to,ze za darmo,smiac mi sie chce bo jak 4 lata robilam wszystkim za usmiech papaiery to pozniej nawet dziekuje nie uslyszalam a jak teraz zapytalalam za co to nie ma smiechu tylko dlaczego a inni biora po 20F za takie siedzenie.Ludzie sa bezczelni.To ja mam swoj czas tracic dla kogos.Stwierdzialam,zeby kolega sobie kogos znalazl bo ja niemam czasu. Nie chodzi o nic ale w dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo.Musze sie zmienic a mi tak glupio odmawiac.Zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola - Kawka jeszcze ciepla? Jak ciepla to porywam i dzieki za humor rowniez :) Pustki nikogo nie ma? U mnie ok. Wpadne jutro,moze ktos bedzie,hihi. Goja - u mnie na poczcie nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Zaglądam między jednym a drugi kursem :-) Erato wysłałam do Ciebie, ale widocznie mam jakiś nieaktualny adres. Wczoraj jeszcze raz próbowałam na drugi, ale mi cofnęło. Te adresy które masz na facebooku są aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no i znowu po swietach i codziennosc sie drzwiami pcha ,a z nia rozne problemy...:(ale coz zawsze to co piekne szybko sie konczy... Goju🌻 ja otrzymalam @,zrobil na mnie takie wrazenie ,ze rodzinka jadla nie posolony obiad ,bo caly czas myslalam o czym napisalas....postaram sie napisac ale na razie nie mam tyle wolnego czasu zeby to mialo choc troszke sensu...sciskam Cie mocno i zycze pomyslnych decyzji... Erato🌻 wiesz jest takie przyslowie ...dasz palec ,chca cala reke:(.... a troche zdrowego egoizmu w zyciu naprawde sie przydaje.... Jutro mamy kolende a mnie sie chyba tym razem upiecze,bo mam w tym czasie wywiadowke:P.... no dobra zmykam....zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Melduję, że lada chwila i Michaś sam wykona pierwsze kroczki :D Dziś był u mnie Maciek - śliczny pirat :D był taki dumny ze swojego przebrania. Annapo, chciałabym kiedyś otrzymać odpowiedź na jedno moje pytanie: dlaczego większość mężczyzn to paskudni egoiści. :D chyba nie doczekam się odpowiedzi :D Erato - zaglądam na kafe częściej niż sama daję wpis :D a nie piszę, bo nie mam za bardzo o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i ja :) Caly dzien poza domem,bylam zalatwiac sprawy urzedowe,jeden dzien ale zalatwione. Goju 🌼 Wszystkie adresy na FC sa aktualne :) sprawdzalam ale nic niemam,moze Kaszubka albo Annapo mi podesla,dzieki dziewczyny z gory.Wiesz,ja tez tak mam od czasu do czasu nie wchodza przesylki,hmmm,dlaczego? Annapo 🌼 Koleda u Ciebie dzis? ale wybrnelas ta wywiadowka.Pamietam,jak moj SP tata zawsze mial cos do zrobienia w dniu koledy i ja mam to po nim.Zawsze uciekalam ;) Kaszubko 🌼 Michas duzy chlopak juz,widzialam po zdjeciach a pamietam jak Macius byl taki maly.Fajnie tak patrzec z boku jak dzici rosna.Moje na szczescie juz wyrosly.Mlodszy juz lata po miescie jak przystalo na mlodziez wieczorami ale coz? prawo mlodosci,niech szaleja poki sa mlodzi,pozniej na to czasu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i promyczki sloneczka :) (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? Goja 😘😘😘 napisze do Ciebie dzis moja droga! Kaszubko, ja wiem ze jak sie jest palaczem to juz na cale zycie nawet jesli sie przestanie palic. Nie jest mi latwo ale nie jest zle, dzis 13 dzien bez fajek :) ktos mi wczoraj dal do myslenia - jeszcze jeden incentyw, jesli bede odkladac do skarbonki pieniadze ktore bym 'wypalila' to na koniec 2012 bede miala 1,354 funtow :) akuran na jakies male wakacje poswiateczne!!! Dobrego dnia moje drogie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w piatek ;) Dea - Gratulacje - nie wiedzialam,ze rzucasz palenie,jakie mamy postanowienia,tylko u mnie na razie postanowienia.Jak sobie radzisz? Wesola - 🖐️ Goja 🌼 Napisze do Ciebie ❤️ Lece szybko do sklepu i wracam bo zimno dzisiaj,brrrr. Kawka szybka jeszcze moje panie-kto chetny? Kaszubko ❤️ Dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - a ja nie mam żadnych postanowień :D bo bardzo często moje plany uciekają... hen, daleko :D Dea - taki przelicznik to nie dla mnie :D od dawna kupuję tytoń i gilzy - wychodzi bardzo tanio :D Mąż rzucił papierosy z dnia na dzień - nie pali już ponad 10 lat. Dziś znów był Maciek, a chwilę potem doszła Basia. Basia jest w maturalnej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Tesknie, mysle i licze na to ze przez WE troche oddechu zlapie .... Narazie pozdrawiam i cmokam 😘 :) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sobotnie Dzien Dobry 🌼 Kaszubko 🌼 Ja tez nigdy nie robilam zadnych postanowien ale czas zaczac.co sie bede sama oszukiwac :) jak na razie skrocilam troszke dzienny limit papierosow. Papierosow pale duzo,tytoniu malo,wiec jaki wynik? zreszta pluca przypuszczam wygladaja tragicznie po 20 latach palenia. Kiedys palilam tyton i kupowalismy gilzy ale to jakies 7 lat temu,masz racje Kaszubko,wychodzi o wiele,wiele taniej.Tutaj nie ma takiego tytoniu jak w PL. Rebeko 🖐️ Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wrzucilam na NK fotki mojej siostry i brata,no ok na jednej jestem ja,zreszta ktos musi je robic,nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez witam sobotnio....ciesze sie ze Rebeka sie pokazala,bo juz sie balam ze cosik sie na nas obrazila:)...ale widze ze jej tez dokucza ten sam bol co nam wszystkim ,wszechobecny brak czasu.... Erato...zeby obejrzec Twoja buzke przeszlam spora droge po NK...nie mam tam konta i korzystalam z konta cory a potem Rebeki....ale najwazniejsze ze znalazlam...fajnie chociaz tyle poogladac... a co do papieroskow,to ja juz tez sporo latek nie pale i bardzo mnie to cieszy....no ale wiem ze to nie latwo rozstac sie z tym nalogiem ...mnie przybylo sporo kilogramow,chociaz nie jadlam wiecej,no ale nie ma nic darmo.... a teraz pomacham i znikam🖐️ oczywiscie zycze wsiem milego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🖐️ Muszę zacząć od pochwalenia się sukcesem mojego syna. Wczoraj byłam u niego na meczu, namówiłam znajomych, żeby wspomogli w kibicowaniu:-) zebrała się spora grupka. No i nasz doping niósł chłopaków tak, że wygrali bardzo ważny mecz, a mianowicie weszli do grupy finałowej i będą walczyć o mistrzostwo dolnego śląska. Teraz właśnie jemy pizze, kupiłam mojemu Bartkowi piwo bezalkoholowe :-) (nawet się ucieszył) i sobie świętujemy jego sukces. M się wyłamał, zrobił sobie wcześniej kanapki, ale cóż, co kto lubi. Kaszubko ❤️ Rzena ❤️ dziękuję za miłe słowa. Później mam zamiar napisać @, ale zaczyna mi się problem z oczami, już wszystko mi się rozmazuje na monitorze, pewnie zaraz zacznie się ból głowy. Muszę szybko łyknąć coś przeciwbólowego. Do później, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór dziewczynkiba po @ goji...........(DZIEKUJE) Kocham was szalenie,stres mnie zżrea ale powiem szczerze ze ostatnie miesiące dół mnie brał z powodu nie mocy,pisz bo mi whiske mnie otwiera,ale nie to najwazniejsze.... zrozumialam ze mi kopa trze...........JESTEM ,MALA I GPIA,SAMA ROBIE PROBLEMY I SIE W TYM UTWIERDZAM.Prosze o wyrozumialosc.Brak drogiegi dzieciaka to muj problem ,ale jest szansa.............. mam nadzieje .... pisalam juz kiedys na ten temat i wiecie swoje ,cos mnie wzielo i sie zamknelam ale juz oprzytomnialam i mam nadzieje ze GOJA Z SZACUNKIEM wygra. W sumie modle sie o to .........!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i dzieki za życzenia ,zdjęcia i troske.......sory ,ale życie jest do de...i trzeba je poprawiać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z racji jak w nicku - ja tylko kawke lapie ;) zasypalo Wwe? U ans mroz ale slonce swieci jak nigdy i sniegu ani grama :o moze juz zimy nie bedzie w tym roku? :D:D:D:D sciskam i lece dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka i ciacho? dlaczego nie ;) Wesola - dzieki. Dea - zycze wytrwalosci. Ide robic pyzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety ja tylko na chwilke,bo padam na pyszczek ale poslalam poczte do Goji i nie wiem czy doszla... Goju wyslalam na adres interii ale potem tez na ten z ktorego dostalam,poza tym koniec tego listu pisalam z maluchem na kolanach i moze byc ,ze taki niedopieszczony mi wyszedl,takze sie nie gniewaj.... Dea🌻 no to trzymam mocno kciuki,ale wierze ,ze Ci sie i bez tego uda ,bo juz raz dokonalas takiego cudu...ja niestety jakos nie daje rady i zla juz jestem na siebie.... Rzena🌻 no qurcze Ty mnie zalamujesz kobieto,chyba sie w koncu spakuje i zajade zeby Ci pomoc sie jakos wydostac na stale z tego dolka...przeciez jest tyle pieknych rzeczy dookola,a ze zycie do d...to wszyscy wiemy ale tym ze sie bedziesz martwic i smucic ,tego nie zmienisz...takze juz chyba wystarczajoco sie zdolowalas,wiec pakuj manele i wracaj do zycia i zobaczysz jakos sie to wszystko zacznie ukladac i znowu bedzie dobrze... ja wiem ze i ja czasami mialam dola i teraz sie madrze,ale wlasnie dlatego wiem ze tylko sobie tym szkodzimy,bo reszta to ma gdzies,wiec po co? no nic pozdrawiam ,caluje i moze sie jutro zamelduje...tyle ze nie wiem kiedy bo u nas ferie...a sniegu tez sporo mamy to moge poslac w paczce jesli kto chetny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×