Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - jakie zmiany ? Ewanisia- to nie ja to Dea... Fajnie tu, tylko straszna biurokracja no i znajomych malo :-(. I troche mi za Polska teskno... nie wiem czy nie wroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu, dla mnie proszę, póki działa kafe :) zmiana ciuchów czy fryzury, na mnie zawsze dobrze wpływa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzą mi po głowie takie małe sweterki blisko ciała z dekoltem w serek w jednym kolorze, widziałaś może gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza informatyków. Wódka leje się szerokopasmowym strumieniem. Dwóch adminów pije bruderszaft: - To co? Mówmy sobie po IP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio biegałam w WE za prezentami, ale powiem szczerze, sweterki nie rzuciły mi się na oczy, chyba w październiku widziałam takie blisko ciała w Arkadii w Bhs, ale nie pamiętam czy były w serek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęciami zajęła się moja wnuczka, chyba jeszcze dzisiaj dotrą do Was - jak narazie to jedno moje i dwa zdjęcia moich zwierzaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kłopoty z wpisami i z wejściem na kafe mają potrwać jeszcze kilka dni, coś modernizują i zmieniają. Musimy przecierpieć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cicho, bo wejść trudno, a wpisać sie jeszcze gorzej. 35tko - głowa do góry, usmiechnij się i powiedz sobie - nic to, jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny dzien dziewczyny - biegunka malej i do tego nic nie jadla a z glodu marudzila. No coz, chciala baba rowerku to teraz pedalowac ;) ide spac bo nie wiem o ktorej mnie zerwie na nogi - jutro w pracy odpoczne ;) 35tka - ciepla kapiel, dobra ksiazka i jutro na pewno bedzie lepiej!!! 😘 pa pa p.s. Kaszubko, czekam na zdjecia!!! :) buziaki dla wnuczki za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×