Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien dobry Kochane Kaszubko 👄 ..lista podpisana na dzis ..a z Ciebie znowu ranny ptaszek hihi 🌼 Annapo 👄 u mnie rowniez nie ma takiego obyczaju ..przepraszam ale nie bede w stanie Ci pomoc 🌼 Rebeko 👄 myslelismy o gastronomi ...ale czas pokaze 🌼 stawiam kawke i lece do pracy ...u mnie deszczowo ale cieplo ..milego dzionka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio 🌼 wcześniej się budzę.... to i zaglądam.... :D U mnie inaczej czas jest rozłożony.... nie pracuję.... nie prawie żadnych obowiązków.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrra, mój wnuk jest najlepszym uczniem w ostatniej klasie gimnazjum.... :D stawiam bitą śmietanę z truskawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wszystkie fantastyczne babeczki 😍 Jakos sie nie moge odrobic ostatnio przed obiadem, zawsze najwiecej pracy :-O... Moze dlatego ze dzisiaj znow do pracy zaspalam :-) :-P... i jeszcze mnie po drodze pokropilo :-(... niewiele, ale wystarczajaco zeby caly moj poranny wysilek przy czesaniu poszedla na marne :-P :-O Kaszubko 🌻 - Twoim podstawowym obowiazkiem jest pilnowanie zeby wszystko gralo ;-)... a pilnowac faceta to cieeeezka praca :-) :-D. Wnuka masz na medal :-) : gratulacje i duza 😘 dla Niego ! I dzieki za truskawki :-) Ewanisia 🌻 - no to poczekamy - zobaczymy ;-). Pozytywne fluidki posylam zeby sie Wam plany zrealizowaly :-) Ania 🌻 - mysle ze nic co ma zwiazek z wystrojem domu bo to bardzo delikatna sprawa : kazdy sobie urzadza dom tak jak JEMU sie podoba (no chyba ze dobrze znasz gusta i wiesz na przyklad ze o czyms marza). Mnie by sie na przyklad podobalo cos w stylu \"Ksiegi Pamiatkowej\" - na weselu mozna poprosic wszystkich gosci o drobny wpis i jest mila pamiatka :-) A moze serwis sniadaniowy dla dwoch osob ale taki \"osobisty\" : z imionami albo zdjeciami na filizankach ...? Nawet jak im sie nie spodoba to te rzeczy latwo sie niszcza :-P :-D Lece szybciutko na obiad i po pludniu juz jestem z Wami 😘 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko .gratuluje wnuka🌼 no i Tobie też 👄 Resztę dziewczyn cieplutko pozdrawiam i znikam........znów.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kochane, co tu tak pusto :-( ...? Kawka : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... i na tarasik zapraszam ! Slonce wyszlo :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..OOOO jak tu dzis cicho!!! Kaszubko ..zgadzam sie z Rebeka ..wnuczek na medal ..buziaki dla Niego 👄 Rebeko ..co przysnelo sie rankiem? ..powiem Ci ze sama lubie pospac ale niebardzo moge..chociarz czuje juz przesilenie ..znowu jestem wiecej snieta niz tryskajaca energia.:D 👄 Amarylis ..a co tak malo zagladasz? 👄 ciekawy ten Twoj nik --Amarylis--:D ok lecimy na tarasik ..moze zdaze ,,niedlugo jade po M i jedziemy po odbior okularow ..a pozniej ..-Wielki Mecz-.. moze zajrze a moze nie ..jeszcze niewiem ..ale pozniej leca moje seriale na polsacie 2..wiec nieobiecuje ..milego wieczoru zycze wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialabym ..Aniu ..a moze jakas ladna pamiatke tzn; ladna ramke na zdjecia z wesela ..my dostalismy taka w ksztalcie serca i z jednej strony jest napisane Pan i Pani ..oczywiscie po Angielsku ale musze przyznac ze ladna ..moze cos takiego...w sumie zawsze cos wybierzesz..Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam usprawiedliwienie... :D miałam miłych memu sercu gości.... do tego jeszcze parę telefonów i czas zleciał. 🌼 Ściągam sobie muzyczkę.... następna nowa rzecz.... Kto ze mną na tarasik..... ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis 🌻 - zawsze to cos ... :-) Ewanisia 🌻 - dzis mur-beton bede ogladac :-) Kaszubko - ja bardzo chetnie ;-) ... wlaczylam test i mam 15 minut luzu :-) No to lecimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz juz bieeegiem do domu... na mecz musze zdazyc :-) :-D DUZYCH EMOCJI i MILEGO WIECZORU DLA WSZYSTKICH |kiss] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile to czasu zabiera ta muzyczka :D troszke już mam..... ❤️ Dzisiaj ważny mecz..... czy chcę, czy nie chcę i tak go widzę.... i słyszę komentarze męża... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dobrej nocki wsiem jestem padnięta i tak jak wczoraj o 22 będę w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ stawiam poranna kawke i czekam na liste od Kaszubki ...🌼 Rebeko...nawet tego nie skomentuje :D 🌼 milego dzionka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsoła ae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍, podpisuje liste i sle po 🌻 dla kazdej z osobna :-) I na dzien dobry piosenka ;-) :-) : Kasia Sobczyk - TRZTNASTEGO TRZTNASTEGO NAWET W GRUDNIU JEST WIOSNA TRZYNASTEGO KAŻDA DROGA JEST PROSTA TRZYNASTEGO NIE LICZY SIĘ STRAT TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO KAPELUSZE Z GŁÓW POWAŻNYCH ZRYWA WIATR TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE TRZYNASTEGO ŚWIAT W RÓŻOWYM KOLORZE TRZYNASTEGO NIE SMUCĄ MNIE ŁZY TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZE SĄ SNY TRZYNASTEGO A TY WŁAŚNIE TRZENASTEGO JESTEŚ ZŁY. WIEM,ŻE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE BO POWODÓW MASZ TYSIĄC ALE JEDNO CO POWIEM, JEDNO MOGĘ CI PRZYSIĄC. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO WŁAŚNIE DZISIAJ ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO TRZYNASTEGO ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO ZAŚPIEWAM CI TAK TRZYNASTEGO ! Milego dnia 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Hihi, Kaszubko, nie miallam czasu sprawdzic Twojego linka wczesniej :-D :-D Piesio slodki ;-) i w pelni zasluguje na swoje imie :-) Na obiad jeszcze nie moge isc :-( dopiero troszke pozniej, wiec teraz moze na tarasik ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wejściem na kafe są dzisiaj kosmiczne problemy - wiadomo - TRZYNASTEGO W PIĄTEK hihihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wpadlam na tarasik ;) cos mam problem chwilami z kafe...,a do tego robie obiadek,pieke ciasto i szykuje sie do weekendu .. u mnie pochmurno ..chyba bedzie padac..ale to akurat pasuje do mojego humoru ..jakas taka niespokojna jestem .. Annapo ..mowisz ze wieczorem imprezka? 🌼 Rebeko ..mozesz mi powiedziec jakie sa ceny mieszkan we F. z gory dziekuje ..chodzi o wynajem.🌼 Kaszubko..psiaki fajne ..a Cynamon ma taka milutka mordke .oczywiscie braciszek tez hajny ..🌼 Wesola Aniu 🌼 Rybko ..przypuszczalnie pracujesz ..wiec milej pracki🌼 Dea ..posylam Ci 🌼 na mily weekendzik :D milego dzionka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×