Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

my jedziemy trzeci raz w to samo miejsce, uwielbiam ten kraj i tych ludzi, rok temu miałam propozycję, żeby tam zostać na stałe, ale jakoś mój M nie chciał się zgodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was kochane pozegnam na dzisiaj :-(... M mi krazy nad glowa jak sep i chyba mi sie nie uda Go dluzej ignorowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ...no widzisz:P...to ja poczekam na ten Rzeszow i moze nawet uda mi sie siła woli sciagnac Cie na opolszczyzne:)... R...A Twoi rodzice nie przyjada,bo juz ich troszke nie ma?...wytrzymuja tak długo bez Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ja tez sie przywiazuje do miejsc urlopowych :-) Ania - rodzice pewno dopiero po wakacjach... moze we wrzesniu... Lato zazwyczaj spedzaja z rodzinka w Polsce... i w sumie maja racje. Troszke teskno :-( ale jestem przyzwyczajona ;-)... wiem ze na zime wroca do "cieplych krajow" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez bede musiała pakowac manele,bo jutro rano pobudka i musze jakos przytomnie myslec.... Goju,bardzo przepraszam,ze dzis tak Cie zostawiamy ,ale nastepnym razem postaram sie odrobic...miłego odpoczynku i pozdrow od Nas Chorwacje i jak wrocisz nie zapomnij sie zameldować....Dobranoc dziewczyny😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a teraz juz naprawde uciekam bo mi sie jeszcze M zniecierpliwi ... :-P 😘 🌻😍Zycze Wam milutkich snow i do jutra 😍🌻😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu, napisałam i poszło eter. Uciekam już, jutro postaram się zaglądnąć o ile mój komputer się całkiem nie rozsypie. Dobranoć 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień dobry :D jak widac, jestem dziś rannym ptaszkiem...hihihihi Mąż przed chwilą wyjechał - wróci za parę godzin, a ze mną została Małgosia... dziewczynka jeszcze śpi. Wczoraj wieczorem net chodził mi bardzo wolno - nie miałam juz do niego cierpliwości i wyłączyłam. W moim mieszkaniu Plus i IPlus mają bardzo słaby i zmienny zasięg... Jest słoneczko, zapowiada się ładny dzień.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 😍 Kaszubko 🌻 - no to masz pare godzin luzu :-D Stawaim kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i wielki talez paczkow.... i uciekam ;-) ... dlugi i pracowity dzionek przedemna :-) Po 😘 dla kazdej z osobna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, pisałam,,, i wcięlo mi.... Idą wielkie burzowe chmury.... jest cicho, duszno.... Chyba nici z dzisiejszego grillowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 Takie dobroci na stoliku ,to porywam porcyjke,🖐️ machne lapka i uciekam ,bo tez mam co robic :(...u mnie goraco,ale i troszke chmurek takze idzie wytrzymac... a przede mna nastepna wizyta gosci,ale dopiero pod koniec przyszłego tygodnia....to nawet fajnie bo za jednym zamachem posprzatam po poprzednich gosciach i przed nastepnymi :D... Robie dzis na obiad gęś z domowego chowu,a ze przy tym upale nie da sie duzo zjesc to moze ktoras chetna to poczestuje...:)... Wsiem zycze milego dzionka i po 🌻 i 👄 posyłam dla kazdej z zagladajacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 wpadlam sie przywitac bo ja tez jak Rebeka mam pracowity dzien ..,.sprzatanko,gotowanko ..jutro mam gosci jak juz pisalam .. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dzionka ..dla kazdej z pan oczywiscie wielki 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham paniom! jutro już wracam do normalnosci ... :( ale też i do was!!!! :D:D:D:D powiem wam tylko że za gorąco mi było, codziennie ponad 30 stopni. Aż sie ciesze na powrót to tych 25 stopni w Londynie! no to narazie! pa i całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta, ale szczęśliwa - spotkanie wypadło super - moja siostra jest zakochana.... idę spac - jutro więcej napiszę :D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zaraz wybieram się na uczelnię, na następne zaliczenie, za wczorajsze mam 4,5 i 5:) dzieki za trzymanie kciuków i poprosze o jeszcze;) pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 U mnie jest i deszcz i słonko. She 👄 będę dalej trzymac kciuki.... Dea 👄 świetnie, że znów będziesz częściej na topiku... I dla reszty dziewcząt 👄 👄 👄.... nie wyliczam, bo zawsze niechcący którąś pomijam.... A więc istnieje miłośc po pięcdziesiątce - tak zakochanej pary już długo nie widziałam... siostra jest niesamowicie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry i słoneczny she🌻 trzymam , ale chyba i tak już jesteś po z kolejną piątką. kaszubko 🌻 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do Was na popludniowa kawe :-) Kaszubko 🌻- milosc nie patrzy w kalendarz :-)...jaki to cudowny stan ducha ... prawo do zakochania powinno byc zapisane w konstytucji :-) Ania 🌻 - nie pamietam kiedy ostatni raz jadlam ges... U ciebie ruch jak w hotelu ;-) : jedni wyjezdzaja, nowi przyjezdzaja... przynajmniej nie ma monotonii :-). Mam tylko nadzieje ze corcia wdrozona w obowiazki pokojowki ;-) a nie wszystko na Twojej glowie ...? Ewanisia 🌻 - mam nadzieje ze milo spedzacie czas :-) She 🌻 - no i co, jest nastepna piatka ;-) ...? To juz ostatnie czy jeszcze cos ...? W koncu zasluzylas na te wakacje :-) !! Dea 🌻 - witaj z powrotem :-) Upalow nie zazdroszcze, wypoczynku troszke :-P... Ciekawa jestem za kim dzisiaj kibicujesz skoro juz nie ma \"naszych\" :-(...? Ja od poczatku mowilam ze Niemcy to faworyci ale dzisiaj za Hiszpania bede... kocham ten kraj i narod :-) Rybko 🌻 Po 😘 dla wszystkich i milego popludnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Rybka🌻no prawie mi sie udało;)dostałam 4,5, jeszcze w sobotę i w niedzielę mam egzaminyi wakacje Jestem taka zmeczona no i mam znowu migrenę- dawno nie miałam a nie mam tych moich cudownych leków na migrenę i wspomagam się aspiryną-czas wybrać sie do neurologa pozdrawiam i do jutra,pa😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She za dobre.... bardzo dobre wyniki w nauce 👄 👄 👄 Hiszpania wciąż prowadzi :D czekam na koniec meczu.... Rebeko 🌼 możesz zapisac, że znów patrzę na mecz hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny mecz, doskonały styl, żywiolowość Hiszpanów jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kawa, czy Pepsi?? A na sniadanie ciabata z dodatkami. Brrr, przed chwilą zdejmowałam pościel do prania i znalazłam ogromnego żuka. To moja kicia mi przyniosła do zabawy. Jeszcze raz - brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×