Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość forget me not
cartoon network- taki dobry jestes z bajek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
poszłam tylko kawę zrobić a tu juz następna strona,ludzie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
ale z twojego ulubionego programu to chyba wiesz cos nie cos.. zreszta tam i tak same powtorki leca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
hahahahahahahhahahahahhahahhahahaaaaaaaaa forget me not to ty też widzę siedzisz w tym dziale telewizyjnym,ja mam małe dzieci i tak dokładnie nie wiem co jest grane........ hahahahahahahhahahahaahhahahaaaaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
wiesz kiedys opiekowalam sie mala dziewczynka.. i jakby nie bylo z bajkami jestem na biezaco.. zreszta w kazdym z nas jest male dziecko.. ja poki co korzystam jeszcze uwazam ze moge byc troche infantylna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
forget me not milo wiedzieć że kobieta pisze, bo myslałam że tylko ja jedna na atak płci przeciwnej tu wystawiona jestem............. od razu sie lepiej czuje............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
no kobieta:) mi rowniez milo.. znowu znikam ale wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon a poza tymi bajkami,coś jeszcze cie interesuje, masz jakieś hobby, napisz ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
ja dla przykladu uwielbiam klasc pape na dachu w wolnych chwilach ostatnio polozylem na szklarni mojego sasiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam hobby ale od 7 miesięcy chodze na kurs tańca. Fajnie jest jak jest jakaś dziewczyna która mi sie podoba. Ale jak nie ma to też tańczę. Jak narazie takich dziewczyn z którymi mi się dobrze przebywało było 3 Teraz też jest jedna z nich Dziś też idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
szubrawy gdzie uciekłes jak zaczęla sie taka współpraca między nami???????????? potem znowu kąśliwy wrócisz............ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
cartoon to super, ja marzyłam o tym zeby tańczyć w parze, ale niestety moich rodziców nie bylo w tedy stać na to ............. i zostały to tylko marzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
ktoś sie pode mnie podszywa,wchodze na swojego nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
i do tego moje dwie lewe drewniane nogi i ucho zdeptane przez slonia a tak mi sie marzyl wystep w tancu z gwiazdami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam pomarańczowego bo szybciej mi wysyła,a ktos sobie jaja robi........... i musze ze swojego normalnie pisać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Network moze umowimy sie na kawe albo herbate bedzie milo. Przyniose moje baletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest tańczyć z fajną i ładną dziewczyną. A uczymy się różnych tańców. Podstawy, podstawy i jeszcze raz podstawy. Bo to co robię w Tańcu z gwiazdami to są figury na potrzeby show i tylko nieliczni dobrze wykonują podstawowe kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cartoon jesteś????????????????????? gwiazdor a co z toba ???????????????????????? mialeś być i cie nie ma......................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Moze przetrenujemy podstawowy uklad 69 przy kawie ze smietanka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaska
Tak dawno nie bylam z zadnym facetem. Pani w warzywniaku juz dziwnie na mnie patrzy tyle bananow kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×