Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość POLISZKA
Saro!!! 3x SORRY !!! dałabym głowę uciąć , ze napisalam Sarko...I tylko taki miałam zamiar... Doprawdy nie wiem jak to wyskoczyło...Czy to z tego gorącego dnia? Głupio mi , ale miałam wejście do oazy ...Niech to licho weźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Grazko , dziękuje , ze mnie upomniałaś , bo tak bym nawet nie zauważyła... Dziękuję za linka... Jutro będę to ćwiczyć bo dziś zaraz syn do kompa zasiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
miłych snów życzę ...Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) 4 lipca - Gdy się grzmot w lipcu od południa poda, drzewom się znaczy szwank i nieuroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!👄 u mnie grzmi i pada taki ciepły letni deszczyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Wieczorowa pora... wita was szpakowaty brunet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
To była Kołysanka na dobranoc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
A gdzie nasza Dorotka... Dorotka Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, tańcowała dokolusia, dokolusia, tańcowała ranną rosą, ranną rosą, i tupała nóżką bosą, nóżką bosą. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, tańcowała dokolusia, dokolusia, tańcowała i w południe, i w południe, kiedy słonko grzało cudnie, grzało cudnie. Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia, tańcowała dokolusia, dokolusia, tańcowała i z wieczora, i z wieczora, gdy szło słonko do jeziora, do jeziora. Teraz śpi już w kolebusi, w kolebusi, na różowej, na podusi, na podusi. Chodzi Senek koło płotka, koło płotka: "Cicho bo tam śpi Dorotka, śpi Dorotka...". słowa: Janina porazińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Gdzie Nowa ?gdzie inne dziewczynki są..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Pamiętacie to? Jawor, jawor Jawor, jawor, Jaworowi ludzie, Co wy tu robicie? Budujemy mosty Dla pana starosty. Tysiąc koni przepuszczamy, A jednego zatrzymamy... Kiedyś bawiliśmy się w to w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Dobranoc👄 Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. słowa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
do podusi> na wesolo Do apteki wszedł mężczyzna I poprosił o możliwość rozmowy z aptekarzem mężczyzną. Kobieta w okienku: - Proszę pana, nie zatrudniamy ani jednego mężczyzny. Właścicielką apteki jest moja siostra, ja natomiast jestem farmaceutką, w czym mogłabym pomóc? - Proszę pani, mam jednak taką sprawę, ze wolałbym porozmawiać z mężczyzną... - Proszę pana, jestem dyplomowaną farmaceutką I zapewniam pana, że podejdę do sprawy absolutnie profesjonalnie, dyskretnie i bezosobowo... - Proszę pani, bardzo ciężko MI o tym mówić, naprawdę wolałbym z mężczyzną... Mam wielki kłopot, ponieważ mam permanentną erekcję. Co pani mogłaby MI dać? - Mmm... proszę poczekać chwilkę, muszę zapytać mojej siostry. Po kilku minutach wróciła: - Proszę pana, naradziłyśmy się z siostrą i wszystko, co możemy Panu dać to 1/3 udziałów w aptece, służbowy samochód i 5000 miesięcznej pensji... Pewna blondynka kupiła sobie w aptece podpaski. Chwilę po wyjściu zauważyła jednak, że opakowanie jest podobne lecz rodzaj nie zgadza się z tymi, które zawsze stosuje. Wraca do apteki i pyta... - Czy może mi pan wymienić? Młody farmaceuta, zaczerwieniony po uszy odpowiada: - Pani wybaczy ale nigdy tego jeszcze nie robiłem! Przychodzi ojciec do apteki z 6-cio letnim synkiem i synek zauważa małe torebeczki z balonikami. Pyta ojca: - Tato co to jest? - To są takie baloniki, żeby sex był bezpieczny. Synek dalej się pyta: - A dlaczego w jednej paczce są dwa baloniki? - A to jest dla gimnazjalistów - na piątek i sobotę. - A czemu tu są cztery? - A to jest dla licealistów - na piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek. - A czemu tu jest 6? - To jest dla studentów - 2 na piątek, 2 na sobotę i 2 na niedzielę. - A czemu tu jest 12 w jednej paczce? - A to jest dla mężczyzn, którzy są w związku małżeńskim - na styczeń, luty, marzec, itd... Przychodzi facet do apteki po prezerwatywy, a tam młoda i ładna aptekarka. Facecik stremowany mówi nieśmiało: - Poproszę palto, ale wie pani nie na mnie całego, ale takie mniejsze... Aptekarka podaje paczuszkę i mówi: - Jeśli potrzebuje pan futrzany kołnierzyk to kończę pracę o godz. 20... Szczyt czytania: przeczytać książkę jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Wstawac spiochy !!!!!! po desczowej nocy, powietrze chlodne i rzeskie ........ Kawka , roglik swieyutki z maselkiem i ...... co kto lubi .... ja nie lubie ,myje okna,ale i tak chce sie zyc w takim chlodnym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Pobudka wstać , koniom wody dać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Ja juz trąbie z Grazko pól godziny a wy spicie śpiochy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Deszczyk pada !!! A jak przyjemnie pachnie na dworze...takie świeże powietrze i jest czym oddychać... Dopiero wróciłam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Ha ha ha ! dobre te dowcipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
muszę coś ugotować:-D kupiłam dużego kalafiora... Staff Leopold wieści morza W dzień biały morze śpiewa, szepce i szeleści, Samemu sobie jeno gwarząc opowieści. Kto się w nie wsłucha, słyszy w jego dziwnym szumie Dalekie, tajne głosy, których nie rozumie. Ale po nocy ciemnej, wśród pomrocznej głuszy Morze prawi wybranym o swej wielkiej duszy. I kto w swej piersi prawdom nieznanym nie przeczy, Umiejąc słuchać głosów niewidzialnych rzeczy, I samotnością łaskę swej jawie wysłuży, Temu morze się zwierza, wieści, z duszy wróży, Iż, utopiony sercem w oszołomnej pieśni, W zachwycie najpiękniejszą bezsenną noc prześni. A gdy upojonemu wiedzą w morskim wietrze Z oczarowań zawrotnych powieki świt przetrze, Co złotą obietnicą słońca się uśmiecha: Ujrzy, jak łowiąc nocy pierzchającej echa Wypływają z dniejących wód tajnej głębiny W sen o pieśni Ariona wsłuchane delfiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już nie trąbcie już jestem:) Dopiero wróciłam z badan... Mierzono mi cukier , i okazało się , ze mój stan już jest pod cukrowy Miałam 3x mierzony .. 1x nadczo100 potem wypiłam taki sok , który prywatnie musiałam kupić w aptece...godzinę po wypiciu tego soczku .. 2x 220... I znowu godzinkę czekania ... 3x 170...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec 6 tygodni muszę zastosować dietę...potem zobaczymy co dalej najprawdopodobniej będę musiała brać tabletki... Aha! pobrano mi tez krew... najgorsze , ze moje ciasta kochane muszę pożegnać już nie mogę się nimi do syta rozkoszować.... Ojjjjjjjjjjjjjjjj!!!one dawały mi tyle nieba w gębie... dżem , miodzik , soczki już tez nie dla mnie....:( "NIE DLA MNIE" ...... la la la la ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×