Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość JA BA DA BA DU1
Różo, fotos super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW:) Piękny i ciepły był październikowy dzień ... Byłam dziś na cmentarzu zaniosłam bratu kwiaty i znicze , bo dziś mija już 17 rocznica od jego śmierci... Jutro ma być tez słonecznie , wiec zaplanowałam duże pranie:) Pościel, zasłony i narzuty... Dom to worek bez dna zawsze coś trzeba dokupić, uprać, posprzątać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienne fotki piękne jak zwykle różyczko...👄 Doschnięty , wiersze i piosenki super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesław Matuch U Ś M I E C H A J S I Ę Nie bądź smutny Zobacz jak dziś pięknie pachnie siano Spójrz na gwiazdy a poznasz swą niewymierność Każdy punkt na niebie patrzy na ciebie Zobacz wszystko jest twoje Otrzyj łzy Uśmiechnij się Obudź ducha swego i zakrzycz z radością Wszystko co widzisz należy do ciebie cały świat śpiewa ci pieśń Wszystkie muzy tętnią razem z tobą Nie bądź smutny Uśmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Jowanko kochana, z wielka przyjemnością obejrzałam twoje cudowne fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Was wszystkich pozdrawiam i życzę miłych i kolorowych snów.... WBW👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
ładnie i milo tu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Dziewczynki idę na spacerek do parku . Musze się troskę dotlenić. Wpadnę później....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Witam wszystkich w pięknej jesiennej oazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Widmo jesieni Tak żywe niegdyś błękity Cieniami zaszły szaremi, Jakiś duch mgłami spowity Zimną dłoń kładzie na ziemi. Przez mgieł przejrzyste zasłony Przegląda postać widziadła, Wzrok jakby mgłami zaćmiony, Twarz chłodna, smutna, wybladła. Na czole wieniec sczerniały Kropelki sączy wilgotne... Po kwiatach, co się rozwiały, Zostały ciernie samotne. Tak płynie z schyloną twarzą, Roznosząc ciszę złowrogą, A łzawe spojrzenia rażą Sennością, smutkiem i trwogą. Przyciska do ziemi łona Dłoń skrzepłą - ziemia się wzdryga, Lecz tchem grobowym rażona, Martwieje - głuchnie - zastyga. Adam Asnyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatęskniłam za wami i oaza............... U mnie wszystko po staremu , praca, dom , dom , praca:-D Ale ciesze się , ze to mam... Bo mam dla kogo żyć... Caluje was mocno WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
Witam . lubię wiersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
TO DLA WAS KOCHANE OAZOWICZKI ! .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
Za te piękne wiersze i fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria.......
Bruno Ferrero - Świerszcz polny Pewien mądry Hindus miał przyjaciela, który mieszkał w Mediolanie. Poznali się w Indiach, dokąd Włoch udał się z rodziną na wycieczkę. Hindus był przewodnikiem włoskich turystów i pokazał im najbardziej charakterystyczne zakątki swej ojczyzny. Zaprzyjaźniony Mediolańczyk wdzięczny za to, zaprosił Hindusa do swojego miasta. Hindus długo nie mógł zdecydować się na wyjazd, ale w końcu uległ namowom przyjaciela i pewnego pięknego dnia wysiadł na lotnisku Malpensa pod Mediolanem. Następnego dnia mieszkaniec Mediolanu i Hindus spacerowali w centrum miasta. Hindus o czekoladowej twarzy, z czarną brodą i w żółtym turbanie przyciągał spojrzenia przechodniów. Mediolańczyk był ogromnie dumny ze swojego egzotycznego przyjaciela. W pewnym momencie na Placu San Babila, Hindus zatrzymał się i spytał: - Czy słyszysz również i ty to, co ja słyszę? Mieszkaniec Mediolanu, trochę zaskoczony, natężył słuch, ale przyznał, że słyszy jedynie wielki hałas wywołany ruchem miejskim. - Tu w pobliżu znajduje się śpiewający świerszcz - stwierdził Hindus. - Mylisz się - powiedział mieszkaniec Mediolanu. - Ja słyszę jedynie zgiełk miejski. A zresztą tutaj nie ma świerszczy. - Nie mylę się. Słyszę śpiew świerszcza - upierał się Hindus i zaczął poszukiwania wśród liści kilku nędznych drzewek. Po chwili pokazał przyjacielowi, który sceptycznie obserwował go, małego owada. Wspaniały świerszcz niezadowolony, starał się ukryć przed osobami zakłócającymi jego koncert. - Widzisz świerszcza? - spytał Hindus. - Rzeczywiście - przyznał Mediolańczyk. - Wy Hindusi macie słuch bardziej wyostrzony od białych... - Tym razem ty się mylisz - uśmiechnął się mądry Hindus. - Zobacz tylko... Hindus wyciągnął z kieszeni małą monetę i rzucił ją na chodnik. Natychmiast cztery czy pięć osób odwróciło się i spojrzało. - Widziałeś? - spytał Hindus. - Ten pieniążek zadźwięczał o wiele słabiej od śpiewu świerszcza. A jednak tylu białych usłyszało go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina 57
Dziś mija 2 rocznica od śmierci mojego ukochanego piosenkarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka Grechuty................. Dziś przy grobie artysty na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie zasadzono krzewy dzikiego wina... Krzewy dzikiego wina będzie w przyszłości oplatać popiersie artysty usadowione na grobie. To wspaniała idea nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×