Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Czytam Was .
Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Oazę i jej bywalców... Milego weekendu... Uczę się ciebie człowieku. Powoli się uczę, powoli. Od tego uczenia trudnego Raduje się serce i boli. O świcie nadzieją zakwita, Pod wieczór niczemu nie wierzy, Czy wątpi, czy ufa - jednako - Do ciebie, człowieku, należy. Uczę się ciebie i uczę I wciąż cię jeszcze nie umiem - Ale twe ranne wesele, Twą troskę wieczorną rozumiem Liebert Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piękna jest miłość, lecz znika jak mgła, przyjaźń piękniejsza bo wiecznie trwa " DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
witajcie kochani ...................................................... ++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusza
…. .•*DOBRY WIECZÓR! …. .•* ........ .•*——*•. ….( ……. .•*Czas,•*—*×...)***….*•.¸_¸.­­•* ..*•.¸_¸.•* ............>,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem... Kiedy zmrok zapada, snuje się wraz ze mną, romantyczna ballada... Odwiedza znajomych, przesyła pozdrowienia i śle specjalne , pogodne życzenia... *.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.* Miłego wieczorku i spokojnej nocy *.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.* **********Dobranoc!********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
.dobranoc Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili, Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy; Dobranoc! niech odpoczną po łzach twoje oczy; Dobranoc! niech się serce pokojem zasili. Dobranoc! z każdej ze mną przemówionej chwili Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy, Niechaj gra w twoim uchu, ą gdy myśl zamroczy, Niech się mój obraz sennym źrenicom przymili. Dobranoc! obróć jeszcze raz na mnie oczęta, Pozwól lica. - Dobranoc! - Chcesz na sługi klasnąć? Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc! zapięta. - Dobranoc! już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć. Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta! Powtarzając: dobranoc! nie dąłbym ci zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
M » Marek Grechuta » Na szarość naszych nocy Na szarość naszych nocy na naszą bezimienność na szarość i nijakość jutrzejszych naszych marzeń na twarzy przezroczystość na twarze bez wyrazu na nasze oddalenie na naszą nieobecnośc i losów obojętność listek iskierkę cieni jak kotwicę wbij w nasze serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Będziesz moją Panią... Będziesz zbierać kwiaty będziesz się uśmiechać będziesz liczyć gwiazdy będziesz na mnie czekać I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią Będą ci grały skrzypce lipowe będą śpiewały jarzębinowe drzewa, liście, kwiaty wszystkie Będę z tobą tańczyć bajki opowiadać słońce z pomarańczy w twoje dłonie składać I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią Będą ci grały nocą sierpniową wiatry strojone barwą słońca będą śpiewały, śpiewały bez końca Będziesz miała imię jak wiosenna burza będziesz miała miłość jak jesienna burza I ty właśnie ty będziesz moją damą i ty właśnie ty będziesz moją panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Marek Grechuta » Dni, których jeszcze nie znamy Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Waznych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Marek Grechuta » Muza pomyślności Co to? gdy usta milczą , śpiewa i wzrusza to dusza , to dusza co to ? nie raz duszy skrzydła sobie dopinało to ciało , to ciało dusza i ciało , serce i rozum wiedza i sztuka wyśniona każda ta para jest wtedy szczęśliwa gdy w siebie zapatrzona Między żarem słów , a słów tych cieniem między śmiechem a westchnieniem między każdą chwilą smutku i radości krąży muza pomyślności poszukaj , zawołaj ją na kuszenie nowych dni , pięknych chwil przyniesie taki uśmiech , co da ci natchnienie co doda sił na więcej sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Oaze
I jej bywalców! Mówiłam o Tobie wiatrom - wzdychały, mówiłam o Tobie deszczom - płakały, mówiłam o Tobie śniegom - topniały, mówiłam o Tobie pąkom - rozkwitały, mówiłam o Tobie kwiatom - pachniały, mówiłam o Tobie listkom - drżały, mówiłam o Tobie morzu - szumiało, mówiłam o Tobie słońcu - grzało, mówiłam o Tobie rozstaniu - milczało, mówiłam o Tobie cierpieniu - bolało, mówiłam o Tobie wszystkim - rozumieli, mówiłam jak bardzo Cię lubię - wiedzieli. Autor nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Oaze
DOBRANOC :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Oaze
wbw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Co to już w oazie nikt nie bywa? YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Nikogo nie ma mowie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
oazo! Na Wojtusia z popielnika Z popielnika na Wojtusia iskiereczka mruga. Chodź opowiem ci bajeczkę. Bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, pokochała grajka, król wyprawił im wesele i skończona bajka. Była sobie Baba Jaga, miała chatkę z ciasta, a w tej chatce same dziwy, cyt! iskierka zgasła. Patrzy Wojtuś, patrzy, duma, łzą zaszły oczęta, czemu żeś mnie oszukała? Wojtuś zapamięta. Już ci nigdy nie uwierzę iskiereczko mała. Najpierw błyśniesz, potem zgaśniesz, ot i bajka cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
DOBRY WIECZÓR ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Słonko majowe ze snu już wstaje. We mgłach różowe wyzłaca gaje. Przez chmur koronki patrzy ciekawie, biegnie przez łąki kąpać się w stawie. Promyki drżące po drzewach wiesza. I budzić śpiące kwiaty pospiesza. Wszystko się budzi. Do zajęć wraca. Ożywia ludzi radość i praca. Adam Asnyk DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW ! Jakie by było życie Bez słońca i bez uśmiechu Trzeba je tylko odnaleźć W życia codziennym pośpiechu. I trzeba słońce rozdawać I kochać wszystko co żyje I szukać w ludziach dobroci Bo w każdym ona się kryje. Milego odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
***SERDECZNIE WITAM***** "Maj" Najweselsze, najzieleńsze maj ma obyczaje. W cztery strony - świat zielony umajony majem! Ciepły deszczyk każdą kroplą rozwija dokoła z pąków - kwiaty, z listków - liście, z ziółek - bujne zioła. A po deszczu dzień pogodny malowany tęczą lubi wiązać krople srebrne na nitkę pajęczą. A gdy ciepła noc nadchodzi, kiedy dzień już zamilkł, maj bzem pachnie, wniebogłosy dzwoni słowikami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×