Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa 50
wpadam szybko na kawę i serniczek:) Bo po obiedzie wybieram się do dzieciaków:-D Sle pozdrowka WBW!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 50
Ale ten sernik pychotka:-D dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez życzę Wam WBW miłego dnia z waszymi najukochańszymi dzieciakami ...👄 A teraz kierunek kuchnia:) muszę kartoszki obrać i zrobić surówkę ... Zrazy miałam zamrożone... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
CZTERY PORY ROKU Lato jagód lipcowych ma smak. Żółte liście gna jesienią wiatr. Wiosną śniegi spływają już z gór, A na szybach zimą kwitnie mróz. A ja lubię mroźną zimę I puszysty śnieg. Kocham narty; Dla mnie zima najpiękniejsza jest. Ktoś tam lubi zimowy zły wiatr, Kiedy rzeki już pokrywa kra. Drugi woli przed siebie wciąż iść, Gdy jesienią czerwienieje liść. A ja lubię tylko lato Wśród słonecznych plaż. Lubię pływać; Dla mnie lato najpiękniejsze jest. Jeden lubi gdy wiosną ze snu Znów się budzi rzek wezbranych nurt. Inny woli lipcowych dni blask, Kiedy miodem pachnie cały las. A ja lubię Wszystkie cztery pory roku, bo Każda z nich: Wiosna, lato, jesień, zima - Przypomina mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
56 wiosenko! Dziękuje z a poczęstunek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha...
SKOCZKA! SUPER PARA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
WItam MILO WSZYSTKICH👄 BIEDRONECZKI muz. A. Markiewicz, sł. A. Tur Uskarżał się mały muchomor, Pod brzózką się tuląc do mamy, Dlaczego, choć piękny rzekomo, Czerwony kapelusz ma w plamy. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Ty mój grzybku też masz łatki i śliczny kapelusik, Więc niech stale cię nie smuci ten drobny biały rzucik. Marysia błękitne ma oczy, A w bródce dołeczek uroczy, Lecz w sercu ma smutek po brzegi, Bo nosek Marysi jest w piegi. Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie, U motylka plamek kilka służy ku ozdobie, W drobne cętki storczyk giętki liliowe tuli płatki, Bo na kropki widać moda, więc trzeba dojść do wniosku, Że w tym właśnie jest uroda, że piegi są na nosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
NAJŁATWIEJSZE CIASTO W ŚWIECIE muz. K. Kwiatkowska/ sł. A. Wojciechowska Żeby w domu było miło, tak, tak, tak, Żeby coś dobrego było, tak, tak, tak, By pachniało wakacjami, tak, tak, tak, Zrobię ciasto ze śliwkami, tak, tak, tak. Szklankę mąki, cukru szklankę, Zaraz wsypię do miseczki, Potem proszku do pieczenia, Dodam jeszcze dwie łyżeczki, I dwa jajka i na koniec Roztopionej margaryny I zamieszam tylko tyle, By się razem połączyły. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak. Teraz śliwki poukładam, W natłuszczonej tortownicy I do pieca włożę ciasto Na około pół godziny, A gdy będzie już gotowe, Znaczy chrupkie i rumiane, To zaproszę koleżanki, Babcię, dziadka, tatę, mamę. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dzień dobry, dobry dzień! muz. Adam Zander, sł. Anna Bernat Najpierw kołdra i poduszka Cicho szepczą mi do uszka, Potem zegar mój tik-tak, Od poranka mówi tak: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać! Dzień dobry, dobry dzień, Więc rusz się słoniu, rusz Pora uśmiechnąć się, bo słońce Czeka już! Tańczy mucha wokół lampy, Tańczą kwiaty na firance, Nawet misie budzą mnie Mruczą, chociaż jeszcze śpię: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać! Skrzypi szafa już od rana, Bardzo jest zdenerwowana, Nawet mój drewniany stół, Ryczy do mnie niczym wół: Ref: Dzień dobry, dobry dzień Dzień dobry – pora wstać, Dzień dobry, słońce chce Już z tobą w piłkę grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
I ja mam takie pudełko:) Te piosenki sa dla wszystkich co dzieci kochają i chetnie im śpiewają:-D Tajemnicza piosenka muz. Jacek Bielik, sł. Anna Bernat Co w tym pudełku mam? - Nie powiem nigdy co... Nie powiem nigdy wam, Bo to, bo to... Ref.: To moja tajemnica, Niech każdy zapamięta, Że moja tajemnica Na kłódkę jest zamknięta! Gdy ktoś zapyta mnie, A co tam chowasz, co? Nie powiem, o nie... nie! Bo to, bo to... Ref.: To moja tajemnica I nie wygadam nic, I nawet za lat sto, Niech mnie nie prosi nikt, Bo to, bo to... Itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Zapominalska niezapominajka muz. Krzysztof Marzec, sł. Anna Bernat Co ma robić nad potoczkiem? Komu mrugać żółtym oczkiem? Ref: Zapomniała, zapomniała, Niezapominajka mała, Zapomniała, zapomniała, Chociaż przedtem pamiętała... Komu mówić ma dzień dobry: Żabom, rakom, motylowi? Ref: Zapomniała, zapomniała, Niezapominajka mała, Zapomniała, zapomniała, Chociaż przedtem pamiętała... Ile na śniadanie rosy? Co najbardziej lubią osy? Ref: Zapomniała, zapomniała, Niezapominajka mała, Zapomniała, zapomniała, Chociaż przedtem pamiętała... A dlaczego słońce świeci? -żeby się cieszyły dzieci! Ref: Pamiętała, pamiętała – niezapominajka mała, pamiętała, pamiętała, bo jej mama powtarzała! MIŁEGO DNIA WBW❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Skoczko 👄 Przepraszam dziecko , ze ciebie nie zauważyłam:) Tak się zapatrzyłam w te piosenki:) 🌼 Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Ja dziś idę z mężem do kina ....na jakaś komedie , to ma być niespodzianka... potem idziemy do restauracji na kolacje przy świecach... A tak naprawdę to my jesteśmy z sobą od paru lat , ale wiecie , ze nie jesteśmy małżeństwem... Wydaje mi się , ze pisałam wam o tym... Zaprosił mnie dzisiaj ,:-D czyżby chciał mi się ponownie oświadczyć... Napisze wam wieczorkiem teraz zrobię sobie maseczkę nawilżającą... Musze dziś ślicznie wyglądać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Dzieciom tym małym i tym dużym życzę pięknego i slonecznego dnia... dużo lodów i przeróżnych słodkości dziś możecie pozwolić sobie na wszystko:-D WSZYSTKIE DZIECI SA NASZE....👄 pa pa ! do wieczorka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYTRYNKA..
W Polsce i w innych krajach słowiańskich DZIEŃ DZIECKA obchodzone jest 1 czerwca od roku 1952... A ja się w tym roku urodziłam:) Wiec od zawsze obchodziłam ten dzień ... Pamiętam jak rodzice zabierali nas zawsze na lody, albo jak nie było pogody to na ciacha do cukierni... Pozdrawiam Was WBW, i życzę milej niedzieli w gronie rodzinnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj do pracy na szesnastą:/ irlandczycy nie maja dnia dziecka dla skoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Pozdrawiam Wszystkie panie i panów ... Wróciłam od moich dzieciaczków:) I teraz Was poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Witam Was Kochane w ten piękny dzień! Troszkę mi ten upal dale się we znaki... Zaprosiłam na obiadek wnuczkę z ze swoim chłopakiem, syna i synowej nie ma, bo pracują za granicą,,,ale dzwonili do nas to sobie porozmawialiśmy... położę się troszkę bo mi tak gorąco... Znowu wlazłam gdzie nie trzeba na innym jakimś topiku zostawiłam mój wpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Postawie wam lody truskawkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×