Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Spadam!!! DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51
WSZYSTKIM dziewczynkom z tego topiku życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia przede wszystkim i dużo szczęścia. Jesteście sympatyczne, miłe, ciepłe, z zajefajnym poczuciem humoru! No po prostu jesteście WIELKIE!!!! Z serca życzę Wam powodzenia...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jeszcze was nie czytałam i nie mam czasu bo Jasiek mnie zaraz będzie gnał od komputera , ma ważne sprawy dziś do załatwienia.:) I będzie siedział kawal w noc... Zycze wam kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witajcie wieczorkiem !!! Mnie dziś do oazy nie wpuszczono:( A teraz jestem śpiąca:-D Wszystkim Bez Wyjątku życzę miłych snów!!! A sympatycznej 51 👄 i wzajemnie życzę wszystkiego najlepszego:) Wpadaj do nas zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
> Pamiętacie Lata -80-te, > > Byliśmy święcie przekonani, że George Michael jest hetero > > Staliśmy w kolejce przed budką telefoniczną za każdym razem, gdy > chcieliśmy zadzwonić do domu > > Trwała uważana była za modną fryzurę - zarówno wśród dziewczyn jak i facetów > Gwiazda Dirty Dancing Patrick Swayze był symbolem seksu > Kawałek materiału z Lycry o nazwie \"Body\" z zapięciem w kroku (nie do opanowania zwłaszcza w połączeniu z alkoholem) był nieodłączną częścią naszej garderoby... > Poduszki na ramiona, im większe, tym lepsze, dawały nam naturalną sylwetkę... > Maskara nie mogła być czarna, tylko w tym samym kolorze, co tęczówka-:) > niebieska, zielona lub brązowa > Nie wolno było skakać po podłodze w trakcie słuchania muzyki - rysowały się płyty > Chodziły plotki, że Michael i Janet Jackson to jedna i ta sama osoba > Getry i koszula były oczywistym zestawieniem > Nasze najpiękniejsze obrazy przedstawiały pary całujące się przy zachodzie słońca, płaczących klaunów i galopujące jednorożce > Aerobik uprawiało się w stringach założonych na kostium do ćwiczeń > Rok 2008, wiesz, że żyjesz w roku 2008 gdy: > 1. Przez pomyłkę wcisnąłeś kod pin na kuchence mikrofalowej > 2. Od kilku lat nie rozłożyłeś pasjansa używając prawdziwych kart > 3. Masz 15 numerów telefonów do rodziny składającej się z 3 osób > 4. Wysyłasz maila do kogoś, kto siedzi obok Ciebie > 5. Powodem dla którego straciłeś kontakt ze starymi przyjaciółmi jest fakt, że nie masz ich adresu mailowego > 6. Pracujesz od 4 lat przy tym samym biurku ale dla trzech różnych firm > 7. Twój szef nie daje sobie rady z Twoją pracą > 8. Twoja kolacja składa się z surowej ryby, którą jesz pałeczkami > 10. Dzwonisz, żeby dowiedzieć się, czy rodzina jest w domu, podczas gdy Ty wjeżdżasz do garażu... > 11. Wszystkie reklamy w tv mają na dole pasek z adresem internetowym... > 12. Wpadasz w panikę, gdy uświadamiasz sobie, że wyszedłeś z domu bez komórki (której nie miałeś przez pierwsze 20 lat swojego życia) i musisz wrócić, żeby ją zabrać > 13. Pierwszą rzeczą, jaką robisz rano po wstaniu z łóżka, to wejście \"online\" zanim przyniesiesz sobie kubek kawy z ekspresu > 14. Kładziesz głowę na bok, żeby się uśmiechnąć : ) > 15. Czytasz to, kiwasz głową i się uśmiechasz.. > 16. Gorzej, już wiesz do kogo prześlesz tego maila > 17. Byłeś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że na tej liście brakuje nr 9 > 18. Przewinąłeś do góry, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście go tam nie ma > 19. A teraz siedzisz i uśmiechasz się sam do siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystałam z okazji , ze Janusz poszedł się wymyć i poczytałam ws troszkę... skąd znacie takie piękne piosenki ?:) Kasiu super za zagadka:) lata 70, 80 i 90dobrze pamiętam:-D fajne to przypomnienie:) I te super kawały i żarty w głowię się nie mieści...:-D Jak czlowiekowi smutno:( wystarczy na chwile wpaść po dobry humor do oazy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
DOBRANOC! WIOSENKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Oj boki zrywam:) Jesteście niemożliwi...:-D Dawno tak nie chichotałam jak dziś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Oj! jak się naśmiałam:-D Juz dawno tak nie chichotałam:-D Jesteście nie możliwi ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Sorry! myślałam , ze ten pierwszy wpis nie doszedł:) i wysłałam drugi:-D Dlatego ten misz- masz wyszedł:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Oj , działo się tu wczoraj , oj działo:-D Brawie dziewuchy , komandosów na słały:-D I raz dwa sprawę rozwiązały:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zapraszam na kawusie z mleczkiem , bez fusów... I ciasteczka z orzechami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Częstujcie sie czym chata bogata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
OL, chętnie kawy się napije i zjem ciasteczko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×